• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פלטפורמה ללימוד אנגלית

• פותח הנושא Lag
  • פורסם בתאריך

Lag

משתמש רגיל
דירוג
33
היי לכולם
לאחרונה קניתי אייפד שיהיה לי ללימודים (מתחיל באוק’ תואר שני) ומחפש לו שימוש פרודוקטיבי.
יש לי כל יום שעה-שעה וחצי נסיעה לכל כיוון לעבודה בשקט באוטובוס, מחפש את האפליקציה הכי טובה ללימוד אנגלית (גם במנוי חודשי).

יש לי אנגלית טובה ומחפש לשפר לרמה אקדמית וגם לדיבור שוטף (יש אפליקציות שמשתפות דיבור גם)
מחכה להמלצות :)

יש את italki עליה שמעתי דברים טובים. אתה מדבר עם דוברים ילידים של השפה ומשתפר באופן הזה. פחות רלוונטי לנסיעה באוטובוס.

מה עם קריאת ספרים באנגלית / פודקאסטים בתחום המקצועי? אני חב הרבה מהאנגלית שלי לNPR :)

מצטרף ל @משה ומוסיף מהנסיון שלי ומתוך מה שקראתי בנושא,
אם כבר יש לך אנגלית טובה, אתה בשלב שאתה בעיקר צריך to immerse את עצמך בשפה.

כלומר, לא בטוח אם אפליקציות יעזרו לך אלא אם הן נותנות פלטפורמה לשיחה, שאת זה אתה גם יכול להשיג אולי בחינם.
אתה צריך לקרוא אנגלית, לכתוב אנגלית, לשמוע אנגלית, לדבר אנגלית. פשוט לטבוע בשפה.

וכמובן לכוון את עצמך למקומות הנכונים, כלומר אין לך מה לקרוא ספרי ילדים אלא ספרות מקצועית/אקדמית וכו'.
אני למדתי את האנגלית שלי מצריכת תרבות באנגלית והשתתפות בפורומים באנגלית.

אם אגיב מתוך הפרספקטיבה של "גישת הטבילה" ולא "גישת הכיתה": כל אפליקציה תעזור לך, פשוט תתכתב דרך האפליקציות רק בשפה האנגלית, ותשנה בהגדרות לשפה האנגלית.

הבעיה היא שכל זמן שאנו חיים את חיינו הרגילים בישראל, אנחנו כנראה "מחלקים/מפצלים" את המוח שלנו ללימוד ותרגול באנגלית, בזמן שהמטרות והמשימות שלנו הן בעברית. עניין ותשוקה ללימוד שפה תפרוץ/תתפתח בדר"כ רק כשאנו "מטביעים" את עצמנו בתוכה לגמרי (אולי ברמת 24/7), ולכן יהיה קשה מאוד להתמיד לאורך זמן "בגישת הטבילה" ולהשתמש בין השאר בכלים הללו, כל זמן שאנו בארץ:
  • לקרוא ללא הפסקה ספרים ארוכים באנגלית, התרגום וההבנה פחות חשובים בשלב זה, בהשוואה לרציפות ולזרימת הקריאה.
  • לצפות בסרטים וסדרות באנגלית, עם תרגום באנגלית.
  • ANKI.
  • Shadowing – להפעיל סרטון בו דובר אנגלית נייטיב מדבר או מקריא פסקה, לעצור את הסרטון, ולחזור אחריו בקול רם וברור. כעבור מספר ניסיונות, לרכז את הטעויות שחוזרות על עצמן ולטפל בהן.
  • italki.
  • בעבר הקורס Conversation Countdown (By Benny Lewis) היה מדובר, זמינות הרצאות TED שלו לגבי אנגלית.
  • קבוצת English בדיסקורד - עשיתי בה המון שימוש בשביל להשחיז את הדיבור השוטף באנגלית.
  • כתיבת יומן יומי בשפה האנגלית, מבלי לחפש מילים במחשב בזמן הכתיבה. משאירים מקום ריק ומחפשים את המילה הרלוונטית רק לאחר שהכתיבה הסתיימה.
  • מפגשי Fluent TLV.

או שאולי מוטב לא להטריח את עצמנו יותר מידי ופשוט נטוס למדינת יעד דוברת אנגלית, נשהה בה חודש-חודשיים, וסיימנו עם הסיפור? :]

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ג קנית קרן מחקה מדד סנופי + בחירת פלטפורמה שוק ההון 0
L פלטפורמה מומלצת למסחר יומי השקעות אלטרנטיביות 6
H FAIR- פלטפורמה לרכישה קרנות נאמנות שוק ההון 2
F FAIR פלטפורמה חדשה לרכישת קרנות נאמנות נאמנות אקטיביות - האם מישהו התנסה? שוק ההון 28
ל פלטפורמה לבעלי מקצוע שמציעים שירותים שונים מכל העולם אוף טופיק 4
D הבנק עושה בעיות להכניס שקלים ממכירת קריפטו דרך פלטפורמה ישראלית השקעות אלטרנטיביות 147
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
F פלטפורמה למשקיע פסיבי עצלן (מאוד) שוק ההון 10
T פלטפורמה עבור פורקס שוק ההון 10
H linux באיזה הפצה אתם משתמשים? ואיזה פלטפורמה? אוף טופיק 181
י פלטפורמה מומלצת להשווה קרנות נאמנות וקרנות מחקות שוק ההון 5
C ספר/חוברת ללימוד עצמי במתמטיקה התפתחות אישית 8
G מה אני מפספס בשוהם אגח ד' ללימוד בלבד שוק ההון 6
לא חשוב שמות המסע שלי ללימוד Java התפתחות אישית 9
Lemonade צריך את הערכתכם למשך זמן הדרוש ללימוד פיתוח, שדרוג ועיצוב אתרים התפתחות אישית 4
L המלצות ללימוד תכנות לנער בן 15 התפתחות אישית 11
G מקורות מידע ללימוד חשבון ומתמטיקה מהבסיס התפתחות אישית 26
מ קורס מומלץ ללימוד SEO התפתחות אישית 8
Y ספר ללימוד השקעה בבבורסה - בעברית ולמתחילים שוק ההון 4
לא חשוב שמות אתרים עם כל החומר ללימוד יחידות בגרות - בחינם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 13
amidar דוגמא (יפה?) ללימוד התנהלות פיננסית כבר מהבית... צרכנות פיננסית 5
לא חשוב שמות אתרים ללימוד מתמטיקה ואנגלית. התפתחות אישית 8
doc29 קורסים אונליין ללימוד עצמי של מגוון נושאים במדעים התפתחות אישית 13
C ללמוד אנגלית התפתחות אישית 10
F לשפר אנגלית ברמה שוטפת/אקדמאית התפתחות אישית 1
ש הקניית אנגלית לילדים אוף טופיק 12
S אנגלית בתעשיה וכמה זה נורא? התפתחות אישית 27
יהודה שוורץ ספריית השאלה - אנגלית אוף טופיק 6
V קורות חיים - אנגלית או עברית? התפתחות אישית 32
N קורס אנגלית מומלץ? התפתחות אישית 1
ל שיפור אנגלית התפתחות אישית 32
Aranchik משכנתא אנגלית נדל"ן 20
Myrath לימוד אנגלית לרמת שפת אם (אנגלית עסקית/משפטית) התפתחות אישית 28
A המלצה לספרים עברית/אנגלית בנושא ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות התפתחות אישית 7
A שיפור אנגלית ועברית התפתחות אישית 3

נושאים דומים

Back
למעלה