• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כנסת ומדינה עם רוב חרדי

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
אם יש לך דוגמה לענישה מקלה בעבירה שיש בצידה עונש מינימום או שופט שאמר שהוא פוסק אחרת כשמדובר ביהודי וערבי, אשמח לקבל הפנייה.
יש המון דוגמאות, שלגמרי בלתי מתקבלות על הדעת. חלקן הוזכרו בדיון אחר כאן, שננעל. אגב אבחנה מעניינת היא שכמעט בכל המקרים שאני יודע עליהם, בהם חפים מפשע מובהקים הורשעו ברצח, ונידונו למאסר עולם, מדובר בלא יהודים, ולרוב ערבים.
ויש גם המווון דוגמאות של מקורבים לשלטון שלא נענשים כלל על שחיתות חמורה.

השאלה התיאורטית הזו קשורה לשאלה האם המנהיג ואוהדיו יצייתו לפסק דין מרשיע?
אני התייחסתי באופן רחב על ההטיה של בגץ ועל אי כפיפותו לחוק. לא על נתניהו.

אם יש לך דוגמה לענישה מקלה בעבירה שיש בצידה עונש מינימום או שופט שאמר שהוא פוסק אחרת כשמדובר ביהודי וערבי, אשמח לקבל הפנייה
הנה אחד

יש המון דוגמאות, שלגמרי בלתי מתקבלות על הדעת. חלקן הוזכרו בדיון אחר כאן, שננעל. אגב אבחנה מעניינת היא שכמעט בכל המקרים שאני יודע עליהם, בהם חפים מפשע מובהקים הורשעו ברצח, ונידונו למאסר עולם, מדובר בלא יהודים, ולרוב ערבים.
ויש גם המווון דוגמאות של מקורבים לשלטון שלא נענשים כלל על שחיתות חמורה.
הדיון לא על המקרים האלו. קרא על מה עניתי.

דרעי אשכרה עבריין מועד ומערכת המשפט השמאלנית שחררה אותו כאילו כלום.
אולי החברה יפסיקו לבכות..

לא קשור בכלל לשאלה ששאלת אותי ונראה לי שכלל לא קראת את פסקי הדין שהם הדוגמה שלך.
אני התייחסתי באופן רחב
לא נכון. שאלת על עניינים פליליים ותעבורה ועל חוק מפורש של עונש מינימום שלא מקויים.
בגצ דן בעניינים אחרים ומפעיל שיקול דעת לפי כללים אחרים.

כותרת בהארץ:
"המו"מ הקואליציוני יחל מחר; דרעי מועמד לקבל את תיק האוצר"
אתם מבינים?
צריך כמה חודשים של הלם להקל את הדבר הזה

כמו כן, דוד ביטן יקבל את הספורט, גולדקנופף מועמד להיות שר המדע והטכנולוגיה, ומנסור עבאס מועמד לשר התפוצות.
:roll:

אני מתפלא שמדברים על מפתח כל כך כבד של "שר לכל 2.5~3 מנדטים", כי מדובר במפלגות שלא רוצות בכלל לשבת אחת עם השניה ואם לא יקבלו את מבוקשן יגררו אותנו לבחירות שישיות, בזמן שלפיד ממשיך לשבת במשכן ראש הממשלה.

לא נכון. שאלת על עניינים פליליים ותעבורה ועל חוק מפורש של עונש מינימום שלא מקויים
זה היה מעין משל.
הנקודה שבאתי להעביר (ובדיעבד באמת לא הייתי ברור) שבגץ לא כפוף לחוק ובכלל לאף אחד.
זה אמנם בדינים שנוגעים למדיניות אבל בסופו של דבר זה משפיע על יחידים

נערך לאחרונה ב:
אני מתפלא שמדברים על מפתח כל כך כבד של "שר לכל 2.5~3 מנדטים", כי מדובר במפלגות שלא רוצות בכלל לשבת אחת עם השניה ואם לא יקבלו את מבוקשן יגררו אותנו לבחירות שישיות, בזמן שלפיד ממשיך לשבת במשכן ראש הממשלה.
על מה אתה מדבר?

קשה לי לראות את ההבדל בכלל בין המפלגות..

נערך לאחרונה ב:
https://www.calcalist.co.il/local_news/article/bjblyzebj

1.מימון אברכים ומשפחות אברכים בצורה לא ישירה.
2. יצירת מימון לנזקקים שמגיע מש"ס.
3. המשך הגדלת הכוח והתקציב של מוסדות החינוך שאינם כפופים למדינה ואינה מלמדים ליב"ה.
4. הגדלת קצבאות ילדים למעל חמישה ילדים

גאונים מצביעי הליכוד. באמת, מזל שיש אותם.

3. המשך הגדלת הכוח והתקציב של מוסדות החינוך שאינם כפופים למדינה ואינה מלמדים ליב"ה.

תותחים. באמת תותחים.

זה היה מעין משל.
הנקודה שבאתי להעביר (ובדיעבד באמת לא הייתי ברור) שבגץ לא כפוף לחוק ובכלל לאף אחד.
זה דיון אחר על גבולות הביקורת השיפוטית של בגצ והוא דיון חשוב וגם לדעתי יש מקום לשינויים.
והשאלה עומדת - אם יורשע הנאשם במשפט הפלילי אליו הוא עומד, הוא כמובן יצעק שהשופטים שמאלנים ואתה ואחרים תגידו שבית המשפט פועל בניגוד לחוק. האם תכבדו את פסק הדין? האם לדעתך עליו להכנס לכלא אם כך ייקבע?

רק התחלנו מפלגת הליכוד אגב באותו ראש.. אין הבדל בין הליכוד עוצמה יהודית יהדות התורה ושס

זה היה מעין משל.
אם בג"צ מטפל בחוקים, זה כי בכנסת לא הגיעו להכניס חוק בנידון (משאירים את הטיפול בתפוח אדמה הלוהט לבג"צ) או בכוונה כותבים כך שיגיע לעתירה בבג"צ ואז יוכלו לבכות שבג"צ מפריע להם ומבטל את עבודתם
על מה אתה מדבר?

קשה לי לראות את ההבדל בכלל בין המפלגות..
קוראים לזה אירוניה.
אני רוצה לראות מי ממצמץ ראשון בהסכם הקואליציוני ומאיים שאם הוא לא מקבל את מה שהוא דורש - יאללה בחירות שישיות/ הוא ממליץ על לפיד.

קוראים לזה אירוניה.
אני רוצה לראות מי ממצמץ ראשון בהסכם הקואליציוני ומאיים שאם הוא לא מקבל את מה שהוא דורש - יאללה בחירות שישיות/ הוא ממליץ על לפיד.
לא הבנתי למה שמישהו שימצמץ? הם כולם בהסכמה מלאה +-

אתה מייחס לפוליטיקאי שיושב בכיסא יותר מדי משמעות לתוצאה. בסוף צה"ל הוא זה שמגבש תכניות ואמור להוציא אותן לפועל. זה לא שראש ממשלה א' יעשה אחרת מראש ממשלה ב'.
השתגעת? אתה טוען שלמנהל אין שום השפעה על התפקוד של החברה שלו כי זה הפקידה שהכינה תוכנית לא טובה.
ברור שראש הממשלה הוא האחראי. מה לדעתך התפקיד שלו, להסית בתיקשורת ?

השתגעת? אתה טוען שלמנהל אין שום השפעה על התפקוד של החברה שלו כי זה הפקידה שהכינה תוכנית לא טובה.
ברור שראש הממשלה הוא האחראי. מה לדעתך התפקיד שלו, להסית בתיקשורת ?
אני חושב שהכוונה היתה שיש הרבה יותר מגבלות ממה שהפוליטיקאים מוכנים להודות.
ולכן גם אם ראש הממשלה מאד רוצה לספח את יו"ש בשבוע הבא, למשל, הוא לא יכול לעשות את זה כל עוד אין אור ירוק מארה"ב והסכמה מסוייגת מאירופה.
וכך בכל שאר הנושאים.

מצב
הנושא נעול.
Back
למעלה