• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נפלתי.

מה לגבי סיעוד? עבודה כאח אינה פשוטה אך השכר סביר, תנאים טובים ואין קושי במציאת עבודה (ישנה גם אופציה של הסבה לאקדמאים בשנתיים).

לא בהכרח, הוא יכול לעבוד בקופת חולים ואז העבודה היא לא קשה פיזית או מנטלית כמו בבית חולים.

הפסדתי כמעט 400,00 שקל, ונפלתי קשה מאוד.
כואב ומבאס מאוד, אבל לא סכום משנה חיים.
שיעור של "לשים את כל הביצים בסל אחד".
מזכיר לי שכשהייתי בן 16 קניתי מניה בפעם הראשונה, עשיתי עליה 300% ואז הפסדתי את הכל (למזלי זה היה עם 400 ש"ח ולא 400k) אבל למדתי מזה משהו.
זה ההבדל בין להשקיע במניה או מסעדה בודדת לבין להשקיע במאות ואלפי חברות איכותיות במדד מניות רחב.
מניח שבמרץ 2020 יש כמה חברים פה בפורום שראו מחיקה דומה לשלך בתיק שלהם והתאוששות מלאה חודשים בודדים אחרי.
אני כבר בן 34, רווק, בלי מקצוע, עם פלוס של 30 אלף בחשבון (מהפך!) , חי אצל ההורים על דמי אבטלה
למה שלא תשלח כל יום 20 הודאות לאנשים בלינקדאין, חברים, מכרים וגם אנשים שאתה לא מכיר ותתחיל לפתוח לעצמך דלתות ואופציות?
גם אנשים שסיימו תואר ושיש להם "מקצוע" כלשונך עושים את זה כשצריך, על אחת כמה וכמה אתה נדרש לאקטיביות הזו. אל תיתקע על "מה אני אעשה עם עצמי". תתחיל לחפש ואולי מהר מאוד תמצא מה חיפשת.
גילוי נאות: פעם בכמה שנים מחפש וממציא את עצמי

נערך לאחרונה ב:
אתה יודע מה המשמעות של פושט רגל?
כן, הגבלות מפה עד להודעה חדשה. ועדיין, זו אופציה על השולחן וסכום כמו שלו לא בא ברגל. כל אחד וההעדפות שלו. אני יכול להיות לא הייתי טורח להחזיר לבנקים סכום כזה מהכנסה לא-גבוהה.
אני רווק וממש לא רוצה להתחתן.
Thumbs up
הייתי חייב לשאול, כי ציינת במפורש.

יש לך תואר-
תנסה במגזר הציבורי.
מנהלי פרוייקטים ואנשי קשרי קהילה,
השכר סביר, התנאים טובים, והעבודה במגזר הציבורי לא מאד טובענית.
מה עוד שברגע שמתברגים ניתן להתקדם בבמכרזים פנימיים.
בהצלחה!

הכסף לא רלוונטי כל כך כי ההורים רוצים לממן.

נשמע שזכית.
כמו כן, אני נפעם מיכולת ההחזרה המהירה של החוב עשית.
נשמע שיישרת את העקומה ומפה תעלה למעלה. נשמע גם שתשמור על הכסף של טוב מעכשיו.
החלק הקשה מאחוריך.
אין טעם לסחוב אותו על הגב.
מה שאני אומר לך כאן, זה מאד קל להגיד מהצד. קשה ליישם.
דע את זה, ופרגן לעצמך כשאתה נופל לפעמים למקום הזה. קבל את עצמך.
כולנו רק אנושיים.
אבל טכנית, אין ספק
החלק הקשה (הנפילה, החזרת החוב ולקום מאפס ל30K- מ-א-ח-ו-ר-י-ך).

הייטק הוא תחום מאוד רחב שרוב העובדים בו לא נוגעים בכלל בקוד. יש המון תחומים (ניהול מוצר, לקוחות, פיתוח עסקי) שבהם לא כותבים קוד והנסיון שלך יכול להוות יתרון משמעותי בהם.

מסכים עם @minimizer .
אגב, תחום מעניין, אמנם נישתי, הוא עיצוב משחקים (לא בהכרח עיצוב גרפי אלא תכנון וניהול של משחקי מחשב).
בזמנו לקחתי קורס מעולה בתחום שכלל פסיכולוגיה של שחקנים ומכניקת משחקים (מה יוצר עניין וכו׳).
אני מכיר תלמידה בקורס שהגיעה מתחום הומני והיום מתכננת משחקים.
אם זה תחום שתרצה לשמוע עליו, אוכל לקשר אותך לגורמים הרלוונטיים.

מסכים עם @minimizer .
אגב, תחום מעניין, אמנם נישתי, הוא עיצוב משחקים (לא בהכרח עיצוב גרפי אלא תכנון וניהול של משחקי מחשב).
בזמנו לקחתי קורס מעולה בתחום שכלל פסיכולוגיה של שחקנים ומכניקת משחקים (מה יוצר עניין וכו׳).
אני מכיר תלמידה בקורס שהגיעה מתחום הומני והיום מתכננת משחקים.
אם זה תחום שתרצה לשמוע עליו, אוכל לקשר אותך לגורמים הרלוונטיים.
היי,
תודה על המחשבה,
אני למעלה מחצי שנה לומד באופן עצמאי motion design שזה המונח הרשמי לאנימציה, להנפשה של אלמנטים גרפיים,
לגבי הצעתך- אני עיצוב וציור רחוקים שנות אור ..
בלמידה שלי כיום אני פשוט מוריד עצמים גרפיים מוכנים מראש ועליה מבצע אנימציה
חלום שלי להגיע לרמה מספיק טובה כדי להיכנס לתחום הזה של motion design

הצעה עסקית שמצביעה על נתונים מעולים למסעדה רווחית, לוקיישן מעולה, עם חותמות אישורים של רואה חשבון בכיר ויועצים עסקיים.
ובכלל, אז חשבתי, גם אם אפסיד, אופי ההקמה של המסעדה זול כך שלא נוציא הרבה כסף, וגם, ההפסד יתפרס על שלושה שותפים, כמה כבר אפסיד?!

סוטה מהנושא, אבל מה השתבש? ואיך אפשר היה למנוע את זה?

היי,
תודה על המחשבה,
אני למעלה מחצי שנה לומד באופן עצמאי motion design שזה המונח הרשמי לאנימציה, להנפשה של אלמנטים גרפיים,
אולי @EnsilZah יכול להכווין אותך בתחום.

הבעיה העיקרית שלך, היא שאתה לא רואה את הערך בניסיון שצברת.
אתה מתאים לכל משרת ניהול זוטרה בכל תחום "לא מקצועי", זה מרחב עצום של אפשרויות תעסוקתיות. אתה לא תהפוך לטייקון, אבל יש המון הזדמנויות לצמיחה...

במקומך, אני חושב, שהייתי מוותר על משרות "נחשבות" שדורשות "מקצוע אקדמי", ומתמקד בלהצטיין, ובלנהל בתחומים יותר "עממיים". If you play your cards right , אתה יכול להגיע לשכר מאוד יפה. ואם תדע למנף נכון את השכר שלך נכון, אתה יכול להגיע למקום מעולה בחיים...

ועוד הערה קטנה, מעולם הסטארטאפים...
"כישלון מפואר" בעסקים, זה משהו שפועל לטובתך, לא לרעתך...

אולי כדאי לבדוק משרה בחקלאות או משתלה או עבודה אחרת עם צמחים, זה מרגיע את הנפש , מתאים לאנשים חרוצים שזמינים להחליף מקום מגורים

היי,
תודה על המחשבה,
@עידו1986 , יכול להיות שלא הסברתי את עצמי נכון - לא מדובר על עיצוב (איור, גרפיקה וכו׳) אלא תכנון וניהול של משחקי מחשב (תכנון שלבי המשחק, המכניקה, ניהול אנשי צוות מתחומים שונים וכו׳).

תכנון וניהול של משחקי מחשב (תכנון שלבי המשחק, המכניקה, ניהול אנשי צוות מתחומים שונים וכו׳).
וואו, זה נשמע תפקיד חלומי. איך מגיעים לזה?

אם הוראה מעניינת אותך אתה יכול ללמד שיווק בבתי הספר. תצטרך לעשות תעודת הוראה אבל אילו לימודים די קלילים ובנושאים שבהם המחסור במורים מספיק גדול תוכל להתחיל ללמד לפני השלמת התעודה.

אמת, לא תחום שעושים בו הון אבל עבודה שיכולה להיות מאוד מספקת.

גילוי נאות מורה למדעים

אולי @EnsilZah יכול להכווין אותך בתחום.
Well, not sure what I can contribute.
The studio I'm at is more focused on VFX and character animation, and I never really enjoyed the motion graphics side of things very much, so I'm not that close to that world.
At the studios I've worked at most of the animation on the 2D elements is usually done by the compositors, it's not a dedicated job for motion graphics.
There are places like Studio Adam Feinberg, and places that are more oriented toward advertising and branding where the motion aspect is given more focus.

I think compositing is a field that's general enough that there might be entry-level jobs and freelance jobs to start in.

@עידו1986 , יכול להיות שלא הסברתי את עצמי נכון - לא מדובר על עיצוב (איור, גרפיקה וכו׳) אלא תכנון וניהול של משחקי מחשב (תכנון שלבי המשחק, המכניקה, ניהול אנשי צוות מתחומים שונים וכו׳).
[הנה אני!]

וואו, זה נשמע תפקיד חלומי. איך מגיעים לזה?
אני יכול להמליץ על הקורס של דורי אדר, הבעלים של Hands On Games, חפש בגוגל.
ג״נ - עברתי אצלו קורס בנושא משחקי מחשב, הוא עצמו תכנן משחקים בכמה חברות בארץ ובמהלך הקורס הביא אנשים מחברות AAA בחו״ל להרצות לנו, היה ממש מעניין. אני לא יודע באמת איך נראה היום יום של אנשים במקצוע הזה אבל זה נראה לי תחום שיכול להתאים לאנשים שלא בהכרח מתחברים לתכנות ולוגיקה אבל רואים את עצמם משתלבים בתחום.
@Shlomi Z , התכוונת שאתה עוסק בזה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
de dud איך אפשר לדעת אם נפלתי קורבן פישינג אוף טופיק 16

נושאים דומים

Back
למעלה