• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שופרסל מתייעלת?

hommie

משתמש רגיל
דירוג
109
ערב טוב,

תוהה, כל המחירים רק עולים, מדווח חדשות לבקרים שהרכישות שלנו ברשתות, וביניהן שופרסל, רק גדלו...

ועדיין מתייעלת? למה? אם היא ככ רווחית.

לדעתי אפשר לסגור חצי מהסניפים שלהם ואף אחד לא ירגיש בהבדל.

כל מי שאני מכיר גם ככה מזמין באונליין (שופרסל אונליין/רמי לוי/קוויק).
מוצרי בסיס מסויימים בכלל משתלם יותר להטיס מארה"ב עם אמזון...

יש אנשים שלא היו בסופר יותר משנתיים, מקסימום הולכים לקנות השלמות במכולת השכונתית.

לא יודע מה איתך,
אני רואה סופרים מלאים באנשים.

יש אנשים שלא היו בסופר יותר משנתיים, מקסימום הולכים לקנות השלמות במכולת השכונתית.
טוב, אז כל מי שאתה מכיר כנראה לא מייצג את רוב האוכלוסייה...
לצעירים חווית הקניה היא אונליין אבל לשאר האוכלוסייה, החוויה החוויה האמתית היא להגיע לסופר, למשש את הסחורה ולמצוא מבצעים 'על המדף' שלא נמצאים באתר,
וכמו כן מחירי אונליין יקרים יותר וגם יש דמי משלוח.

שופרסל יקרים משמעותית מכמעט כל המתחרים.
אני קונה שם רק בגלל השוברים של תן ביס.

שופרסל יקרים משמעותית מכמעט כל המתחרים.
אני קונה שם רק בגלל השוברים של תן ביס.
אם כבר מדברים על השוברים האלה אז חשוב לציין שהם לא מאפשרים מימוש אונליין רק כדי להזרים תנועה לחנויות הגוססות האלה.

בקורונה היה אפשר לראות חנות מלאה ב-90 אחוז מלקטים ו-10 אחוז הייטקיסטים ממוגנים שבאו לנצל את הקופונים.

@yossik
אם בקורונה אנשים הסתדרו כמעט בלי ביקורים פיזיים ברשתות הגדולות, אז עכשיו מי שזה כל כך חשוב לו שימשיך לבקר ב-50 אחוז מהסניפים שישארו אחרי הייעול.

אולי שופרסל יוכלו להוריד קצת מחירים בעקבות השינוי.

יש אנשים שלא הולכים לסופר ויש כאלו שלא מזמינים אונליין.
באופן אישי מעדיף להגיע לסניף - יש לי סניף במרחק כמה דקות נסיעה מהבית ועם חניה בשפע, אני כבר יודע איפה כל מוצר נמצא אז אני מתקתק בעשרים דקות את הקניה ומשלם בקופה האוטומטית עם שוברי תן ביס.
אני יכול להעיד שתמיד יש תנועה ערה של קונים בסניף מכל הגילאים.

אם כבר מדברים על השוברים האלה אז חשוב לציין שהם לא מאפשרים מימוש אונליין רק כדי להזרים תנועה לחנויות הגוססות האלה.

בקורונה היה אפשר לראות חנות מלאה ב-90 אחוז מלקטים ו-10 אחוז הייטקיסטים ממוגנים שבאו לנצל את הקופונים.

@yossik
אם בקורונה אנשים הסתדרו כמעט בלי ביקורים פיזיים ברשתות הגדולות, אז עכשיו מי שזה כל כך חשוב לו שימשיך לבקר ב-50 אחוז מהסניפים שישארו אחרי הייעול.

אולי שופרסל יוכלו להוריד קצת מחירים בעקבות השינוי.
מי שמעדיף לשלם פחות, יקנה בדרך כלל בחנות הפיזית, אבל אם בעקבות הצמצומים לא תהיה לו חנות קרובה, הוא לא ימשיך לקנות בשופרסל.

כעת כשמגה בעיר הפכה לקרפור, ובחלק מהמוצרים זולה יותר, מישהו יודע אם אפשר לשלם עדיין בסיבוס בצורה פיזית בסניפי קרפור כפי שהיה אפשר לעשות פעם במגה?

כן מחירי אונליין יקרים יותר וגם יש דמי משלוח.
אל תשכח שגם הזמן שאתה מבלה בסופר (לפחות שעה) + דלק ופחת לרכב גם שווה כסף.
הזמנה מהסופר יכולה לחסוך המון זמן.

Back
למעלה