• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ממשק API, לשליפת נתונים מהבורסה

אני בדיוק יושב על זה כעת להבין א הפרמטרים כי לא הצלחתי בינתיים למשוך מידע של מניות למשל רק קרנות,
כמו כן @אורי ג. ביקש עוד נתונים, תשואת דיבידנד ועוד, לא זוכר כבר.
1. אין שם דמי ניהול
במילים אחרות, השיטה של @הדיוט בכלכלה מתאימה בעיקר למשיכת שערים היסטוריים, ולא שלל נתונים אחרים.

נערך לאחרונה ב:
2. זה עוד URL לא רשמי עם מידע בפורמט שיכול להשתנות מחר בבוקר... במילים אחרות, זו למעשה אותה שיטה.
נכון, אבל מדובר ב-CSV שניתן לפרסור בקלות, לעומת VBA באקסל??

@מתכנת - מקבל, זה טוב רק למידע היסטורי, אבל גם זה יהיה סופר דופר מצויין.
תעדכן אם תמצא איך לגרום לזה לעבוד על תעודות סל (משחק פשוט עם הפרמטרים לא גרם להן לעבוד).

נכון, אבל מדובר ב-CSV שניתן לפרסור בקלות, לעומת VBA באקסל??

@מתכנת - מקבל, זה טוב רק למידע היסטורי, אבל גם זה יהיה סופר דופר מצויין.
תעדכן אם תמצא איך לגרום לזה לעבוד על תעודות סל (משחק פשוט עם הפרמטרים לא גרם להן לעבוד).
הכל מדובר פה על אקסל, אמנם אנחנו מנסים למצוא את הנתונים החשובים לכל המשתמשים ובמיוחד כאלה שכבר עובדים עם גוגל
CSV מהיר יותר מ XLS, אבל השני אוהב את ארגז החול ש VBA מספקת לו, חוץ מזה שניתן להריץ שאילתה במבנה SQL על כל טווח בקובץ האקסל, מה שנותן גמישות יותר רחבה ורק JSON הוא המתמודד שראוי לכתר
עכשיו רק אם נקבל פה את הנתיבים לכל סוגי הניירות כדי שאפשר יהיה להתחיל לעבוד על משהו ולייצר מסגרת אחידה

נערך לאחרונה ב:
@מתכנת סחטיין!
איך מצאת את הרשימה? עברת על כל סוגי הדפים באתר או בדרך אחרת?

@מתכנת סחטיין!
איך מצאת את הרשימה? עברת על כל סוגי הדפים באתר או בדרך אחרת?
תודה..
זה היה עבודה קשה (אני ב timezone ישראל, תראה מה השעה....)
מה שאתה עשית בדפדפן עשיתי באפליקציות אנדרואיד של הבורסה ושל ביזפורטל (Fiddler/Burp אם אתה מכיר).
תכלס כולם מחזירים JSON.
אפשר לעשות אותו דבר גם על גלובס, דהמרקר, וכו'
נמתין ל @קפה שחור שיתעורר ויסיים את הקפה השחור ויעדכן האם ה- APIs הללו כוללים את כל המידע שביקש @אורי ג.

@אורי ג. הממשקים הללו מאפשרים לשלוף את כל המידע המופיע באפליקציה של הבורסה ושל ביזפורטל, מדובר גם על נתונים מהדוחות הכספיים, תשואת דיבידנד ועוד, תבדוק באפליקציות הללו האם כל המידע שאתה צריך נמצא שם.

נערך לאחרונה ב:
נערך לאחרונה ב:
עכשיו פשוט עושים ככה:
svcutil.exe http://192.118.97.210/?wsdl
ויש לך ספריה עם כל ה API ואפשר להוציא ממנו את כל מה שאתה רוצה ממש בקלות.
* לא מדויק, כי הממשק הזה לא כולל פונקציות חשובות אחרות שקיימות ב2 הממשקים האחרים.
* ב- WDSL אתה לא יודע מה הפרמטרים ותצטרך לחקור.
* שים לב שה-IP המדובר 192.118.97.210 בעצם זה הדומיין externalapi.bizportal.co.il אז אפשר אם כבר:
svcutil.exe http://externalapi.bizportal.co.il/?wsdl

עכשיו צריך לכתוב בוט ש'ילחץ' מפעם לפעם על הפרסומות שהם דוחפים בכל ה-APIs הללו כדי שגם ירוויחו קצת :)

@מתכנת שיהיה ברור שפשוט לקחתי את הלינק שלך, ושיחקתי עם ה URL .... :lol::lol:

* לא מדויק, כי הממשק הזה לא כולל את פוקנקציות חשובות אחרות שקיימות ב2 הממשקים האחרים.
כן בסדר. צריך להחליט מאיזה כיוון הולכים. הכיוון הזה נראה לי יותר פשוט בגלל האפשרות להשתמש ב svcutil אבל UMMV ...
* ב- WDSL אתה לא יודע מה הפרמטרים ותצטרך לחקור.
אני חושב שלא. צריך להסתכל ב IMPORT
שים לב שיש לך גם את אלה:
http://192.118.97.210/?xsd=xsd4

אין לי את היכולת הנפשית אשכרה לקרוא את ה WSDL ...
ואני מניח שאף אחד לא השקיע דקה שהוא אשכרה יהיה נכון....

זה כל מה שצריך האמת
במאי"ה חסר התשואת דיבידנד וזה מעצבן אותי
יש יותר מדי נתיבים וביזפורטל מספק את העבודה בנתיב אחד
נמתין ל @קפה שחור שיתעורר ויסיים את הקפה השחור ויעדכן האם ה- APIs הללו כוללים את כל המידע שביקש @אורי ג.
אני כבר אחרי 4 , יותר מאוחר נתחיל לעבוד, בינתיים פישפשתי ב JSON והוא מעולה חוץ מזה ש...
עכשיו גיליתי שהנתיב שציינתי לא נותן את מחיר המניה והנתיב השני של ביזפורטל מספק זאת
אז יהיה שילוב של שניהם

כן בסדר. צריך להחליט מאיזה כיוון הולכים. הכיוון הזה נראה לי יותר פשוט בגלל האפשרות להשתמש ב svcutil אבל UMMV ...
משום מה לא ראיתי את כל ההודעות אחרי השעה 11:00 (למרות שהגבתי אחרי)
תחליטו בבקשה, אני בור ב WCF ואני ממש לא מתכוון ללמוד כרגע איך להשתמש ב SVCUTIL
האם זה נוח (קל) יותר מאשר לפרסס נתוני API ב JSON

מכיר .net טוב?
SVCUTIL לא צריך כלום, אתה רק נותן לו כתובת של WSDL והוא בונה לך ספריית קליינט לבד.
אם ה WSDL היה בנוי כמו שצריך, זה הרבה הרבה יותר פשוט מלפרסס לבד כי אתה מקבל ישר ספריה מוכנה. אם לא, אז הרבה יותר קשה.

אני גם לא זוכר תספריה, אבל אתה לא צריך לפרסס, יש ב C# משהו עם dynamic types שמאפשר לך לגשת לדברים לפי שמות מתוך אמונה שהם קיימים. ב F# יש בכלל כל מיני קסמים בנושא...

מכיר .net טוב?
הידע שלי לא יתן לי פתרון ל VBA , מחיפוש קצר ברשת זה די בעייתי לגרום להם לדבר באותה השפה במיוחד שזה אמור לעבוד על מחשבים נוספים as is
אם ה WSDL היה בנוי כמו שצריך
לאיזה שימוש (מימוש) זה היה מוביל אם זה כן היה בנוי כמו שצריך? לשלוח לו פרמטרים לוקאלית מהאקסל והוא עושה את עבודת הפריסה ברקע אחרי ההתחברות ל API?

נושאים דומים

Back
למעלה