• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שנאי מתח

מצב
הנושא נעול.

cards344

משתמש רשום
דירוג
0
האם יש שנאי מתקע ישראלי לתקע ישראלי? לא מוצא באינטרנט, יש רק מאמריקאי לישראלי וההפך, שמתי למנורה אמריקאית מתאם מתקע אמריקאי לישראלי נינעל, אבל המנורה 120 volt.

נערך לאחרונה ב:
אם המנורה דורשת 125 וולט יש לחבר אותה דרך שנאי בשימוש בארץ. הערך 125 וולט מפתיע כי בארה"ב המתח הוא 110 וולט.

אם המנורה דורשת 125 וולט יש לחבר אותה דרך שנאי בשימוש בארץ. הערך 125 וולט מפתיע כי בארה"ב המתח הוא 110 וולט.
המנורה היא 120 וולט, טעות שלי. אז יש שנאים מתקע ישראלי לתקע ישראלי?

האם יש שנאי מתקע ישראלי לתקע ישראלי? לא מוצא באינטרנט, יש רק מאמריקאי לישראלי וההפך, שמתי למנורה אמריקאית מתאם מתקע אמריקאי לישראלי נינעל, אבל המנורה 120 volt.
השאלה שלך לא ברורה.
יש לך מנורה שמותאמת לשימוש בארה"ב ואתה רוצה להפעיל אותה בארץ?

המנורה היא 120 וולט, טעות שלי. אז יש שנאים מתקע ישראלי לתקע ישראלי?
השאלה לא ברורה.
שנאי זה ממיר מתח - יש לו רק תקע אחד - כמו המטען של הטלפון שלך.
יש מתאמים שמאפשרים להעביר את החיבור בין סוגי שקעים שונים (ישראלי, אמריקאי, בריטי וכו'). מתאמים אינם משנים מתח אלא רק את צורת החיבור.

אם אני מבין נכון, יש לך מנורה עם תקע אמריקאי ומתח של הרשת האמריקאית, ואתה מעוניין לחבר אותה לרשת החשמל בישראל - נכון?

השאלה שלך לא ברורה.
יש לך מנורה שמותאמת לשימוש בארה"ב ואתה רוצה להפעיל אותה בארץ?
כן אבל שמתי למנורה מתאם מתקע אמריקאי לישראלי נינעל, אז אני צריך שנאי מתקע ישראלי לתקע ישראלי, שואל אם יש כאלה.

השאלה לא ברורה.
שנאי זה ממיר מתח - יש לו רק תקע אחד - כמו המטען של הטלפון שלך.
יש מתאמים שמאפשרים להעביר את החיבור בין סוגי שקעים שונים (ישראלי, אמריקאי, בריטי וכו'). מתאמים אינם משנים מתח אלא רק את צורת החיבור.

אם אני מבין נכון, יש לך מנורה עם תקע אמריקאי ומתח של הרשת האמריקאית, ואתה מעוניין לחבר אותה לרשת החשמל בישראל - נכון?
אבל כבר שמתי למנורה מתאם נינעל, וכן אני מעוניין לחבר אותה לרשת החשמל, אז צריך שנאי, השאלה היא אם יש שנאי שיתאים.

כן אבל שמתי למנורה מתאם מתקע אמריקאי לישראלי נינעל
מעניין לא הכרתי....מעריך שניתן להסיר אותו דיי בקלות,בכול זאת זה מתאם פלסטיק קטן.
כמה W המנורה?
האם הכנסת אותה לשקע בארץ כבר?

כמו שציין האזרח הקטן יש לא מעט ממירי מטח שיש להם שקע שמתאים גם לישראלי וגם לאמריקאי,משהו כזה למשל(לא ממליץ)

מה הסיפור, קח את המנורה לאייס או משהו כזה ויסדרו הכל בחצי דקה.

או שתעשה חיפוש בגוגל
ממיר מתח 220 ל 110

רק תבדוק לפני שאתה קונה שזה מתאים בהספק (תבדוק כמה רשום על המנורה למשל מנורה שצורכת 20 וואט רשום עליה 20w)

מעניין לא הכרתי....מעריך שניתן להסיר אותו דיי בקלות,בכול זאת זה מתאם פלסטיק קטן.
כמה W המנורה?
האם הכנסת אותה לשקע בארץ כבר?

כמו שציין האזרח הקטן יש לא מעט ממירי מטח שיש להם שקע שמתאים גם לישראלי וגם לאמריקאי,משהו כזה למשל(לא ממליץ)
תודה! השקע על השנאי הוא ישראלי? וה110 וולט יתאים ל120 וולט של המנורה?
25w
כן הכנסתי אותה לשקע, מנורה אחת נשרפה וניתקה את החשמל בבית (מנורת לבה) והמנורה השנייה (לא לבה) עובדת אבל פי 100 יותר מידי חזקה, לא שימושית.

נערך לאחרונה ב:
או שתעשה חיפוש בגוגל
ממיר מתח 220 ל 110

רק תבדוק לפני שאתה קונה שזה מתאים בהספק (תבדוק כמה רשום על המנורה למשל מנורה שצורכת 20 וואט רשום עליה 20w)
אז הוואט של השנאי צריך להיות זהה לוואט של המנורה?

ת׳שמע - קח את המנורה לחנות חשמל.

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה