• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קרוס תיכנות שהציעו לאישתי.

חילייק

משתמש רשום
דירוג
1
שלום לכולם ,גם אנחנו מנסים להתייעל ולנסות להתפתח, הציעו לאישתי לימודים באתרא למי שמכיר ולמי שלא, האמת שאנחנו גם לא כ"כ מכירים יש לי את הסילבוס ואת החוזה אשמח לשלוח את זה למי שיכול לעזור ולומר אם זה באמת שווה משהו.(זה פשוט קובץ PDF ואין לי מושג איך מעלים את זה לפה.)

למיטב ידיעתי מערכת הפורמים שכאן לא תומכת בהעלאה של קבצי PDF. אם אתה באמת רוצה לקבל input רחב(ןבפורום ויש לא מעט אנשי תוכנה) אז פשוט תעתיק את התוכן של הסילבוס ישירות לפה(או תעלה את הקובץ PDF לשירות כמו dropbox או firefoxshare ותשתף קישור).

במקרים כאלה אני בדרך כלל מעלה את הקובץ לגוגל דרייב ומשתפת קישור עם הרשאות קריאה בלבד

בכל אופן, הסילבוס יכול להיות בול מה שצריך אבל בפועל הקורס יכול להיות גרוע, שווה לנסות למצוא בוגרי קורס ולבדוק איתם כמה הוא הועיל להם במציאת עבודה

תעלה את התוכן ותתן גם מעט רקע עליכם, כמו למשל מה אתם רוצים להשיג מהקורס הזה.

תעלה את התוכן ותתן גם מעט רקע עליכם, כמו למשל מה אתם רוצים להשיג מהקורס הזה.
פה אפשר לראות קצת רקע,
https://www.hasolidit.com/kehila/threads/אחרי-שלושה-עשורים-צריך-למצוא-כיוון.17337/#post-395194
בכל אופן מטרת הקורס לפתוח אופציות חדשות מבחינת עבודה וכמובן שכר, מה שגם יש פה תעסוקה של שנה.
נ.ב.
העלתי סילובס והסכם העסקה מחכה זה לאישור.

@חילייק היי, יש בפרוג המון דיונים על זה כדאי לך לקרוא שם,

אשמח לשמוע איך נראה תוכן הלימודים.?

Back
למעלה