• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חשבון בנק ואשראי בינלאומי

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
224
היי
אני כרגע חייל (משתחרר עוד חודש.)
כרגע אני נמצא בבנק פועלים בחשבון פטור מרוב העמלות (שירותים בבנק, הוצאות מכספומט).
יש לי ישראכרט דירקט כרגע (לא משלם דמי ניהול.)
אני רוצה שבוע הבא ללכת להוציא אשראי בינלאומי ולבטל את הנוכחי (אני קונה הרבה רכיבים ברשת לעסק קטן והויזה מהדואר לא משתלמת.)
משהו שחשוב במקרה שלי - אני מעוניין שבוע הבא להוציא אשראי בינלאומי, ועוד חודש הסטטוס חשבון שלי אמור להשתנות בגלל שאני כבר לא אהיה חייל.
המטרה שלי בסופו של דבר היא שמשבוע הבא וגם אחרי השחרור יהיה לי חשבון עם פטור מעמלות (בעיקר ממשיכת כסף בכספומט) ופטור מדמי כרטיס (על כרטיס בינלאומי.)
השאלות שלי להלן:
1. איני מבין גדול בבנקאות ולכן אני רוצה לדעת בוודאות - האם המטרות שלי ריאליות?
2. יש בנק שמומלץ ללכת אליו במידה ובבנק הפועלים לא יסכימו?
3. האם ישנן דרישות כלשהן לקבלת כרטיס אשראי בינלאומי? אני זוכר כשהייתי בן 16 נאמר לי ע"י המשפחה שצריך לקבל משכורת בגובה מסוים.
כמובן שהמלצות, טיפים וכ'ו יתקבלו בשמחה.
תודה מראש!

Stardust

משתמש רגיל
דירוג
214
המשיכו לנהל לי חשבון סטודנט ולהנפיק כרטיס סטודנט עם כל ההטבות כמה שנים אחרי שכבר לא הייתי סטודנטית. שחכו לעדכן. תנסה לא לשנות כלום ולראות מה קורה.
לא חושבת שיש תנאים לקבלת כרטיס בינלאומי, קיבלתי גם כשהייתי סטודנטית בלי משכורת ממש.
נדמה לי שגם בהפועלים וגם בלאומי יש מסלולים דיגיטליים ללא דמי ניהול. בבנק איגוד יש מסלול ללא עמלות בתנאי הכנסת משכורת חודשית בגובה מסויים, לא גבוהה במיוחד.
פה תמצא רשימת כרטיסי אשראי חינמיים.

Penguin

משתמש רגיל
דירוג
658
היי
אני כרגע חייל (משתחרר עוד חודש.)
כרגע אני נמצא בבנק פועלים בחשבון פטור מרוב העמלות (שירותים בבנק, הוצאות מכספומט).
יש לי ישראכרט דירקט כרגע (לא משלם דמי ניהול.)
אני רוצה שבוע הבא ללכת להוציא אשראי בינלאומי ולבטל את הנוכחי (אני קונה הרבה רכיבים ברשת לעסק קטן והויזה מהדואר לא משתלמת.)
משהו שחשוב במקרה שלי - אני מעוניין שבוע הבא להוציא אשראי בינלאומי, ועוד חודש הסטטוס חשבון שלי אמור להשתנות בגלל שאני כבר לא אהיה חייל.
המטרה שלי בסופו של דבר היא שמשבוע הבא וגם אחרי השחרור יהיה לי חשבון עם פטור מעמלות (בעיקר ממשיכת כסף בכספומט) ופטור מדמי כרטיס (על כרטיס בינלאומי.)
השאלות שלי להלן:
1. איני מבין גדול בבנקאות ולכן אני רוצה לדעת בוודאות - האם המטרות שלי ריאליות?
2. יש בנק שמומלץ ללכת אליו במידה ובבנק הפועלים לא יסכימו?
3. האם ישנן דרישות כלשהן לקבלת כרטיס אשראי בינלאומי? אני זוכר כשהייתי בן 16 נאמר לי ע"י המשפחה שצריך לקבל משכורת בגובה מסוים.
כמובן שהמלצות, טיפים וכ'ו יתקבלו בשמחה.
תודה מראש!
אם לא יסכימו בקש להעביר את החשבון ל פועלים be online. אין עמלות על פעולות בערוץ ישיר.
לפני שאתה מבטל את ישראכרט דיירקט תעשה כרטיס חוץ אשראי חוץ בנקאי. (לדוגמא ויקטורי - גם כרטיס בינלאומי וגם עמלת חליפין למט"ח של 2.3% שזה סביר לכרטיס ישראלי פשוט).

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
224
עריכה:
קראתי עכשיו קצת באינטרנט ואני רוצה להבין משהו:
נכנסתי עכשיו לאתר של בנק הפועלים, הלכתי לעמוד הזמנת כרטיסים לבדוק מה מו מי, וגיליתי לדוגמא שמסטרקארד יעלה לי 12 ש"ח כל חודש. אבל בעמוד של הכרטיסים החינמיים ראיתי את הכרטיס של ויקטורי שדיברתם עליו - שם יש גם אופציה לקחת מסטרקארד, עם פטור לשנתיים מדמי ניהול וגם החבר מועדון בויקטורי. זה נשמע לי קצת מוזר - אני טועה במשהו?
כאן כביכול אני מקבל אותו דבר רק עם חברות למועדון כלשהו, ובמחיר אפסי.
ובכ"ז אשמח לדעת - למרות שראיתי באתר שאם אני לוקח מהבנק מסטרקארד זה 12 ש"ח לחודש, עדיין ריאלי ללכת לבנק ולבקש פטור מהדמי ניהול?
המשיכו לנהל לי חשבון סטודנט ולהנפיק כרטיס סטודנט עם כל ההטבות כמה שנים אחרי שכבר לא הייתי סטודנטית. שחכו לעדכן. תנסה לא לשנות כלום ולראות מה קורה.
לא חושבת שיש תנאים לקבלת כרטיס בינלאומי, קיבלתי גם כשהייתי סטודנטית בלי משכורת ממש.
נדמה לי שגם בהפועלים וגם בלאומי יש מסלולים דיגיטליים ללא דמי ניהול. בבנק איגוד יש מסלול ללא עמלות בתנאי הכנסת משכורת חודשית בגובה מסויים, לא גבוהה במיוחד.
פה תמצא רשימת כרטיסי אשראי חינמיים.
מה זה בדיוק מסלולים דיגיטליים? כאלה שאני משתמש רק באתר ובאפליקציה ועושה הכל משם? אפשר אז לצפות לפטור ממשיכה מכספומט לדוגמא?
ולא כל כך הבנתי מה זה כל סוגי הכרטיסי אשראי האלה. הם כמו כרטיס אשראי רגיל רק של חברה מסויימת? אפשר לשלם איתם רגיל בכל דבר? בינלאומיים?
מתנצל על כל השאלות, לא מבין כל כך.
אם לא יסכימו בקש להעביר את החשבון ל פועלים be online. אין עמלות על פעולות בערוץ ישיר.
לפני שאתה מבטל את ישראכרט דיירקט תעשה כרטיס חוץ אשראי חוץ בנקאי. (לדוגמא ויקטורי - גם כרטיס בינלאומי וגם עמלת חליפין למט"ח של 2.3% שזה סביר לכרטיס ישראלי פשוט).
ובנוגע לשורה השנייה.. חייב להודות שלא הבנתי את החצי הראשון בכלל D:

נערך לאחרונה ב:

youngpanther

משתמש רגיל
דירוג
494

לא ברור למה לשלם כזו עמלת חליפין גבוהה. אפשר לפתוח חשבון דולרי (או במטבע לבחירתך) ולשייך את הכרטיס אליו

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
224
מעדכן - הלכתי עכשיו לבנק. דיברו איתי על מסטרקארד דירקט (אותו אני הכי רוצה) אבל בעלות של 6 ש"ח לחודש. לא הסכמתי ושאלתי על אחרים ואמרו שאין להם משהו לחיילים בינלאומי ללא דמי ניהול.
עצות?
שוב - בסופו של דבר המטרה שלי זה חשבון ללא עמלות עו"ש ואשראי בינלאומי (עדיפות למסטרקארד דירקט) ללא דמי ניהול. בקיצור, לא לשלם כלום למנוולים.

OnTheVerge

משתמש בכיר
דירוג
2,658

חשבון בנק ללא עמלות עו"ש - בנק ירושלים, חשבון הפוך בבנק איגוד (אם אתה עומד בתנאים, מן הסתם לא) או לאומי טוטאל דיגיטל ויתכן שקיימות אפשרויות נוספות.
כרטיס אשראי - לאומי קארד Free שכל אחד יכול להוציא. לרוב האנשים בפורום לא עשה בעיות.

שמוליק קיפוד

משתמש בכיר
דירוג
1,107
מעדכן - הלכתי עכשיו לבנק. דיברו איתי על מסטרקארד דירקט (אותו אני הכי רוצה) אבל בעלות של 6 ש"ח לחודש. לא הסכמתי ושאלתי על אחרים ואמרו שאין להם משהו לחיילים בינלאומי ללא דמי ניהול.
עצות?
שוב - בסופו של דבר המטרה שלי זה חשבון ללא עמלות עו"ש ואשראי בינלאומי (עדיפות למסטרקארד דירקט) ללא דמי ניהול. בקיצור, לא לשלם כלום למנוולים.
מה מיוחד כל כך במאסטרכארד דירקט?
בכל אופן, אתה יכול להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי ללא עמלות.
אני מצרף רשימה שראיתי שמישהו פעם הכין (מקווה שזה לא נוגד את חוקי האתר):
https://www.hashekel.co.il/blog/1714

yossik

מודרטור
דירוג
15,824
אני מצרף רשימה שראיתי שמישהו פעם הכין (מקווה שזה לא נוגד את חוקי האתר):
לא, זה לא נוגד את חוקי האתר.
ברוב המקרים, לקראת חידוש ניתן להתמקח ולקבל עוד שנה חינם, וכך הלאה כל שנה.

Penguin

משתמש רגיל
דירוג
658
לא ברור למה לשלם כזו עמלת חליפין גבוהה. אפשר לפתוח חשבון דולרי (או במטבע לבחירתך) ולשייך את הכרטיס אליו
עצה טובה רק שלא רלוונטית לחייל שרק השתחרר.
רק לקנות דולרים עם עמלת מינימום תעלה לו יותר מעמלה של 2.3%.
עמלת מינימום של 6 דולר זה שקול להוצאה של כ 1000 שח בחודש באשראי חוץ בנקאי בחו"ל.

GunnerWSM

משתמש רגיל
דירוג
224
היי - השארתי פרטים בלאומי בנוגע לכרטיס FREE. הנציג הסביר לי שיש כרטיס אשראי שלהם ביחד עם מועדון הצדעה ובסוף הלכתי עליו.
אין דמי כרטיס ל3 שנים, אין עמלות, חברות בהטבות של בנק לאומי ובמועדון בהצדעה.
אני קצת מתבאס מזה שהכל יורד פעם אחת בחודש, יותר הסתדרתי עם הרעיון בדירקט.
בנוסף הוא הציע לי שני אופציות בנוגע למשיכת כסף בארץ:
1. שזה יחייב את החשבון עד 10 ימים - בלי עמלה.
2. שזה יחייב בתאריך חיוב - עם ריבית.
בחרתי בראשונה כמובן. מישהו יכול להסביר אבל מה הקטע עם האופציות האלה?

שמוליק קיפוד

משתמש בכיר
דירוג
1,107
היי - השארתי פרטים בלאומי בנוגע לכרטיס FREE. הנציג הסביר לי שיש כרטיס אשראי שלהם ביחד עם מועדון הצדעה ובסוף הלכתי עליו.
אין דמי כרטיס ל3 שנים, אין עמלות, חברות בהטבות של בנק לאומי ובמועדון בהצדעה.
אני קצת מתבאס מזה שהכל יורד פעם אחת בחודש, יותר הסתדרתי עם הרעיון בדירקט.
בנוסף הוא הציע לי שני אופציות בנוגע למשיכת כסף בארץ:
שחברת האשראי תרוויח עוד כסף?

TunaGolem

משתמש בכיר
דירוג
8,169
הוא הציע לי שני אופציות בנוגע למשיכת כסף בארץ:
כרטיס אשראי וכרטיס חיוב הם כלים שונים. יש אנשים שרוצים כרטיס חיוב משום שהם לא רוצים מסגרת אשראי (נוספת), ויש בתי עסק שלפעמים יתנו הנחת מזומן על רכישה בכרטיס חיוב.
בחו"ל יש חברות אשראי שלא ינפיקו כרטיס אשראי לחסרי הסטוריָת אשראי (אבל כרטיס חיוב – כן), ובארץ יש מהלך בכיוון זה.

Penguin

משתמש רגיל
דירוג
658
עריכה:
קראתי עכשיו קצת באינטרנט ואני רוצה להבין משהו:
נכנסתי עכשיו לאתר של בנק הפועלים, הלכתי לעמוד הזמנת כרטיסים לבדוק מה מו מי, וגיליתי לדוגמא שמסטרקארד יעלה לי 12 ש"ח כל חודש. אבל בעמוד של הכרטיסים החינמיים ראיתי את הכרטיס של ויקטורי שדיברתם עליו - שם יש גם אופציה לקחת מסטרקארד, עם פטור לשנתיים מדמי ניהול וגם החבר מועדון בויקטורי. זה נשמע לי קצת מוזר - אני טועה במשהו?
כאן כביכול אני מקבל אותו דבר רק עם חברות למועדון כלשהו, ובמחיר אפסי.
ובכ"ז אשמח לדעת - למרות שראיתי באתר שאם אני לוקח מהבנק מסטרקארד זה 12 ש"ח לחודש, עדיין ריאלי ללכת לבנק ולבקש פטור מהדמי ניהול?

מה זה בדיוק מסלולים דיגיטליים? כאלה שאני משתמש רק באתר ובאפליקציה ועושה הכל משם? אפשר אז לצפות לפטור ממשיכה מכספומט לדוגמא?
ולא כל כך הבנתי מה זה כל סוגי הכרטיסי אשראי האלה. הם כמו כרטיס אשראי רגיל רק של חברה מסויימת? אפשר לשלם איתם רגיל בכל דבר? בינלאומיים?
מתנצל על כל השאלות, לא מבין כל כך.

ובנוגע לשורה השנייה.. חייב להודות שלא הבנתי את החצי הראשון בכלל D:
חשבון דיגיטלי אומר ללא עמלות עוש כל עוד אתה לא ניגש לפקיד.
זה כרטיס אשראי בינלאומי חוץ בנקאי. אם ממוצע הקניות בחו"ל מדי חודש הוא עד 1000 שקל זה פתרון מצויין.
ההבדל האמיתי מגיע אם אתה נכנס למינוס בכרטיס. למי תשלם על המינוס חברת אשראי או בנק.
כעיקרון כל הכרטיסים החוץ בנקאים בארץ שקולים מבחינת קניות בחו"ל, אבל בכרטיסים של ישראכרט עמלת המרה קצת יותר טובה מבאחרים (אלא אם מדובר במועדון כלשהו ובו יש תנאי המרה מיוחדים למט"ח).

youngpanther

משתמש רגיל
דירוג
494
לפני כמה ימים גיליתי משהו חשוב (ומתסכל):

בחברות האשראי הגדולות (ישראכארט וכאל) יש שני מטבעות עיקריים - דולר ואירו.
גם אם יש לכם אשראי בינ״ל שמקושר לחשבון מט״ח בבנק וקניתם משהו במטבע אחר (למשל בליש״ט) תחויבו באחד מהמטבעות העיקריים על בסיס שער המרה של חברת האשראי.

שמוליק קיפוד

משתמש בכיר
דירוג
1,107
לפני כמה ימים גיליתי משהו חשוב (ומתסכל):

בחברות האשראי הגדולות (ישראכארט וכאל) יש שני מטבעות עיקריים - דולר ואירו.
גם אם יש לכם אשראי בינ״ל שמקושר לחשבון מט״ח בבנק וקניתם משהו במטבע אחר (למשל בליש״ט) תחויבו באחד מהמטבעות העיקריים על בסיס שער המרה של חברת האשראי.
אני יודע שלפחות כאל מציעים המרה ישירה לש"ח מכל מטבע שיש לו מסחר ישיר ואז חוסכים המרה אחת.
זה מה שאני עושה עם רכישות בליש"ט

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
ע חשבון בנק באירופה לתושב ישראל עם דרכון אירופאי צרכנות פיננסית 2
L קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב צרכנות פיננסית 34
י חשבון בנק בחו"ל (תושבות ישראלית) שוק ההון 7
G פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות שם צרכנות פיננסית 5
S מעמד חשבון בנק ישראלי למי שהינו תושב מס בישראל ובמדינה אחרת במקביל מיסים 11
ס השוואת פתיחת חשבון בנק בקפריסין מול אנגליה צרכנות פיננסית 2
S חשבון בנק + שני כרטיסי אשראי ללא עמלות? צרכנות פיננסית 1
מ חשבון בנק בחול לא charles schwab ו ib פוסטים מאיכות נמוכה 14
M חשבון בנק באירופה עם IB? שוק ההון 6
F פיצול חשבון בנק לאשה סיעודית - תכנון פיננסי צרכנות פיננסית 20
צ חשבון בנק משותף - זוג לקראת חתונה צרכנות פיננסית 7
yossik חשבון בנק ישראלי/אמריקאי צרכנות פיננסית 10
א פתיחת חשבון בנק באוסטריה צרכנות פיננסית 9
א המרה של שקלים לדולרים - אזרח ישראלי + אמריקאי עם חשבון בנק בישראל ובארה״ב שוק ההון 2
פיטר גריפין חשבון בנק באירופה צרכנות פיננסית 61
חתול לילה מדריך לפתיחת חשבון בנק בחו"ל שוק ההון 3
B דיווח על חשבון בנק בחו"ל מיסים 15
Benjamin W חשבון בנק בנכר צרכנות פיננסית 43
מ באיזה בנק זר כדאי לפתוח חשבון? צרכנות פיננסית 2
F ניוד חשבון בנק פרטי שלי מלאומי לחשבון שלי ושל בת הזוג בדיסקונט צרכנות פיננסית 7
Z חיוב על מט"ח בניוד חשבון בנק? צרכנות פיננסית 5
amidar פתיחת חשבון בנק לוועד הבית - איפה עושים? האם אפשר דיגיטלי? צרכנות פיננסית 20
R בעלות הילד על חשבון בנק של הורה מזדקן צרכנות פיננסית 6
פטל ואוכמניות שאלה לתושבי חוץ עם חשבון בנק ישראלי אוף טופיק 15
L דרכים לפתיחת חשבון בנק אוניליין בחול לתושב ישאלי עם אזרחות כפולה צרכנות פיננסית 14
ש תשלום מיסים בגין אחזקת נכס\חשבון בנק בארה"ב מיסים 6
M חשבון בנק להכנסות-הוצאות מהשקעות צרכנות פיננסית 2
G מחשבות על חשבון בנק ייעודי לחיסכונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 14
B פתיחת חשבון בנק אמריקאי - ללא נוכחות פיזית בארה"ב צרכנות פיננסית 1
barad5 ניוד חשבון בנק צרכנות פיננסית 5
Rebecca Ross אזרחית אמריקאית עם חשבון בנק אמריקאי שוק ההון 1
ק סקר שוק בנקים ופתיחת חשבון בנק - מרחוק צרכנות פיננסית 7
Yonatanlou חשבון בנק משותף - אזרחים אמריקאיים צרכנות פיננסית 1
Y פתיחת חשבון בנק אמריקאי- איפה יש לכם חשבון? צרכנות פיננסית 69
Y חדר כושר צריך להחזיר לי כסף בשל ביטול מנוי אבל דורש פרטי חשבון בנק צרכנות פיננסית 4
פ פעולות לקראת סגירה של חשבון בנק צרכנות פיננסית 9
ע משמעות של מספר חשבון בנק אוף טופיק 3
H חשבון בנק ללא עמלות בישראל צרכנות פיננסית 3
epk האם יש טעם/תועלת בשמירה על חשבון בנק בחו"ל (אירופה)? צרכנות פיננסית 21
T פתיחת חשבון בנק אמריקאי ע״י קרוב משפחה צרכנות פיננסית 7
E פתיחת חשבון בנק ב-"הבינלאומי" לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 5
T האם ניתן להסתדר בלי חשבון בנק? פוסטים מאיכות נמוכה 12
ע מיסים בריטיים על חשבון בנק בבריטניה ללא תושבי בריטניה מיסים 9
ב פתיחת חשבון בנק אירופאי מישראל שוק ההון 47
M התייעצות לגבי חשבון בנק, מינוף וחשבון השקעות צרכנות פיננסית 5
O מספר חשבון בנק במס הכנסה להחזר מס מיסים 0
L פתיחת חשבון בנק בארה"ב עבור non resident שוק ההון 8