• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קיר הבושה והקומדיה האנטי-סולידי | חטאים לא סולידיים

תשלבי את שנים ביחד, זה יהיה הרבה יותר זול, אישית אני מעדיף את ניו זילנד על פני אוסטרליה, לדעתי לאוהבי טבע, זה הרבה יותר נוח, מרוכז ומרשים.
התאריך היחיד שאנחנו יכולים לא מתאים לניו זילנד מבחינת מזג האוויר. אין לנו הרבה גמישות ואין הרבה זמן אז החלטנו שעדיף לטוס ואם בעתיד יתאפשר ניו זילנד נטוס שוב. עד היום חיכינו כל פעם ל"מושלם" ולא יצא.

התאריך היחיד שאנחנו יכולים לא מתאים לניו זילנד מבחינת מזג האוויר. אין לנו הרבה גמישות ואין הרבה זמן אז החלטנו שעדיף לטוס ואם בעתיד יתאפשר ניו זילנד נטוס שוב. עד היום חיכינו כל פעם ל"מושלם" ולא יצא.
אני יכול לתת לך עצה,תתחילי את הטיול בניו זילנד באי הדרומי בקייץ(שיכול להיות גשוןם) ,צפונה ואוסטרליה.מחודש מאי בניו זילנד הרבה אתרים נסגרים. כפי שכתבו למעלה,היו זילנד יותר קומפקטית לטיול,לי אישית יש העדפה לאוסטרליה,היו זילנד זה מגרש המשחקים,אוסטרליה יותר אפשריות כלכליות,ויותר חיים בערים הגדולות

• אהבתי
Reactions: Roi
לי יש שריטה של איפור וטיפוח. נושא האיפור כבר יותר בשליטה כשהחלטתי שאני לא צריכה כפילויות של מוצרים ובעניין הטיפוח אני מוציאה בערך 200שח בחודש על קרמים, מסכות, קרם הגנה וכדומה. לא קונה הכי יקר וגם לא הכי זול. מצליחה לא לאגור, כלומר אקנה מוצר חדש כאשר המוצר הנוכחי יהיה בפחות מחצי.
אני יודעת שאולי צרכנית זה לא הכי חכם אבל ההתעסקות בטיפוח משמחת אותי ואף גובלת בסוג של ריפוי בעיסוק (שריטה עמוקה, אולי נובעת מכך שאני עובדת בעבודה פיזית בתחום יחסית גברי ואני גם בחוץ רוב שעות היום).

מניות ;)

סתם... נספרסו

אם מותר לשאול את בתחום הארכיאולוגיה?

בגדים
לרוב משתדלת לא להוציא, אבל לאחרונה לא הצלחתי.
לפחות זה בסכום חסום..

רשימת הפשעים הפיננסיים שלי בלתי נגמרת בהשוואה לחברי הפורום. אני גרה במרכז ת"א, הולכת ברגל לעבודה אבל מחזיקה רכב יקר רק בגלל שאני אוהבת לנהוג. אני אוכלת בחוץ רוב הזמן, מעשנת כל מיני דברים וגם משחקת סנוקר.
ברור לי שאני יכולה לחתוך את ההוצאות שלי, לחסוך משמעותית יותר ולהקדים את הפרישה שלי בכמה שנים, אבל לא בא לי.

רשימת הפשעים הפיננסיים שלי בלתי נגמרת בהשוואה לחברי הפורום. אני גרה במרכז ת"א, הולכת ברגל לעבודה אבל מחזיקה רכב יקר רק בגלל שאני אוהבת לנהוג. אני אוכלת בחוץ רוב הזמן, מעשנת כל מיני דברים וגם משחקת סנוקר.
כמוך כמוני רק תוסיפי אופנוע בנוסף ואהבה להחליף טלויזיות פעם בשנה שנתיים בערך :)

תגידו, סקי? או סנאו-בורד?

יש לכם פשעים ממש סקסים.
לזוועתי, הפשע היחיד שלי הוא סיגריות ויותר מדי מהן. אמנם זה מתקזז עם כל מה שאני לא צורכת (איפור, ספר, קרמים, מסז'ים וכו') אבל זאת
בושה אמיתית :(

יש לכם פשעים ממש סקסים.
נכון! עושים חשק.

הפשע היחיד שלי הוא סיגריות ויותר מדי מהן. אמנם זה מתקזז עם כל מה שאני לא צורכת (איפור, ספר, קרמים, מסז'ים וכו') אבל זאת
בושה אמיתית
זו לא בושה ולא פשע אבל חבל על הריאות. ממש כדאי להפחית משמעותית ו/או לעבור לחומרים ירוקים יותר במינונים קטנים...

לא מייעץ, לא ממליץ חחח ;)

אני לא יודע מהיכן להתחיל, מגורים יקרים, מסעדות, חו"ל, רכב בליסינג שאני נוסע איתו פעמיים שלוש בשבוע נסיעות קצרות..... אין לי בושה או אי נוחות, אני לחלוטין לא מתעסק עם הטור של ההוצאות, אני מסתכל על ההוצאות כאל אתגר, ככול שהן גדלות הן מאלצות אותי ליפעול ולהיות יצירתי, את זה אני אוהב.

טוב לשמוע, מעולם לא עלה על דעתי ;) האמת שעברתי כבר 2 סדנאות וזה כמו כוסות רוח למכורים
לכן אמרתי להפחית ולא להפסיק ולשלב זאת עם חומרי התרגעות ירוקים במינונים קטנים, אם זה מדבר אליך :)
אני פחות מאמין בסדנאות, אני חושב שזה עניין שצריך להחליט/לפתור בינך לבין עצמך.
בכל אופן, שיהיה בהצלחה.

נושאים דומים

Back
למעלה