• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הארד ריסטרט

בשטח אי אפשר להיות זאב בודד לאורך זמן.. בכביש כן..
למה? הוא עשה לבדו (ברגל) את שביל ישראל. נכון שחברים בכל אזור הקפיצו לו קצת אוכל ולפעמים ביקרו אבל תאמין לי שיש אנשים שהם זאבים בודדים מטיבעם (יחסית, הוא אוהב חברה אבל לא אוהב חבורות). עם האופנוע הוא נוסע גם בדרכי עפר כבושות בתוך יערות. עוצר מדי פעם ומשוטט, מכין לעצמו קפה ושולח לי תמונות (אנחנו חולקים תחביב זיהוי צמחים וציפורים).
ולגבי הגראס, אני "מכור" אליו כמו לאוכל מיותר, לסיגריות, מסכים, אופנועים, וחיזוקים חיוביים.
אני חושבת שאתה משתמש במילה מכור לא באותה כוונת ייחוס לגבי כל אחד מהרשימה, כי אם כן - זה קצת רידוד והשטחה של המושג. אין דין חומרים פסיכואקטיבים כדין מזון כדין חיזוק חיובי. אני מניחה שאתה מתכוון שאת כל הדברים האלה אתה צורך בכמות שהיא יותר גדולה ממה שבריא לך או ממה שהיית רוצה.
העולם שאחרים קוראים לו "העולם האמיתי", לא מרגיש לך מספיק אמיתי, ואולי אפילו מזוייף
או לא מזוייף אבל מדכא? מטופש? מוערך יתר על המידה? מלחיץ? מפחיד?

או לא מזוייף אבל מדכא? מטופש? מוערך יתר על המידה? מלחיץ? מפחיד?
מכניקה קוונטית...
מטריקס
משחקי הכס
תבחרי את הרעל שלך (בהקבלה לסמים)

אני נוטה לכרוך דברים, כמו כל אחד, כדי לזכור ולתייג ולצפות.
אני מודע שהדברים לא כרוכים, לפחות לא כמו שאנחנו רואים אותם באותו רגע.

קיבלתי הרבה השראה מזן ואומנות אחזקת האופנוע.. מסופר על טיול אופנועים של מוזיקאי על ב.מ.ו. ופידרוס , לא זוכר את הדגם אבל אופנוע אמריקאי.

פידרוס מדבר הרבה בשטקוות על תער אוקהם, ופילוסופיה, וזה מבוסס על סיפור אמיתי.

הוא איבד את "השפיות" ואושפז, ואז מתחיל הספר, במסע חוצה יבשת של זוג אופנוענים וזוג מורכבים (הבן של פידרוס והאישה של ג'ון המתופף)
הדמות הבעייתית שבו חוזרת לחיים בקצב הולך וגובר עד ש.......... לא זוכר את הסוף :)

בקיצור סיפור מרתק, השפיע עלי הרבה יותר ממה שהייתי רוצה בראייה לאחור, אבל זה הקטע במודעות. אפשר רק להתקדם, לא ללכת אחורה.

נערך לאחרונה ב:
לגמרי.
תודה על העצות חשובות לשינון ולחזרה.
מעגל התמיכה שזכיתי בו על זה. יש לי הורים ואחים מדהימים. בעסה שהם קבעו את הרף כל כך גבוה, אבל ברור שהם צודקים. אני לא מממש את הפוטנציאל שלי כנראה.

קיבלתי הרבה השראה מזן ואומנות אחזקת האופנוע.
אם ככה היית צריך להיות זאב בודד :)
ספר נפלא! השפיע רבות על בני דורי ומבוגרים יותר (לפחות אלה שקוראים ספרים). אני זוכרת את האח הבכור שלי חוזר אחרי שנים בניו-יורק, קונה ב.מ.ו שחור ענק וחורש את הארץ לבד או עם הבן הקטן שלו. לגמרי בהשראת הספר.
אני לא מממש את הפוטנציאל שלי כנראה.
האפשרות היחידה שאתה לא מממש זה שאתה עושה מה שאתה לא רוצה, ולא עושה מה שאתה כן רוצה, אין קשר לפוטנציאל המפונטז של ההורים שלך.

אתה עושה מה שאתה לא רוצה, ולא עושה מה שאתה כן רוצה
יצאתי לראות שקיעה :)

כל כך תודה על הקיום שלך ושל כולם ושל הפורום הזה (כבר העיפו אותי פעם שששששש, וחזרתי מחונך יותר :) שיעור זול !!!

מכין לעצמו קפה ושולח לי תמונות (אנחנו חולקים תחביב זיהוי צמחים וציפורים)
קפה שחור ?

זה כל כך כיף לזהות צמחים וציפורים, אני ממש אוהב אבל לא משהו בזה. עצים זה משהו מיוחד.
שהייתי ילד גדלתי בבסיסים בדרום, זיהינו בעיקר מטוסים

טיילתי עם אחיינית קטנה וחבר שלה ושחררנו צב טועה בשם קטשופ. אמרתי לה שאני נותן גם לכל אבן שם שם :)

מצוין, אסור לקחת צבים לבית.
הוא אשכרה דפק לי בדלת הפעם...

בד"כ הוא סתם מטייל בין הגינות ומנשנש, לא ברור לי איך הוא עובר את החומות והגדרות בין השכנים, אבל כל פעם מעלים אותו חזרה לשטח הבר הקרוב (מצוק, מסלעה תלולה של 4 מטר) והוא או קרוביו חוזרים.
הפעם שמתי לב למאפיין ברור, ואם זה שוב יהיה קטשופ הוא יזכה בתואר צב נינגה.
עצים זאת המומחיות שלו
מדהים

יותר חוויות אמיתיות פחות חוויות מסך

אדום שחור ולבן זה הצבעים שמתאימים לתינוקות נכון ?
@הסולידית

לדעתי יש לי באיזור 100K באיזה קרן, אבדוק ואעדכן)
והאם אפשר/כדאי להפקיד לשם חסכונות ?
ברוך הבא לפורום! אתה בן 40 עם 100 אש"ח בלבד ב"איזו קרן" ואתה כבר חושב על פרישה מוקדמת? וואלה לא ניסיתי אף פעם עשב אבל אם זו ההשפעה על חשיבה חיובית אז אולי אני מפסיד.

ברוך הבא לפורום! אתה בן 40 עם 100 אש"ח בלבד ב"איזו קרן" ואתה כבר חושב על פרישה מוקדמת? וואלה לא ניסיתי אף פעם עשב אבל אם זו ההשפעה על חשיבה חיובית אז אולי אני מפסיד.
אתה לא מפסיד כלום
זה נחמד, לא מעבר. ומאוד ממכר כמו כל הרגל.
לפעמים חשיבה חיובית זה כל מה שיש ואם אני לא מצליח להגיע לשם אז סמים/תרופות/ספורט/שינה זה קריטי.

המעטתי בעישון אתמול, וזה היום הכי גרוע. מלא סיגריות וכאבי בטן מטורפים, גם חום. מקוה שזה לא קורונה.

נערך לאחרונה ב:
יש מעגל כזה שמגיעים למקום חדש
אני מומחה במשחק הזה
אני משחק אותו מגיל 0
בגלל זה חייבים להשתגע לפעמים
זה הדבר היחיד שמפחיד אותם
למדתי את זה מאמא ואבא
המבט הממוקד עיניים מצומצמות, הנחיריים המורחבות
צריך ללמוד לעשות את זה עם כמה שפחות אנרגיות
כמו אצל חיות
זה עצוב כמה שזה נכון
אל תשים רגלים על השולחן
צט צט
קשט
פסס
וויט
ובכל להקה, הסדר מדי פעם מתערער.
צריך להשיב אותו למקומו אחרת הכל מתחיל להתפורר.
ואני יודע לפורר מצוין

אומרים שסכיזופרניה זה פיצול של המוח. הרגשתי בשבועיים האחרונים שהוא מתפצל ל7. זה היה קשוח.

https://www.youtube.com/watch?v=XZ9T2dQWAho&list=RD_ubnhgZgsfc&index=9

נערך לאחרונה ב:
אהלן, קצת קשה להבין...אחלה שיר
אות ראשונה של כל מילה, יש רמז באיזו שורה לקרא וכמה אותיות לקרוא ברצף...
וזה מה שניכתב:
"זו ה ה תמכרות ה א מ י ת י ת ש ל י"

אות ראשונה של כל מילה, יש רמז באיזו שורה לקרא וכמה אותיות לקרוא ברצף...
וזה מה שניכתב:
"זו ה ה תמכרות ה א מ י ת י ת ש ל י"
וואו...
@yossik אתה ממש מרגש במסירות שלך לתפקיד והשליטה שלך בכתביי הסתרים של כל אחד מאיתנו, פשוט מעוררת הערצה.
ולבעל ההתמכרות...
גם אני עוף מוזר, עם לא מעט שריטות וחריטות, באיזשהו שלב בחיים בחרתי להיות נגישה לא להגדיר את עצמי דרך השריטות וכתביי סתרים אלא באמצעות המקומות שניתן להזדהות איתם ולהתחבר לאנשים מסביבי. זה לא תמיד הולך לי...אבל אני מנסה.
.

Back
למעלה