• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

האם הקריסה הגדולה הגיעה

מצב
הנושא נעול.
מדהים.
השוק כל כך חזק - שבן אדם אחד שולט בכיוונו דרך חשבון הטוויטר שלו.
השוק כל כך חזק - שהפדרל ריזרב הוריד ריבית בשיא כל הזמנים.
השוק כל כך חזק - שכבר חודש, חצי מהתגובות פה זה של כותבים שמחרבנים תתחתונים בשיא כל הזמנים.
השוק כל כך חזק - למרות שרוב בנקי ההשקעות החשובים בעולם מסמנים סיכוי של 50% לריסישין עוד בשנה הקרובה.
השוק כל כך חזק - למרות שכמעט כל אינדיקטור חשוב וגרפים היסטוריים מראים היום רק לכיוון אחד.

אלוהים השוק כל כך חזק.

נערך לאחרונה ב:
מדהים.
השוק כל כך חזק - שבן אדם אחד שולט בכיוונו דרך חשבון הטוויטר שלו.
השוק כל כך חזק - שהפדרל ריזרב הוריד ריבית בשיא כל הזמנים.
השוק כל כך חזק - שכבר חודש, חצי מהתגובות פה זה של כותבים שמחרבנים תתחתונים בשיא כל הזמנים.
השוק כל כך חזק - למרות שרוב בנקי ההשקעות החשובים בעולם מסמנים סיכוי של 50% לריסישין עוד בשנה הקרובה.
השוק כל כך חזק - למרות שכמעט כל אינדיקטור חשוב וגרפים היסטוריים מראים היום רק לכיוון אחד.

אלוהים השוק כל כך חזק.
אתה נשמע לי קצת פרנואידי ;)

ובדיוק בימים אלו עברה לי קרן השתלמות של 120k שצברתי במשך כ5 שנים מאסטרטגיה עם סיכון נמוך למסלול מחקה מדד s&p של אלדובי, איך מתמודדים פסיכולוגית?
א. מתעלם מהחדשות.
ב. עושה איגנור לשרשור הזה.
ג. אם א+ב לא מצליח, תשנה את המסלול ;)

אלוהים השוק כל כך חזק.
בעקבות השרשור הזה, התחלתי לפתח אובססיה למדד סנופי ומסקרנות כל יום אני בודק וחוזר חלילה.
זה הזייה. כל יום השוק בקריסה, מישהו מצייץ משהו, כל יומיים העקום מתהפך, מדד צרכני כפתורי ה-ON/OFF של זימבבואה מציג קריסה, שמיר ופטרוזליה נפגשים באפילה לפתור את המצב הנוכחי.
מעייף ודי מטורלל.
אמ;לק
כנראה שאולי היה יתרון בזה שלא היה אינטרנט. [לעוקב הפסיבי]

ובדיוק בימים אלו עברה לי קרן השתלמות של 120k שצברתי במשך כ5 שנים מאסטרטגיה עם סיכון נמוך למסלול מחקה מדד s&p של אלדובי, איך מתמודדים פסיכולוגית?
זה ממש פשוט.
מסתכלים על הגרף של הסנופי בחמש השנים האחרונות במקום על הגרף של השבוע האחרון.

טוב, אז הנה שוב יש לכם אפשרות להכות את השוק דרך ישראל!
טראמפ הכריז על הטלת מכסים גבוהים מהמתוכנן
https://www.themarker.com/wallstreet/.premium-1.7736432

והמניות ביום שני בדרך לקריסה. בואו לא נתווכח על זה כי זו עובדה.
איפה אפשר לקנות אופציות על שורט בתל אביב בראשון???
יום שני השחור חוזר

אז מדד בשורט פי 3..
ימכרו ימכרו לפי שער הסגירה בשישי

אז מדד בשורט פי 3..
אולי ימכרו ב"גרושים" 6000,7000 שקלים כמו פעם קודמת..

אי אפשר ממש לעשות מזה כסף בכמויות וזה אם אתה הראשון שתתפוס

טוב, אז הנה שוב יש לכם אפשרות להכות את השוק דרך ישראל!
טראמפ הכריז על הטלת מכסים גבוהים מהמתוכנן
https://www.themarker.com/wallstreet/.premium-1.7736432

והמניות ביום שני בדרך לקריסה. בואו לא נתווכח על זה כי זו עובדה.
איפה אפשר לקנות אופציות על שורט בתל אביב בראשון???
יום שני השחור חוזר
יש לך שרשור יעודי לזה. תמשיך שם לא פה.

אז מדד בשורט פי 3..
אף אחד לא חייב למכור לך לפי שער סגירה של שישי. בימי ראשון אם אין מדד פעיל לעקוב אחריו אין עושי שוק רשמיים. רק מוכרים פרטיים שיכולים לשים איזה מחיר מכירה שבא להם.

למה העברת למסלול סנופי?

ד"א, אתם לא חושבים שהסיבה לעלייה "הודאית" במניות במשך 40 שנה נבאה כתוצאה מריבית גבוהה?
הרי גם אם הכסף היה שוכב בפקדון בנקאי היה אפשר להגיד ש100K ב1970 הפכו להיות 1M ב2010.. לא חכמה גדולה
ככה שאולי השקעה במניות לאו דווקא תניב לכם תשואה חיובית אחרי 20-30 שנים בימינו

ד"א, אתם לא חושבים שהסיבה לעלייה "הודאית" במניות במשך 40 שנה נבאה כתוצאה מריבית גבוהה?
הרי גם אם הכסף היה שוכב בפקדון בנקאי היה אפשר להגיד ש100K ב1970 הפכו להיות 1M ב2010.. לא חכמה גדולה

כי העלייה במניות מגובה בעלייה בריווחיות של חברות, אין לנו שום סיבה להאמין שחברות יפסיקו להרוויח ב40 השנה הבאות.
בסביבת ריבית 0 יכול להיות שהתשואה במניות תהיה נמוכה ממה שהיא היתה פעם, אבל גם האלטרנטיבות יביאו תשואה נמוכה יותר.

כי העלייה במניות מגובה בעלייה בריווחיות של חברות, אין לנו שום סיבה להאמין שחברות יפסיקו להרוויח ב40 השנה הבאות.
בסביבת ריבית 0 יכול להיות שהתשואה במניות תהיה נמוכה ממה שהיא היתה פעם, אבל גם האלטרנטיבות יביאו תשואה נמוכה יותר.
אתה מוכן לסבול תנודתיות כזו בשביל 0 או 1 אחוז בשנה? כי אני לא

גם בשנת 1950 הריבית הייתה נמוכה.. זה לא ממש עצר את השוק מלעלות

הדרך הטובה ביותר לדעתי היא פשוט להתנתק, מה שאתה לא יודע לא מזיק לך. עזוב את האתרים, את הפורום ואת העיתונות הכלכלית.

אתה מוכן לסבול תנודתיות כזו בשביל 0 או 1 אחוז בשנה? כי אני לא

ברור שלא, אבל התשואה על מניות לא צפוייה להיות 0%-1%, אם כל המשקיעים בשוק היו חושבים שהתשואה תהיה כזו אז מיידית מחירי המניות היו צונחים לרמה שהם משקפים תשואה שמתאימה לסיכון במניות.

מצב
הנושא נעול.

נושאים דומים

Back
למעלה