• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טסלה

אז מה? סתם מימושון? זה הזמן להכניס את כל התיק לטסלה?

זה ניעור כמו שקפה אילסטרץ

ג׳ניה בסקי
המניה עולה היום ב5% חחח

חוצמזה, אני מחזיק את ה50 מניות שלי לנצחואקנה עוד אם ירד ל400

ג׳ניה בסקי
המניה עולה היום ב5% חחח

חוצמזה, אני מחזיק את ה50 מניות שלי לנצחואקנה עוד אם ירד ל400

תעשה חיים ג'ניוש(לא ציני)

המניה עולה היום ב5%
הסיבה היחידה שהמניה עלתה היום זה בדיוק האנשים האלה שמפחדים לפספס ואז ירידה זה כאילו ההזדמנות שלהם להיכנס במחיר נמוך יותר מתוך הנחה שזה יעלה שוב ולכן זה עלה היום קצת למרות שהיום עוד לא נגמר וזה כבר לא 5%.
ברגע שהמניה תתחיל לרדת עוד קצת תראה גל מכירות אדיר של אותם אנשים בדיוק שנכנסו היום

מחזיק את ה50 מניות שלי
רגע שאני אבין כל הרעש הזה זה על 50 מניות או שכמובן שהצלחת אתמול למכור בפיק את כל המנה שלך ונשארת רק עם קצת כדי שתוכל לחגוג שהמניה עולה? כי לא זכורה לי הכרזה שלך מאתמול שמכרת ועד כמה ששמתי לב אתה מאוד אוהב לשתף את האנשים בניצחונות הקטנים שלך

Meanwhile, on r/wsb, משתמש שמככב שם כבר כמה ימים והגיע לחדשות, עשה 8 מיליון דולר מאופציות קול:

VFqa9KW.png

היו לי 87 חחחח נמכרו בדרך.. משם הכל התחיל
50 מניות זה לא קצת.. 50% מהתיק של שאז
זה בערך 40-35% מהתיקולא 50%. אבל כן, לא מעט בכלל

אני בעבר כבר ניסיתי לתפוס מניות בודדות וזה נגמר רע מאוד

התיק שלי היה יכול להיות נפוח בעוד 10-5%
אבל נו.. שכר לימוד של לא להשקיע במניות בודדות
אני לא מתכנן
לא טסלה ולא שמסלה

זה בערך 40-35% מהתיקולא 50%. אבל כן, לא מעט בכלל

אני בעבר כבר ניסיתי לתפוס מניות בודדות וזה נגמר רע מאוד

התיק שלי היה יכול להיות נפוח בעוד 10-5%
אבל נו.. שכר לימוד של לא להשקיע במניות בודדות
אני לא מתכנן
לא טסלה ולא שמסלה

אני אקנה עוד אם ירד מתחת ל500, זה כנראה יקרה בדו"ח הקרוב.. כל "האנליסטים" הגאונים יגידו שהנה שוב אין ביקוש (למרות שכולם יודעים שקניה שיש עונתיות ברכישות רכב)

ד"א, אם רון בארון מחזיק ב1.5 מיליון מניות טסלה וכל אמירה שלו לגבי החברה מקפיצה את המניה ב40% .. למה לי לא להיות חלק מהחגיגה, זה בדיוק ההפך מלהיות מתחכם שמנסה לנצח את השוק עם כל מיני פני-סטוקס

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001317283

נערך לאחרונה ב:
אני אקנה עוד אם ירד מתחת ל500, זה כנראה יקרה בדו"ח הקרוב.. כל "האנליסטים" הגאונים יגידו שהנה שוב אין ביקוש (למרות שכולם יודעים שקניה שיש עונתיות ברכישות רכב)

ד"א, אם רון בארון מחזיק ב1.5 מיליון מניות טסלה וכל אמירה שלו לגבי החברה מקפיצה את המניה ב40% .. למה לי לא להיות חלק מהחגיגה, זה בדיוק ההפך מלהיות מתחכם שמנסה לנצח את השוק עם כל מיני פני-סטוקס

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001317283

ו ubs גם גוף רציני שיודע על מה הוא מדבר

לא נוגע כמו שלא נוגע במניות אחרות שבדיעבד יודעים שהייתה קניה טובה

ו ubs גם גוף רציני שיודע על מה הוא מדבר

לא נוגע כמו שלא נוגע במניות אחרות שבדיעבד יודעים שהייתה קניה טובה
יש לי נבואה יותר מוצלחת, וכבר כתבתי אותה בשרשור שאתה מככב בו-
המניות יעלו עד הבחירות (כי זה מה שטראמפ רוצה, והוא לא הולך לעשות טעויות)
ואחרי הבחירות, שכבר לא יהיה לו מה להפסיד, הוא הולך להתפוצץ (על הסינים בעיקר)
אז אני בנובמבר מוכר חצי מהתיק

נושאים דומים

Back
למעלה