• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

משרת סטודנט מדעי המחשב למישהו עם ניסיון

Bearbear

משתמש רשום
דירוג
2
היי,
אני סטודנט למדעי המחשב באחת מהאוניברסיטאות במרכז הארץ עם 3 שנות נסיון פיתוח Full Stack בצבא.
אני מחפש משרת סטודנט בפיתוח וראיתי שהמשכורת נעה בין 80 ל110 (שמעתי גם על 120 אבל זה לא נפוץ בכלל). כמובן שזה לא כל מה שמשנה ויותר חשוב ללכת למשרה שמעניינת אותי.
רציתי לשאול:
* האם בתור סטודנט יש לי בכלל איזשהו Leverage להתמקח על המשכורת ולבקש יותר לאור הנסיון??
* מה המינימום משכורת שהייתם מסכימים עליה במקומי??

תודה מראש

האם בתור סטודנט יש לי בכלל איזשהו Leverage להתמקח על המשכורת ולבקש יותר לאור הנסיון??
כסטודנט לא הייתי נכנס למום על גובה השכר. נסה לקבל כמה הצעות ובחר לפי סדר העדיפויות שלך בין שכר לענין.
לחברות הגדולות יש בד"כ הצעות טובות לסטודנטים. נסה ב-4 הגדולות: מיקרוסופט, אפל, גוגל ואנבידיה. חלקן נותנות גם מניות בנוסף לשכר השעתי.

לחברות הגדולות יש בד"כ הצעות טובות לסטודנטים. נסה ב-4 הגדולות: מיקרוסופט, אפל, גוגל ואנבידיה.
לא כזה... הן כולן דורשות ממוצע גבוה. אם אתה לא מהחמישון העליון בציונים, זה הכל דיבורים תיאורטיים עבורך. אבל הכרתי סטודנט שזייף את הגיליון שלו ואכן התקבל לאחת החברות שציינת.
* האם בתור סטודנט יש לי בכלל איזשהו Leverage להתמקח על המשכורת ולבקש יותר לאור הנסיון??
לא.
ואומר לך יותר מזה, במצב של עכשיו בהייטק, אומר בעדינות, לא הייתי מנסה להיות בררן, במקומך. בייחוד כל עוד מדובר במשרת פיתוח פר אקסלנס.

אני כן נגד התפשרות על תפקידים שהם לא פיתוח. אל תלך להיות QA או ל-Help Desk, אתה תירה לעצמך ברגל. אלא אם אתה נואש לכסף.
ממוצע המשכורות עכשיו בהייטק ירד אחורה כמה שנים. הייתי אומר שכל משכורת שאילו היתה משרה מלאה היתה משלמת חמש ספרות. אבל אם אתה רוצה מספר סולידי, אני זורק 20,000 כי יש לך ניסיון מהצבא.
אם אתה רוצה לנרמל את הדברים שאני אומר לפי שעה, תחלק ב-182.

אני סטודנט למדעי המחשב באחת מהאוניברסיטאות במרכז הארץ עם 3 שנות נסיון פיתוח Full Stack בצבא.
אני מחפש משרת סטודנט בפיתוח וראיתי שהמשכורת נעה בין 80 ל110 (שמעתי גם על 120 אבל זה לא נפוץ בכלל).
אם יש לך 3 שנים ניסיון (וניסיון אמיתי במשהו שנמצא בשימוש בחוץ), לדעתי אתה לא צריך לחפש משרת סטודנט אלא משרה חלקית - אין פה צורך בהכשרה ולווי כמו מישהו בלי ניסיון, יש לך ממליצים מהתחום, הריסק שמעסיק לוקח פה הוא יותר קטן.

כמובן תשקף למעסיק שהמשרה החלקית היא למטרת לימודים ואתה כנראה תצטרך לקחת חלת/חופש בתקופות המבחנים.

אם לחילופין הניסיון שלך בצבא לא ממש רלוונטי - כי הייתה בתפקיד ניהול/תיכלול פרויקטים רוב הזמן, עבדת על מערכת עתיקה עם טכנולוגיה משנות ה80 או איזה סיבה אחרת שגורמת לך לא להיות בטוח בהיקף הלווי שתצטרך אז הייתי הולך על מה שאחרים כתבו פה לפני.

אם יש לך 3 שנים ניסיון (וניסיון אמיתי במשהו שנמצא בשימוש בחוץ), לדעתי אתה לא צריך לחפש משרת סטודנט אלא משרה חלקית - אין פה צורך בהכשרה ולווי כמו מישהו בלי ניסיון, יש לך ממליצים מהתחום, הריסק שמעסיק לוקח פה הוא יותר קטן.

כמובן תשקף למעסיק שהמשרה החלקית היא למטרת לימודים ואתה כנראה תצטרך לקחת חלת/חופש בתקופות המבחנים.

אם לחילופין הניסיון שלך בצבא לא ממש רלוונטי - כי הייתה בתפקיד ניהול/תיכלול פרויקטים רוב הזמן, עבדת על מערכת עתיקה עם טכנולוגיה משנות ה80 או איזה סיבה אחרת שגורמת לך לא להיות בטוח בהיקף הלווי שתצטרך אז הייתי הולך על מה שאחרים כתבו פה לפני.
לא מסכים. משרת סטודנט זו דרך המלך להשיג תקן בסוף הלימודים, משרה חלקית זה יצור תפור ספציפית ברוב החברות.

שכר לא כל כך חשוב בשלב הזה. תמצא תפקיד פיתוחי אמיתי, כמה שיותר קרוב לליבה העסקית, עם אנשים שאפשר ללמוד מהם כמה שיותר. הכסף הגדול יבוא אחר כך.

הזמן הרבה יותר חשוב מהשכר, תוך 3 שנים אתה תהיה על 30000 אז ממש ממש לא כדאי לדבר בכלל על שכר.
השוק בקנטים, מה שנותנים לך וזה פיתוח תיקח.
צבור את הניסיון תעוף בשכר ובתפקידים מעניינים למעלה.

מהיכרותי עם משרות סטודנט, אתה לא תצליח להוציא כמו משרה רגילה. אם יש משהו שמתאים לך, יפתח אותך או יאפשר לתואר לפתח אותך - זה מה שיסלול לך את הדרך קדימה.

היי,
אני מחפש משרת סטודנט בפיתוח וראיתי שהמשכורת נעה בין 80 ל110 (שמעתי גם על 120 אבל זה לא נפוץ בכלל). כמובן שזה לא כל מה שמשנה ויותר חשוב ללכת למשרה שמעניינת אותי.
רציתי לשאול:

תודה מראש
לפחות בחברות הגדולות, התשובה היא לא. תקבל שכר קבוע בתור סטודנט בין אם אין לך נסיון בכלל ובין אם יש לך נסיון קודם של שנים.
המו"מ אפשרי רק במשרה מלאה.

בחרת לעשות תואר אחרי נסיון מהצבא (במקום ללכת לעבוד במשרה מלאה) - יש לזה עלות פיננסית גם בדמות שכר נמוך יותר בשנות הלימודים.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
O משרת סטודנט, שנה א מדעי המחשב התפתחות אישית 7
א פרמטרים לבחירת משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 0
א משרת סטודנט הנדסת חשמל התפתחות אישית 3
ל ציפיות שכר משרת סטודנט בגמפ"א + איך להתמקח התפתחות אישית 9
י משרת סטודנט או להתמקד בלימודים? התפתחות אישית 9
M הייטק- משרת סטודנט התפתחות אישית 1
ס משרת סטודנט בתוכנה - תחום ממש לא מעניין שאני לא רוצה להמשיך בו. מה עושים? התפתחות אישית 7
Y משרת סטודנט - מדמח התפתחות אישית 5
C מציאת משרת סטודנט בפיתוח ע"י חברות השמה התפתחות אישית 44
O התייעצות לגבי משרת סטודנט ראשונה - מדמ"ח התפתחות אישית 3
M משרת סטודנט התפתחות אישית 14
C משרת סטודנט מול מחקר בהנחיית פרופסור - התייחסות בתעשייה התפתחות אישית 7
G סטודנט שרוצה כבר לצאת לדרך ולהתחיל התפתחות אישית 3
B סטודנט בן 28 למנהל עסקים ומדעי המחשב ומאוד מבולבל. התפתחות אישית 3
T הגירה לקנדה - סטודנט לחשבונאות התפתחות אישית 58
W פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח התפתחות אישית 23
H יומן מסע - סטודנט לקראת הסוף (וההתחלה...) יומני מסע אישיים 7
O סטודנט למדמ"ח שרוצה לשפר את הפורטופוליו שלו התפתחות אישית 5
ה סטודנט לסטטיסטיקה - מתי להתחיל לחפש עבודה? התפתחות אישית 9
N האם למכור את הרכב? (סטודנט) צרכנות פיננסית 10
V לאן להמשיך מכאן-סטודנט למשפטים התפתחות אישית 8
מ סטודנט בדילמה שוק ההון 9
T תיק השקעות מתחיל- סטודנט שוק ההון 19
M סטודנט למדמח עם ממוצע נמוך התפתחות אישית 28
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 43
D המשך הדרך- סטודנט לרפואה לקראת סיום התפתחות אישית 0
D התלבטויות עבור סטודנט שוק ההון 3
Tim_Duncan סטודנט בן 25 עם תיק השקעות ראשון יומני מסע אישיים 52
G סטודנט שנה א למדעי המחשב, התקבלתי לחברה אך תוהה לגבי העתיד התפתחות אישית 30
D ההורים פתחו לי קופת גמל לחיסכון לפני שנת 2000, אשמח להכוונה/ייעוץ. (בן 25, סטודנט) שוק ההון 5
T השקעה עצמית ראשונה בשוק ההון (סטודנט) שוק ההון 0
ה יומנו של סטודנט ומחשבות על העתיד יומני מסע אישיים 20
S פידבק על תיק השקעות - סטודנט שוק ההון 6
Yonatanlou פידבק על תיק השקעות של סטודנט שוק ההון 8
Elliott סטודנט עם סכום בצד, מה האפשרויות? שוק ההון 8
שמנת חמוצה מסע בחייו של סטודנט יומני מסע אישיים 10
ד שואל בקשר לאח שלי (סטודנט) צרכנות פיננסית 12
Will Smith דמי אבטלה בזמן היותי סטודנט צרכנות פיננסית 8
M סטודנט - מחפש טיפים כלכליים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 25
G חובש בטיולים כעבודת סטודנט. אוף טופיק 18
A חשבון סטודנט, יחס תמוה מהבנק, ומעבר בנק? צרכנות פיננסית 55
ס סטודנט עם 100אלף בקופת גמל פטורה ממס- רוצה להחליף השקעה. אשמח לדעות שוק ההון 31
פ סטודנט שמבקש הסבר לקופת גמל עם 100 אלף ,לא מניבה שמנוהלת ע"י הבנק ..אשמח לעזרה שוק ההון 8
דוג לעבוד במשרת סטודנט או לפתח משהו בעצמי (תוכנה) התפתחות אישית 18
דוג האם לשכור דירה שנמצאת ממש קרוב לאנטנות סלולריות (בתור סטודנט) אוף טופיק 31
תומס מצב כלכלי סטודנט התפתחות אישית 0
ס סטודנט בגרמניה שוק ההון 2
L למה רוב סרטי\סדרות מדע בדיוני נהיו לזבל פסאודו-מדעי? אוף טופיק 27
Yuvalbuz3 הנהירה של כל צעירי ישראל ללימודי מדעי המחשב התפתחות אישית 57
R תואר שני מדעי הנתונים התפתחות אישית 5

נושאים דומים

Back
למעלה