• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אתרי חדשות

cypriano de rore

משתמש בכיר
דירוג
5,212
שלום,

מחפש אתרי חדשות (או פורומים או בלוגים) שניתן למצוא בהם אינפורמציה שונה (או בזווית שונה) מזו שמוצאים באתרים הפופולריים. בנסוף, האם יש אתר הדלפות ישראלי (משהו דומה לוויקיליקס רק בגבולות הארץ)? אשמח להמלצות!

תודה :)

בנסוף, האם יש אתר הדלפות ישראלי (משהו דומה לוויקיליקס רק בגבולות הארץ)?
תזהר ממנת יתר של כותרות מפוצצות. תיק דבקה. 2 דקות באתר הזה זה כמו מנה של שבוע בווינט.
אני צריך עכשיו שבוע cleansing רק מזה שנכנסתי לאתר לראות שהוא עוד עובד.

אם אתה רוצה מנה גדושה של קונספירציות כלכליות ודעות של perma-bears, יש לך את zero-hedge

תודה!
את תיק דבקה אני מכיר. אני מבין שאין ממש עוד דברים בסגנון בארץ?

2 דקות באתר הזה
ואתה רץ לחפש את המקלט האטומי הקרוב.
יש אתר שמציג באופן עקבי (כבר עשור) גישה לפיה אנחנו בגירסא 2.0 של המלחמה הקרה בין העולם ה"ריכוזי" (רוסיה, סין וכו') לעולם הדמוקרטי. שמו בישראל "סיקור ממוקד":
http://sikurmemukad.com/

האני מאמין של האתר:
http://sikurmemukad.com/2ndcoldwar_2014/

מחפש אתרי חדשות (או פורומים או בלוגים) שניתן למצוא בהם אינפורמציה שונה (או בזווית שונה) מזו שמוצאים באתרים הפופולריים.
המקום הכי חם בגיהנום, רוטר, אפוק טיימס, העין השביעית.
האם יש אתר הדלפות ישראלי
יש אתר קונספירציות שבעלי משתגע עליו וטוען שבסוף הכל מתברר כנכון- ארץ נעדרת של עו"ד דוד לוי.

אם אתה מחפש גם "טורי דעה" שהם לא מהתקשורת המיינסטרימית, אז פה ריכזו אנשים ששווה לעקוב אחריהם בפייסבוק.
זאת הרשימה שאני אישית ממליץ עליה:
כלכלה מהארץ ומהעולם
דעת מיעוט
עומר מואב
לו הייתי שר אוצר
התנועה הליברלית החדשה
חופש לכולנו
הליברלים בליכוד
נער אוצר
מבוא לכלכלה עם רועי עידן
כלכלה קלה
אלון גולדברג
אורי כץ

נערך לאחרונה ב:
זאת הרשימה שאני אישית ממליץ עליה:
חלק מהדפים גם אני קוראת אבל אני חושבת שהרשימה שלך היא פחות או יותר עוד מאותו דבר (אורי כץ= דעת מיעוט, כמעט זהה לעומר מואב וכן הלאה).
גם אם אתה נוטה לליברטריאניזם, כדאי לקרוא גם דעות מנוגדות או שונות. מניסיון, זה מחכים יותר ומרחיב את המחשבה.

@בת העמק את קופצת למסקנות מהר מדי לגבי מה אני קורא.. אני דווקא מסכים איתך לגמרי ומשתדל לעקוב אחרי אנשים עם דעות אחרות, לפעמים ב180 מעלות (אני אפילו עוקב אחרי דב חנין).
אבל .. פה ביקשו המלצה. את לא מצפה שאמליץ על עמודים שאני לא מסכים עם מה שהם אומרים נכון?

בכל אופן, למען האיזון.. אשמח אם תשתפי עמודים ראויים בעינייך שנותנים "קונטרה" לעמודים שנתתי. אולי אוסיף דעות חדשות למעקב

נ.ב
אני חושב שכמעט בלתי אפשרי לא להיחשף "לדעות המנוגדות".. כל מי שקורא עיתון מדי פעם, YNET או רואה חדשות בערך :)

נערך לאחרונה ב:
את לא מצפה שאמליץ על עמודים שאני לא מסכים עם מה שהם אומרים נכון?
ועוד איך מצפה :) אני כתבתי את "רוטר" בתגובה שלי והדעות שם הם עולם מקביל בשבילי (עד שלא התחלתי לקרוא שם, לא הכרתי אנשים עם חשיבה 180 מעלות ממני). לקרוא ולהבין דעות מנוגדות זה לא אומר שצריך להסכים איתן אבל אם באים בראש פתוח אז בהחלט אפשר לקבל את חלקן ולהרחיב את התובנות האישיות.
אם אתה קורא עמודים מתוך חוסר הקשבה וזלזול, אני חושבת שזה חבל.

אם אתה קורא עמודים מתוך חוסר הקשבה וזלזול, אני חושבת שזה חבל.
את שוב סתם קופצת בלי ביסוס. את לא מכירה אותי ולא את המניעים שלי אז מנין הביטחון הזה לא ברור לי. רק לפני הודעה אחת ביקשתי ממך לשתף עמודים ואמרתי שאני מסכים איתך ואת עדיין תוקפת איש קש

את שוב סתם קופצת בלי ביסוס.
אני מצטערת אם זה נשמע כמו התקפה. רק ניסיתי למנף את התגובה שלך לשיחה כללית על הקשבה לדעות אחרות כי כתבת
את לא מצפה שאמליץ על עמודים שאני לא מסכים עם מה שהם אומרים
אם אנשים קוראים בדפים של בעלי דעות מנוגדות שלא מתוך פתיחות מחשבתית, אני מוצאת שזה חבל. זה הכל וזה לא אישי כלפיך.
אני לא יכולה להמליץ על דפי פייסבוק כי אני לא צורכת משם את החדשות (למעט הבלוגרים הכלכלים שנטשו את הבלוג ועברו רק לפייסבוק).
לגבי המלצות, אני דווקא כן המלצתי. הודעה אחת מעל ההמלצות שלך. ואם כבר מדברים על פתיחות מחשבתית, הדעות החברתיות/כלכליות של בעלת
הפורום הזה, ושל רבים מהמשתתפים, הן הפוכות משלי אבל בכל זאת מוצאת הרבה עניין במה שהיא והם כותבים. זה מאד מפרה להיכנס לראש של בעלי דעות אחרות.

שלום,

מחפש אתרי חדשות (או פורומים או בלוגים) שניתן למצוא בהם אינפורמציה שונה (או בזווית שונה) מזו שמוצאים באתרים הפופולריים. בנסוף, האם יש אתר הדלפות ישראלי (משהו דומה לוויקיליקס רק בגבולות הארץ)? אשמח להמלצות!

תודה :)
א. להתעדכן בחדשות- אך ורק רוטר סקופים. אתר מווווש!
בלי פרסומות קרציות.
ב. למעמיקים בנושאי ביטחון ומזרח תיכון- אתר פרש.
את דבקה כבר כתבו

יש את קונספיל, למרות שעד היום אני מתקשה לאבחן אם הם רציניים או שמדובר בסאטירה:roll:

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M אתרי נתונים וסטטיסטיקות על תעודות חו"ל שוק ההון 11
NightStyle ריכוז אתרי השוואות מחירים ועוד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 15
ד אמזון/אתרי חו״ל וחיסכון אמיתי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
S אתרי עזר למסחר שוק ההון 2
M קניית דירה בבניין ש"כלוא" בין שתי אתרי תמ"א נדל"ן 3
A אתרי cashback צרכנות פיננסית 35
waskindalost איזה חברה היא המובילה ביותר בתחום עיצוב אתרי רשת (Web design) ? אוף טופיק 3
amit מחפש מדריך לבניית אתרי אינטרנט התפתחות אישית 3
כ מתי נפתחות דירות חדשות במחיר למשתכן? פוסטים מאיכות נמוכה 4
O קרן השתלמות IRA במגדל - לא ניתן להפקיד הפקדות חדשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
deussex אסטרטגיות השקעות חדשות ומשתנות שוק ההון 12
Myrath ריכוז עדכוני חדשות פוסטים מאיכות נמוכה 11
א היכן אתם ואתן קוראים וקוראות חדשות פיננסיות? פוסטים מאיכות נמוכה 17
A יפוי כח מתמשך - הנחיות חדשות לבנקים אוף טופיק 8
flower תקנות חדשות - מיסוי קרנות NTR,צוברות, מדדי חו"ל ישראליים מיסים 2
O איך יודעים איזה חברות חדשות הולכות להיסחר בבורסה? שוק ההון 7
adamshalev מקור חדשות רחב ואיכותי אוף טופיק 41
K קרנות צוברות חדשות (ETF) של ואנגארד שמאוגדות באירלנד שוק ההון 277
sogi האם משפחה שמחזיקה 3 מכוניות חדשות יכולה להיחשב מעמד ביניים? אוף טופיק 24
unrealx הפקדות חדשות לאחר יציאה מאיזון התיק שוק ההון 2
דור דורים קרנות פנסיה ברירת מחדל חדשות צרכנות פיננסית 44
P יש חדשות לגבי אפשרות הניוד בגמל להשקעה? צרכנות פיננסית 0
קפה שחור קרנות אמריקאיות צוברות דיבידנד חדשות עם טוויסט שוק ההון 4
חתול לילה חדשות טובות - הדולר עולה ! שוק ההון 10
C תקנות חדשות של האוצר על IRA שוק ההון 319
מתכנת לינק להודעות חדשות בפורום - שאלה למפתחי web :) אוף טופיק 2
H חדשות טובות - דמי הניהול יורדים, לפחות בחו"ל שוק ההון 12
yossik חדשות טרייד וואן/בנק איגוד - מסחר בחו"ל צרכנות פיננסית 9
yossik חדשות טובות למשלמים ב PayPal צרכנות פיננסית 0
פשוט IRA שאין בה הפקדות חדשות שוק ההון 30
yossik תֶּקֶל, מַסֶּדֶת, שָׁרָתִית, תַּכְמִין, לְתַצֵּר - מילים חדשות מבית היוצר של האקדמיה ללשון העברית. אוף טופיק 5
הסולידית חדשות והודעות שער הקהילה 44
yossik חדשות טובות למשתמשי Windows 7 אוף טופיק 30
תמיר ארנונה מטורפת בשכונות חדשות יש מה לעשות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2

נושאים דומים

Back
למעלה