• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חוץ מהייטק איזה תחומים רווחים עוד היום בסקטור השכיר ?

Floki

משתמש סולידי
דירוג
17
חושב שהכותרת די מפרטת את הכל .

לצורך העניין אני בן 23 , לומד ברייכמן חשבונאות שנה א

ואני מסתכל על כיוונים אחרים בנוסף כי אני לא בטוח בבחירה שלי .

(הפרדתי את ההייטק כי המשפחה באה מהתחום ניסיתי כל תחום ולא התחברתי בכלל ואפילו סבלתי)

השכר הממוצע של עובד בפינוי זבל הוא 16,000 ש"ח בחודש. אם אתה מעוניין הגש קו"ח לעיריית תל אביב.

כל דבר שתעשה בתור עצמאי על הצד הטוב ביותר
יכול להיות ספר, מאמן, לק ג'ל, קוסמטיקאי, מנטור כלשהו.

מה שתלוי ביכולות שלך ככל הנראה יתגמל אותך בצורה הטובה ביותר.
(בהנחה והיכולות שלך באותו תחום גבוהות)

בתור אחד שמנהל שני עסקים במקביל, ברגע שאתה מתמחה בתחום אתה יודע איך לקצור את הפירות.
היום המשכורת שלי לא נופלת בהרבה מחברים שעובדים בהייטק ועולה על חברים שעובדים בתור מהנדסים.

כל דבר שתעשה בתור עצמאי על הצד הטוב ביותר
יכול להיות ספר, מאמן, לק ג'ל, קוסמטיקאי, מנטור כלשהו.

מה שתלוי ביכולות שלך ככל הנראה יתגמל אותך בצורה הטובה ביותר.
(בהנחה והיכולות שלך באותו תחום גבוהות)

בתור אחד שמנהל שני עסקים במקביל, ברגע שאתה מתמחה בתחום אתה יודע איך לקצור את הפירות.
היום המשכורת שלי לא נופלת בהרבה מחברים שעובדים בהייטק ועולה על חברים שעובדים בתור מהנדסים.
אתה מנהל שכיר או בעל עסקים ?

אבא שלי לצורך הדוגמא שכיר בהייטק ומרוויח מעל 40 ברוטו נראלי אזור ה 45

מצד שני מלא החברים של אבא שלי ללא השכלה (והוא עם תואר מת״א) מרוויחים כפול ממנו כי הם עצמאיים ובעלי עסקים . אני באמת שואף לעצמאות בעתיד אבל קודם אני צריך מקצוע טוב שאהיה בו טוב וארצה להיות בו עצמאי אני כרגע לומד חשבונאות אני מאמין שאם אפתח משרד וילך לי סבבה + אוכל להגיע לסכומים של ההורים שלי ואפילו מעבר . הבעיה שאני לא יודע מה אני אוהב באמת

הייטק לא, פינוי זבל לא, חשבונאות לא....
אז מה כן?
בגלל זה האשכול , לשמוע קצת מאחרים מה הם עושים לפתוח את הראש לקבל רעיונות. המזל שלי בגילי הצעיר שהכרתי את הפורום והבלוג של דורין . אני בן 23 עם חסכונות ענקיים כי אני פה מגיל 17 ואני דיי בטוח שאף אחד מחבריי לא יודעים מהי ריבית דריבית בכלל

לדעתי בהרבה מקצועות חופשיים ניתן להגיע לרמות שכר גבוהות, הבעיה שזה קורה אחרי הרבה שנים. ובהיי טק יחסית מהתחלה ניתן להגיע לרמות שכר של 20 + ותוך שנים ספורות אם אתה בינוני+ ל30+ ברוטו.

אם השאלה שלך באיזה מקצועות חופשיים ניתן בשנים הראשונות להגיע לרמות שכר גבוהות בתור שכיר, לדעתי לא קיימים כמעט כאלה.
אני מכיר הנדסאי בניין עם בערך 5 שנות ניסיון בתור מהנדס ביצוע בחברה קבלנית גדולה שמשתכר בערך 20 ברוטו פלוס רכב.
יש בתחום מחסור פסיכי בעובדים, אבל העבודה די תובענית ולא משרדית.

כמובן שכל ההתייחסות לעובדים שכירים, ולא לבעלי עסקים/יזמים.

חושב שהכותרת די מפרטת את הכל .

לצורך העניין אני בן 23 , לומד ברייכמן חשבונאות שנה א

ואני מסתכל על כיוונים אחרים בנוסף כי אני לא בטוח בבחירה שלי .

(הפרדתי את ההייטק כי המשפחה באה מהתחום ניסיתי כל תחום ולא התחברתי בכלל ואפילו סבלתי)
ריווחיים למישהו סתמי או לך?
כי כללית בכל מקצוע יש אנשים שמרוויחים המון כסף. ספציפית במקצוע שלך יש אנשים עם כישורים קוגנטיביים ממוצעים שמרוויחים כמו בהייטק. לא יודע כמה זה רלוונטי לך.

ריווחיים למישהו סתמי או לך?
כי כללית בכל מקצוע יש אנשים שמרוויחים המון כסף. ספציפית במקצוע שלך יש אנשים עם כישורים קוגנטיביים ממוצעים שמרוויחים כמו בהייטק. לא יודע כמה זה רלוונטי לך.
מה הכוונה ? ראיתי שכר של רואי חשבון והוא לא מקתרב להייטק בכלל אלה אם אתה שותף או עצמאי

מה הכוונה ? ראיתי שכר של רואי חשבון והוא לא מקתרב להייטק בכלל אלה אם אתה שותף או עצמאי
בישראל אלפי או עשרות אלפי רואי חשבון פעילים. סביר שאני ואתה מכירים אנשים שונים.
רואי החשבון שאני מכיר מרוויחים מצויין. ושוב, אני לא יודע אם אתה רוצה ו/או יכול לעשות את העבודה שלהם.
אם אתה שואל אם תוכל להרוויח "שכר הייטק" עם תואר בחשבונאות, התשובה היא כן.
אם אתה שואל מה הסיכוי שזה יקרה, התשובה ידועה רק לך.

בישראל אלפי או עשרות אלפי רואי חשבון פעילים. סביר שאני ואתה מכירים אנשים שונים.
רואי החשבון שאני מכיר מרוויחים מצויין. ושוב, אני לא יודע אם אתה רוצה ו/או יכול לעשות את העבודה שלהם.
אם אתה שואל אם תוכל להרוויח "שכר הייטק" עם תואר בחשבונאות, התשובה היא כן.
אם אתה שואל מה הסיכוי שזה יקרה, התשובה ידועה רק לך.
מאמין שגם עצמאים בתחום יכולים להרוויח הרבה יותר מהייטק לא ? למשל מתכנת שכיר עם 15 שנות ניסיון בפאנג עם אופציות ומניות לעומת בעל משרד רואי חשבון גם אם קטן וגם אם גדול אבל שהולך לו טוב +-

מאמין שגם עצמאים בתחום יכולים להרוויח הרבה יותר מהייטק לא ? למשל מתכנת שכיר עם 15 שנות ניסיון בפאנג עם אופציות ומניות לעומת בעל משרד רואי חשבון גם אם קטן וגם אם גדול אבל שהולך לו טוב +-
כן. עצמאים יכולים להרוויח הרבה בכל תחום ויכולים גם לא להגיע לשכר מינימום. זה דורש כישורים אחרים מאשר שכיר כדי להצליח.
במחשבה שניה, אני לא רוצה להטעות אותך ולכן אדגיש ששכר רואי חשבון צעירים הוא נמוך, מדובר במקצוע שדורש הכשרה ארוכה ולא קורס של כמה חודשים שאחריו חוטפים אותך בשוק לחברות המובילות בעולם.
אבל לדעתי אתה חושב לא נכון. קודם כל מה מעניין אותך ואז למצוא את המסלול שאפשר להתפרנס ממנו יפה בתוך תחומי העניין והכישורים שלך.

כן. עצמאים יכולים להרוויח הרבה בכל תחום ויכולים גם לא להגיע לשכר מינימום. זה דורש כישורים אחרים מאשר שכיר כדי להצליח.
במחשבה שניה, אני לא רוצה להטעות אותך ולכן אדגיש ששכר רואי חשבון צעירים הוא נמוך, מדובר במקצוע שדורש הכשרה ארוכה ולא קורס של כמה חודשים שאחריו חוטפים אותך בשוק לחברות המובילות בעולם.
אבל לדעתי אתה חושב לא נכון. קודם כל מה מעניין אותך ואז למצוא את המסלול שאפשר להתפרנס ממנו יפה בתוך תחומי העניין והכישורים שלך.
התחלתי כבר משהו ולכן אסיים אותו . תעודת רואה חשבון לא תזיק בעולם הפיננסים המרצה שלנו אמר לנו שאפשר להגיע לכל תפקיד אפשרי כמעט בעולם הזה מאחר ואתה האדם הכי חזק בפיננסים

השכר הממוצע של עובד בפינוי זבל הוא 16,000 ש"ח בחודש. אם אתה מעוניין הגש קו"ח לעיריית תל אביב.
זה ממוצע כי בת"א או ירושלים הם מחזיקים את העירייות באגוזים עם וועדי עובדים חזקים וכוחניים.
קרוב משפחה יצא לפנסיה לאחר כ 30 שנה במחלקת נקיון באחת הערים הגדולות בצפון עם פנסיה של 3200 ש"ח ברוטו.
בשיא שכרו הרוויח כ 7K ברוטו שמתוכם רק המינימום היה בסיס.

התחלתי כבר משהו ולכן אסיים אותו . תעודת רואה חשבון לא תזיק בעולם הפיננסים המרצה שלנו אמר לנו שאפשר להגיע לכל תפקיד אפשרי כמעט בעולם הזה מאחר ואתה האדם הכי חזק בפיננסים
לא שזה תואר רע אבל אם אתה לא מתחבר לתחום או לא תעסוק בו אז חבל.

זה ממוצע כי בת"א או ירושלים הם מחזיקים את העירייות באגוזים עם וועדי עובדים חזקים וכוחניים.
קרוב משפחה יצא לפנסיה לאחר כ 30 שנה במחלקת נקיון באחת הערים הגדולות בצפון עם פנסיה של 3200 ש"ח ברוטו.
בשיא שכרו הרוויח כ 7K ברוטו שמתוכם רק המינימום היה בסיס.

לא שזה תואר רע אבל אם אתה לא מתחבר לתחום או לא תעסוק בו אז חבל.
זה לא פותח לך אלף דלתות בסקטור הפיננסי ?

@Floki
יש לי כמה קרובי משפחה בתחום ואף אחד לא עשיר במיוחד.
כמו כל דבר בחיים, אם תהיה <הכנס פה את כמות הממש ממש ממש > טוב בו, תרוויח הרבה כסף.

"קורס של כמה חודשים שאחריו חוטפים אותך בשוק לחברות המובילות בעולם". בוא...
יותר כמו: אנשים שעובדים מאוד קשה ומוציאים תואר במשך כמה שנים, ואז צוברים ניסיון עוד כמה וכמה שנים ואז אח"כ מתכוננים למבחנים בצורה אינטנסיבית משך איזה חצי שנה ואם מתמזל מזל אז מתקבלים. לפעמים עושים כמה וכמה סבבים כאלה.

רפואה/סיעוד (למי שמתחבר לתחום כמובן). בנוסף יש ביטחון תעסוקתי.

"קורס של כמה חודשים שאחריו חוטפים אותך בשוק לחברות המובילות בעולם". בוא...
יותר כמו: אנשים שעובדים מאוד קשה ומוציאים תואר במשך כמה שנים, ואז צוברים ניסיון עוד כמה וכמה שנים ואז אח"כ מתכוננים למבחנים בצורה אינטנסיבית משך איזה חצי שנה ואם מתמזל מזל אז מתקבלים. לפעמים עושים כמה וכמה סבבים כאלה.
לא היתה כוונה לפגוע.
אני לא חושב שאפשר לחלוק על כך שבחשבונאות ההכשרה ארוכה יותר והחשיבות של הניסיון גדולה יותר מאשר בהייטק.
הכל באופן מאד כללי. ברור שכשמדובר בשני תחומים כל כך כך גדולים ומגוונים, יש הרבה מאד שונות בתוך התחום עצמו.
ובוא לא נכנס ל"עובדים מאד קשה". כל אחד בטוח שבמקצוע שלו עובדים הכי קשה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
L תושבי חוץ, פנסיה, IRA ופטור ממס פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
ש חוץ מיס/הוט איזה רשת אתם ולמה? צרכנות פיננסית 5
A ניכוי מס במקור לתושב חוץ לרכישת אדמה? מיסים 5
ש כרטיס אשראי חוץ בנקאי עם הטבות צרכנות פיננסית 4
T תושב חוץ ותשלום מיסים מיסים 5
S אופן מילוי דוח שנתי כתושב חוץ מיסים 0
M איך להמנע מניכוי מס במקור לתושב חוץ מיסים 7
B שחרור כספים לתושב חוץ מקרן פנסיה וביטוח מנהלים בישראל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
A לגבי השפעת מטח בקרנות חוץ שוק ההון 6
S מס כתושב חוץ על מק"מ לעומת קרן כספית שוק ההון 6
M קופת גמל IRA לתושבי חוץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
B תושבת חוץ וחידוש ויזת עבודה. אוף טופיק 3
S הזמנות באינטרנט בחו"ל - עדיף לשלם בשקלים בפייפאל או מטבע חוץ באשראי (1% המרה)? צרכנות פיננסית 3
א האם ניתן להוציא כרטיס אשראי חוץ בנקאי כשאין ברשותי כרטיס בנקאי? צרכנות פיננסית 3
L עמלות מטבע חוץ (שקל יורו) צרכנות פיננסית 0
V מקום מגורים מתאים לרווק חוץ מתל אביב? אוף טופיק 19
B מחיר למשתכן - דרום חיפה - תשוב חוץ נדל"ן 0
א שווי קרנות חוץ שוק ההון 1
T התייעצות לגבי השקעה בשוק ההון בישראל לתושב חוץ שוק ההון 3
A זיכוי מס חוץ בישראל כנגד מס ששולם לארה"ב על פדיון קופת גמל להשקעה מיסים 10
lirb תושב חוץ וחסכונות פנסיוניים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
L השלכות מס לתושב חוץ - קופת גמל להשקעה וקרן השתלמות מיסים 5
ח הגשת דוחות מס רטרואקטיבית לתושב חוץ מיסים 9
S סוגיות במילוי דוח שנתי כאשר טוענים לתושבות חוץ (ניתוק תושבות). מיסים 1
י תושב חוץ - חייב לסגור את תיק ההשקעות בפועלים - ניוד לברוקר שוק ההון 21
S תושב חוץ ומשיכת פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
פיטר גריפין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים - מה מהם שווה לכם? צרכנות פיננסית 123
K שאלה לגבי מסלול השקעות עוקב מדדים ← קרנות חוץ לעומת קרנות שקליות שוק ההון 18
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
פטל ואוכמניות שאלה לתושבי חוץ עם חשבון בנק ישראלי אוף טופיק 15
M מעבר קרן השתלמות כתושב חוץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
C משכנתא תושב חוץ נדל"ן 4
ע ציטוט NAV בקרנות חוץ צרכנות פיננסית 1
C בנייה בחלקה והלוואה לתושבי חוץ נדל"ן 5
M תושב חוץ צריך לשלם מסים על מניות שקנה בעודו תושב ארץ ישראל? מיסים 3
D החזקת תיק בארה״ב (shwab) - תושב חוץ שוק ההון 3
ס הלוואה מקרן פנסיה - תושב חוץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
A זיכוי על מסי חוץ בארץ - לא ניתן לקבל זיכוי על הכנסה שהופקה מחוץ לישראל מיסים 1
A תושב חוץ פוסטים מאיכות נמוכה 2
ל קרנות שקליות (הסלע השחור) vs קרנות במטבע חוץ שוק ההון 16
1337justme מעבר בנק חוץ מפק"מ שוק ההון 2
M שליחת כסף לתושב חוץ מיסים 7
T קניות במטבע חוץ באמצעות אשראי פוסטים מאיכות נמוכה 1
S שאלות למגישי שובר 351 - דיווח מקוצר על הכנסות חוץ פוסטים מאיכות נמוכה 1
S שאלות למגישי שובר 351 - דיווח מקוצר על הכנסות חוץ פוסטים מאיכות נמוכה 5
S נכסי חוץ ששווים מעל 1.8 מיליון - האם פיצול בין בתי השקעות משנה? פוסטים מאיכות נמוכה 2
A מיסוי על רווחים מני"ע בישראל עבור ישראלי תושב חוץ מיסים 3
מ כרטיס אשראי חוץ בנקאי צרכנות פיננסית 22
Homer ישראלי תושב חוץ מפקיד לפנסיה בארץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
CoinCollector אשס.חוץ SPX500 הנייר האידאלי למשקיעי סנופי , האמנם? שוק ההון 6

נושאים דומים

Back
למעלה