• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפשים הצעות לחופשה חצי סולידית.

amidar

משתמש רגיל
דירוג
1,080
אנחנו זוג עם תינוק בן שנה, שנינו נהיה בחופש (כפוי) בשבוע האחרון של אוגוסט. אנחנו מחפשים הצעות לטיסה של שבוע לפחות (אפשר גם עשרה ימים) למקום שיש מה לעשות בו למשך הזמן הזה, עם תינוק.
אנחנו מחפשים מקום עם טמפרטורה ממוצעת לעונה של 20 עד 25 מעלות, כדי להנות מכל הסיפור הזה, אנחנו מאד סובלים ממזג האוויר של סוף אוגוסט בארץ, ורוצים שינוי מרענן.
אנחנו אוהבים לעשות הכל - בטן גב עם הכל כלול, טיולי טבע, סיורים בערים, ככה שכל אופציה הולכת כל עוד היא ניתנת לשילוב הגיוני עם התינוק.

אז למה רק חצי סולידי? כי למרות שיש את כל האופציות האלו בארץ, מבחינת מזג אויר בשבוע האחרון של אוגוסט זה פשוט לא יהיה רלוונטי.

דברים שהעפנו עליהם מבט כוללים שכירת קרוואן באחת המדינות הצפוניות של אירופה, דברים בסגנון כפר נופש כמו רשת Landal, ולכן המחירים לא כל כך זולים. חסכנו כל השנה במיוחד לקראת החופשה הזו, ככה שאנחנו ערוכים מבחינה תקציבית.

אז מה? יש הצעות מעניינות? אשמח לקבל כל הצעה שעונה לקריטריונים :)

* עריכה - אנחנו לא פוסלים יעדים "אקזוטיים": רומניה, אלבניה, סלובניה וכיוב'....

היום כששער ה-ליש"ט מגיע ל-5 שקלים, תבדוק את האי הבריטי...
בזמנו ביליתי 11 יום בבריטניה (10 לילות).
לילה ראשון ואחרון ב-TRAVELODGE - הזמנה מראש ואתה מקבל חדר ל-2~3 מבוגרים ב-50~70 לישט.
שבוע באמצע ב-רשת של חוות כפריות - http://www.farmstay.co.uk , ספציפית ישנו באזור DERBY וכל בוקר אחרי ארוחה פשוט יוצאים לטייל מסביב.
מעבר לכך, לילה אחד דרך COUCHSURFING - למרות שלא בטוח שיהיה נוח למצוא משהו לזוג עם תינוק.

קרואטיה יפה, זולה ומאוד מאורגנת - יש תחבורה ציבורית מוצלחת, קל להסתדר באנגלית וכו'. אפשר לשלב טיול עירוני ויש פארקים שאפשר לטייל בהם בנוחות (אין לי תינוקות, כך התרשמתי) לגבי מזג אויר בתקופה זו של השנה - כדאי לבדוק.

המקומות לחופשות הזולות ביותר לישראלים הם במזרח אירופה והמדינות הקתוליות.
פראג זה יעד טוב. גם יש לזה מבצעים טובים בגרופון לעתים קרובות. גם אמרו פה קרואטיה, אם כבר עסקינן במדינות ברה"מ לשעבר שמעתי שאסטוניה זה מקום מעניין אבל זה בערבון מוגבל כי לא ראיתי בעצמי.

ברצלונה היא עיר כיפית ואפשר בקלות לטייל בה low cost. חלק מהאיים של יוון (הפחות פופולריים בקרב הישראלים, למשל Poros ו\או Idra) מושלמים לחופשת בטן-גב ויוון באופן כללי זולה מאוד בתקופה זו והאנשים ממש נחמדים.
לגבי כרטיסי טיסה, האסטרטגיה שלי לרכישת כרטיס (במיוחד כשהתאריכים לא קשיחים) היא להיכנס ל-sky scanner ולחפש טיסה ל-"everywhere". ברוב המקרים תוכל למצוא כרטיס שיוציא אותך מישראל (לטורקיה, קפריסין, יוון או יעדים קרובים אחרים) בעשרות בודדות של דולרים ומשם לחפש טיסה ליעד הסופי שלך. באופן כללי המחירים בתוך אירופה הם הרבה יותר זולים ויש הרבה יותר אפשרויות. אחר כך צריך למצוא טיסה חזור באופן דומה.
קח בחשבון שאני ללא ילדים אז פחות מפריע לי להחליף מטוס ולהמתין שעה באמצע הטיסה, אני מניח שכשיהיו ילדים נהייה פחות גמישים.

ברוב המקרים תוכל למצוא כרטיס שיוציא אותך מישראל (לטורקיה, קפריסין, יוון או יעדים קרובים אחרים) בעשרות בודדות של דולרים ומשם לחפש טיסה ליעד הסופי שלך.
מה שמטריד אותי בשיטה הזאת הוא שאם הטיסה הראשונה שלך מתעכבת, אתה מפספס את הטיסה הבאה ואף אחד לא יעזור לך, כי הזמנת אותם מחברות שונות. איך אתה מתמודד עם זה?

איך אתה מתמודד עם זה?
לא הייתי צריך להתמודד עם זה עד היום כי הזמנתי את טיסות ההמשך מאותה חברה, אבל אם היה לי ספק פשוט הייתי מגדיל את מרווח הביטחון ולוקח טיסה מאוחרת יותר. כמו לכל דבר בחיים, לבחירות והעדפות יש מחיר, גם טיסה סדירה וישירה יכולה להתעכב או להתבטל הסיכון לכך הוא נמוך ולכן המחיר הגבוה של הכרטיס משקף (בין השאר) את מידת הוודאות בלו"ז.
במידה מסויימת השיטה הזאת מעידה על מידת הסיכון שאדם מוכן לקחת על עצמו ולכן ברור לי שהיא לא מתאימה לכל אחד.

דרך אגב, בשיטה הזאת טסתי בשנה שעברה להודו ב-420$ ולפני כחודש לברצלונה ב212$ (המחירים הם עבור הלוך-חזור).

@ETL אילו חברות למשל? בסך הכל אם מדובר במעט חברות, אפשר לחפש באתר שלהן טיסה מישראל ליעד הסופי לא? וגם במנועים כמו קייק או אקספדיה.

לברצלונה טסתי עם Pegasus. להודו עם Pegasus ואז Qatar airlines.
מהנסיון שלי הרבה חברות מציעות מחירים גבוהים יותר לאותן טיסות בהזמנה באתר שלהן (אל-על היא דוגמה מובהקת).
דרך אגב #2, לפני כחודשיים טסתי הלוך ללונדון וחזור מפריז (היורוסטאר מתחת לתעלה זו המצאה אדירה!) ובסיטואציות כאלה זה אפילו נוח יותר לחפש טיסות באופן שפרטתי.

קייק או אקספדיה
אני מניח שהמנועים האלה נותנים תוצאות דומות ל-skyscanner.

בכל מקרה, לא התכוונתי לחטוף את השרשור. בחזרה לחופשות חצי-סולידיות...

קבל הצעה לחופשה זולה .....

בכל צרפת מחוץ לפריז יש המון אזורים, כפרים ערים קטנות , ובכל מקום יש צימרים עממיים בכל מיני חוות וגם בערים עצמן.
למשל , שווה לעשות את עמק הלואר, מתאים גם גם לטיול קרוונים ויש חניונים מיוחדים לקרוונים עם כל התשתיות ובנוסף יש הרבה שבילי אופניים ביערות בשילוב עם ביקורים בטירות.

תינוק בן שנה?
אתחיל בדיסקליימר (מקווה שהשתמשתי נכון במונח) אני מתכננת את החיים שלי בהתאם לילדים. אם לילדים שלי לא טוב והם סובלים אני פשוט לא אשתתף בפעילות (נאמר ארוחה משפחתית שמתחילה בשמונה). גיליתי שזה פשוט לא שווה את עייפות היתר והטנטרומים, סבל לכולם)

בהנחה שהוא בזחילה מתקדמת ובשלב שהוא רוצה להחזיק דברים ולטפס הייתי שוקל טוב טוב את אופי הטיול. כל מה שכולל נסיעות ארוכות ברכב (מבחינת הילדים שלי כל מה שארוך יותר מ-15 דקות) יכול להפוך את היום למורכב ודורש תכנון. גם צריך לחשוב על זמני ארוחות ושינה. לילד בגיל הזה יכול להיות קשה להיות תקוע בעגלה/ מנשא כל היום ואז אתם עלולים למצוא את עצמכם עם תינוק עצבני ובוכה שרק רוצה קצת לזוז בחופשיות. ילד בגיל הזה צריך שנת צהריים ומדי פעם לעשות שינוי זה בסדר אבל 10 ימים זה כבר משהו להתחשב בו.
אישית היתי משקיעה יותר בשביל מלון במרכז העיר כדי לחזור לתת לילד לישון צהריים ואז לצאת שוב. אם זו עיר תחפשו קצת גני משחקים או פארקים שהילדון יוכל לשחק בבטחה. כן אני יודעת שטיפוס על מדרגות וצפייה בחלונות ראווה זה מרתק, בכל זאת...

לגבי מקום. בפראג הייתי לפני כמה שנים, יכול להיות נחמד עם תינוק. ברצלונה מצויינת לזה. בצרפת (למרות שבאוגוסט בטח מאוד יקר) יש מקומות כמו לה רושל עיירת נמל במערב שיכולים להיות ממש נופש רגוע ונעים.
לונדון היא מאוד נחמדה ומתאימה לילדים (למרות שברכבת התחתית עם עגלה נראה לי חוויה) להאכיל סנאים בהייד פארק, יונים בככר טלפגר, חנויות צעצועים ענקיות, גלגל ענק (למרות שאולי יפחיד אותו הגובה) וכ'ו.

בכל צרפת מחוץ לפריז יש המון אזורים, כפרים ערים קטנות , ובכל מקום יש צימרים עממיים בכל מיני חוות וגם בערים עצמן.

בקיץ לא מפוצץ שם בתיירות מקומים של צרפתים?

במקומות הקטנים יש מספיק מקום לכולם , רוב התיירים והצרפתים בקיץ מרוכזים בחופים המערב צרפת ובדרום.
אני חושב שדרום צרפת ירד ממפת התירות העונה בגלל הפיגוע (תנחומי לחברי הצרפתים).
אבל כפי שאומרים, הברק לא מכה פעמיים באותו מקום ואולי יהיו דילים טובים לריווירה בקרוב.

לא יודע לגבי כל אסטוניה, ובטח ובטח לגבי טיולי טבע, הייתי בטאלין והתחושה היא של מקום מת ופחות מזמין פנים. מעיר בירה הייתי מצפה למשהו יותר תוסס.

לא יודע לגבי כל אסטוניה, ובטח ובטח לגבי טיולי טבע, הייתי בטאלין והתחושה היא של מקום מת ופחות מזמין פנים. מעיר בירה הייתי מצפה למשהו יותר תוסס.
טוב תשמע, בכל זאת מדינה של 1.6 מיליון איש... אבל יש שם אחלה תשתית להקמת חברות עם "התושבות הדיגיטלית" שלהם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
H בשעה טובה מחפשים לקנות דירה. נדל"ן 142
נ נראה שיש המון אלכימאים חדשים פה,מחפשים איך להפוך מתכת לזהב אוף טופיק 11
ס אם הייתם יכולים להשקיע עד 40k ללא מס אבל מחפשים סיכון נמוך שוק ההון 6
Kipodi איך אתם מחפשים ETFs בבורסת לונדון/אירית? שוק ההון 2
J איך מחפשים דירה לקניה בישראל ועוד כמה שאלות? נדל"ן 6
L לא נעים... כמה מכם היו בסיטואציה הלא נעימה של - אנחנו מחפשים עֲרֵבִים... אוף טופיק 24
ה מחפשים המלצה מנסיון ליועץ ביטוח פנסיוני +יועץ לביטוח רפואי צרכנות פיננסית 5
Sinister מחפשים מרצה בתשלום אוף טופיק 4
amidar מחפשים מידע לגבי שכירת רכב בחו"ל (באיטליה) אוף טופיק 35
Sinister מחפשים שותפ\ה בירושלים אוף טופיק 5
מ סיוע בהשוואת הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
מ התלבטות בין שתי הצעות לדמי ניהול בפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
א הצעות לסיכון נוסף שוק ההון 7
M 2 הצעות שקיבלתי לקרן הפנסיה, אשמח לדעתכם. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
V מספר הצעות שקיבלתי לקרן פנסיה מקיפה ומשלימה - אשמח לדעתכם לפני שאני בוחר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A רכישה מקבלן - הצעות לנספח שינויים להסכם (חוזה)- מבקש עצתכם בנושא נדל"ן 5
Mose השוואת הצעות של בתי השקעות ישראליים שוק ההון 26
O הצעות לביטוח חיים לאישה כבת 45 פוסטים מאיכות נמוכה 5
always.smile קבלת הצעות מהבנקים עבור הלוואה מול קרן השתלמות צרכנות פיננסית 15
S הצעות לשיפור תמהיל משכנתא נדל"ן 11
C מחפש הצעות לפיתוח אישי התפתחות אישית 5
I השוואת הצעות תיקי השקעות - למה לתת משקל שוק ההון 13
E הצעות מקורות מידע למשקיע המתחיל? שוק ההון 6
P הליך קבלת הצעות מחיר מכמה קונים? נדל"ן 70
מ הצעות למשקיע מתחיל שוק ההון 56
D אקסל להשוואות הצעות ira אוף טופיק 0
J שתי הצעות משכנתא לבדיקה נדל"ן 10