• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Windows 10 - השידרוג החינמי בדרך אבל יש גם חסרונות

yossik

מודרטור
דירוג
15,811
טוב, אני לא מביא לכם חדשות כי כולם כבר יודעים שווינדוז 10 ינתן חינם לכול מחשב שעליו מותקן העתק לא פיראטי של מערכת 8, 8.1 ו- 7.
דף שאלות/תשובות של מיקרוסופט-ישראל:
נקודה ראשונה: שצריך לקחת בחשבון שמספר תוכנות יוסרו לצמיתות והרשימה בלינק הז:
על פי הבלוג הטכני של מיקרוסופט, כול נסיון להתקין מחדש את התוכנות על 10 יבטל את העידכונים האוטמטיים.
אם המדייה-סנטר מאוד יחסר לכם אז אפשר להתקין את Kodi
נקודה שניה: בעלי מערכת 8 חייבים לעדכן ל 8.1, ומערכת 7 חייבת להתעדכן ל 7 sp1.
נקודה שלישית: אם יש לכם 8 או 7 לא גירסת פרו אזי מערכת העדכונים האוטמטית של 10 תהייה אוטמטית לחלוטין ללא אפשרות לסנן מה רוצים לעדכן וללא אפשרות לתזמן (כמו מאק או-אס).
נקודה רביעית: כול מחשב חייב לבצע רישום הזמנה ניפרד כי השידרוג תפור לכול מחשב לפי הרשיון הקיים.
אם יש לכם שאלות נוספות בנושא אשמח לעזור.

תודה על החוו"ד,
איך חוויית המשתמש שלך על המערכת?
אפשר לשנמך חזרה לווינדוז המקורי אם לא מרוצים מהמערכת?

טעות קלה בידיך - הוא ינתן גם לבעלי העותקים הפיראטיים.
מיקרוסופט הכריזו על זה בכמה הזדמנויות.

מהנסיון שלי בשדרוגים כל כך גדולים עדיף להתחיל מדף חלק ולא להתחיל לעשות אינטגרציה.

לגבי היחס לפיראטים, העדכון אומנם יהיה זמין לכולם (מקור - Forbes):

“Although non-Genuine PCs might be able to upgrade to Windows 10, the upgrade will not change the genuine state of the license. This applies across geographies. Customers that are improperly licensed before the upgrade will be improperly licensed after the upgrade. We will provide a mechanism for non-genuine Windows 10 PC devices to “get genuine” via the new Windows Store, whether they are upgraded versions of Windows or purchased. We will have details on this as we get closer to launch.”

אבל לי יש תחושה שהמנגנון המדובר יאנוס משתמשים לרכוש רשיון או ינעל להם בשלבים את המחשב, כמו שקורה היום.

תודה על החוו"ד,
איך חוויית המשתמש שלך על המערכת?
אפשר לשנמך חזרה לווינדוז המקורי אם לא מרוצים מהמערכת?
כרגע ניתן להזמין בלבד, המערכת אמורה להיות זמינה להורדה באוגוסט.
לשנמך - רק אם אתה יוצר סיטם-אימג'-בק-אפ (לא ריסטור-פוינט) של המערכת הקיימת.

טעות קלה בידיך - הוא ינתן גם לבעלי העותקים הפיראטיים.
מיקרוסופט הכריזו על זה בכמה הזדמנויות.
נכון, כך הכריזו לפני חצי שנה ובאותה הכרזה נאמר שגם XP ישודרג חינם.
אבל, דברים משתנים בציר הזמן וההכרזה העכשווית אינה כוללת XP ויהעתקים פירטיים.
חוצמזה, ניתן יהיה לקנות ב 150$ מערכת לגיטימית.

אתה יודע אם יש מצב לשחזר או למצוא במחשב תיקיות שנעלמו לאחר עידכון מוינדווס 8 לוינדווס 10?
נמחקו לנו כל התיקיות שהיו שמורות רק על הדסקטופ בוינדוס 8.

אתה יודע אם יש מצב לשחזר או למצוא במחשב תיקיות שנעלמו לאחר עידכון מוינדווס 8 לוינדווס 10?
נמחקו לנו כל התיקיות שהיו שמורות רק על הדסקטופ בוינדוס 8.
תבדוק בפח זבל, אולי הם שם ואז פשוט לוחצים על כפתור ״שחזר״

שלום לכם,
אני מניח שכמה מכם קיבלו אישור ממיקרוסופט שהנכם זכאים לשדרוג.
היום קיבלתי הודעה שהעידכון מוכן להורדה.
אנא המתינו!
זה בסדר להוריד אבל בבקשה להמתין עם ההתקנה.
יש המון אישויים בנושא הפרטיות.
תקראו את שני המאמרים בפוסט הזה:
http://windowssecrets.com/newsletter/windows-10-good-but-is-it-good-enough/
כרגע, אני ״מקריב״ את הנטבוק הענטיקה שלי לצורך בדיקה.
עדיין ממתין עם המחשב השולחני עד שאבדוק אם הכול מתקתק.
אמשיך לדווח לכם.
שבוע טוב.

התקנתי (יש לי מחשב עם וינודוס בסלון בשביל שסבים וסבתות לא יסתבכו, אחרת הייתי שם שם fedora). עובד חלק ומהר יותר מוינדווס 7.
ממשחק מאוד נוח ומודולרי. התחושה שמיקרוסופט הולכים ומתקרבים למודל של מערכת מודלרית.

נערך לאחרונה ב:
התקנתי (יש לי מחשב עם וינודוס בסלון בשביל שסבים וסבתות לא יסתבכו, אחרת הייתי שם שם fedora). עובד חלק ומהר יותר מוינדווס 7.
ממשחק מאוד נוח ומודולרי. התחושה שמיקרוסופט הולכים ומתקרבים למודל שמערכת מודלרית.
תבדוק אופציות שיתוף ועדכונים כפי שכתוב במאמר שהעלתי.
שמח עבורך שהשדרוג היה חלק.

תבדוק אופציות שיתוף ועדכונים כפי שכתוב במאמר שהעלתי.
שמח עבורך שהשדרוג היה חלק.
שידרגתי מwindows 7 ultimate אז יש לי גרסת PRO, בינתיים השארתי עידכונים אוטומטיים. לגבי שיתוף - לא משתמש בזה

המחשב שלי טס אחרי השדרוג, ממש תענוג!!!
אבל למישהו שאני מכירה הוא נתקע מידי פעם ומפסיק להגיב

לא מתקינים מערכת הפעלה חדשה (או שום דבר חדש האמת) לפני שעוברת חצי שנה-שנה

לא מתקינים מערכת הפעלה חדשה (או שום דבר חדש האמת) לפני שעוברת חצי שנה-שנה
הפעם הם לא יכלו לפשל (זה קרב השרדות עכשיו). בפעמים קודמות פעלתי בדיוק לפי הכלל הזה. הפעם נתתי סיכוי.מקסימום זה יהיה פעם אחרונה שיהיה מותקן אצלי windows :)

למיקרוסופט היו תמיד כשלים עם מערכות הפעלה במספר זוגי 8, וויסטה, ME ו 98.
לכן הרבה חוששים מ 10 אבל זה היה אמור להיות ווינדוז 9 ורק לאחר מבחני אלפא שינו ל 10.
אז יש תקווה.

ניסיתי להתקין, וזה מודיע לי "מעדכן" אחרי חצי שעה התייאשתי והרגתי את החלון, ניסיתי מספר פעמים
וזה תקוע, יש אנשים שלא צריכים לשדרג :)

ניסיתי להתקין, וזה מודיע לי "מעדכן" אחרי חצי שעה התייאשתי והרגתי את החלון, ניסיתי מספר פעמים
אני באופן כללי נגד שדרוג למען השדרוג.
בסמארטפון שלי הפסקתי לשדרג תוכנות (חוץ מכמה שאני משתמש בהן באופן קבוע, וגם אותן לא תמיד), ואת שדרוג המערכת אני לא עושה בכלל, למרות האייקון שכבר חודשים מודיע לי (ואי אפשר להוריד אותו) שהשדרוג מוכן.
כל שדרוג מקרב אותך יותר יותר ליום שהמחשב/פלאפון הופך להיות בלתי שמיש מפאת איטיות בלתי נסבלת. זו אחת הדרכים של היצרנים לגרום לך לקנות מכשיר חדש כל שנה-שנתיים.

לנטבוק שלי ההורדה ארכה כ 5 שעות למעלה מ2 גיגה.
לאחר מכן כבר למעלה מ 10 שעות כתוב "מכין להתקנה"
הנטבוק עונה על הקריטריונים אבל הוא איטי יותר מצב. (מעבד "אטום" מהדור הראשון, שתי ליבות עם קאש קטן) אמתין עד מחר :) ואנסה שוב.
as we speak, הודעה על המסך - עידכון אחד לא הצליח, נסה שנית.
אז אני מנסה שנית - מה שיהיה יהיה, אם יכשל אתקין עליו לינוקס.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
yossik חדשות טובות למשתמשי Windows 7 אוף טופיק 30

נושאים דומים

Back
למעלה