• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פטור ממס רווחי הון לאדם עם 100% נכות עבור מניות אמריקאיות

1337justme

משתמש בכיר
דירוג
988
לקרוב משפחתי 100% נכות, לאחרונה מכר מניות אמריקראית, הוא זכאי לפטור ממס רווחי הון עקב נכותו.
רואה חשבון שהוא נעזר בו אמר לו שהפטור לא כולל מניות אמריקאיות.
האם הדבר נכון? מידע שמצאתי בנושא לא מזכיר דבר לגביי סוג המניות ולפי מאמרים שקראתי בסולידית, הדבר הכי קרוב לנושא שמצאתי הוא שאין פטור על מס דיבידנדים במכשירים פטורים ממס (כגון קרן השתלמות) עבור מניות אמריקאיות, אבל לא הוזכר דבר לגביי מס רווחי הון.
אני מניח שמס רווחי הון משולם עבור הממשלה שלנו ולא של ארה"ב, לכן תמוהה לי מה שרואה החשבון אמר.

אשמח לעזרה אם מישהו כאן יודע משהו.

נ.ב.
גילו מעל 75 אם זה יכול לעזור במשהו.
תודה רבה.

מה האינטרס של רואה החשבון לתת מידע שגוי?
אולי כדאי להיוועץ ברו"ח נוסף?

לקרוב משפחתי 100% נכות, לאחרונה מכר מניות אמריקראית, הוא זכאי לפטור ממס רווחי הון עקב נכותו.
האם הדבר נכון? מידע שמצאתי בנושא לא מזכיר דבר לגביי סוג המניות ולפי מאמרים שקראתי בסולידית, הדבר הכי קרוב לנושא שמצאתי הוא שאין פטור על מס דיבידנדים במכשירים פטורים ממס (כגון קרן השתלמות) עבור מניות אמריקאיות, אבל לא הוזכר דבר לגביי מס רווחי הון.
אני מניח שמס רווחי הון משולם עבור הממשלה שלנו ולא של ארה"ב, לכן תמוהה לי מה שרואה החשבון אמר.

נ.ב.
תודה רבה.
יש מצב שהרוח טועה, תלוי בגובה ההכנסה. כמדומני יש פטור לתושבי חוץ על מניות אמריקאיות, כמו שבישראל יש פטור לתושבי חוץ. עליכם לפתוח את טפסי 867, אם כתוב סעיף 040 041= מס שנוכה בישראל, מגיע החזר . הפטור הוא רק על כ60א ש"ח הכנסה פסיבית. פטור גבוה מגיע על ידיעה אישית כ600א. במקרים כאלה עדיף לממש כ130א כל שנה ואז המדרגות מס יגיעו לסכום מס נמוך.

רווחי הון - זכות המיסוי בגין רווח הון יהא במדינת התושבות של המוכר- אם זכות המיסוי היא לפי תושבותו-ישראלי-חילים הפטורים והזיכויים. סעיף הפטור לנכה בפקודה הוא 9(5)
https://www.cpa.co.il/services/misui-beinleumi/tax-treaties/united-states.html

לא חושב שהוא נתן בזדון מידע שגוי, ייתכן מאי הבנה או אף חוסר ידע. אכן אני מחפש גם רו"ח נוסף להתייעץ עימו.

יש מצב שהרוח טועה, תלוי בגובה ההכנסה. כמדומני יש פטור לתושבי חוץ על מניות אמריקאיות, כמו שבישראל יש פטור לתושבי חוץ. עליכם לפתוח את טפסי 867, אם כתוב סעיף 040 041= מס שנוכה בישראל, מגיע החזר . הפטור הוא רק על כ60א ש"ח הכנסה פסיבית. פטור גבוה מגיע על ידיעה אישית כ600א. במקרים כאלה עדיף לממש כ130א כל שנה ואז המדרגות מס יגיעו לסכום מס נמוך.

רווחי הון - זכות המיסוי בגין רווח הון יהא במדינת התושבות של המוכר- אם זכות המיסוי היא לפי תושבותו-ישראלי-חילים הפטורים והזיכויים. סעיף הפטור לנכה בפקודה הוא 9(5)
https://www.cpa.co.il/services/misui-beinleumi/tax-treaties/united-states.html

מודה לך מאוד, האם את יודעת כמה זמן לאחר מכירת מניה טופס 867 מתעדכן עם המידע לגביי כך?
ומה זה 130א?.

, זה תלוי, נכים רבים מתבלבלים ומבצעים פעולות בשוק ההון ענקיות ומצפים לפטור, אבל הדקויות של החקי

נ.ב.
תודה רבה.
אני חייבת לציין שלמרות שיחסית יש לי תיקים עם חשיפה לשוק ההון, יש לי לא מעט קולגות שלחלוטין נעדרים תיקים כאלה. אי הידיעה שלו יכולה להיות מובנת עלסמך לוגיקה פשוטה- זה חוק ישראלי ואלה נכסים אמריקאיים והעדר חשיפה לתחום. אני לא חושבת שבהכרח יש קשר לגיל, יש לבחור רו"ח שיש לו ניסיון בשוק ההון או שהוא מייצג מורשה בשתי המדינות. אני בשיא הרצינות אומרת שלמדתי שמשרד רוח מרכזי ומוביל בחדרה, מתמחה אמר לי שפשוט אין תיקים של שוק ההון, רק תבדוק מה המספרים של המשיקעים בשוק הישראלי.
וגם ייתכן שהנכה מרוויח מיגיעה אישית סכום רציני וכל הפטור מתבטל לפי החוק הישראלי
הלירות זה שקלים וב18 זה כנראה 85א
9(5)
(ב) היתה ההכנסה מיגיעה אישית של עיוור או נכה כאמור נמוכה מ-85,200 לירות או שלא היתה לו הכנסה כאמור, תהיה פטורה ממס גם הכנסתו שלא מיגיעה אישית, עד לסכום כולל של 85,200 לירות. ואולם אם היתה לו הכנסה מריבית המשולמת מכספים שהופקדו בפיקדון, בתכנית חיסכון או בקופת גמל, אשר מקורם בפיצויים או בכספי ביטוח שקיבל היחיד בשל פגיעת גוף – עד לסכום כולל של 300,000 שקלים חדשים או סכום גבוה יותר שקבע שר האוצר, באישור ועדת הכספים של הכנסת;

לא חושב שהוא נתן בזדון מידע שגוי, ייתכן מאי הבנה או אף חוסר ידע. אכן אני מחפש גם רו"ח נוסף להתייעץ עימו.

מודה לך מאוד, האם את יודעת כמה זמן לאחר מכירת מניה טופס 867 מתעדכן עם המידע לגביי כך?
ומה זה 130א?.
טופס 867 יוצא אחת לשנה -הוא הדיווח השנתי של המוסדות הפיננסים למס הכנסה. חוקית אמור לצאת ב31.3תמיד מתעכבים. בעקרון, כמו שמעסיק מעביר דיווחים חודשיים, גם מוסדות אלו יעבירו דוח כללי ב15 לכל חודש.
ניתן לבקש דוח שכבות או שאילתת מס . בעקרון כל הקידוד מיידי

ומה זה 130א?.
130000 זה אלף. אם אין הכנסות אחרות מיגיע אישית אז הפסיבי פטור עד כ65א ואז עוד 65אלף ממוסה ב10% אבל בגלל זיכויים זה יוצא אפס מס. זה במצב שאין הכנסות אחרות. כל שנה לממש 130אלף פחות או יותר זה אפס מס

ואז עוד 65אלף ממוסה ב10% אבל בגלל זיכויים זה יוצא אפס מס.
לנכים מסים על רווח הון זה מס שולי ולא 25%?

וחשוב לציין שאת מדברת על רווח של 130א בשנה. הפדיון יהיה יותר גדול מזה (כי בכל מניה יש חלק של רווח וחלק של בסיס).

בין היתר, מנסה למצוא כאלו שיש עליהם ביקורות טובות באתרים שונים.

130000 זה אלף. אם אין הכנסות אחרות מיגיע אישית אז הפסיבי פטור עד כ65א ואז עוד 65אלף ממוסה ב10% אבל בגלל זיכויים זה יוצא אפס מס. זה במצב שאין הכנסות אחרות. כל שנה לממש 130אלף פחות או יותר זה אפס מס

תודה רבה שוב על העזרה המפורטת!, מתשובותייך יש עוד כמה דברים שחשובים לי לדעת, מתנצל על ריבוי השאלות:

1) כלומר ניתן לחלק את הבקשה להחזר מס עבור שנה מסוימת לכמה שנים? (נניח רווח הון של 500א, ניתן לבקש החזר על 130א במשך 4 שנים עבור אותה שנה כדי לא לשלם מס?).

2) האם הכנסה מפנסיה וקצבאות נכות נחשבות להכנסה מיגיעה אישית או פאסיבית?.

3) האם ניתן להגיש בקשה להחזר מס מספר פעמים עבור אותה שנה? ( נניח רו"ח אחד טעה ויכל לשיג החזר גבוה יותר, האם ניתן שרו"ח נוסף יגיש בקשה חוזרת עבור אותה שנה?).

בין היתר, מנסה למצוא כאלו שיש עליהם ביקורות טובות באתרים שונים.

תודה רבה שוב על העזרה המפורטת!, מתשובותייך יש עוד כמה דברים שחשובים לי לדעת, מתנצל על ריבוי השאלות:

1) כלומר ניתן לחלק את הבקשה להחזר מס עבור שנה מסוימת לכמה שנים? (נניח רווח הון של 500א, ניתן לבקש החזר על 130א במשך 4 שנים עבור אותה שנה כדי לא לשלם מס?).

2) האם הכנסה מפנסיה וקצבאות נכות נחשבות להכנסה מיגיעה אישית או פאסיבית?.

3) האם ניתן להגיש בקשה להחזר מס מספר פעמים עבור אותה שנה? ( נניח רו"ח אחד טעה ויכל לשיג החזר גבוה יותר, האם ניתן שרו"ח נוסף יגיש בקשה חוזרת עבור אותה שנה?).
1. אי אפשר לפרוס מס של רווח הון. אפשר של פיצויים. הנכה למשל צריך כל שנה לממש רווח של 130א כדי להיות במס 0. אפילו אם זה על הנייר. למכור למשל ב31.12 מניות מנצחות ולקנות אותם ביום אחרי. בכל אופן, הדבר הזה שאני אומרת, יש כאלה שלא יסכימו ויגידו שמדובר בתכנון מס שכל מטרתו לא לשלם מסים. לדעתי זה לגיטימי , אבל הדבר שהמלצתי לפני, הוא כן יהיה יותר טריקי מבחינת מס הכנסה- להכריז על המסחר בשוק ההון כהכנסה עסקית ואז ההכנסה תהיה פטורה עד כ600 א ממס הכנסה (יהיה צורך לשלם מס בריאות) במקרה כזה יש צורך בריבוי עסקאות למשל, בהוכחה שמשתמש בידע בקיאות, הון זר (לא בהכרח כולם)
2. פנסיה מעבודה זה יגיעה אישית. קצבת נכות היא הכנסה פטורה שלא מחושבת. אלא אם אתה מדבר על ריבית מפיצויים.
3. המס הוא שנתי. יש להגיש עבור שנה מלאה. תיקון טעות והשגה על שומה רשומים בסעיפי 145 . טעות סופר יש לתקן תוך חצי שנה מאז הגשת הדוח וזה ייחשב עדיין כשומה עצמית. תיקון יותר מהותי, לכאורה דורש פרוצדורה מורכבת, אבל בעקרון, יש 5 שנים לביצוע זאת.
בכל אופן, אם למשל הנכה סוחר רק במניות ארה"ב, נושאות דיבידנדים- הוא לא יכול לקבל את הפטור ויועברו לו זיכויים מועברים מחו"ל שנים על גבי שנים.
יש מצב שכל הטרחה הזו מיותרת. הנכה יכול ללכת לפקיד השומה ולהוציא אישור פטור ניכוי מס לשוק ההון ואז המוסד הפיננסי, יתחיל לנכות מס, רק כשעבר את התקרה הרשומה בפטור

1. אי אפשר לפרוס מס של רווח הון. אפשר של פיצויים.

אפשר לפרוס רווח הון.

1.
3. המס הוא שנתי. יש להגיש עבור שנה מלאה. תיקון טעות והשגה על שומה רשומים בסעיפי 145 . טעות סופר יש לתקן תוך חצי שנה מאז הגשת הדוח וזה ייחשב עדיין כשומה עצמית. תיקון יותר מהותי, לכאורה דורש פרוצדורה מורכבת, אבל בעקרון, יש 5 שנים לביצוע זאת.

הוא שאל על תיקון של בקשה להחזר מס.
סעיף 145 לא מדבר על בקשות להחזר מס.

אפשר לפרוס רווח הון.

סעיף 145 מדבר על הליכי שומה. הוא שאל על הגשת דוח חוזר. תיקון לדוח שהוגש כבר. הסעיף מדבר על כך. החזר מס שמילא בדוח בעבר יעבור את שלבי 145.
פריסת רווח הון מני"ע למיטב הבנתי לא חשובה כי המס קבוע בד"כ- בעבר בשל שינוי בשיעורי המס, כשהיה שיעור מס שולי על רווחים בבורסה אזי פריסה הייתה יכולה לגרום לשינוי בשיעורי המס עקב מיעוט הכנסות.
קשה לי להאמין שהוא מדבר על מקרה נדיר של נכסים מלפני 2003
זה לא ישים כל כך, כי הוא יצטרך לשלם עוד 4% ריבית
אולי המקרים היחידים שזה יכול לתפוס זה פנסיונרים בעלי מיעוט הכנסות מיגיעה שמכרו בשנה עם הכנסות מיגיעה

יותר נפוץ לעשות דחיית מס על רווח הון בעסק ס 96
על פיצויים שמשתמשים בשיעור מס שולי
היוון קצבה. כנ"ל
סליחה אם אמרתי שלא ניתן- חשבתי שזה היה בתוקף רק על נכסים שנרכשו לפני 2003, ניתן אך זה לא אפקטיבי
האמת, קורס ייעוץ מס עשיתי ב2007 ולמדנו את זה. עתה לפני חצי שנה היה לנו בלימודי ראיית חשבון קורס רק על רווחי הון וכלל לא לימדו את הסעיף הזה, לכן הסקתי שאינו בתוקף
אולי בעצם גם ישפיע על מס יסף

נערך לאחרונה ב:
סעיף 145 מדבר על הליכי שומה. הוא שאל על הגשת דוח חוזר. תיקון לדוח שהוגש כבר. הסעיף מדבר על כך
פריסת רווח הון מני"ע למיטב הבנתי לא חשובה כי המס קבוע בד"כ- בעבר בשל שינוי בשיעורי המס, כשהיה שיעור מס שולי על רווחים בבורסה אזי פריסה הייתה יכולה לגרום לשינוי בשיעורי המס עקב מיעוט הכנסות.
קשה לי להאמין שהוא מדבר על מקרה נדיר של נכסים מלפני 2003
זה לא ישים כל כך, כי הוא יצטרך לשלם עוד 4% ריבית
אולי המקרים היחידים שזה יכול לתפוס זה פנסיונרים בעלי מיעוט הכנסות מיגיעה שמכרו בשנה עם הכנסות מיגיעה

יותר נפוץ לעשות דחיית מס על רווח הון בעסק ס 96
על פיצויים שמשתמשים בשיעור מס שולי
היוון קצבה. כנ"ל
סליחה אם אמרתי שלא ניתן- חשבתי שזה היה בתוקף רק על נכסים שנרכשו לפני 2003, ניתן אך זה לא אפקטיבי

סעיף 145 מדבר על הליכי שומה למי שהגיש דוח לפי סעיף 131. הוא שאל על תיקון בקשה להחזר מס, אם אני מבין אותו נכון.
זה לא דוח לפי סעיף 131.

פריסה של רווח הון יכולה לעזור גם למי שאינו פנסיונר ואין לו הכנסות כלל בשנות הפריסה.
גם אם לא לעניין שיעורי המס, אז לעניין ניצול נקודות זיכוי.
שנת 2003 לא רלוונטית. הפריסה היא לא יותר מארבע שנים.

סעיף 145 מדבר על הליכי שומה למי שהגיש דוח לפי סעיף 131. הוא שאל על תיקון בקשה להחזר מס, אם אני מבין אותו נכון.
זה לא דוח לפי סעיף 131.

פריסה של רווח הון יכולה לעזור גם למי שאינו פנסיונר ואין לו הכנסות כלל בשנות הפריסה.
גם אם לא לעניין שיעורי המס, אז לעניין ניצול נקודות זיכוי.
שנת 2003 לא רלוונטית. הפריסה היא לא יותר מארבע שנים.
אז בוא תגיד לי באיזה סעיף מתייחסים לכך. למיטב הבנתי בקשת החזר מס היא דוח שנתי, פשוט עם יתרת זכות. אולי זה פשוט הנסיון שלי ולא מכירה הגשות של יחידים במסלול שאינו דוח, אבל עדיין הראציונל הוא שאתה מדווח על הכנסותיך השנתייות גם בבקשת החזר מס ואם חל תיקון הוא יהיה לפי הליכי שומה, שכן החזר מס מקבל גם הליכי שומה. כמו למשל שלא תוכל להגיש 7 שנים לאחור ועליהם לכאורה לבדוק ולאשר או לקבוע שומה בתוך 4 שנים מיום ההגשה. קיצור אותם הליכים.
האמת כשאני חושבת על זה, אז זה באמת תמוה לי מדוע לא למדנו את זה, כי אכן יכולים להיות מקרים של זיכויים
תרומות-ילכו קדימה אם לא נוצלו
נכה נטול יכולת- שזה בד"כ קבוע

עולה חדש, תושב חוזר שכאן יש הגיון - אם נגמרה תקופת ההטבה. לא סגורה על זה וכן נקודות זיכוי עולה
ופנסיה, ב.חיים שייתכן שהניכוי/זיכוי לא נוצל עד הסוף.

באמת מוזר, כי אין גם הרבה חומר באינטרנט על הנושא ודווקא באמת יכולים להיות יתרונות
טוב פתחתי את חומר הקורס וכתוב על זה בקצרה וכתוב שלא ניתן לפרוס על ניירות ערך
כן, כמו שחשבתי- לא חל על ניירות ערך
(3) הוראות פסקה (1) לא יחולו על רווח הון במכירת ניירות ערך הרשומים למסחר בבורסה.

אפשר לפרוס רווח הון.

קיצור זה לא על רווח ההון שדיבר-
(3) הוראות פסקה (1) לא יחולו על רווח הון במכירת ניירות ערך הרשומים למסחר בבורסה.

קיצור זה לא על רווח ההון שדיבר-
נכה עם שבעים וחמש אחוז אי כושר מביטוח לאומי שחי רק על הקצבה מביטוח לאומי יכול לקבל פטור שנתי ממס ריווחי הון על סך 130,000 ש"ח כל שנה אבל חייב להגיש בקשת החזר או דו"ח שנתי כל שנה שהוא בברוקר זר/ישראלי? במקרה ויש לו דירה להשכרה מעל הפטור עם שכירות של עשר אלף ש"ח בחודש האם הוא פטור גם מרווחים על ההשכרה?

נכה עם שבעים וחמש אחוז אי כושר מביטוח לאומי שחי רק על הקצבה מביטוח לאומי יכול לקבל פטור שנתי ממס ריווחי הון על סך 130,000 ש"ח כל שנה אבל חייב להגיש בקשת החזר או דו"ח שנתי כל שנה שהוא בברוקר זר/ישראלי? במקרה ויש לו דירה להשכרה מעל הפטור עם שכירות של עשר אלף ש"ח בחודש האם הוא פטור גם מרווחים על ההשכרה?

מאיפה זה? ידוע לי שפטור במס הכנסה חל על 100 אחוז משוקלל . אני לא מתמצאת בחישוב. המדויק. צריך לקבל אישור רשמי ממס הכנסה. הפטור בדרך כלל חל כך שאדם יקבל עד 130א מהכנסתו הפסיבית . מכיוון שבמקרה של 10א שח אין פטור שכירות כי הוא פעמיים מהתקרה, אזי תהיה כדאי במקרה זה להשתמש בפטור נכה לרווחי הון ומסלול 10 אחוז להשכרה. שוב, להבנתי זה 100 אחוז נכות. מקבלים אישור ממס הכנסה שמכיל להבנתי את המילים פטור מלא. רק אחרי קבלת אישור ממס הכנסה ניתן לקבל את הפטור.

אישור פטור ניכוי מס לשוק ההון
בעזרת רו"ח קיבלנו החזר על מס רווחי ההון עד הפטור מהכנסה שהיא לא מיגיעה אישית, אך נאלצנו להפרד מ15% מסכום ההחזר בשל שכר הטרחה.

ראיתי את מה שרשמת בציטוט לעיל, ואכן, זה נראה לי ממש תמוהה שאדם שזכאי על פי חוק לפטור על סכום מסויים ממס, צריך לעבור את המסלול של: ניכוי מס -> בקשה להחזר -> קבלת החזר (ותשלום שכר טרחה לרואה חשבון במידה והשתמש באחד).

לכן, להבא, אנחנו רוצים באמת לקבל אישור כמו שתיארת ולהציגו לבנק, כך שלא ינכו מלכתחילה מס שאנו פטורים ממנו, כיצד ניתן לבצע זאת באמת? פשוט להתקשר למס הכנסה ולבקש לתאם פגישה עם הגורם הרלוונטי? מה ההליך דורש? והאם בסופו פשוט מוסרים לבנק את האישור שהונפק ע"י מס הכנסה?.

תודה!.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R פטור ממס רווחי הון על תרומת מניות מיסים 11
ש רצף פיצויים - פטור ממס רווחי הון על הרווחים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
פ מכירת נייר בתיק פטור ממס רווחי הון שוק ההון 1
א הפקדת עצמאים לקרן השתלמות: אי בהירות לגבי תקרת פטור ממס רווחי הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
שלי משרד האוצר מתכנן פטור ממס רווחי הון עד 60000 שח בשנה שוק ההון 54
Y פטור ממס רווח הון לעולה חדש מיסים 3
Y קרן השתלמות הטבת פטור ממס רווח הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
R מיסוי אגח בחשבון פטור ממס שוק ההון 7
M קופת גמל- פטור ממס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
עידו ג אפיק השקעה פטור ממס למובטל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 42
N פטור ממס הכנסה - חולי סרטן מיסים 12
א מה הכלי שיתן לי פטור ממס במשיכה חד פעמית בגיל 60? פוסטים מאיכות נמוכה 2
G פטור ממס הכנסה על פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Y פטור ממס שבח במכירת דירת ירושה נדל"ן 0
ה פטור ממס הכנסה מיסים 1
1337justme הודעה על תום תוקף פטור ממס בקה"ש וגמל IRA בלאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
J פטור ממס שבח - שנה וחצי מרגע חוזה, או מרגע קבלת הדירה? (דירה יד 2) נדל"ן 1
א קרן מחקה ישראלית לעומת אירית/לוקסמבורגית בתיק פטור ממס (IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
YizhakF השתלמות לשכיר שהוא גם עצמאי - פטור ממס רווח הון פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
A פטור ממס שבח דירה שניה 50 אחוז וערעור נדל"ן 10
ע פטור ממס שבח על דירת ירושה נדל"ן 8
A קרן השתלמות - האם יש דרך לדעת כמה ממנה פטור ממס רווח הון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Z ירושת חשבון השקעות פטור ממס צרכנות פיננסית 0
Michel פטור ממס רווח הון על פיקדון לפנסיונרים שוק ההון 0
Z רכישת מניות באמצעות כסף של חברה בע"מ? האם פטור ממס? שוק ההון 33
O מטבעות זהב בוליון - פטור אפשרי ממס בעת מכירה מיסים 4
N תיק השקעות עם חלק פטור ממס שוק ההון 10
אiהד חשבון השקעה פטור ממס - כמו קות גמל להשקעה? צרכנות פיננסית 1
פ פטור ממס בקופות גמל להשקעה שוק ההון 7
liranviper פטור ממס שבח לדירה ראשונה - ממתי? שוק ההון 10
G חיסכון ל-15 שנה, פטור ממס - בקרוב בישראל? שוק ההון 85
A האם עסק פטור בתחום מסוים יכול לבצע עבודות מחוץ לתחום העיסוק הרשום יזמות והגדלת הכנסות 0
G פתיחת עוסק פטור מיסים 11
מ סגירת תיק עוסק פטור יזמות והגדלת הכנסות 1
D עזרה בניהול תקבולים מלקוחות עבור עוסק פטור יזמות והגדלת הכנסות 0
ל עזרה בנושא פתיחת תיק עוסק פטור אוף טופיק 3
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 21
ט מתכנת - עוסק פטור או זעיר? אילו הוצאות מוכרות? מיסים 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
כ מכירים 10 90 מעניין מקבלן? פטור ממד וללא הלוואת קבלן (אפילו לפני היתר) נדל"ן 1
N פתחתי עוסק פטור יזמות והגדלת הכנסות 8
עידו ג עוסק פטור יזמות והגדלת הכנסות 29
N פתחתי עוסק פטור בשביל זה.. איך אני סוגר אותו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
S עצמאי פטור - קרן ההשתלמות מלאה, מה האפיק הבא לחיסכון? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Z האם העלת תקרת עוסק פטור ל120,000 זה החל מ2024 אכן יצא לפועל סופית? מיסים 3
H האם יש חשיבות לתזמון סגירת עוסק פטור והאם כדאי להשאיר עסק ללא הכנסות? מיסים 0
א מסלול פטור או מס שולי בהשכרת דירה מיסים 7
פיטר גריפין פטור מדמי משמרת בבנק לאומי צרכנות פיננסית 13
J עוסק מורשה/פטור מיסים 32
הדבורה מיה "העברת" עוסק פטור לבת הזוג לצורך אופטימיזציה מיסים 5

נושאים דומים

Back
למעלה