• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תרבות הטיפים\תשר\כוס ה"תעזור לי לטוס לתאילנד"

• פותח הנושא Rio
  • פורסם בתאריך
דבר נוסף, על אותו משקל בואו נשאל למה הורים בסוף שנה קונים מתנה למורות ולגננות, למורים ולגננים של הילדים שלהם? הרי בסך הכל הם עושים את העבודה שלהם, לא?

א. אפשר לערוך הודעה. בייחוד שאף אחד עוד לא כתב אחרייך.
ב. רק בשנים האחרונות החלו לקנות מתנות לגננות/מורים - לא זכור לי שקנו מתנות למורים שלי לפני יותר מ-18 שנה.

רק בשנים האחרונות החלו לקנות מתנות לגננות/מורים - לא זכור לי שקנו מתנות למורים שלי לפני יותר מ-18 שנה.
אכן, לי זכור שהמורים קיבלו זר פרחים בסוף שנה כהוקרה.

דבר נוסף, על אותו משקל בואו נשאל למה הורים בסוף שנה קונים מתנה למורות ולגננות, למורים ולגננים של הילדים שלהם? הרי בסך הכל הם עושים את העבודה שלהם, לא?
ישנם מורים שעושים עבודה זוועתית ומכיוון שמדובר בחינוך הילדים אז כאשר הילדים לומדים אצל מורה טוב רצוי לצ'פר אותו באיזו שהי מתנת הוקרה.
זה נכון שזו העבודה שלו אבל יש דרכים שונות לבצע את העבודה וכשמגיעים לחינוך הילדים אני לא חושב שהרבה הורים רוצים מורה ש"רק יעשה את העבודה וזהו".

@daat99 הופה דעת! ענית לי בול מה שחשבתי שמישהו יענה לי :)
כלומר העניין אם לתת טיפ/לצ'פר/להוקיר (ומבחינתי טיפ למלצר, טיפ לשליח, מארז ללין למורה ובקבוק יין לרופא הם אותו הדבר מבחינתי) נותן שירות או בעל מקצוע תלוי לפעמים בעד כמה השירות שלו יקר לליבי, נוגע במקומות קריטיים בחיי ועד כמה צומחת לי תועלת אישית ממלאכתו (כלומר מה המשקל הסגולי של תועלת אישית זו עבורי).

שזה סבבה בטח לחלק מהאנשים אבל זו פשוט לא הגישה האישית שלי :)

אני נגד התופעה.
זה מדרון חלקלק שבו מתחילים בצ'ופרים קטנים וגומרים במענקים כספיים מטעם ההורים למורים טובים במיוחד שבאים ללמד בבתי ספר של הילדים שלהם. ברור שהמורים הללו ישאבו מבתי ספר יותר חלשים.
לדעתי כל הילדים בכל המדינה צריכים לקבל אותה רמת חינוך, בלי קשר ליכולת של הוריהם.

אתה לא חושב שאם יש לך את היכולת אז ברור שלבת שלך מגיע יותר? אתה לא מתכוון לעשות את מה שאתה יכול בשביל לתת לה עמדה כמה שיותר טובה?

Back
למעלה