• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יורד ויורד

השקעתי סכום כסף גדול בתחילת ינואר בACWI , כלומר: ממש לפני תחילת הירידות, מבאס, לא?
כרגע יש עוד סכום כסף שאני רוצה להכניס לACWI, שווה להמתין מעט לירידות נוספות או להכניס עכשיו?

השקעתי סכום כסף גדול בתחילת ינואר בACWI , כלומר: ממש לפני תחילת הירידות, מבאס, לא?
כרגע יש עוד סכום כסף שאני רוצה להכניס לACWI, שווה להמתין מעט לירידות נוספות או להכניס עכשיו?
קשה עד בלתי אפשרי לתזמן שוק, אם אתה חושש מירידות נוספות, פשוט תיכנס במנות ותמצע את מחיר הקניה.

אם זה יגרום לך חששות, אז אל תכנס עד שתראה עליות משמעותיות, אבל קח בחשבון הפסד תשואה.

אז סתם רציתי לשמוע קצת איך אנשים מתמודדים עם זה וקצת לקבל רציונליות מאחורי זה.
אל תסתכל על התיק
זה קצת מצחיק אולי אבל אין לך סיבה באמת לדעת מה מצב התיק אם הוא גם ככה לעוד 10+ שנים
אני לא יודע כמה התיק שלי ירד (בצורה כנה באמת)
אני לא בודק אותו כלל
אחת לרבעון או דו שנתיי מוריד לאקסל את כל המספרים מכל התיקים בשביל מעקב
אבל גם אז לא מחשב תשואה כוללת זה בעיקר לבדוק שלא העלו דמי ניהול/ טעויות של הברוקר בנק וכו
פעם אחרונה שעשיתי את זה היה ב1.1.22 - ופעם הבאה יהיה כנראה ב1.6.22
יודע שיש ירידות בעיקר מפוסטים פה ומציוצים של הסולידית
אבל זה באמת רעשי רקע...

אנחנו כבר בשבוע התשיעי ברצף שהוא אדום. וזה שיא אדומים ברצף EVER..הזוי

• אהבתי
Reactions: HHH
אני באותה הסירה (קניתי כשהיה ״יקר״).
מנסה לא להסתנוור ולעבוד לפי התוכנית (להכניס כסף כל רבעון).

אנחנו כבר בשבוע התשיעי ברצף שהוא אדום. וזה שיא אדומים ברצף EVER..הזוי
היי, אני באמת לא מצליח להבין מה הזוי כל כך בעיניך. שיש ירידות? הנדירות הסטטיסטית? זה חוזר על עצמו גם בשרשורים אחרים. תאיר את עיניי.

היי, אני באמת לא מצליח להבין מה הזוי כל כך בעיניך. שיש ירידות? הנדירות הסטטיסטית? זה חוזר על עצמו גם בשרשורים אחרים. תאיר את עיניי.
ש9 שבועות ברצף יש ירידה ולא התחיל המיתון אפילו

או שזה נראה לך סביר שכל יום במשך חודשיים השוק בתנודות של מעל 3% עם מינוס 32% בנאסדק
כאילו סבבה והכל שזה חלק מהמשחק אבל לא צריך גם להתעלם שאנחנו בעיצומו של שוק דובי מהונדס בלי משבר אמיתי

או שזה נראה לך סביר שכל יום במשך חודשיים השוק בתנודות של מעל 3% עם מינוס 32% בנאסדק
כאילו סבבה והכל שזה חלק מהמשחק אבל לא צריך גם להתעלם שאנחנו בעיצומו של שוק דובי מהונדס בלי משבר אמיתי
בכנות, נראה לי סביר בהחלט שאלו פני הדברים לנוכח אירועי ה-3 שנים האחרונות.
מהו משבר אמיתי? ולמה אתה חושב שאתה לא בתוך המשבר בעודנו מדברים?

מה לא משבר? כל חנות פלאפל מנהלת מחירים עם לוח גירים.
על מה אתה מדבר?

בכנות, נראה לי סביר בהחלט שאלו פני הדברים לנוכח אירועי ה-3 שנים האחרונות.
מהו משבר אמיתי? ולמה אתה חושב שאתה לא בתוך המשבר בעודנו מדברים?
3% אבטלה הוא משבר?
נסה למצוא דירת 2-3 חדרים בתל אביב ותספר לי איזה משבר אתה מרגיש.

ב2008 היה משבר. היה כמעט 20% אבטלה

מה קרה ב3 שנים האחרונות? הנאסדק עלה ב20%?

מחירי הדירות עלו ב60% ו? (בארהב ואני מניח שגם אולי בישראל אם כי פחות)

אנחנו בעיצומו של שוק דובי מהונדס בלי משבר אמיתי
מהונדס על ידי פוטין?
יש בעיה אמיתית בשרשרת האספקה. יש בעיה אמיתית של אינפלציה. תהיה בעיה לאירופאים בעקבות החרם על רוסיה ומתחילים לדבר על מחסור צפוי במזון בעקבות החיטה מאוקראינה שלא מגיעה לרחבי העולם.
יש זיליארד דולר שהודפסו בשנתיים האחרונות וחולקו בחינם.
יש לך ייצור מוגבל בסין ובעיות שילוח ברחבי העולם.
כל אלו לא סיבות אמיתיות בעיניך, שיכולות לסכן את הצמיחה בעולם בשנים הקרובות?

מהונדס על ידי פוטין?
יש בעיה אמיתית בשרשרת האספקה. יש בעיה אמיתית של אינפלציה. תהיה בעיה לאירופאים בעקבות החרם על רוסיה ומתחילים לדבר על מחסור צפוי במזון בעקבות החיטה מאוקראינה שלא מגיעה לרחבי העולם.
יש זיליארד דולר שהודפסו בשנתיים האחרונות וחולקו בחינם.
יש לך בעיות ייצור בסין ובעיות שילוח ברחבי העולם.
כל אלו לא סיבות אמיתיות בעיניך, שיכולות לסכן את הצמיחה בעולם בשנים הקרובות?
הזיליארד דולרים נמחקו מהבורסה כבר
אבל מהנדלן הם לא נמחקו למשל
וגם לא מכמות המשרות

אין שום בעיה לאירופאים, אף אחד לא גווע ברעב הכל בסדר

הזיליארד דולרים נמחקו מהבורסה כבר
אבל מהנדלן הם לא נמחקו למשל
הנדל"ן זז לאט יותר מהבורסות, וכבר מתחילים לראות ירידה בהיקף המשכנתאות.
וגם לא מכמות המשרות
פיטורים זה לא הדבר הראשון שחברות עושות. בהתחלה מקצצים בהוצאות כלליות, לאחר מכן מפסיקים לגייס, לאחר מכן מקצצים שעות נוספות ואחוזי משרה ורק לבסוף מפטרים. נראה עוד כמה חודשים אם יהיו פיטורים נרחבים בארץ או בארה"ב.
חכה לחורף, כשהפולנים והפינים יצטרכו לחמם את הבית ולא יהיה גז בצינור.

אתה לא רציני. אמרה שטחית, כוללנית ולא תואמת את המציאות.
מיליוני פליטים. בעיות מהגרים. מטבע שנשחק. כל כך הרבה בעיות מורכבות ועמוקות שאפילו לא מתחילות לעלות על סדר היום. אז הנדלן בארץ עולה. זה האינדקצציה שלך לזה שהכל בסדר בעולם?

אתה לא רציני. אמרה שטחית, כוללנית ולא תואמת את המציאות.
מיליוני פליטים. בעיות מהגרים. מטבע שנשחק. כל כך הרבה בעיות מורכבות ועמוקות שאפילו לא מתחילות לעלות על סדר היום. אז הנדלן בארץ עולה. זה האינדקצציה שלך לזה שהכל בסדר בעולם?
הנדלן *בכל העולם* עולה
דרך ארהב, פולין, בריטניה ישראל ואפילו ברוסיה עכשיו

הנדלן *בכל העולם* עולה
דרך ארהב, פולין, בריטניה ישראל ואפילו ברוסיה עכשיו
בקנדה יורד
עריכה: חשבתי שראיתי גרף כזה, לא מצאתי אותו שוב..

נערך לאחרונה ב:

נושאים דומים

Back
למעלה