• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יובל המבולבל - חוסר כיוון תעסוקתי

יובל אלון

משתמש רשום
דירוג
1
אהלן לכולם,
אשמח לעצתכם בנוגע למצבי.

אז אני יובל המבולבל, בן 30, עורך דין במקצועי (לא עבדתי דקה בתחום).
לאחר המבחן לשכה ניסיתי את מזלי בהייטק והתקבלתי למשרת ג'וניור בחברה טובה, אך לצערי התפקיד ממש לא התאים לי וגם המוצר של החברה ודרכינו נפרדו בנעימים לאחר מספר חודשים.

מבחינת יכולות אני יכול להעיד על עצמי שאני בן אדם שאוהבים אותו בכל מקום שאני מגיע אליו אפילו מעל הממוצע, משקיען ואם אני מתחבר למה שאני עושה השמיים הם הגבול. הבעיה שלי היא שאין לי מושג מה אני רוצה לעשות עם עצמי מבחינת קריירה, מרגיש ממש אבוד בשלל האפשרויות ואני לא מוצא כלום שמעניין אותי באמת - הייטק, לא הייטק, לחזור להיות עורך דין במשרד שהתמחיתי בו וכו'...

החוויה הראשונה שלי בהייטק הייתה לא טובה בלשון המעטה (לא התחברתי לתפקיד בכלל ולאנשים במחלקה) וזה פעם ראשונה שחטפתי "כאפה" במקום עבודה עד שהחלטתי לעזוב כי זה לא עשה לי טוב.

אני עכשיו נמצא בצומת דרכים שאני מנסה להחליט מי אני ומה אני בעולם המקצועי וממש מרגיש שאין לי כיוון.

דעתכם?

תרצה לשתף מה היה התפקיד?

פיתוח עסקי (מכירות). הבנתי שזה ממש לא התחום שלי =)

אולי אתה צריך לחזור למקורות, למה הלכת ללמוד עריכת דין? אולי שם נמצאת התשובה?

אהלן לכולם,
אשמח לעצתכם בנוגע למצבי.

אז אני יובל המבולבל, בן 30, עורך דין במקצועי (לא עבדתי דקה בתחום).
לאחר המבחן לשכה ניסיתי את מזלי בהייטק והתקבלתי למשרת ג'וניור בחברה טובה, אך לצערי התפקיד ממש לא התאים לי וגם המוצר של החברה ודרכינו נפרדו בנעימים לאחר מספר חודשים.

מבחינת יכולות אני יכול להעיד על עצמי שאני בן אדם שאוהבים אותו בכל מקום שאני מגיע אליו אפילו מעל הממוצע, משקיען ואם אני מתחבר למה שאני עושה השמיים הם הגבול. הבעיה שלי היא שאין לי מושג מה אני רוצה לעשות עם עצמי מבחינת קריירה, מרגיש ממש אבוד בשלל האפשרויות ואני לא מוצא כלום שמעניין אותי באמת - הייטק, לא הייטק, לחזור להיות עורך דין במשרד שהתמחיתי בו וכו'...

החוויה הראשונה שלי בהייטק הייתה לא טובה בלשון המעטה (לא התחברתי לתפקיד בכלל ולאנשים במחלקה) וזה פעם ראשונה שחטפתי "כאפה" במקום עבודה עד שהחלטתי לעזוב כי זה לא עשה לי טוב.

אני עכשיו נמצא בצומת דרכים שאני מנסה להחליט מי אני ומה אני בעולם המקצועי וממש מרגיש שאין לי כיוון.

דעתכם?
אפשר לשאול למה לא עבדת במקצוע?
בעריכת דין יש המון התמחויות, כולל תחום IP שאולי יכול להתאים לך במידה ויש לך זיקה לטכנולוגיה.
אין אף תחום בעריכת דין שמעניינת אותך?

יש תפקידי פיתוח עסקי (פיתוח עסקי זה לא מכירות) במשרדי עורכי הדין הגדולים.

לפי מה שנשמע לי אין לך מחויבות לעבודה כדי לממן את עצמך, אם אני צודקת, אולי תנסה לימודים ברמה גבוהה, או כל השקעה בעצמך.

אם היית יכול לעשות כל דבר, ללא מגבלות כלשהן, מה היית עושה? התשובה תיתן לך את הכיוון המתאים.
לחילופין, במה אתה טוב? מה אתה אוהב לעשות? מה היית עושה גם אם לא היו משלמים לך על זה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
R איך להתגבר על הפחד ועל חוסר היכולת להחליט? פוסטים מאיכות נמוכה 5
B חוסר קונסיסטנטיות במיטב טרייד שוק ההון 1
avivaviv סליקה נדחתה חוסר בני"ע בבנק אחר שוק ההון 0
ט איך מייצרים אמונה במטרה של פרישה מוקדמת עם חוסר הוודאות? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 18
ס חוסר אמון בדולר וחבריו שוק ההון 7
R תחושת חוסר ואי הישגיות התפתחות אישית 18
klayhamn אופציות בנעילה אחרי IPO - מה עושים עם חוסר זמינות למסחר במועד? שוק ההון 11
T מדד אג"ח ממשלתי כללי בריבית אפסית - הכלי הנכון למטרה או חוסר אחריות? שוק ההון 9
G חוסר התאמה מחשיד בין קרנות עוקבות שוק ההון 17
י חוסר התאמה בין אתר מאיה לתשקיף - למי להאמין? שוק ההון 2
ש חוסר ידע בנושא השקעה באגח שוק ההון 1
פ מתנצלת מראש על חוסר הפרודוקטיביות של השרשור הזה יומני מסע אישיים 39
O חוסר הבנה בסיסי בעניין השקעות שוק ההון 2
unrealx קצת על חוסר מזל מהמקרה שלי, ולמה זה לא כל כך גרוע יומני מסע אישיים 6
C איך מתמודדים עם חוסר השליטה/שקיפות והטיית הביתיות? שוק ההון 29
ב חוסר בידע מעשי על ביצוע פעולות בשוק ההון צרכנות פיננסית 6
F חוסר בקבלה של מיילים על נושאים במעקב אוף טופיק 16
S חוסר תום לב מס הכנסה? אוף טופיק 10
ח חוסר איזון בן בעלי ושוכרי הדירות אוף טופיק 81
N חוסר הבנה של מצב האג"ח הממשלתי שוק ההון 62