• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חדשות טובות למשתמשי Windows 7

yossik

מודרטור
דירוג
15,792
מיקרוסופט הודיע רישמית כי ווינדוס 10 יהיה זמין חינם למשתמשי ווינדז 8 ו 7.
התנאי הוא שהשידרוג יעשה תוך שנה אחת.

https://www.youtube.com/watch?v=dR9SDuG58ZQ

שמחתי גם על ההודעה הזו, אבל הייתי חושש למדי לשדרג בלי אפילו שנת ניסיון אחת של ה - OS.
אני עם 7 (על הלפטופלצת) ושמח מאוד שלא "שדרגתי" ל - 8, שלא הביאה שום יתרון על 7 ובעיקר עצבנה.
סביר להניח שלא יהיה אפשרי לשנמך במידה ולא מרוצים.

שמחתי גם על ההודעה הזו, אבל הייתי חושש למדי לשדרג בלי אפילו שנת ניסיון אחת של ה - OS.
אני עם 7 (על הלפטופלצת) ושמח מאוד שלא "שדרגתי" ל - 8, שלא הביאה שום יתרון על 7 ובעיקר עצבנה.
סביר להניח שלא יהיה אפשרי לשנמך במידה ולא מרוצים.
ולמה אתה חושב שנותנים רק שנה לשידרוג חינם?
כי רוצים שתהייה שבוי שלהם.
לפי הבנתי אין גם אפשרות לחזור לגירסא קודמת אלה רק שיחזור אחרי פירמוט והופה! הלך הרישיון :)

מציע לכם לנסות את Ubuntu (או הפצה ידידותית אחרת של לינוקס). אין סיבה לשלם על ווינדוס או אופיס כשיש אלטרנטיבה זולה יותר וטובה יותר.
באובונטו כל ההתקנה אוטומטית (עונים על כמה העדפות אישיות).

@Gazorpazorp, היינו בקטע של לינוקס אבל בינתיים התבגרנו, גדלנו והשכלנו.
אכן לינוקס מערכת טובה מאוד אבל לא מתאימה לכול אחד.
אם בכול זאת לינוקס אז בעיקר כדי למחזר מחשב ישן + כרטיס מסך טוב ולהפכו לסטרימר.
אופן אופיס לא מתקרב לקרסוליים של מיקרוסופט אופיס וגם אין ללינוקס תוכנה כמו אאוטלוק שהיא מה שנקרה 'הכול כלול'
ברור שאם יש בעיה תקציבית אז אין טוב יותר ממחשב אנטיקה + יובנטו, יעבוד נהדר ומהר כמו וינדוז עם i5.
אבל זה ממש לא חשוב מה אומר כי הויכוח הזה כבר בן 25+ וזה כמו מלחמת דתות...
חוצמזה, אני בטוח שלהרבה מה 'סולידים' כאן יש גרוטאות (אייפונים למינהם) שמשדרגים כול שנה במחיר של (ל 5 משתמשים ביתיים) מערכת הפעלה של מיקרוסופט + (רשיון ל 5 מחשבים אישיים) מיקוסופט אופיס.
אני רכשתי רשיון לגיטימי ומשרת אותי נאמנה שנים.

אתה יכול לפרט קצת על החסרונות של לינוקס? כיום יש הפצות שמתאימות לכל אחד.

גם אם לא, וצריך לפתח מיומנות בשבילה, מה רע?

Gazorpazorp, יובנטו זו ההפצה הידידותית ביותר של לינוקס ועל זה אין ויכוח.
ונכון שמבחינת הנדסת תוכנה לינוקס היא מערכת מתקדמת בכמה שנים מחלונות.
אם אני אדרג את איכות, אמינות, יציבות, חסינות (עאלק הגנה מוירוסים) של המערכות השונות אז:
1. לינוקס
2. Osx 10.10.1
3. ווינדוז 7
4 ווידוז XP
אבל, אין ספק שחלנות היא המיינסטרים.
אימי בת 86 ושתחייה עד 120, בגיל 79 הצבתי לה מחשב כי מי משתמש היום בפקס, לקח לה יומיים ללמוד חלונות ועד היום, טפו, טפו, היא מסוגלת לתפעל את המחשב.
הבאתי לה גם כן על הלפטופ מערכת לינוקס ולא הסתדרה איתו.
לכן עבורי המבחן הוא אם אישה בגיל 80 יכולה לתפעל חלונות או לינוס ואותו כנ"ל לגבי ילדים בגילאי 4 :)
עד כמה שאני אוהב את לינוקס - חלוות טוב יותר להמונים.

@yossik טוב אז אולי לא לכל אחד, אך זו אופציה ששוה לשקול אם מתלבטים בקשר לשדרוג מערכת הפעלה

@yossik טוב אז אולי לא לכל אחד, אך זו אופציה ששוה לשקול אם מתלבטים בקשר לשדרוג מערכת הפעלה
כן, מסכים כי חברה צעירים ואנרגטים שתמיד נמצאים על cutting adge דוחפים את הגבולות מעלה.
יש בזה אתגר מסויים וטוב שכך כי זה יוצר ׳לחץ׳ על מיקרוסופט לפיתוח טכנולוגיות טובות ומתקדמות יותר.
נהניתי מהדיון הפורה אבל זה עדיין לא סוף פסוק...

Gazorpazorp, יובנטו זו ההפצה הידידותית ביותר של לינוקס ועל זה אין ויכוח.
ונכון שמבחינת הנדסת תוכנה לינוקס היא מערכת מתקדמת בכמה שנים מחלונות.
אם אני אדרג את איכות, אמינות, יציבות, חסינות (עאלק הגנה מוירוסים) של המערכות השונות אז:
1. לינוקס
2. Osx 10.10.1
3. ווינדוז 7
4 ווידוז XP
אבל, אין ספק שחלנות היא המיינסטרים.
אימי בת 86 ושתחייה עד 120, בגיל 79 הצבתי לה מחשב כי מי משתמש היום בפקס, לקח לה יומיים ללמוד חלונות ועד היום, טפו, טפו, היא מסוגלת לתפעל את המחשב.
לכן עבורי המבחן הוא אם אישה בגיל 80 יכולה לתפעל חלונות או לינוס ואותו כנ"ל לגבי ילדים בגילאי 4 :)
עד כמה שאני אוהב את לינוקס - חלוות טוב יותר להמונים.

אני חושב שהגלגל כבר התהפך. במיוחד לאור זה שהרבה נוטשים את האופיס לטובת גוגל דוקס ואת האוטלוק לטובת גימייל.
שני סיפורים כדי להמחיש את השינוי:
1) אחותי "נתקעה" בלי מחשב. נתתי לה לפטופ ישן מותקן אובונטו והייתי בטוח שאני מזמין צרות, למרות זאת היא הסתדרה איתו בסדר גמור.
2) אשתי קיבלה מהעבודה מחשב עם ווינדוס 8 . כמות הקללות על ממשק המשתמש הייתה רבה. ביליתי כרבע שעה כדי למצוא לאן נעלמו טאבים באקסל.

אני חושב שמיקרוסופט כבר ממש מפשלת בממשק משתמש ולינוקס סגרה את הפער.
אחד מחוקי החסכון שלי הוא "אני לא אשלם אף פעם עבור תוכנה לשימוש אישי". אני עומד בו יפה בלי להוריד דברים לא חוקיים(למעט שתי תוכנות, שהעבודה איתם נכפתה עלי). כמעט תמיד אפשר למצוא חלופה חינמית, נכון שזה יותר עבודה, אבל "שקל שחסכת הוא שקל שהרווחת" :).

אחד מחוקי החסכון שלי הוא "אני לא אשלם אף פעם עבור תוכנה לשימוש אישי".
חדשות טובות ידידי,
אתה לא תשלם על ווינדוז 10.
מיקרוסופט הודיעה אתמול רישמית על שידרוג חינמי ל10 כולל להפצות פירטיות!
אבל לא ל XP או וויסטה. לכן, אפשר להוריד לפני הקיץ את גירסת הניסיון (או פירטית) של ווינדוז 7 ועליה להתקין ווינדוז 10 :)
אני חושב שמיקרוסופט כבר ממש מפשלת בממשק משתמש ולינוקס סגרה את הפער.
עוד חדשות עבורך, מיקרוסופט סגרה את הפער ולינוקס נשאר מאחור.
ווינדוז 10 תהיה מערכת הפעלה אחידה ל PC וכול מכשיר אחר כמו טאבלטים או סמארטפונים שמבוססים היום על מערכת אנדרואיד.
כן, יש כבר מוצרי בטא שהיו אתמול אנדרואיד והיום מריצים ווינדוז ע"י הורדה ולחיצת כפתור להתקנה.
תאמין לי שבגוגל מגרדים עכשיו את הפדחת...

ווינדוז 10 תהיה מערכת הפעלה אחידה ל PC וכול מכשיר אחר כמו טאבלטים או סמארטפונים שמבוססים היום על מערכת אנדרואיד.
כן, יש כבר מוצרי בטא שהיו אתמול אנדרואיד והיום מריצים ווינדוז ע"י הורדה ולחיצת כפתור להתקנה.
תאמין לי שבגוגל מגרדים עכשיו את הפדחת...

נחייה ונראה...

עוד פיסת מידע לאילו שמתכוונים לשדרד.
ע״פ אתר Windows Secrets:
http://windowssecrets.com/top-story/what-you-should-know-about-the-win10-launch/
אם לא קיבלתם הזמנה לשידרוג אז כנראה ושבצדק אף פעם לא הפעלתם את ה Explorer.
תפעילו את האקספולר ותקבלו מסך ראשוני עם הוראות לקבלת וינדוז 10.

אני מוכן להתערב שאם היית נותן לה קודם כל את הלפטופ, היא הייתה משתלטת עליו יופי. כשמתרגלים למשהו אחד, קשה לעשות מעבר לאחר (ע"ע מעבר בין אנדרויד ל-IOS ולהיפך).
אובונטו כבר הוציאו סלולרי משלהם.

בתור משתמש של אובונטו (כבר כמה שנים) אני יכול להעיד שהוא כן פתרון ראוי לוינדוס, במיוחד לאור העובדה שהוא חינמי לחלוטין.
אבל
לפעמים, כדי לפתור בעיות צריך ידע יחסית מעמיק במערכת, כולל הרצת סקריפטים וגישה להרשאות מיוחדות. לא קופצת לי עכשיו דוגמא לראש, אבל בוודאות הייתה יותר מפעם אחת שהייתי צריך "ללבוש כובע של מתכנת/איש סיסטם", כדי לפתור בעיות שבוינדוס לא קיימות (כל מיני בעיות תאימות מציקות. פלאש, שלא מתעדכן וכו')

שאלה לאנשי המחשבים כאן, האם וינדואז 10 צפוי להיות יותר רזה (מקום בהארדיסק וצריכת זכרון פנימי) מ-8 (בהנחה שכבר ביטלתי כל מיני אופציות מיותרות לי בשניהם)?

שאלה לאנשי המחשבים כאן, האם וינדואז 10 צפוי להיות יותר רזה (מקום בהארדיסק וצריכת זכרון פנימי) מ-8 (בהנחה שכבר ביטלתי כל מיני אופציות מיותרות לי בשניהם)?
בערך אותו דבר כמו 8 או 7.
בזמן ההתקנה (כנראה) שיותקן רק מה שדרוש למחשב המסויים שעליו מתקינים.
למשל לטאבלטים עם מסך מגע תותקן האופציה הזו ולמחשב שולחני עם צג רגיל האופציה לא תותקן.
כך הבנתי מהמאמרים שונים, ז"א שכול מחשב יהיה שמן או רזה וזה יהיה תלוי בקונפיגורציה שלו.
זה עדיין לא סופי וחרושת השמועות עובדת ברשת.
בנוסף, חלק מהקרנל נכתב מחדש או רוענן ולכן יהיה זריז יותר.
http://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-specifications

עדכון חשוב !
אני מפנה את תשומת ליבכם לכתבה אודות השדרוג לווינדוז 10
מי שלא בקיא ברזי המחשב וכול הזמן רק לוחץ על <enter> תקראו טוב את הכתבה הזו, הזאת והזאת.
יש שינוי משמעותי בנושא הפרטיות.
בשורה תחתונה, מיקרוסופט תמשיך לעדכם בעתיד ע"י שיתוף כמו טורנטים, ז"א שכול עדכון ותיקון יהיה מוזרם למחשב שלכם ממקורות שונים שזה כולל משתמשים שאתם בכלל לא מכירים ובנוסף אתם תעדכנו מחשבים אחרים - הבנתם?
זה גזל של רוחב הפס שלכם - כפי שאני מבין את זה, מיקרוסופט תפיץ את ההתקנה ועדכונים עתידיים למספר מצומצם יותר של לקוחות ואילו ימשיכו לעשות את העבודה עבור מיקרוסופט ויפיצו הלאה.
כדי למנוע את תקראו את הכתבות.
ניתן למנוע את זה ע"י שינוי אופציות בזמן ההתקנה או אחריה.
אעקוב אחר הנושא ואמשיך לדווח.

למי שמעוניין אפשר להכריח את ה-Windows להתקין את 10 כבר עכשיו (למי שזכאי לשדרוג חינם)
http://venturebeat.com/2015/07/28/h...tart-downloading-the-windows-10-update-files/
תודה, אני אנסה על הנטבוק הישן שלי לפני שעדכין על השולחני.
בכל אופן, אני ממליץ לא לקפוץ מייד על העגלה ולהמתין לדיווחים של משתמשים אמיצים.

לפי מה שהבנתי זה לא באמת חינם. אלא "חינם לשנה" לא? ואח"כ צריך לשלם 120$. (כן אני יודע שאפשר להשתמש בגרסא לא חוקית אבל לא בא לי כששני המחשבים שלי עם מערכות הפעלה חוקיות כרגע).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
חתול לילה חדשות טובות - הדולר עולה ! שוק ההון 10
H חדשות טובות - דמי הניהול יורדים, לפחות בחו"ל שוק ההון 12
yossik חדשות טובות למשלמים ב PayPal צרכנות פיננסית 0
כ מתי נפתחות דירות חדשות במחיר למשתכן? פוסטים מאיכות נמוכה 4
O קרן השתלמות IRA במגדל - לא ניתן להפקיד הפקדות חדשות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 57
deussex אסטרטגיות השקעות חדשות ומשתנות שוק ההון 12
Myrath ריכוז עדכוני חדשות פוסטים מאיכות נמוכה 11
א היכן אתם ואתן קוראים וקוראות חדשות פיננסיות? פוסטים מאיכות נמוכה 17
A יפוי כח מתמשך - הנחיות חדשות לבנקים אוף טופיק 8
flower תקנות חדשות - מיסוי קרנות NTR,צוברות, מדדי חו"ל ישראליים מיסים 2
O איך יודעים איזה חברות חדשות הולכות להיסחר בבורסה? שוק ההון 7
adamshalev מקור חדשות רחב ואיכותי אוף טופיק 41
K קרנות צוברות חדשות (ETF) של ואנגארד שמאוגדות באירלנד שוק ההון 277
sogi האם משפחה שמחזיקה 3 מכוניות חדשות יכולה להיחשב מעמד ביניים? אוף טופיק 24
unrealx הפקדות חדשות לאחר יציאה מאיזון התיק שוק ההון 2
דור דורים קרנות פנסיה ברירת מחדל חדשות צרכנות פיננסית 44
P יש חדשות לגבי אפשרות הניוד בגמל להשקעה? צרכנות פיננסית 0
קפה שחור קרנות אמריקאיות צוברות דיבידנד חדשות עם טוויסט שוק ההון 4
cypriano de rore אתרי חדשות אוף טופיק 18
C תקנות חדשות של האוצר על IRA שוק ההון 319
מתכנת לינק להודעות חדשות בפורום - שאלה למפתחי web :) אוף טופיק 2
yossik חדשות טרייד וואן/בנק איגוד - מסחר בחו"ל צרכנות פיננסית 9
פשוט IRA שאין בה הפקדות חדשות שוק ההון 30
yossik תֶּקֶל, מַסֶּדֶת, שָׁרָתִית, תַּכְמִין, לְתַצֵּר - מילים חדשות מבית היוצר של האקדמיה ללשון העברית. אוף טופיק 5
הסולידית חדשות והודעות שער הקהילה 44
תמיר ארנונה מטורפת בשכונות חדשות יש מה לעשות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
V יש הנחות טובות בימי הקניות של נובמבר? פוסטים מאיכות נמוכה 6
T חלופות טובות ודומות ל-VT ו-ISAC שוק ההון 19
F הלוואה כנגד פנסיה/קהש וכו, איך להשיג ריביות טובות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
M בשורות טובות: הקטנת עלויות בקרנות בלאק רוק שוק ההון 38
Y טבלאות השוואת מוצרים לא מספיק טובות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2

נושאים דומים

Back
למעלה