• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מפגש צפונים 5

yossik

מודרטור
דירוג
15,813
מחממים מנועים, התאריך נקבע - יום שישי בערב, 18 לדצמבר, חיפה, הפעם בבית ולא במסעדה.
המשמעות היא שכול אחד תורם, מכין או קונה משהו לאכול ולנשנש כדי לא להעמיס על המארחים החביבים.
יש 4-5 מקומות פנויים, יש מגבלה ל 14-15 משתתפים.
מתוכננת לפחות מצגת אחת אבל לא יותר משתיים כדי להשאיר את האוירה נינוחה וחברתית (הנושאים עדיין לא נקבעו)
לחברים מאזור תל אביב, מרכז וירושלים - כל מי שהתחייב והבטיח להגיע למפגשים הקודמים הבריז לנו ללא יוצא מהכלל למעט @סנופי.
זו נסיעה של בערך שעתיים לכל כיוון ואם אתם לא יכולים להתחייב, אנא, תתעלמו מההזמנה.
אם אתם יכולים ומוכנים להגיע טנטטיבית - אהלן וסהלן.
להרשמה - אלי בפרטי.

אשמח להצטרף למפגש הצפונים הבא שלא יהיה בשבת.

באסה.. אני לא יכול באותו שישי..:(
יש מצב לעשות את המפגש הבא בשישי בבוקר/צהרים או במוצ"ש כדי שלחסרי הרכב מאיתנו יהיה איך להגיע?

מפגש צפונים 5 עובר מה 18 לדצמבר למוצ"ש 19 לדצמבר.
החברים שנרשמו יקבלו ממני הודעה בפרטי.

אני חדשה פה ובשל אופיי קשה לי לקפוץ לבריכות לפני שבדקתי טוב טוב את עומק המים ומידת צלילותם.
אבל כחיפאית אני בהחלט לא פוסלת את הרעיון על הסף.

אז אנא פרט עבורי קצת יותר למה הכוונה במפגש.
מי הם אלו שבאים למפגשים שכאלו? על מה יהיו מצגות ושל מי? על מה נוהגים לשוחח?
וכיון שכבר הפכתי לקרציה אז אין לי מה להפסיד אם אמשיך - באיזה אזור / שכונה בחיפה?

מפגש צפונים 5 עובר מה 18 לדצמבר למוצ"ש 19 לדצמבר.
החברים שנרשמו יקבלו ממני הודעה בפרטי.

אני מבינה שהתעלמות היא סוג של ענישה.
כדי שענישה תהיה אפקטיבית על המוענש להבין מה פשעו. אנא הסבר לי על איזה תקנות לא כתובות עברתי, בכדי שאדע להבא.

אני מבינה שהתעלמות היא סוג של ענישה.
כדי שענישה תהיה אפקטיבית על המוענש להבין מה פשעו. אנא הסבר לי על איזה תקנות לא כתובות עברתי, בכדי שאדע להבא.
בצפון נוצרה קבוצה דיי מגובשת של משתתפים זה כבר יותר מפגש חברים מאשר מפגש פורום. חלק מהמפגשים מתקיים בבתים של המשתתפים ולא בשטח נייטרלי. אנחנו נשמח לצרף חברים חדשים לאחר שנראה את פעילותם בפורום ונבין את רצינותם בנושא.
שלחת הודעה בלילה ולא חזרו אלייך באותו יום זה אומר שמתעלמים? קצת סבלנות לא הזיקה עוד לאף אחד.
@yossik תקן אותי אם פספסתי משהו.

הבנתי, ואני מקבלת לגמרי.
חבל רק שלא ציינתם שזהו מפגש סגור

נ.ב. עברו יותר מיום או יומיים מאז שאלותי, אבל אני לא אהיה קטנונית

אנחנו נשמח לצרף חברים חדשים לאחר שנראה את פעילותם בפורום ונבין את רצינותם בנושא.
אני מקווה שאני רציני.
אשמח להצטרף לקבוצה ולהגיע למפגשים בערבי חול.
שלחתי הודעה פרטית ליוסי ק. לפני שבועיים ולא זכיתי למענה.

אני רואה שיוסי לא היה פעיל בפורום בימים האחרונים, אולי הוא בטיול צילום מחוץ לארץ (-:

שלום לכולם,
אני אשתדל לספק כמה תשובות לגבי מפגש הצפונים ה-5, במידה ויש לכם שאלות שלא מצאו מענה אשמח לענות בפרטי על מנת לשמור על צנעת הפרט.

1) רוב המפגשים של הקבוצה הצפונית עד כה היו באזורים נייטרלים, המפגש הקרוב יהיה בבית פרטי ולכן על מנת לשמור על צנעת המשתתפים וכבוד המארחים אנחנו נעדיף להזמין את החדשים שיהיו מעוניינים להגיע למפגש הבא במקום נייטרלי (חדר VIP לקבוצה בפאב).
2) עד היום רבים מאלו שאמרו שהם רוצים להגיע ביטלו בסופו של דבר, מה שגרם בתורו לתסכול רב אצל חברי הקבוצה אשר התאמצו לארגן את המפגשים. עד היום רק חברי המפגש המקורי (ועד כמה שנוספו אלינו) באמת התאמצו להגיע למפגשים.
3) רוב המפגשים מתקיימים בסופ"שים (שישי או שבת בערב לסירוגין).

אז אנא פרט עבורי קצת יותר למה הכוונה במפגש.
אני אשתדל לספק את סקרנותך :)
מי הם אלו שבאים למפגשים שכאלו?
מגוון אנשים מכל סוגי הקשת החברתית הקיימת בפורום. אני לא אפרט מי הם על מנת לשמור על פרטיותם, כולם לפי דעתי אנשים טובים ונהדרים :)
על מה יהיו מצגות ושל מי? על מה נוהגים לשוחח?
לא תמיד יש מצגות, רק במפגש האחרון היה מצגות (אחת מהם אני העברתי, על קורבנות פיננסית בישראל ומה חלקו\אשמתו של האזרח ברמה הפרטנית\מדינית).
בדרך כלל אנחנו רק מתאספים ומדברים על מגוון נושאים (כלכלה, פוליטיקה, הייטק, יכולת ההשפעה של האזרח, גישות כלכליות וההבדלים ביניהן).

אם נסכם את זה במשפט אחד:
זה די דומה למועדון חברים\ג'נטלמנים פרטי שבו אנחנו מתאספים על מנת לשוחח על דברים שלא מאפשר לנו לדבר עליהם במהלך היומיום :)

אני מקווה שהצלחתי לענות על השאלות של כולם :)

חברים, אני בחו״ל כבר שבועיים - ביקור משפחתי סולידי..
מצטער שלא חזרתי לאילו שהשאירו הודעות פרטיות או כאן בפורום.
בעוד 12 שעות אנחת ואחזור לפעילות בפורום.

עוד מפגש נהדר, הפעם בבית פרטי.
כל חבר הביא משהו לנשנש ולאכול, שניצלים, סלטים בריאים (קינואה עם סלק, ת"א, חצילים, ירקות טריים, טונה), חומוסים ביתיים, משקאות, יין, ויסקי סקוטי, גבינות צרפתיות אמיתיות מפריז, לחם ביתי, עוגה ביתית, חטיפים ועוד. בעלי הבית נשארו עם אוכל לשבוע שלם.
איליה נתן הרצאה אודות קרנות סל, קרנות מחקות ועוד משהו שלא זוכר בגלל הבירה והויסקי...
ואם אוסיף מילה בנושא הפוסט שעלה כאן בפורום לא מזמן בנושא הדרת נשים בפורום - לא דובים ולא יער. 11 חברים הגיעו למפגש ומתוכם 3 נשים...
אלף תודות למארחים.
מכיוון שהמפגש הפעם היה בבית פרטי היה אינטימי ומוגבל למספר המשתתפים אבל תתניעו מנועים, המפגש השישי יהיה במקום ציבורי במסעדה בחדר VIP ויפתח לחברים חדשים נוספים.
מפגשי הסולידים הצפונים נערכים בימי שיש או שבת בחיפה בשעה 8:30 בערב כל 4-6 שבועות.
וכמו בכול סוף מפגש אנו ממשיכים את המסורת שלנו ומעלים לכאן תמונת "מחזור"

IMG_20151219_214755.jpg

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Danielovich מפגש צפונים 17 אוף טופיק 36
yossik מפגש צפונים 16 אוף טופיק 57
yossik מפגש צפונים 15 אוף טופיק 24
yossik מפגש צפונים 14 אוף טופיק 54
yossik מפגש צפונים 13 אוף טופיק 15
yossik מפגש צפונים 12 אוף טופיק 46
yossik מפגש צפונים 11 והפעם במרכז אוף טופיק 34
yossik מפגש צפונים 10 אוף טופיק 13
yossik מפגש צפונים 9 אוף טופיק 13
yossik מפגש צפונים 8 אוף טופיק 10
yossik מפגש צפונים 7 אוף טופיק 10
yossik מפגש צפונים 6 אוף טופיק 9
yossik מפגש צפונים 4 אוף טופיק 8
yossik מפגש צפונים 3 אוף טופיק 13
yossik מפגש חברים צפונים II אוף טופיק 60
yossik מפגש חברים צפונים אוף טופיק 22
G מפגש השקעה בנדלן בזום? יש ביקוש? אוף טופיק 3
סטרבו בירה אחרי העבודה והילדים ושיחה על השקעות? [מפגש בשומרון] אוף טופיק 1
N מפגש בנושא: תפעול IB בסיסי למשקיע הסולידי: מהמרת מט"ח ועד הגשת טופס מס אוף טופיק 46
יהונתן ב. מפגש פורום פתוח - השקעות נדלן מעבר לים נדל"ן 69
C בירה אחרי העבודה ושיחה על השקעות? [מפגש בתל-אביב] אוף טופיק 195
פ מפגש המשקיעים של ביזפורטל אוף טופיק 6
T צפוניים, האם יכול להתאים מפגש-טיול בשישי הבא (30.12.2016)? אוף טופיק 24
משה מפגש סולידי במרכז / אירוע החלפת בגדים. אוף טופיק 2
S מפגש צעירים אוף טופיק 33
O רפורמה במדדים מפגש אוף טופיק 0
משה מפגש ירושלמים אוף טופיק 77
ג מה עם מפגש לחברי הקהילה? אוף טופיק 162

נושאים דומים

Back
למעלה