• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חרדת מבחנים

90 אחוז נשמע לי אחלה וחמש דקות מתוך שעה וחצי או שעתיים להתאפס זה כלום. כולם לחוצים במבחנים.
תהיה רגוע. לא נשמע שהמצב שלך כל כך נורא.
החמש דקות זה רק לכתוב את הנוסחאות, בפועל סיימתי את המבחן אחרי 3 שעות במקום ה40 דקות שהייתי מסיים בבית... אז לא היה לי זמן לבדוק את עצמי

גם לא צריך. התפקיד שלך זה לעשות את המבחן. לבדוק את המבחן זה העבודה של המרצה.
נכון. בודקים כשנשאר זמן. בנוסף הזמן שעובר בין פתרון שאלה לבדיקה שלה עוזר להסתכל על השאלה קצת אחרת

מעדכן שבסוף הלך טוב במבחן ואכן הוצאתי 90 למרות שבבית הייתי מוציא 100, שזה באמת 90% יכולת, אני אנסה ליישם מה שרשמתם ולראות אם באמת במבחן הבא אני אצליח להגיע ל100% מהיכולת שלי. תודה רבה לכולם על העצות בכל אופן!!

תעשה ככה: שב בשולחן חמש דקות לפני המבחן, שם דף לבן איי 4, תשרבט עליו חמש דקות. זהו

תעשה ככה: שב בשולחן חמש דקות לפני המבחן, שם דף לבן איי 4, תשרבט עליו חמש דקות. זהו
רק תחזיר אותו לתיק אח"כ. חבר שלי עשה ככה וזרק את הדף לפח, והמשגיחים מצאו את הדף, זיהו את כתב היד ופסלו לו את המבחן כאילו העתיק.

@הסקרן הגדול
ככל שתיטחן את הנושא, כך תיכנס יותר לסטרס.
תשחרר חביבי, תשחרר.
גם אם לא עשית מדיטציה אתה יכול.
שב חצי שעה בנוחיות המיירבית, תעצום עיניים, מוזיקה רוחנית/אלטרנטיבית ברקע, מחשבות טובות, טיולים, גלי ים...
הפייבוריטים שלי לפני מבחנים לפני המון שנים [שנות ה80-90 בקולג'' להנדסת חשמל, לא צריך ג'וינט, אתה תהייה בהיי אם תיכנס למוזיקה]
בלי קיצורי דרך, להקשיב מההתחלה עד לסוף.
המוזיקה תוביל אותך משקט להתפרקות בקליימקס :

[רצועה 1 ו 2]:

היי, אני לא פותח האשכול אבל היה לי חשוב להודות לך (ולכל מי שענה באשכול כמובן), עשיתי מבחן ראשון באוניברסיטה לפני שבועיים ועשיתי בול מה שהמלצת בבוקר לפני המבחן, קיבלתי 99:lol:, אחרי שנים של בלאק אאוט בבגרויות וכו', ובלי רגיעון או שטות אחרת, תודה!

היי, אני לא פותח האשכול אבל היה לי חשוב להודות לך (ולכל מי שענה באשכול כמובן), עשיתי מבחן ראשון באוניברסיטה לפני שבועיים ועשיתי בול מה שהמלצת בבוקר לפני המבחן, קיבלתי 99:lol:, אחרי שנים של בלאק אאוט בבגרויות וכו', ובלי רגיעון או שטות אחרת, תודה!
נהדר!

מצטרף לתודות פה.
רק במבחן האחרון הסמסטר השכלתי להיכנס ולקרוא פה את התגובות, ומאוד מאוד עזר לי להזיז את הגלגלים במוח כמה דקות לפני המבחן.
אני עברתי על מבחן עבר שכבר טחנתי אותו ואת כל הנקודות החשובות שלו יום-יומיים קודם בחצי שעה של לפני המבחן. ואז כשקיבלתי את הטופס לענות עליו לא היה לי שום בלאקאאוט אלא להיפך - שאלה שלמה התבססה על עיקרון שהיה באותו מבחן שעברתי עליו. ובכללי כל המבחן היה יותר זורם ופחות מלחיץ וקשוח מבדרך כלל.

עברו עוד 2 מבחנים מאז ובשניהם ציונים משמעותית יותר נמוכים ממה שהייתי מקבל בבית בשניהם 20-25 פחות ממה שהייתי מקבל בבית...
כבר לא יודע מה לעשות, אני הרי יודע שאני יודע את החומר אז זו לא הבעיה שלי ואני לומד טוב כי במבחנים בבית הולך לי פרפקט ורק שם כלום, וזה מתסכל אותי כי כשאני אבוא למעסיקים ויראו את הממוצע הנמוך מבחינתם אני לא יודע את החומר

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Tsachi01 מתמודד עם חרדת טיסות - אשמח לטיפים מועילים אוף טופיק 52

נושאים דומים

Back
למעלה