• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טבעת אירוסין

מוגש בחסות הנהלת הקניון וחנויות H סטרן, בואו לחגוג אצלנו את החד פעמיות של חייכם, עד שהמוות יפריד בינינו.
תשמע, משתמש עם שם משתמש נוראי רבע-מתריס (בתור יתום משני הצדדים של האמצע) - המניפסט הניאו-אנטי צרכני שלך הצליח להקים אותי מכיסא המחשב, לרקוד את ההורה על עמוד בפוזה מגרה, לדרוש בשלומו של אבוקדו והאם הוא חושב שיש לו משמעות, לקרוא ולהתענג כמעט על כל אות ומילה חוץ מאותיות אהו"י שאין לי חיבה מיותרת אליהן ולהבין דבר או שניים על שפיות שבתקופת בין המיצרים.
יפה כתבת ובאריכות מושקעת. פסקה אלימה בתוכחה שדופקת פטישים על ההיפותלמוס של המוח העיוור. יש המון מה ללמוד מדרשה נאה שכזו שאותה מאוד אהבתי. אני גם בטוח שנהנת לכתוב אותה כי אני מרגיש את הנאת הנזיפה נוטפת ממנה.
תודה.
(בכל השאר אני מנוע מלהגיב עקב זה שנמנעתי מלרשום את דעותיי שמתקרבות בדיוק רב לפסקה כמו שכתבת למרות שביקרתי בשרשור הזה כמה וכמה וכמה פעמים וחיבבתי פה שלל מרעין דנאמרין).

אני יתרום מעט מהניסיון שלי שכן התארסנו לאחרונה.
אנחנו גרים בארה"ב וכאן שמתי לב שרוב הנשים הולכות עם טבעות אירוסין עם יהלום בגודל יחסית גדול לעומת מה שראיתי בישראל. אף פעם לא היה מוצא חן בעייני הגודל, השופוני, והמחיר שאנשים מוכנים להעמיד לטובת טבעת.
שוחחתי עם ארוסתי ושאלתי איזו טבעת היא מעוניינת, היא רצתה משהו ייחודי ולא טרוויאלי,אני מבחינתי הקצבתי תקציב של עד $1000 ואבן איכותית(ביצעתי קריאה דקדקנית על איכויות שונות ואבנים שונות).
החלטנו ללכת יחד למספר חנויות תכשיטים כאן בארה"ב, המחירים והאיכות לא היו בדיוק תואמים לרוב (מחיר יקר עבור טבעות ברמת ניקיון של סמרטוט רצפה), בדרנו טבעות יהלום,ספיר ובכל המקרים או שהאיכות היה ירודה או שהמחיר היה לא בתקציב שהצבנו.
ארוסתי לבסוף הסתכלה על טבעות מהאתר ETSY שזה בעצם עסקים קטנים שעושים עיצוב וטבעות שונות ולרוב אלו טבעות שזולות משמעותית מאלו שבחניות.
מצאנו טבעת ספיר כחולה עם שיבוץ מאוד יפה ובדיוק בתקציב שלנו. האבן הינה אבן ספיר סינטטית של CHATAM עם אחריות לכל החיים לכל מקרה (יש תעודה). אנחנו מאוד מרוצים וארוסתי מאוד שמחה מהבחירה.

לעניות דעתי, אם פתחת את הדיון כאן, משמע שאת לא בטוחה בעצמך שאת צריכה את הטבעת. ז"א זה לא כ"כ חשוב לך, אלא רק מפני שזה "נהוג" בסביבתכם.
האמת, לצורך המצווה מספיק כל טבעת אפילו הכי זולה שיש (אני שמעתי על אירוסין שלא בכוונה שהיו בצה"ל כאשר חייל נתן לחיילת בליווי מילים המקדשים את האישה, את ניצרת רימון, ועשה אותה אשת איש).
אמנם הבעל צריך לדעת ולהבין שאישה אוהבת דברים נאים ויותר מכן, תשומת לב. לא צריך לקנות בהכרח יהלומים ופלטינה.
שילמד על מושג שלום בית

נושאים דומים

Back
למעלה