• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תושבי מושב חגור נאלצו לפנות

פיטר

משתמש רגיל
דירוג
349
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/849/624.html
את בית הקברות של המושב ולהעביר את כל הקברים לבית קברות חדש קרוב יותר ומגודר, עקב ונדליזם מתמשך של תושבי העיירה ג'לג'וליה הסמוכה במהלך עשר השנים האחרונות.
להזכירכם שמדובר במדינת ישראל הקטנה שבתוך גבולות הקו הירוק. לא תמצאו על כך כל פרסום בתקשורת במהלך עשר השנים האחרונות, ורק עכשיו נחשף העניין ופורסם. הקישור המתוקן למעלה. הקישור הקודם נמחק על ידי יוסי והסבריו למטה.
[נמחק, הסבר בתגובה האחרונה שלי - יוסיק]

נערך לאחרונה ב:
אנא הסבר את הקשר בין הטקסט לבין הלינק המצורף.
הלינק לא מוביל לכתבה המלאה בנושא אלא לפרסום להורדת אפליקציה.

אנא הסבר את הקשר בין הטקסט לבין הלינק המצורף.
הלינק לא מוביל לכתבה המלאה בנושא אלא לפרסום להורדת אפליקציה.
מוזר מאד. ניסיתי עכשיו להיכנס לקישור וישר נכנסתי לכתבה. אין לי שום אפליקציה של אתר החדשות הזה. מצד שני, אני גולש במכשיר סלולרי עם אנדרואיד, ייתכן שהקישור לא עובד בדפדפן רגיל אלא רק באנדרואיד???

מצטער, נאלץ להסיר את הלינק כי ממחשב שולחני מקבלים פרסומת וגם מסר פוליטי (בעד או נגד לא יודע כי זה דף נחיתה ללא אפשרות ניווט) בנושא אפרטהייד...

מצטער, נאלץ להסיר את הלינק כי ממחשב שולחני מקבלים פרסומת וגם מסר פוליטי (בעד או נגד לא יודע כי זה דף נחיתה ללא אפשרות ניווט) בנושא אפרטהייד...
חכה רגע, אערוך ואחפש קישור שונה, זה נראה לי מוזר, אנסה ממחשב שולחני.

עדיף למחוק, זה לא קשור לפורום הזה. אני חושבת ש"רוטר" מקום יותר מוצלח לפירסום כזה.

עדיף למחוק, זה לא קשור לפורום הזה. אני חושבת ש"רוטר" מקום יותר מוצלח לפירסום כזה.
פרסום? העליתי נושא לדיון. התגובה שלך כי עדיף למחוק את ההודעה שלי או שמדובר בפרסום, מאד מקוממת. מדוע זה נושא שלדעתך אסור בכלל לדון בו כאן?

פרסום? העליתי נושא לדיון. התגובה שלך כי עדיף למחוק את ההודעה שלי או שמדובר בפרסום, מאד מקוממת. מדוע זה נושא שלדעתך אסור בכלל לדון בו כאן?
פיטר, הכל פתוח לדיון כאן ואיןכוונתי למחוק.
רק תתקן את הלינק שמחקתי.

התגובה שלך כי עדיף למחוק את ההודעה שלי או שמדובר בפרסום, מאד מקוממת. מדוע זה נושא שלדעתך אסור בכלל לדון בו כאן?
לא התכוונתי שזה פרסום במובן פרסומת ולא התכוונתי שאסור. רק שעדיף ששיחות פוליטיות, במיוחד כאלו שמוציאות את כל השדים שמאל/ימין או שונאי/אוהבי ערבים לא נראה לי מתאים לפורום שבמהותו מתייחס להתנהלויות כלכליות. והצעתי את רוטר כי נדמה לי שאתה משתתף גם שם אבל אולי אני טועה.
בכל מקרה, לא התכוונתי לפגוע בך.

יש לי אלרגיה קשה לשרשורים בסגנון הזה. חסרי תועלת זה לא הגדרה טובה כי השרשורים האלה אף מזיקים. מה שבטוח, שהם לעולם לא תורמים שום דבר לאף אחד.

לא התכוונתי שזה פרסום במובן פרסומת ולא התכוונתי שאסור. רק שעדיף ששיחות פוליטיות, במיוחד כאלו שמוציאות את כל השדים שמאל/ימין או שונאי/אוהבי ערבים לא נראה לי מתאים לפורום שבמהותו מתייחס להתנהלויות כלכליות. והצעתי את רוטר כי נדמה לי שאתה משתתף גם שם אבל אולי אני טועה.
בכל מקרה, לא התכוונתי לפגוע בך.
בנוגע אליי, איני משתתף באף פורום אחר, וגם איני משתתף באף רשת חברתית. מצאתי כי זמני יקר ומעדיף להקדישו לאנשים בשר ודם בסביבתי הקרובה. נרשמתי לפורום הזה והתחלתי להשתתף בו מפאת הערכתי הרבה לכותבת הבלוג ולמשתתפי הפורום שאני מעריך את דעתם. המיוחד כאן, כפי שכתב אדם שלו, שלמרות ההטיה הכללית להשקעה במדדים, יש מקום פה לדיון גם בהשקעות שונות אחרות וכן מתקיימים דיונים על כל היבטי החיים. היופי פה שלא עוסקים רק בתחום ההשקעות הצר אלא בתחומים רבים והדעות מגוונות. בזמנו נתקלתי בהודעות של רבים שהביעו התנגדות רבה להתנחלויות כמו שהן רואים אותם, לתפיסתם, וכשנתקלתי בכתבה הזו, שעוסקת הן במה שקורה במושב שאינו “התנחלות” והן לגבי איך שהדברים בכלל לא הובאו לידיעת הציבור, כתבה שאותי אישית ממש זעזעה, ראיתי לנכון להציג את המידע ולשמוע מה דעתם של החברים הנכבדים. אם וככל שאף אחד אינו מעוניין לחוות דעתו לגופו של עניין הרי שהשרשור פשוט יגווע. אני באמת ובתמים חשבתי שמדובר במקרה מזעזע שיעניין רבים שדווקא ירצו להביע דעה לכאן או לכאן. מבלי לנסות לתייג את העניין אוטומטית לצבעים של ימין או שמאל אלא לגופו של עניין.

אם וככל שאף אחד אינו מעוניין לחוות דעתו לגופו של עניין הרי שהשרשור פשוט יגווע
בדיוק. לא צריך להתרגש.
בשביל זה יש אוף טופיק. ואם ל @פיטר מתחשק להעלות את הנושא בפורום הזה שיעלה. במקסימום השרשור יגיע לתהומות הסייבר.

להזכירכם שמדובר במדינת ישראל הקטנה שבתוך גבולות הקו הירוק. לא תמצאו על כך כל פרסום בתקשורת במהלך עשר השנים האחרונות, ורק עכשיו נחשף העניין ופורסם.
אכן סיפור מצער ומקומם, רק לא ברור למה אתה בא בטענות לתקשורת ולא לממשלה שתעשה משהו בנידון?

• אהבתי
Reactions: HHH
אכן סיפור מצער ומקומם, רק לא ברור למה אתה בא בטענות לתקשורת ולא לממשלה שתעשה משהו בנידון?
אני לא באתי בטענות, רק העליתי את העובדות וכתבתי בתמצית את מה שכתוב בכתבה. ברור שהרשויות היו צריכות לפעול כאן, איני יודע אם ברמה של החלטת ממשלה או יותר של מפקד תחנת המשטרה באיזור, אבל ברור שמשהו פה לא תקין. לגבי התקשורת, צודק כותב המאמר לדעתי כשאמר שרבים בתקשורת נזעקים ומדברים יום ולילה על כל דבר קטן שעושים לאומנים ימנים (ואולי בצדק, ביקורת עצמית היא דבר חשוב) אבל מהצד השני, תמוהה שתיקת התקשורת ואולי גם ההשתקה של האירועים שקרו וקורים במושב חגור.

ממש תמוה...
בית קברות יהודי שנבלע בתוך עיר ערבית ומתנכלים לו.
כאילו שהם לא עושים אלפי פיגועים כל שנה ורוצחים כאן תינוקות במיטה שלהם שעל בית קברות אתה מתפלא?
בקשר לרשויות, אם זה באמת בתוך עיר ערבית אז אי אפשר לשים שם אבטחה של שומר אחד בזול כי אתה צריך מינימום איזה צוות של כמה אנשים ברמה גבוהה במתחם סגור ומאובטח הרמטית בשביל לשרוד שם בתקופות ש"הזעם הערבי" מחליט מתעורר. וזה ימבה כסף.

אם הבנתי נכון, מדובר בבית קברות מוזנח ששנים לא דאגו לו. [מחלה כרונית של משרד הדתות וחברה קדישא, עד היום אני מתקשה למצוא את הקבר של הסבא-רבא שלי בהר הזיתים בגלל הברדק וההזנחה]. רוב הקברים כבר הועברו מזמן למקום מנוחתם החדש ומדובר במספר קברים בודדים שממתינים לטרנספר...
לכן, לדעתי זו סתם כתבה חסרת משמעות ונכתבה לצורך יצירת באז לא נחוץ והקצנת השיח הציבורי.
אכן, כפי שכתבה @בת העמק , מתאים לרוטר.

יוסי, ממש לא סיפור ישן ולא בית קברות מוזנח ולא בית קברות נשכח. הפוך: בית קברות שחולל פעם אחר פעם על ידי עבריינים. בתחום השיפוט של מדינת ישראל הרשויות לא עוקפות את החוק ומתעלמות מתלונות חוזרות ונישנות של אזרחים על עבירות שפוגעות בציבור. לצערי כל הגופים הציבוריים וכמובן התיקשורת נזעקים לדגל כשמדובר בפגיעה בזכויות המיעוט אבל נעלמים כשמדובר בפגיעה בזכויות הרוב.

יוסי, ממש לא סיפור ישן ולא בית קברות מוזנח ולא בית קברות נשכח. הפוך: בית קברות שחולל פעם אחר פעם על ידי עבריינים. בתחום השיפוט של מדינת ישראל הרשויות לא עוקפות את החוק ומתעלמות מתלונות חוזרות ונישנות של אזרחים על עבירות שפוגעות בציבור. לצערי כל הגופים הציבוריים וכמובן התיקשורת נזעקים לדגל כשמדובר בפגיעה בזכויות המיעוט אבל נעלמים כשמדובר בפגיעה בזכויות הרוב.
אין למשטרה תמריץ לעשות עבודה טובה כשמדובר באזרחים רגילים (בניגוד לעבירות כמו פגיעה במיעוט, סלבס וכד'). חבל שאין גופי משטרה פרטיים שיהיה להם באמת אכפת מציבור הלקוחות שלהם.

מעבר לזה, בתי קברות זה משהו ששייך לעבר ולא מתאים למאה ה-21.

נאכפות. עקיפה זה בכביש, עדיף משמאל.

נושאים דומים

Back
למעלה