• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הארד ריסטרט

אני לא מכיר. מכיר הרבה "שמכירים"
מבחינתי זה כמו הומואפטיה, שיהיה להם לבריאות.

יש המון חומר, הבעיה שאתה לא מוכר כלום אין גדילה.
תקרא על פרויקט סאטריה נדמה לי בירושלים או מאמר מפורסם הכי מקיף שאני מצאתי. הכותבת נפטרה בנתיים (פסיכולוגית)

לגבי הפסיכולוגיה, תקרא על יאנג
מה אתה חושב על סיינטולוגיה?

אני שואל כי האתר שלינקקת (והרבה ממה שאתה אומר) עושה לי פלאשבק לתערוכה ״תמימה״ שפעם ראיתי ביפו. התערוכה הייתה כביכול על היסטורית הפסיכיאטריה, אבל למעשה זה היה שטיפת מוח כדי לצרף אנשים לסינטולוגיה.
הקשר היה מאוד קשה לחיבור! רק אחרי כשעה שעתיים בתערוכה הבנתי שאני במין שטיפת מוח, נכנסתי לאתר שלהם, חיפשתי את אנשי המפתח, הצלבתי פרופילים ברשתות חברתיות, מצאתי אתרים דומים שפותחו על ידי אותם אנשים. ובסוף מצאתי הוכחות חד משמעתיות שזו אכן אחת מרשתות הגיוס של הסיינטולוגיה

מצער אותי מאוד שעדיין קיים קשר חזק בניהם לבין מה שאני אומר. גם הייתי במרכז גמילה פרטי מגראס שהסתבר אחכ שזה דרכם. חלאות.
גם הארגון אנוש או משהו כזה סיינטולוגי במהותו לדעתי. לא חסר.
זה כת שאולי נובעת מאותו עיקרון שהכתבה שלינקקתי מדברת עליו, אבל הפתרון שאיך שאני מבין שעובד למין האנושי לבאג/פיצר הזה זה הוא כנראה תרופות סבתא ותמיכה שבטית/ משפחתית ודיוק הגבול העדין בין איפשור לתמיכה.

כמו כל הפוסט טראומות שנוצרות בעזה עכשיו, מי מכיל אותם? אותם חיילים וחיילות, שיודעים עמוק בפנים שאם הם יתבכינו או יקפאו לא יהיה מישהו אחר במקום.
לחלקם זה קשה מדי, את כולם זה ילווה כנראה רוב החיים.

נערך לאחרונה ב:
כמו כל הפוסט טראומות שנוצרות בעזה עכשיו, מי מכיל אותם? אותם חיילים וחיילות, שיודעים עמוק בפנים שאם הם יתבכינו או יקפאו לא יהיה מישהו אחר במקום.
לחלקם זה קשה מדי, את כולם זה ילווה כנראה רוב החיים.
לא מכיר אדם אחד שהיה בצבא ולא נפגע בצורה כלשהי, בין אם נפשית או גופנית.
שאלת תם - אם כל המדינה חולה בפוסט טראומה, אז למעשה המחלה זה הנורמלי החדש. אז בעצם אף אחד לא חולה. לא?

נ.ב
או שתתייג עם @ או שתצטט את התגובה, אחרת אני לא רואה שהגבת לי

לא מכיר אדם אחד שהיה בצבא ולא נפגע בצורה כלשהי, בין אם נפשית או גופנית.
שאלת תם - אם כל המדינה חולה בפוסט טראומה, אז למעשה המחלה זה הנורמלי החדש. אז בעצם אף אחד לא חולה. לא?
יש ספקטרום בכל תחום בחיים. ניסוח יותר מדויק אולי : טראומות. וכן, כל המדינה וכל העולם וכל החיות , בטח היונקים. אני מדבר על הלחם או ברח. אמיגדולה.
חולה או לא חולה זה סיפור אחר לגמרי ולא התכוונתי לזה.

תקרא על פרויקט סאטריה נדמה לי בירושלים (לא מוצא את זה, כנראה נגנז)
סוטריה

שוקל ללכת לשם אבל ממש מפחד מההפסקה של הוויד ושישכנעו אותי לקחת תרופות. הם פשוט מפוצצים אותי באישפוז רגיל, וגם זריקות, חודשים עד שמתאוששים.
זה תמיד מלווה בעלית משקל וירידה קשה בקוגניציה.

אני שמחה שאימצת כלבה, התחייבות למישהו אחר זה דבר חשוב מאד ליציבות נפשית.
תודה על הטקסט המקסים הזה. שוקל לשחרר אותה למישהו שיותר זקוק לה. היא תקבל בית חם יותר משלי, ויציבות, הפעלתי את האגודות.

ממש קשה לי איתה - למשל מי ידאג לה אם אני הולך לשבוע לנוח בבית סוטריה או תאילנד או לונדון בעצם.
בעיקר באילוף, והפחד מקנסות, היא שובבה מאוד.

הבת של אחותי ננשכה לפני כמה חודשים בפנים, ילדה בת 7, 25 תפרים. הכלב של השכנים לא מחונך טוב, וההורים של החברה של האחיינית מפגרים ממש כנראה.
ביקשו ממנה לשחרר אותו מהרצועה שהיתה לו עצם שם או אוכל. המזל שהוא מייד הבין את הטעות שלו ושיחרר.

הכלב ממשיך לברוח ולהסתובב חופשי ברחוב.
אח שלי הציע להרוג את הכלב, אני כמובן טענתי נגד. ישנם כמובן שלל פתרונות, אולי תיכף ניפגש עם אחותי ונוכל לדבר על נושא כל כך רגיש.

עריכה, הכלב נמסר לחווה, תודה לאל.

נערך לאחרונה ב:
Back
למעלה