• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

להרשם בטורקיה

• פותח הנושא c881
  • פורסם בתאריך
אני הצלחתי עם Windscribe. זה 10GB חינמי לחודש נראה לי. אני כן יכול להגיד שלUdemy זה היה מאוד מתסכל להצליח לשלם עם האשראי.
וואלה? מה היה מתסכל, ואיך הצלחת בסוף?

וואלה? מה היה מתסכל, ואיך הצלחת בסוף?
זה לא הסכים לקבל את התשלום בכרטיס אשראי שלי כמה ימים (ניסיתי כל יום כמה פעמים), אבל בסוף זה כן עבר (בדקתי בjson וזה משום מה היה rejected ובשלב מסוים הפך לdenied או משהו כזה. כנראה הם חוסמים אצלם ופותחים כשרואים שאתה לא משלם את המחיר הישראלי. לא ברור). אחרי זה הם מחליטים שאתה מישראל (כי אני לא כל הזמן מחובר דרך VPN טורקי) ואין לך דרך לקנות שוב אז צריך לפתוח יוזרים (ואז יש אפשרות למזג) נוספים כדי לקנות מחדש. בקיצור, חוויה די מתסכלת, אבל זה חוסך כמה אלפים.

או שפשוט עושים מה שאני עשיתי מאז שנטפליקס העלו מחירים ומורידים לחבילה הבסיסית - problem solved
חבל על כל כאבי הראש האלה. שלם 30 שקל לחבילה הבסיסית וזהו.
פעם לא היה משתלם כי איכות הצפייה הייתה רק 480 אבל עכשיו הבסיסית עלתה ל720 hd וזה אחלה לגמריי. לא צריך יותר מזה.

להרשם למנוי ולהתחיל לשלם לפי תעריף טורקיה/ בלירה טורקית.
אגב ניסית מדינות נוספות? לא רכשתי (לא בטוחה שזה שווה את המאמץ ברמת השימוש שלי), אבל לשם עניין שיחקתי עם מדינות שונות, דווקא טורקיה אין לי ב VPN. המחיר הכי זול שראיתי היה באינדונזיה, אחריה מלזיה, פרו, פיליפינים. אגב באף אחת מהן לא ראית קורס יודמי מתחת ל 30 ש"ח.

א. תמיד אפשר למצוא קורסים גם בחינם...
ב. לדוגמה 70 לירות טורקיות שווה קצת פחות מ-14 שח.
ג. מה אתה מחפש ללמוד?

IMG_20230314_174033.jpg

נרשמתי עם מייל חדש עם ip טורקי, וראיתי את המחיר בלירות טורקיות.
זה כרטיס חוץ בנקאי של MAX, ושילמתי איתו לא פעם בדולר, לא חושב שיש בעיה לשלם במטבע אחר.

windbg
סתם נזכרתי לבדוק את הקורס המדובר.
היום עולה 1,500 לירות טורקיות = 287 שח
או 199$

כמה נקודות מהנסיון שלי:
אף פעם לא הצלחתי לקנות עם כרטיס אשראי ישראלי ביודמי תורכי. מעניין איך עבד פה לאנשים.
תמיד הייתי אוסף כמה קורסים שהייתי רוצה לקנות ומשלם בפייבר למישהו מתורכיה שיקנה לי וישלח בתור מתנה. לאחרונה הם התחילו לחסום אנשים שעושים את זה.
(לגבי פייבר כדי לפתוח חשבון עם VPN מחוץ לישראל כדי להימנע מלשלם מס)

בנוסף אני משתמש לפעמים גם באתר הזה:
ראיתי שהביקורות של ברדייט קצת מעורבות אבל מהנסיון שלי אף פעם לא עשו בעיות (קניתי ספוטיפי, נטפליקס, skillshare, HistoryVault)

(לגבי פייבר כדי לפתוח חשבון עם VPN מחוץ לישראל כדי להימנע מלשלם מס)
הצלחת עם זה? מעולם לא עבד לי למרות שהחשבון שלי בכלל לא ישראלי, פתחתי אותו כשגרתי בחו"ל, מחובר לאשראי לא ישראלי, עדיין תמיד מוסיף לי מע"מ ישראלי, גם תחת VPN.
בימינו כבר עוד מדינות לוקחות מס מפייבר. לא כולן. https://www.fiverr.com/support/articles/360010453457-Taxes-on-purchases

הצלחת עם זה? מעולם לא עבד לי למרות שהחשבון שלי בכלל לא ישראלי, פתחתי אותו כשגרתי בחו"ל, מחובר לאשראי לא ישראלי, עדיין תמיד מוסיף לי מע"מ ישראלי, גם תחת VPN.
בימינו כבר עוד מדינות לוקחות מס מפייבר. לא כולן. https://www.fiverr.com/support/articles/360010453457-Taxes-on-purchases
אני עם חשבון של ארה"ב ולא לוקחים מע"מ

הצלחתי עכשיו לקנות קורס מ udemy כשאני מחובר לטורקיה ב vpn.
תודה לפותח האשכול

Back
למעלה