• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קריטריונים לפתיחת חשבון בנק בארה"ב

Liron

משתמש רשום
דירוג
1
שלום לכולם ,

אנחנו לקראת יצאה לשליחות לארה"ב לתקופה של כמה שנים ואשמח להיעזר מניסיונכם בבחירת בנק לפתיחת חשבון ,
אשמח לדעת מה השיקולים בבחירת בנק והאם נושא העמלות הוא השיקול העיקרי ?
במידה וקיים כבר שירשור אשמח לקישור.....

תודה

אנחנו לקראת יצאה לשליחות לארה"ב לתקופה של כמה שנים ואשמח להיעזר מניסיונכם בבחירת בנק לפתיחת חשבון ,
לדעתי יש רק דבר אחד חשוב, והוא, לבדוק שלבנק יש ביטוח FDIC כלומר ביטוח פדרלי על הפקדות של 250 אלף דולר ( ההתמוטטות של SVB מראה כמה זה חשוב.) לכל הבנקים הגדולים הלאומיים ( כמו Chase, Wells fargo, BOFA וכו,) יש את זה.
בנקים בארה"ב זה דבר מאוד אזורי אז אם אתה מאלה שאוהב סניף פיסי, תבדוק את הזמינות באזור שאתה מתכוון לגור בו.
בדרך כלל, מהנסיון שלי אין עמלות או דמי ניהול חשבון. רוב הפעולות בבנקים הן חינם כל עוד אתה מפקיד משכורת חודשית, על שליחת כסף לחו"ל או הוצאת מזומן מ-ATM של בנק אחר יגבו עמלה. יתר על כן בנקים מסוימים יתנו לך כסף (כמה מאות דולרים לפעמים) אם תפתח אצלם חשבון ותפקיד כסף.
חשבון עו"ש בארה"ב נקרא checking account אז תוודא שזה מה שמציעים לך.
בסך הכל נראה לי שהבנקים גרועים במידה שווה ( כלומר אל תסמוך עליהם בשיט) ולמען האמת אופי כרטיס האשראי שתוציא ( זה לא קשור לבנק בו אתה מנהל חשבון) זה דבר הרבה יותר חשוב, ( יש על זה שרשור נרחב עם המון מידע איכותי בפורום)
ותזכור אין בארה"ב מנסיוני אוברדראפט, אם אתה במינוס, הבנק יסרב לכבד את התשלומים והבנק יקרע אותך בקנסות.
גילוי נאות אישית הפסקתי להחזיק חשבון בנק אני עושה הכל מחשבון ההשקעות שלי בפידלטי.

אין לי רצון להגיע בכלל לבנק במידה ואפשר מרחוק אני מעדיף.
בנושא כרטיס האשראי ....אבדוק בשרשורים.

תודה רבה על התגובה.

אין לי רצון להגיע בכלל לבנק במידה ואפשר מרחוק אני מעדיף.
זה אפשרי ביותר, כשהיה לי חשבון בנק הגעתי פיזית לבנק כדי לפתוח אותו, וכשהייתי צריך לעשות wire transfer מחוץ לארה"ב, זה נושא רגיש. אפילו משכנתא קיבלתי בלי להכנס לבנק.

לדעתי יש רק דבר אחד חשוב, והוא, לבדוק שלבנק יש ביטוח FDIC
גם אם יש לו NCUA זה בסדר.
ובתאכלס לדעתי אין דבר כזה בנק לא מבוטח.
בדרך כלל, מהנסיון שלי אין עמלות או דמי ניהול חשבון.
מהנסיון שלי לרוב יש.
בחלק מה CU באמת אין דמי ניהול, אבל בבנקים הגדולים ברובם יש.
אם יש דמי ניהול, אפשר לקבל פטור ברוב הבנקים אם עומדים בתנאים די פשוטים (מכניסים משכורת או מחזיקים מעל סכום מסויים למשל).
עמלות יש על דברים מסויימים ברוב הבנקים. בעיקר על דברים כמו wire נכנס ו wire יוצא, אבל כדאי להסתכל במחירון הבנק ולראות אם הפעולות שאתה מתכנן לבצע הן בחינם או לא.
רוב הפעולות בבנקים הן חינם כל עוד אתה מפקיד משכורת חודשית
לא מכיר מצב שאתה מקבל פטור מעמלות פעולה עקב הכנסת משכורת (בניגוד לפטור מדמי ניהול חודשיים ששם אכן אפשר לקבל פטור).
הוצאת מזומן מ-ATM של בנק אחר יגבו עמלה
תלוי בבנק ובסוג החשבון. יש המון CU שלא גובים עמלה כזאת, וגם בחשבונות היותר "יוקרתיים" (שלא בהכרח יקרים) של הבנקים הגדולים הרבה פעמים תקבל את זה בחינם.

גילוי נאות אישית הפסקתי להחזיק חשבון בנק אני עושה הכל מחשבון ההשקעות שלי בפידלטי
היו לך כרטיסי אשראי אמריקאיים? אם כן אני מניח שהיית צריך לסגור אותם כי להבנתי לא ניתן לשלם עליהם מחשבון השקעות, תקן אותי אם אני טועה.

אם כן אני מניח שהיית צריך לסגור אותם כי להבנתי לא ניתן לשלם עליהם מחשבון השקעות, תקן אותי אם אני טועה.
אין שום בעיה לשלם אותם מחשבון השקעות, בעבר הייתי משלם מחשבון TD שהיה לי (ואני יודע שגם בשוואב אפשר).
ועכשיו אני משלם את האשראי האמריקאי ישירות מאינטרקאטיב ברוקרס.

עכשיו אני משלם את האשראי האמריקאי ישירות מאינטרקאטיב ברוקרס
מעניין, לא ידעתי שזה אפשרי.
בשביל להוציא כרטיס אשראי אמריקאי חייבים שיהיה חשבון בנק? או שזה לא נצרך כל עוד יש היסטוריית אשראי?

בשביל להוציא כרטיס אשראי אמריקאי חייבים שיהיה חשבון בנק? או שזה לא נצרך כל עוד יש היסטוריית אשראי?
אין צורך בחשבון בנק.
ואם אין היסטוריית אשראי גם חשבון בנק לא יעזור (אולי להוציא דרך הבנק הזה כרטיס עם פקדון מאוד גבוה).

היו לך כרטיסי אשראי אמריקאיים? אם כן אני מניח שהיית צריך לסגור אותם כי להבנתי לא ניתן לשלם עליהם מחשבון השקעות, תקן אותי אם אני טועה.
ממה שאני מכיר יש 2 יתרונות לזרים בפתיחת חשבון בבנק שאין עם חשבון השקעות:
1. עצם קיום חשבון בנק מדווח למערכת המעקב, מה שעוזר לחברות האשראי לדעת שאתה קיים. זה לא מדווח במקרה של חשבונות השקעות זרים (של לא-אמריקאים)
2. לרוב את חשבון ההשקעות תפתח עם כתובת בינ"ל (כלומר ישראלית), ובכללי כנראה שלא יתנו לזרים לפתוח עם כתובת אמריקאית.
בבנק יחסית קל לפתוח עם כתובת אמריקאית, וככה יש לך הוכחת כתובת אם חברת האשראי תרצה.

ברגע שיש לך כבר הסטוריית אשראי, שני הייתרונות הללו לא רלוונטיים.

ואם אין היסטוריית אשראי גם חשבון בנק לא יעזור.
דוקא מאוד יעזור.
יותר מזה - זאת פחות או יותר הדרך היחידה למי שאין הסטוריה ולא יכול להשיג הסטוריה.

ובתאכלס לדעתי אין דבר כזה בנק לא מבוטח.
ממה שאני מכיר יש 2 יתרונות לזרים בפתיחת חשבון בבנק שאין עם חשבון השקעות:
1. עצם קיום חשבון בנק מדווח למערכת המעקב, מה שעוזר לחברות האשראי לדעת שאתה קיים. זה לא מדווח במקרה של חשבונות השקעות זרים (של לא-אמריקאים)
2. לרוב את חשבון ההשקעות תפתח עם כתובת בינ"ל (כלומר ישראלית), ובכללי כנראה שלא יתנו לזרים לפתוח עם כתובת אמריקאית.
בבנק יחסית קל לפתוח עם כתובת אמריקאית, וככה יש לך הוכחת כתובת אם חברת האשראי תרצה.

ברגע שיש לך כבר הסטוריית אשראי, שני הייתרונות הללו לא רלוונטיים.
לעניות דעתי ( אני לא מומחה בנושא) פעולות בנקאיות לא משפיעות על דירוג האשראי. זה גם מה שאומרים ב-investopedia

Checking Accounts and Credit Scores​

Your checking account usually has no impact on your credit score. Normal day-to-day use of your checking account, such as making deposits, writing checks, withdrawing funds, or transferring money to other accounts, does not appear on your credit report. Your credit report only includes money you owe or have owed.​
ולמען האמת אין שום בעיה להוציא כרטיס אשראי כל עוד אתה מתגורר בארה"ב ומקבל שם משכורת זה יכול לקחת קצת זמן ולא תקבל אשראי גדול בהתחלה אבל די מהר יהיה לך היסטוריית אשראי מספקת. בסוף היום הם רוצים לתת לך את הכרטיס.
אישית לא הייתי ממליץ למשהו שרק הגיע לארה"ב להסתפק רק בחשבון השקעות, אין בסך הכל בעיה לפתוח חשבון בנק והעלות זניחה עד אפסית, זה יקל עליך וניתן לעשות כמעט את כל הפעולות מהרשת\ענן. הבנקים מסוימים אפילו ישלמו לך לפתוח אצלם חשבון בנק, כל עוד אתה מפקיד אצלם כסף.

לעניות דעתי ( אני לא מומחה בנושא) פעולות בנקאיות לא משפיעות על דירוג האשראי. זה גם מה שאומרים ב-investopedia
איפה אמרתי שזה משפיע על דירוג אשראי?
ולמען האמת אין שום בעיה להוציא כרטיס אשראי כל עוד אתה מתגורר בארה"ב ומקבל שם משכורת
אין גם שום בעיה להוציא כרטיס אשראי כשאתה לא מתגורר בארה"ב. ואין שום קשר למשכורת.
אישית לא הייתי ממליץ למשהו שרק הגיע לארה"ב להסתפק רק בחשבון השקעות,
גם למי שלא מגיע לארה"ב לא הייתי ממליץ להסתפק רק בחשבון השקעות.
יש המון יתרונות לחשבון בנק "אמיתי".

למשל הדברים שציינתי קודם.
מעבר לזה יש עניין של העברת כספים וקבלת כספים מצד ג', יש כנראה גם השלכות מיסוי (מס ירושה לא חל על כסף של זרים בחשבון בנק, אבל להבנתי כל חל על כסף של זרים בחשבון השקעות). ועוד כל מיני דברים בסגנון.

למשל הדברים שציינתי קודם.
מעבר לזה יש עניין של העברת כספים וקבלת כספים מצד ג', יש כנראה גם השלכות מיסוי (מס ירושה לא חל על כסף של זרים בחשבון בנק, אבל להבנתי כל חל על כסף של זרים בחשבון השקעות). ועוד כל מיני דברים בסגנון.
למי שהוא US person כל הדברים האלו שציינת מקודם לא משנים (אין דבר כזה מס ירושה ברמה הפדרלית, דרך אגב, יש מס עזבון, ואם הנפטר אמריקאי יש פטור עד 12 מיליון דולר) אם אתה זר, זה כבר יותר מסובך.
דרך אגב, אפילו שליחה וקבלת כסף דרך wire יותר קל וזול מחשבון השקעות מנסיוני, אבל למען האמת מבחינתי היתרון העיקרי בשימוש בחשבון השקעות זה שכל המזומן נמצא תמיד בקרן כספית ונושא את הריבית של השוק בניגוד למה שקורה בחשבון עו"ש בבנק.

. עצם קיום חשבון בנק מדווח למערכת המעקב, מה שעוזר לחברות האשראי לדעת שאתה קיים. זה לא מדווח במקרה של חשבונות השקעות זרים (של לא-אמריקאים)
אם יש לך כרטיס אשראי , פתיחת חשבון בנק לא מעלה ולא מורידה, ואם אין לך, אז אין לך credit record.
אין גם שום בעיה להוציא כרטיס אשראי כשאתה לא מתגורר בארה"ב. ואין שום קשר למשכורת.
לא אמרתי שלא, אבל זה לא הסטטוס של פות"ש
גם למי שלא מגיע לארה"ב לא הייתי ממליץ להסתפק רק בחשבון השקעות.
יש המון יתרונות לחשבון בנק "אמיתי".
אבל מי שחי זמן רב בארה"ב ואין לו עסק אין אם זה שום בעיה.

למי שהוא US person כל הדברים האלו שציינת מקודם לא משנים
זה לא נכון. גם על US person הם משפיעים.
אין דבר כזה מס ירושה ברמה הפדרלית, דרך אגב, יש מס עזבון
בסדר נו, אז טכנית זה מס עזבון. כולנו יודעים למה הכוונה, לא צריך להיות יותר מידי קטנוניים.
ואם הנפטר אמריקאי יש פטור עד 12 מיליון דולר
נכון.
שים לב שאלו לא 12מ פר חשבון אלא 12מ סה"כ.
דרך אגב, אפילו שליחה וקבלת כסף דרך wire יותר קל וזול מחשבון השקעות מנסיוני
לצד ג'?
הנסיון שלי בדיוק הפוך.
. עצם קיום חשבון בנק מדווח למערכת המעקב, מה שעוזר לחברות האשראי לדעת שאתה קיים. זה לא מדווח במקרה של חשבונות השקעות זרים (של לא-אמריקאים)
לצטט אותי אומר A ואז לטעון שאמרתי B לא יעזור לך.
אני חוזר שוב - לא אמרתי מעולם שזה משפיע על דרוג האשראי, אל תכניס לי מילים לפה.
אמרתי שזה מדווח למערכת המעקב, וזה אכן המצב.
אם לא ידעת, גם לבנקים יש מערכת מעקב, היא נקראת chexsystems. זה לא משפיע על ה credit score, אבל זה כן מעקב מסויים שמופיע.
חלק מחברות האשראי יודעים להסתכל על המערכת הזאת ולדעת דרכה שאתה קיים, וככה הם מסכימים להנפיק כרטיס אשראי אונליין רגיל גם אם אין לך הסטוריית אשראי בכלל.
אם יש לך כרטיס אשראי , פתיחת חשבון בנק לא מעלה ולא מורידה, ואם אין לך, אז אין לך credit record.
זה משפט שהוא נכון בפני עצמו, אבל לא קשור בשום צורה לדיון.
עדיין אם אין לך הסטוריה (ואין לך דרך פשוטה להשיג אחת) הדרך הכי נוחה להתחיל היא ע"י פתיחת חשבון בנק.
לא אמרתי שלא, אבל זה לא הסטטוס של פות"ש
אבל זה לא רלונטי בכלל.
אין שום סיבה להגיד "אם אתה תושב ארה"ב" כשהמשפט נכון גם אם אינך תושב.
אבל מי שחי זמן רב בארה"ב ואין לו עסק אין אם זה שום בעיה.
לא אמרתי שאי אפשר להסתדר בלי.
אמרתי שיש הרבה יתרונות לחשבון עו"ש, במיוחד בהתחלה אבל גם בהמשך.

לא מ או לצד ג'.
אני העברתי דרך fidelity לחשבון בנק של מישהו אחר בישראל 5000$ ללא שום עלות, בבנק שלי capital one זה עלה 0.1% מהסכום. מה קורה בבנקים אחרים וחברות השקעה אחרות אין לי מושג. ב-fidelity זו המדיניות

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ קריטריונים לבחירת מוצרים פנסיונים וגמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
Liron2035 מציאת קרן אג"ח ממשלתי שקלי עבור החלק הסולידי בתיק "קלאסי" (30/70) לפי קריטריונים שוק ההון 134
yossik האם משהו יכול לכתוב מדריך לפתיחת חשבון בארה"ב. צרכנות פיננסית 2
K עצה לפתיחת המחשבה - קניית נכס נדל"ן 3
י עזרה בנוגע לפתיחת חשבון מסחר אמריקאי למשקיע פסיבי שוק ההון 12
חתול לילה מדריך לפתיחת חשבון בנק בחו"ל שוק ההון 3
S חשבון מסחר עצמאי - מה הכוונה מינימום לפתיחת תיק שוק ההון 14
A דרישות לא חוקיות מבנק לפתיחת חשבון ועד בית אוף טופיק 18
F מינימום לפתיחת תיק שוק ההון 8
L דרכים לפתיחת חשבון בנק אוניליין בחול לתושב ישאלי עם אזרחות כפולה צרכנות פיננסית 14
מ מיטב דש- מינימום לפתיחת קרן השתלמות בניהול אישי- 300 אלף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
G שאלות קריטיות לפתיחת תיק ראשוני שוק ההון 6
V מסמכים דרושים לפתיחת חשבון ב-INTERACTIVE BROKERS פוסטים מאיכות נמוכה 1
D תנאים לפתיחת IRA? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
Myrath ביאור פרטים טכניים לפתיחת תיק השקעות שוק ההון 13
E התייעצות בנוגע לפתיחת חשבון בנק בדואר מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 17
Y אפשרות לפתיחת חשבון בנק בפורטוגל צרכנות פיננסית 7
G מי המתווך הכי טוב לפתיחת חשבון באינטראקטיב? שוק ההון 4
A הזמנה לפתיחת חשבון פפר צרכנות פיננסית 3
T אישור מmexem לפתיחת חשבון ישיר בIB שוק ההון 1
T אישור מmexem לפתיחת חשבון ישיר ב IB צרכנות פיננסית 3
אוסף תאים משתכפלים מינימום לפתיחת חשבון בבית השקעות/קופת גמל/קרן השתלמות שוק ההון 8
ע פיתרון בסיכון נמוך לסכום דולרי בארה"ב?(ללא אזרחות, אפשרות פיזית לפתיחת חשבון בנק שם) שוק ההון 13
א מדינה מומלצת לפתיחת חשבון השקעות זר צרכנות פיננסית 11
Y הזמנה לפתיחת חשבון בנק בפפר צרכנות פיננסית 1
S השוואת תנאים שנתנו לי לפתיחת תיק בפסגות שוק ההון 9
A ייעוץ בנוגע לפתיחת עסק מכניס פאסיבית שוק ההון 16
R התלבטויות בנוגע לפתיחת תיק השקעות קטן צרכנות פיננסית 8
לא חשוב שמות שאלה בנוגע לפתיחת לוג אישי. יומני מסע אישיים 6
משה כתבה נחמדה לפתיחת "העולם הסולידי" עם אנשים אחרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 4
Jane Doe אנא הקדישו דקה לקמפיין Mail Bomb לפתיחת קופ"ג בניהול אישי לשכירים צרכנות פיננסית 10
Jane Doe אנא עיזרו למאבק לפתיחת ה-IRA בקופות גמל צרכנות פיננסית 2
א רעיונות לעסקים מינימלים לפתיחת IRA פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 11
ג שאלות מטרימות לפתיחת חשבון תיק השקעות שוק ההון 4
N איך עובדים עם רואה חשבון מיסים 3
א פתיחת חשבון מסחר / אזרחות אמריקאית שוק ההון 2
Nons Ense שאלה בנושא חובת דיווח והתנהלות עם חשבון מסחר שיושב בחו״ל שוק ההון 5
סנופקין חוות דעת: פתיחת חשבון ב IB ישראל וחיבור לחשבון האמריקאי שלי ב IB שוק ההון 51
R גלובלנט - האם בטוח לפתוח שם חשבון IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
M מספרי חשבון בדיסקונט צרכנות פיננסית 1
צ פתיחת חשבון ב IB, תעודת סל לטווח ארוך ב IB ועוד. שוק ההון 35
D קיזוז רווחי הון מאקזיט עם חשבון משותף מיסים 1
jenglender סגירת חשבון בחו"ל והעברת הכסף לישראל מיסים 4
S האם אני חייב להגיש דוח אם יש לי חשבון באינטראקטיב ולא הרווחתי מיסים 16
A התעייצות לגבי שימוש חכם ביתרת מט"ח גדולה להשקעה (חשבון ממוסה) שוק ההון 8
M פתיחת חשבון משותף ומשכנתא נדל"ן 3
מ חשבון בקרקן השקעות אלטרנטיביות 0
E חשבון מסחר בארהב שוק ההון 3
N אישור חשבון בInteractive Brokers שוק ההון 2
A חשבון בנק ללא עמלות עוש ודמי כרטיס צרכנות פיננסית 5