• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Retrolyzer + BQL

@efi
ומה בדיוק הבעיה?
אגב - לא מטריד אותי בכלל, אני שמח לראות שאנשים משתמשים בכלי ומנסה לתקן באגים ברגע שנתקל בהם.

לגבי הגישה הנ״ל - מכיר וחקרתי אבל לא יישמתי עדיין בעיקר כיוון שאני מתמקד באסטרטגיות volatility.
אם אסטרטגיות TAA מעניינות אותך (והן די מעניינות) כנס ל allocate smartly, שלם להם את המנוי החודשי, תחקור את כל האסטרטגיות שהם מציעים שם (את רובן אבל לא כולם אפשר לממש כבר היום ברטרולייזר) ואחרי זה אתה יכול לבטל את המנוי ולקבל את החלק היחסי של החודש חזרה.
אין אתר שמרכז בצורה יותר טובה את כל אסטרטגיות ה TAA מהאתר הזה.
בכל אופן זה נושא מרתק לשרשור נפרד.

• אהבתי
Reactions: efi
@adamshalev -

אשרת להטריד אז אנסה את מזלי.
עבור מתקשים/מסתבכים - אשמח אם תוכל בהזדמנות להכין סרטון הדרכה קצר לשימוש בכלי.
(או כל אחד אחר כמובן)

@adamshalev -

אשרת להטריד אז אנסה את מזלי.
עבור מתקשים/מסתבכים - אשמח אם תוכל בהזדמנות להכין סרטון הדרכה קצר לשימוש בכלי.
(או כל אחד אחר כמובן)
זה לא יעיל מבחינת תועלת מאמץ. בעיקר מהסיבה שהכלי משתנה כל הזמן. אני לא מעדכן על כל שינוי אבל הוא דינאמי וכל הזמן משתנה. לפעמים אני גם שובר דברים (אם כי משתדל שלא) אם ההתנהגות החדשה נכונה יותר מהישנה.
צריך להתייחס לזה כאל גרסת אלפא פומבית.

הצעה:
להוסיף על הגרף סימונים איפה שמתבצע איזון (עיגול קטן?).

אגב @efi זה משהו נחמד להכיר שהוספתי לא מזמן.
חזית יעילה לפי מטריקות שונות של סיכון.

• אהבתי
Reactions: efi
@adamshalev
אני חוזר על הבקשה למשוך את השם של ניה"ע יחד עם יתר הנתונים.
מציגים כאן הרבה ניירות מעניינים, ואני מתעצל לגגל כל אחד מהם בנפרד (בעיקר בנייד, אבל גם במחשב מכיוון ששמת כל מני דברים בתיבת הטקסט, הכנסה והוצאה של טקסט מסתבכות).

מציגים כאן הרבה ניירות מעניינים, ואני מתעצל לגגל כל אחד מהם בנפרד
בשביל לחסוך ממך להקליק לרטרולייזר, אז תבקש מהסולידית להטמיע בפורום סקריפט שימשוך את תיאור הקרנות בעת mouse over :)

אני חוזר על הבקשה למשוך את השם של ניה"ע יחד עם יתר הנתונים.
תדביק פה לינקים לבדיקות מענינות
ואני אביא לך את המידע על הניירות..

חזית יעילה לפי מטריקות שונות של סיכון.
אשמח אם תוסיף גם את העקומים הממונפים.

דוגמא לביצוע:
  1. להוסיף ללולאה של a-b גם לולאה על פרמטר c שמכפיל את שניהם, ונע בין 0 ל4 בקפיצות של 0.1.
  2. עבור כל ערך של c, להשתמש בצבע יחיד (שמתחלף עם c, כפי כעת הוא תחלף עם a-b), ולחבר את הנקודות בקו רציף.
  3. העין כבר תוכל לזהות מתי המינוף שיפר את יעילות התיק, ובכמה.

הכפתור של הבאק בדפדפן לא עובד...

אגב, איטי נורא היום.

אגב, איטי נורא היום.
יום שישי אחה"צ - Simulation Time...
ספציפית אני לא מריץ כלום היום. הביצועים תלויים במה אנשים אחרים מריצים - יש סה״כ שרת אחד עם ליבה אחת. אם אתה הראשון שמריץ משהו חדש/היום אז יש גם זמן ״חימום״ שכולל שליפה עדכנית של המידע. תלוי גם בזמן התגובה של מקורות המידע.

אשמח אם תוסיף גם את העקומים הממונפים.

דוגמא לביצוע:
  1. להוסיף ללולאה של a-b גם לולאה על פרמטר c שמכפיל את שניהם, ונע בין 0 ל4 בקפיצות של 0.1.
  2. עבור כל ערך של c, להשתמש בצבע יחיד (שמתחלף עם c, כפי כעת הוא תחלף עם a-b), ולחבר את הנקודות בקו רציף.
  3. העין כבר תוכל לזהות מתי המינוף שיפר את יעילות התיק, ובכמה.
עשיתי הרצות כאלו בצד. אשים לינק יותר מאוחר שמדגים איך.
לגבי הצבעים - אכן מציק. פירקתי בכוונה את כל הנק להיות ״גרפים״ בפני עצמם כדי שלכל נק יהיה שם שמתאר את המשקלים ולכן לכל נק יש צבע אחר והן לא מחוברות בקוים, אבל זה לא אידאלי. אמצא לזה פתרון אחר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
adamshalev Backtesting עם Retrolyzer שוק ההון 38

נושאים דומים

Back
למעלה