• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שנאי מתח 220 וולט - 110

yossik

מודרטור
דירוג
15,810
קיבלתי מתנה, מכשיר חשמלי למטבח אבל הבנאדם שנתן לי לא ידע שהמתח בישראל הוא 220 וולט.
האם למשהו יש בבוידם שנאי של 1500 וואט למסירה או במחיר הוגן?
תודה.

נערך לאחרונה ב:
@yossik לצערי אין לי משהו קונסטרוקטיבי להציע, רק לציין שזה אכן קצת תיק - במיוחד להספק כזה.
סתם מוצר לדוגמא - זה לא רק יקר, אלא גם חתיכת גוש ברזל כבד (טבלה בתחתית העמוד).

קיבלתי מתנה, מכשיר חשמלי למטבח אבל הבנאדם שנתן לי לא ידע שהמתח בישראל הוא 240 וולט.
בהספקים כאלו, ב 99% מהמקרים כבר עדיף לקנות מכשיר כזה חדש תואם 240 מאשר לקנות שנאי.
אלא אם זה מכשיר ממש ייחודי ואתה עף עליו אז תקנה שנאי.

זה המכשיר:
אורי - לא יודע אם זו הכוונה, אבל המכשיר שקישרת אליו עושה את המרת המתח ההפוכה (מ-110V בשקע של הקיר ל-220V עבור המכשיר החשמלי) ממה שיוסי מחפש, ומיועד לישראלים שלוקחים את מכשירי החשמל לארהב...

קיבלתי מתנה, מכשיר חשמלי למטבח
שים לב שיש מכשירים שלא לוקחים באופן חלק את השינוי בהרץ(תדר). זכור לי שמכונות קפה(אלה שגם תוכנות קפה) רגישות במיוחד וגם מקרר משוכלל שלא עבד טוב כנראה בגלל הבעיה הזאת.
מכשירים פשוטים כמו מיקסר יעבדו(אבל עלולים להסתובב לא במהירות המדויקת)

שים לב שיש מכשירים שלא לוקחים באופן חלק את השינוי בהרץ(תדר). זכור לי שמכונות קפה(אלה שגם תוכנות קפה) רגישות במיוחד וגם מקרר משוכלל שלא עבד טוב כנראה בגלל הבעיה הזאת.
מכשירים פשוטים כמו מיקסר יעבדו(אבל עלולים להסתובב לא במהירות המדויקת)
התדר [50 או 60 הרץ] לא משנה למכשירם ללא מנוע. מנוע יזייף ובדרך כלל ההספק שלו ירד ב 10%.

נושאים דומים

Back
למעלה