• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אשכול אופטימיות

תוך כמה ימים יחולקו באנגליה בדיקות נוגדנים כדי לראות למי יש חסינות ויכול לצאת מההסגר.
כתבה בטלגרף

מתחילים בדיקה של האם חיסון שחפת מונע קורונה ..
מדברים על זה שזו אולי הסיבה לכך שילדים לא נדבקים(מתחסנים לשחפת).

ניסו תרופה שאמורה לעבוד : תרומת דם לאנשים שחולים בקורונה , מאנשים שהבריאו ויש להם נוגדנים.

התוצאות מעודדות: היו 5 חולים קשה. לאחר הטיפול 3 חולים הבריאו ושוחררו מבי"ח, ל2 האחרים יש שיפור במצב ומצבם יציב.

בנוסף, ה FDA נותן אישור מהיר לרופאים שרוצים להשתמש בטיפול הזה לחולים קריטים.

לאמנון שעשוע, מייסד מובילאיי, יש תוכנית שתוכל לחסן את המדינה נגד קורונה תוך 3 חודשים:

לחלק את המדינה לשתי קבוצות: אלו שהקורונה מהווה להם סיכון, ואולו שהקורונה מהווה סיכון נמוך.
לבודד את אלו שבסיכון גבוה, ולשחרר את אלו את אלו שבסיכון נמוך(תוך כדי הקפדה על מספיק מקום בבתי חולים) כדי שידבקו אחד מהשני ויפתחו חסינות מהוירוס.
ואז להגיע למצב שכ60% מהאוכלוסיה נדבקה ומוגנת מזה(חיסון עדר) - ובמצב זה - כל האוכלוסיה מוגנת.
התוכנית גם תפתור את רוב הבעייה הכלכלית.

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3804476,00.html

מעניין אם זה יצא באמת יעבוד כ"כ טוב ואם יצא לפועל.

- תוכנה חדשה שיכולה לחזות אילו חולי קורונה יפתחו בעיות נשימה. זה יכול לאפשר לדעת מי צריך לשהות בבית החולים ומי לא , וכך לשחרר מיטות בבתי חולים, וגם לתת טיפול ממוקד ומוקדם יותר לחולים בסיכון גבוה.
התוכנה מתבזססת על תוצאות בדיקת דם. דיוק: 80% .
https://neurosciencenews.com/covid-19-ai-16028/

- רשימה של 12 תרופות קיימות ומאושרות לשימוש , שיתכן שיש להם פוטנציאל לטיפול בקורונה: https://pbs.twimg.com/media/ETCI1BBXYAAeRJ5?format=jpg&name=large
שיטת הפיתוח הזאת היא תחום מפותח , יש מצב שיש עוד לא מעט תרופות כאלו.

- עובדים על לקחת דם מאדם שחלה והתחסן במחלה , ולהפוך את תאי מערכת החיסון שלו למכונה ליצור נוגדנים שינתנו בתור חיסון. זאת שיטה שכבר עבדה , בפיתוח מענה לוירוס אחר.

- מדטרוניק , חברה רפואית גדולה , תרמה את התוכניות והתוכנה של אחת ממכונות ההנשמה שלה לכל מי שרוצה לייצר מכונות הנשמה. בנוסף התעשייה הצבאית שלנו עובדת על יצור מכונות הנשמה, תוך חודשיים הם יוכלו לייצר אלפים.

למישהו יש משהו אופטימי לזרוק פה? יש לי מחסור של אופטימיות ואני צריך להזריק לעצמי מנה
בכלכליסט פרסמו את מוסף סופהשבוע, יש שם המון כתבות מעניינות שעוסקות בעיקר באיך מתניעים את הכלכלה .

למישהו יש משהו אופטימי לזרוק פה? יש לי מחסור של אופטימיות ואני צריך להזריק לעצמי מנה
תצטרף ליום שלי במהלך המשבר הנוכחי :)
עשרות חברות סטראטאפ שהופכות את המוצרים שלהם להתמודדות עם הקורונה ולשיפור החיים פה, מאות (אם לא אלפי מתנדבים) תורמים ועוזרים בשביל להתמודד עם המשבר ולעזור למבוגרים יותר להישאר בבית, בעלי עסקים שתורמים מסכות לבתי חולים (למרות שהעסקים שלהם סגורים).

יש נקודות אור בדרך, רק צריך להסתכל עליהם (ולהפסיק לצרוך את החדשות).

הזדמנות מצוייינת לקבוע תןר לרופא מומחה בקופות החולים.
הזמנתי תור ביום חמישי [אתמול] ליום שישי [היום].
הייתי היחיד בקופה...

בע"ה, הפוליטיקאים שלנו שמו את הציניות בצד ואת כל ההבטחות והולכים לממשלת אחדות.
ככה יחסכו כסף מעוד בחירות ויוכלו להתחיל לעבוד בשבילנו! יש גם הרבה שרים ככה שעל כל מגזר יהיה מי שיבדוק שהכל עובד.

ככה יחסכו כסף מעוד בחירות ויוכלו להתחיל לעבוד בשבילנו! יש גם הרבה שרים ככה שעל כל מגזר יהיה מי שיבדוק שהכל עובד.
והכי חשוב, השרים שהצטיינו בתפקידם יוכלו להמשיך בלי שיפריעו להם.

תהיה למשהו אופטימי שאשמח אם מישהו יכול למצוא נתונים ולאשר/לסתור: בעקבות הסגר החלקי בעולם, הבידוד מרצון וההקפדה על הגיינה, מעניין כמה מתים יש משפעת רגילה ועוד מחלות מדבקות ביחס לשנים קודמות. אני די בטוח שהמספר יירד משמעותית.
וכמה אנשים שמתים מתאונות דרכים בשגרה, שיחסכו בגלל הסגר.

בתקווה שעכשו יוותרו על השימוש במייבש כביסה ויתלו כביסה במקום
אנשים בבית, מזג האוויר מתחמם ורוצים לחסוך כסף.

הוא מתכוון לזה שכנראה אנחנו הולכים פחות לכיוון של שואת זומבים ויותר לכיוון של משק עובד ללא התקהלויות.

אז.. איך הולך לו ממרחק של שבוע וחצי?

נושאים דומים

Back
למעלה