• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שירותי טלויזיה מבוססי אינטרנט - להורים בני שישים פלוס

amidar

משתמש רגיל
דירוג
1,080
התלבטתי רבות אם לפתוח את השרשור הזה כאן או ב"אוף טופיק". נתחיל כאן, ואם יהיה צורך, אפשר להזיז את זה למקום הנכון.

להלן הסיפור: (אני לא מציין שמות של חברות או טכנולוגיה, כי זה לא קריטי לסיפור)
מצב קיים - תשתית אינטרנט במהירות 5 מגה, ראוטרים (שניים) בבית כדי להגיע לכל הנקודות הרלוונטיות. כיום התשתית משמשת לגלישה בלבד (ללא צריכת סטרימינג). תשתית טלויזיה עם שני ממירים.

מעוניינים - להוסיף נקודת טלויזיה נוספת, להוזיל עלויות בדרך.

השאלה - האם זה יהיה חכם לעבור לשירות טלויזיה מבוסס אינטרנט? אם כן - איזה? (האם בכלל יש ביניהם הבדלים?)

אחת השאלות המהותיות היא מה את/ם רואים בטלוויזיה מעבר לערוצים של עידן+. אני, למשל, משאירה את הוט, למרות המחיר הגבוה, כי יש לי ילדים שרואים ערוצי ילדים בעברית, וגם כי אני מאוד אוהבת את ערוץ 8 ואת ערוץ בית+.

נצל"ש - ההוצאה הכי לא סולידית שלי מבחינת עלות ותמורה היא התשלום להוט.
אם מישהו מכיר שירות חוקי שמאפשר לצרוך תכנים של הבי בי סי פריים (ערוץ 42 בהוט), תבוא עליו הברכה.

נצל"ש - ההוצאה הכי לא סולידית שלי מבחינת עלות ותמורה היא התשלום להוט.
אם מישהו מכיר שירות חוקי שמאפשר לצרוך תכנים של הבי בי סי פריים (ערוץ 42 בהוט), תבוא עליו הברכה.
אילו תכנים יש שם?
הערוץ הזה לא נסגר לפני כמה שנים ?

אני לא יודע איך זה אצלך אבל אצלי מה שבעיקר חשוב זה חווית המשתמש והכרות עם המוצר.

כלומר אמא שלי שהיא בת 70 לא תסתדר טוב עם שינויים.
אפילו שינויים בשלט ובתפריטים של הממיר ישגעו אותה לגמרי, אני יכול להגיד לך שלפני כמה שנים העברתי אותה מHOT לYES ועד היום יש חבלי לידה.
היא רגילה לראות את ערוצי השידור הרגילים ופעם בכמה זמן היא נודדת לאיזה ערוץ אחר, אז למה לשלם כל כך הרבה לYES?
בעיקר כי יש נכדים וגם אותנו שרוצים מדי פעם VOD אבל בעיקר הבעיה היא הממשק, זה פשוט שינוי גדול מדי עבורה ומערכות כמו YES וHOT הן יחסית מאוד אמינות לעומת מערכות מבוססות IP שתלויות בתשתית אינטרנט משותפת (הנכד יפתח ביטורנט ולא יהיה אפשר לראות טלוויזיה...) או סתם בעיית אינטרנט שתגרום לקיטועים, יהיה קשה מאוד לעשות troubleshooting לבעיות האלו מרחוק. (היא גרה לבד).

אלו היו שני הסנט שלי.

נ.ב,
אין יותר תשתיות 5 מגה, מה שומר שאם תפנה לספק התשתית שלך תקבל שדרוג כמעט אוטומטי ובאותו הכסף.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M שירותי אורחים בדירת שלושה חדרים, למה? פוסטים מאיכות נמוכה 9
T ביטוח נסיעות לחו"ל - מי הכי שירותי והגון? צרכנות פיננסית 42
B מה ההבדלים בין שירותי תוכנת/אתר "אלפי" ל- "נומרוטק"? מיסים 1
navv עלות שירותי ליווי לפינוי בינוי נדל"ן 1
flower מרשם ידני - מכבי שירותי בריאות אוף טופיק 8
TheOneTech שירותי אחסון דברי ערך במגירות פרטיות צרכנות פיננסית 9
stamEhad BloxTax - שירותי מיסוי עבור קריפטו. האם מישהו התנסה? השקעות אלטרנטיביות 5
י שירותי היעוץ Motley Fool. האם אתם ממליצים? שוק ההון 48
ש שירותי בריאות צרכנות פיננסית 7
Sesquiterpene שירותי ענן לגיבוי וגישה מרחוק - התלבטות אוף טופיק 13
Res Cogitans בקשת מעסיק מעובד לשלם עבור שירותי סליקה של סוכן צרכנות פיננסית 0
מרק סרפדים שירותי ייעוץ מס וראיית חשבון + הצהרת הון שוק ההון 1
wa11a רשות ניירות ערך אוסרת על אינטראקטיב לתת שירותי מטבע שוק ההון 49
מ ביטוח רכב - שירותי דרך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
A שירותי ראיית חשבון צרכנות פיננסית 2
adamshalev שירותי עורך-דין בזיל הזול? צרכנות פיננסית 98
V מגדל שירותי בורסה ו IBI מתמזגות? שוק ההון 5
צ טלויזיה חכמה צרכנות פיננסית 20

נושאים דומים