• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מזרן עם ויסות טמפרטורה חכם

יבגני_ל

משתמש רגיל
דירוג
388
היי,
ישנו כבר לא מעט זמן דיבור ופרסום בפודקסטים שונים על מזרנים וכיסוי מזרנים של חברה ספציפית אחת שלדעתי אינה משווקת בישראל - Eight Sleep.
לדעתי אין אחד שמאזין לפודקסטים איכותיים באנגלית שלא נחשף לשבחים על פלאי הטכנולוגיה הזו.
החברה מוכרת מזרוים חכמים שלמים וגם כיסויים חכמים למזרנים קיימים.

הבעיה איתם היא בעיקר המחיר וזה שהם לא משווקים בארץ, לדעתי.
האם מישהו מכיר משהו דומה אליהם שמשווק בארץ או שיכול להגיד אם זה שווה לדעתו את המחיר?

האם מישהו מכיר משהו דומה אליהם שמשווק בארץ או שיכול להגיד אם זה שווה לדעתו את המחיר?
לא יודע היכן ניתן להשיג בארץ.

אני יודע שחלק מהאנשים מתלונן על רעש זמזום כאשר המזרן מחמם או מקרר את המים, אפילו בעוצמה הנמוכה ביותר, מה שעלול להפריע להירדם.
The Hub's on- and off-again humming distracts me when I'm trying to sleep, even at the minimum heating and cooling levels.

לא התנסיתי במזרן אבל אני מאמין שניתן להגיע לתוצאות דומות עם שעון חכם (Whoop 4.0 / Apple Watch), מזגן מתפקד, בידוד איכותי בחדר, מזרן נוח ומצפון נקי.

מכיר גם מפרסומים.
בארץ נפוץ סדין מחמם אבל לא יצא לי לראות אחד כזה שגם מקרר.

לא הייתי מוציא על זה כסף.
אם רוצים לקרר אז לקרר את החדר, להקפיד על הגיינת שינה כמומלץ ולהשתמש במצעים טובים מחומר איכותי.

חימום מזרן/שמיכה/סדין חשמלי? לא הייתי נוגע ב 10foot pole .
תגידו לי אנשים חכמים - במה מזרון חכם יעזור לכם? שטויות במיץ עגבניות :)

הרעיון מאחורי המזרן הוא ויסות טמפרטורה אופטימלי לזמן השינה. בזמן מחזורי שינה עמוקה המזרן מקורר, ובסמוך להשכמה המזרן מחומם - בדומה לויסות הטמפרטורה הטבעי של הגוף.
לטענת המשתשמים בזה זה עוזר להשיג שינה יותר עמוקה והשקמה קלה יותר.

להבנתי מה שמווסת את הטמפרטורה הוא שכבת מים. יחידת הבקרה + ויסות טמפרטורת המים זה יחידה חיצונית - לא חלק מהמזרן.

סקירה

נערך לאחרונה ב:
הרעיון מאחורי המזרן הוא ויסות טמפרטורה אופטימלי לזמן השינה. בזמן מחזורי שינה עמוקה המזרן מקורר, ובסמוך להשכמה המזרן מחומם - בדומה לויסות הטמפרטורה הטבעי של הגוף.

להבנתי מה שמווסת את הטמפרטורה הוא שכבת מים. יחידת הבקרה + ויסות טמפרטורת המים זה יחידה חיצונית - לא חלק מהמזרן.

סקירה
אני משער שהדבר לא נבדר במחקר אמפירי עם קבוצת פלסבו? כי רק הצפייה שיהיה שינה עמוקה יכול. להשפיע פלאיפ. פלסבו קיים אבל הוא נטן אמונה ולא המוצר עצמו....

זה משהו לשרשור על יצירות צרכניסטיות שמשגעות אותי ;)

נו באמת, מזרן חכם שמקרר ומחמם אותך…
וזה שדוחפים פרסום של זה לפודקאסטים זו לא סיבה לקנות (כנ״ל לגבי vpn שדוחפים הרבה)

אף אחד מהשוללים הנוכחים בשירשור לא מכיר את המוצר מקרוב, אבל בעל דעות מוצקות שזה שטויות.

אבל בעל דעות מוצקות שזה שטויות.
תופעה מוכרת בפורום.
למרות שאם זה היה להיט שמשנה חיים אני מניח שזה היה מגיע לכל העולם תוך כמה חודשים.
גם אם תמצא מישהו שיש לו, לא בהכרח שהוא יגיד לך את האמת.

למרות שאם זה היה להיט שמשנה חיים אני מניח שזה היה מגיע לכל העולם תוך כמה חודשים.
זה נכון, למרות שנראה לי שהמכשול הכי גדול לפופולריות שלו הוא המחיר, ולא התועלת (לפי הביקורות שקראתי וראיתי). איפה כל התאומים הסיניים שיורידו את המחיר..

איפה כל התאומים הסיניים שיורידו את המחיר..
עם איכות בא המחיר.
כנראה גם בגלל שהם מוכרים יחסית מעט, ככל שיגידלו כמויות המחיר אמור לרדת.
אני לא חושב שמחיר צריכה להיות בעיה אם אתה באמת מאמין שזה ישפר את איכות חייך.
בסוף זה לא מצריך אותך לקחת הלוואה של עשרות אלפי שקלים.

לדעתי השאלה היא מה זה עושה עם החום שמייצר המכשיר? בסופו של דבר קור זה העדר חום, מזגן מטפל בשאלה ע"י זה שהוא לוקח חום מהחדר ומעביר אותו ליחידה שמחוץ לבית (אז החדר נעים אבל כדה"א מתחמם).

להבנתי המכשיר הזה מקרר מים והיחידה החיצונית שלו אולי חיצונית למיטה אבל לא לחדר, מה שאומר שהוא בהכרח יפלוט לחלל החדר יותר חום ממה שהוא קירר (כי פיזיקה מבאסת ככה), אז אולי המיטה שלך תהיה נעימה אבל החדר יהיה יותר חם מאשר אם לא היית עושה כלום אלא אם כן תדאג להפעיל מזגן (שעכשיו צריך לעבוד בעוצמה יותר גבוהה כדי להפטר מהחום אקסטרה שהמכשיר הזה ייצר), ואם גם ככה אתה מפעיל מזגן אז כל החדר (כולל המיטה והמזרן שלך) מתקררים אז לא ברור לי מה זה נותן אקסטרה, לדאוג לטיימר של קירור לפי שעות אפשר לשים בכל מזגן היום, תשים את השלט על i-feel ליד המיטה והוא גם ידאג לשמר לך טמפרטורה רצויה של המזרן.

לדעתי השאלה היא מה זה עושה עם החום שמייצר המכשיר? בסופו של דבר קור זה העדר חום, מזגן מטפל בשאלה ע"י זה שהוא לוקח חום מהחדר ומעביר אותו ליחידה שמחוץ לבית (אז החדר נעים אבל כדה"א מתחמם).

להבנתי המכשיר הזה מקרר מים והיחידה החיצונית שלו אולי חיצונית למיטה אבל לא לחדר, מה שאומר שהוא בהכרח יפלוט לחלל החדר יותר חום ממה שהוא קירר (כי פיזיקה מבאסת ככה), אז אולי המיטה שלך תהיה נעימה אבל החדר יהיה יותר חם מאשר אם לא היית עושה כלום אלא אם כן תדאג להפעיל מזגן (שעכשיו צריך לעבוד בעוצמה יותר גבוהה כדי להפטר מהחום אקסטרה שהמכשיר הזה ייצר), ואם גם ככה אתה מפעיל מזגן אז כל החדר (כולל המיטה והמזרן שלך) מתקררים אז לא ברור לי מה זה נותן אקסטרה, לדאוג לטיימר של קירור לפי שעות אפשר לשים בכל מזגן היום, תשים את השלט על i-feel ליד המיטה והוא גם ידאג לשמר לך טמפרטורה רצויה של המזרן.
חימום החדר / קירור המזרן זה לא נושא תיאורתי. תקרא את הדיעות. הדיעות אומרות שבסך הכללי זה מקרר במידה הנכונה.
יצא לי לבדוק מוצרים מתחרים השבוע. אף אחד מהם לא מתקרב ל Eight Sleep בשום צורה. אין משלוח של Eight Sleep לארץ. צריך לדאוג להזמין לאירופה (בשביל ה v220) ולהזמין משלוח לארץ. נשמע לי קצת מורכב. המחיר גבוה, המוצרים של המתחרים יקרים מספיק ונחותים מספיק בשביל לא לרצות או פשוט נחותים).

אני יודע שאני מתעורר כמה פעמים בלילה בשביל להדליק או לכבות את המזגן. המזגן שלי פועל על 25 מעלות. 26 כבר חם מידי. אולי יש אנשים שהמזגן פועל אצלם במידה הנכונה והם לא מתעוררים בשביל לכוון, או פשוט אני צריך שמיכה אחרת..
יש גם את העניין שהמזרן מכייל את הטמפרטורה בהתאם לשלבי השינה, ועוזר לשינה עמוקה יותר וליקציה קלה יותר.
ויש את העניין האחרון שקצת קשה להצדיק אותו בגלל מחיר המזרן, והוא שצריכת החשמל על קירור המזרן נמוכה באופן משמעותי מעלות הפעלת מזגן.
בסופו של דבר, בגלל העלות היתרון המשמעותי של המזרן המקורר נובע משינה טובה יותר.

נערך לאחרונה ב:
אף אחד מהשוללים הנוכחים בשירשור לא מכיר את המוצר מקרוב, אבל בעל דעות מוצקות שזה שטויות.
ניסית את המזרן (הזה ספציפי לא אחרים) מקרוב או שאתה בעל דעות מוצקות שזה מדהים בגלל ששמעת בפודקאסט?

ניסית את המזרן (הזה ספציפי לא אחרים) מקרוב או שאתה בעל דעות מוצקות שזה מדהים בגלל ששמעת בפודקאסט?
לא ניסיתי. אין לי דעות מוצקות משלי. רק דעות של אחרים.
הכרתי את המוצר דרך פודקאסטים, אבל קראתי וראיתי דעות של אחרים ביוטיוב/רדיט.

שאלתי כאן בתחילת ההיכרות כי חשבתי שאולי למישהו יש ניסיון עם המוצר או עם מוצרים דומים ויכול להמליץ על משהו מתאים שניתן לרכוש בארץ או להזמין ארצה במידה וזה מומלץ, אבל אני רואה שאין.

נערך לאחרונה ב:

סקירה
נשמע מעניין , אכן בד"כ יותר קר לגוף לפנות בוקר וחם בלילה, מצד שני האנושות הסתדרה גם ללא מזרן כזה.
אולי הסיבות לבעיות שינה הן אחרות כמו לחץ ואור מהפלאפון.

ישנו כבר לא מעט זמן דיבור ופרסום בפודקסטים שונים על מזרנים וכיסוי מזרנים של חברה ספציפית אחת שלדעתי אינה משווקת בישראל - Eight Sleep
פוקדאסטים חשבתי שהם למידע ודיבור, מה שאתה מתאר אלו ערוצי יחצנות ופרסום.
לא מידע.

פוקדאסטים חשבתי שהם למידע ודיבור, מה שאתה מתאר אלו ערוצי יחצנות ופרסום.
לא מידע.
נכון, המזרן הוזכר בפודקסטים בעיקר בקטע של פרסום, אבל לא רק. זכור לי כן דיבור עליו, אבל לא מספיק על מנת להיות מדעי מספיק.
מהצד השני, הביקורות על הטכנולוגיה די טובות.

נושאים דומים

Back
למעלה