• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Partner TV

מתכנתגד

משתמש רשום
דירוג
2
הי,
קיבלתי הצעה מפרטנר טיוי של 129 שח לחודש - 100 מגה + טלוויזיה (בלי נטפליקס)
ועוד 500 שח לראוטר שלהם.

רציתי לדעת מה חברי הפורום חושבים על השירות החדש של פרטנר. כמו כן, אם יש אנשים שכבר מחוברים לשירות, מה הם חושבים.

אנא, אל תהפכו את הדיון לבעד\נגד טלוויזיה- רק הביעו את דעתכם על השירות והאם זה משתלם.

תודה מראש!

נערך לאחרונה ב:
עדיף לשכור ראוטר כי זו טכנולוגיה שמתחדשת כל שנה. כל הספקים מציעים שכירות ב 10 ש"ח לחודש.
יש להם דגם אחד של ראוטר שהוא גם מתאם שיחות של VOIP לקו בזק אם אתה מעוניין להוסיף תקשורת קווית בנוסף לנייד.

עדיף לשכור ראוטר כי זו טכנולוגיה שמתחדשת כל שנה. כל הספקים מציעים שכירות ב 10 ש"ח לחודש.
יש להם דגם אחד של ראוטר שהוא גם מתאם שיחות של VOIP לקו בזק אם אתה מעוניין להוסיף תקשורת קווית בנוסף לנייד.
תודה על התשובה, אתה יודע במקרה אם:
1. האם הממיר של הטלוויזיה הוא גם ראוטר?
2. לקנות ראוטר פרטי במחיר 250 שח יכול לעשות בעיות בטלוויזיה?

מה? אני חושב שאני מחליף ראוטר בממוצע אחת ל5 שנים...

עדיף לשכור ראוטר כי זו טכנולוגיה שמתחדשת כל שנה.
לא באמת. אלא אם יש מספר עצום של מכשירים ברשת (לכיוון 20+ מה שכבר רלוונטי יותר לעסקים) או שיש חיבור gigabit שיש רק במיזם החדש של פרטנר אז אין הרבה רלוונטיות לנושא כי המגבלה תהיה החיבור הקווי.

מחליפים ספק, למשל מתשתית נזק לתשתית הוט? טכנולוכיות שונות - ראוטרים שונים...

ראוטר בפני עצמו הוא רק מכשיר שמנתב חבילות מידע ברשת הביתית.
הוא לא השתנה מאוד השנים האחרונות.

יוסי בעיקר נתייחס למכשירים שמשלבים גם מודם (כבלים/vdsl).
בהחלט יש הגיון ברכישת נתב עצמאי שיהיה פרטי והשאלת/רכישת מוקדם נפרד).

לחלוטין לא הייתי מתחבר לשירות טלוויזיה בשנתו הראשונה. זה כמו להתחיל לשחק במשחק וידאו בשלב אלפא או בתא. לא תודה. אני בקושי רואה טלוויזיה, אבל ההמלצה היא כללית.

מה? אני חושב שאני מחליף ראוטר בממוצע אחת ל5 שנים...

וואו, זה ממש מהיר מבחינתי!

לפני יותר מעשור קניתי wrt54gl והייתי איתו עד שעברתי לאינטרנט 100 מגה. מאז אני עם wrt1900ac ועושה רושם שיקח לפחות עשור עד שנחליף גם אותו...

אגב, ה-wrt54gl עדיין פועל אצל ההורים, הם עדיין לא עברו את ה-30 מגה...

הבהרה - זוהי אינה פרסומת, אלא רק תגובה למשתמש אחר. אני בטוח לחלוטין שהדגמים שציינתי הם בוודאות לא הטובים\המומלצים\הזולים ביותר בשוק.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
stamEhad קיזוז מס לשכיר על הוצאות השקעה כlimited partner מיסים 0
S Partner tv אוף טופיק 10

נושאים דומים

Back
למעלה