• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כשמצחצח הנעליים מדבר איתך על מניות חמות, הגיע הזמן למכור

בטווח הארוך מחירי המניות משקפים את רווחי החברות, בטווח הקצר לא.
מה אכפת לך לקנות בהנחה? רוצה למכור לי?;)
ומה לך ולמחירי המניות בטווח הארוך :lol:
אני יכול להבין מושג אחר,
מושג ה"פאניקה".
אך לא כל "סייל" הוא "פאניקה"

כמו שאמרתי בעבר, פוטין נוקט באמצעים מלאכותיים כדי לחזק את הרובל:
משלם חובות בדולרים מכספים שלא נמצאים תחת הסנקציות.
העלה בצורה קיצונית את הריבית על הרובל.
מונע מזרים למכור.
מכריח קניה של משאבי טבע ברובל(הגרמנים הסכימו דא)

וזה עובד, השאלה לכמה זמן והאם זה יתפוצץ בסוף.

אפשר להמיר בעמלה של 12% ושלשום עשיתי את זה (זה עדיין יוצא זול מאד)
וואו מטורף!
טוב שמכרת לדעתי, אלו שערים מלאכותיים.

למה להזהר? היה אחלה שרשור. מכיוון שיום העצמאות היום, היה לי זמן לבדוק את הבורסות וראיתי קריסה. אז כן. עוד יום יומיים נראה דווחים במה שנקרא "התקשורת הכלכלית". אז כן, זה מעניין. מה, למשל, עובר על ג'ניה שלנו בימים אלה או מה התחזית של @Nina T ?
היי @איש ירח
לא התעדכנתי בשוק.
מאד מעניין מה ש
El Eiran
טוען. במיוחד לגבי הנסדק
אפשרות של lost decade
עם זאת, לדעתי לא מדובר על דוט קום. החברות ממשות את החזון.
לדעתי, גם אם יהיה עשור אבוד, אין סיבה לא להמשיך לקנות למטה.
מעניין אורניום במיוחד אחרי האמברגו של גרמניה על דלקי רוסיה והיותה מדינה שקיימת תשתית גרעין.
כוונתי לקנות השבוע נסדק.
ומקווה ששלומך טוב, @איש ירח

יכול להיות שהפד לא כשיר?
אוקי אנחנו הבנו שהם לא אוהבים 8% אינפלציה אבל אני שואל אתכם מה עדיף?

עליות מחירים בגלל שהשוק משגשג וכולם מתעשרים ולכן יש עליית מחירים
או
מיתון. מובטלים. אנשים מאבדים עשרות אחוזים משווי ההשקעות שלהם אבל היי! לא תהיה אינפלציה (וגם זה לא בטוח)

יכול להיות שהפד לא כשיר?

או
מיתון. מובטלים. אנשים מאבדים עשרות אחוזים משווי ההשקעות שלהם אבל היי! לא תהיה אינפלציה (וגם זה לא בטוח)
ודאי שעדיף מיתון ופשיטת רגל של המון חברות שהורסות ערך במקום לייצר ערך. הבעיה שהפד חושב כמוך, ולכן יתהפך בקרוב ויתחיל QE infinity, מה שישמיד את הדולר ויעשה מיתון סטגפלציוני חמור בהרבה.

ודאי שעדיף מיתון ופשיטת רגל של המון חברות שהורסות ערך במקום לייצר ערך. הבעיה שהפד חושב כמוך, ולכן יתהפך בקרוב ויתחיל QE infinity, מה שישמיד את הדולר ויעשה מיתון סטגפלציוני חמור בהרבה.
נכון. אלוקציית הון אופטימלית לא יכולה להתקיים כאשר אין ערך להון (ריבית ריאלית אפסית).

אני מניח שרוב האנשים מבינים שזה טוב לכולם אם ההון (הכספי והאנושי) יוקצה לדברים הנכונים. זה שאין אבטלה אבל חלק גדול מהאנשים עובדים בחברות שמשמידות ערך (סטארטאפים שעושים שטויות למשל) זה שקול ללשלם לאנשים כדי לחפור בורות ואז לכסות אותם.

אם נלך לקיצון, עדיף שיהיו 1000 סטארטאפים שינסו לרפא סרטן או להקטין זיהום אוויר/קרקע מאשר 1000 אפליקציות חסרות ערך.

תכנון מרכזי מעולם לא פתר את בעיית האבטלה. המקסימום שאפשר לעשות הוא לשפר את התחבורה, לשפר את החינוך וכד'.
את מקומות העבודה השוק צריך לייצר ואת זה אפשר לעשות אופטימלית רק כשלהון יש ערך.

נערך לאחרונה ב:
יכול להיות שהפד לא כשיר?

או
קח כאנלוגיה אדם עם השמנת יתר קיצונית. הוא יכול להמשיך לאכול כאוות נפשו ולהיות מרוצה מהחיים - עד שיחטוף התקף לב או יחלה בסכרת. או שיכול להתחיל לעשות דיאטה ואימון גופני, להיות רעב ומדוכא בהתחלה אבל לחזור למשקל תקין וירידה בשומנים בדם כעבור מספר חודשים.
עד עכשיו הפד בחר בגישה הראשונה אבל היא מתחילה לסכן את המערכת אז צריך לחתוך ולהתחיל דיאטה.

אפשר להמיר בעמלה של 12% ושלשום עשיתי את זה (זה עדיין יוצא זול מאד)
אז זה טריק של בנקאים והעמלה הזו היא בעצם ההפרש בין השער הרשמי לשער "האמיתי", נכון?

אז זה טריק של בנקאים והעמלה הזו היא בעצם ההפרש בין השער הרשמי לשער "האמיתי", נכון?
אם כמו שהוא כתב שהרובל התחזק ביחס לדולר אפילו שהדולר עלה כמעט ב10 אחוז אני בטוח ש12 אחוז זה מתנה מאמא רוסיה

נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה