תגובה אחרונה ע"י Jane Doe

 1. Jane Doe

  דרכים לחסוך בהוצאות בלי לסבול

  אם חבילות מגיעות למקום העבודה, אפשר להזמין לכתובת של מקום העבודה ולא לחכות בתור בדואר.
 2. Jane Doe

  לישון בלי מיטה

  אנחנו קנינו מיטה גבוהה עם הרבה שטח אחסון מתחתיה כך שהשטח אמנם לא מנוצל בצורה אופטימלית, אך גם לא מבוזבז לגמרי. בארהב קשה מאוד להשיג מזרן ללא כימיקלים מעכבי בעירה. משרד הבריאות בארץ התנגד נחרצות להוספת כימיקלים מעכבי בעירה למזרנים אז העדפו מזרן ללא כימיקלים מעכבי בעירה. בסוף קנינו מזרן במילוי...
 3. Jane Doe

  "מצאת זול" ועוד טכניקות שיווק

  זה לא כזה קשה למצוא מוצר שמעניק זיכוי. קיבלתי השנה כמה מאות דולרים. הבעיה העיקרית מבחינת כרטיס האשראי היא כל מיני מוכרים פיקטיביים באמזון שמפרסמים את אותו מוצר באפס כסף. אם הייתי מזמינה מהמוכרים האלו בחיים לא הייתי מקבלת את המוצר אבל הפרסום מספיק בשביל לזכות אותי בהפרש.
 4. Jane Doe

  IBI מסלול SP500 עברו לתעודות סל על המדד?

  חברות שזוכות במכרזים מעוניינות לשמור על פרופיל נמוך ולא להפיץ את פרטי ההצעה. בקבוצת הרכישה הקודמת, העיסקה כמעט התפוצצה ברגע האחרון כאשר שם החברה ופרטי ההצעה פורסמו בפורום תפוז.
 5. Jane Doe

  פרמטרים לבחירת קופת גמל להשקעה

  לינק לקבוצת רכישה של קופות גמל וקרנות השתלמות וקופות גמל להשקעה
 6. Jane Doe

  איך מעבירים קרן השתלמות לIRA?

  הפתרון הפשוט ביותר הוא להצטרף לקבוצת רכישה של קופות גמל וקרנות השתלמות.
 7. Jane Doe

  תינוק ראשון - איך לא ליפול באתגרים הצרכניים?

  חשש כבד לכך שהתינוק הרך יקיים יחסי מין לא מוגנים או יזריק לעצמו סמים במזרק לא סטרילי.
 8. Jane Doe

  מתנות לאחיינים ברוח סולידית

  היי סולידיותים, הדודים מאמריקה (שזה אנחנו) מגיעים לבקר את האחיינים בארץ. מן הסתם כל הקטנים מצפים למתנה, ומיותר לציין שכבר יש להם ארון גדוש בהמוני צעצועים. הייתי שמחה לפתח אצל האחיינים מודעות אנטי-צרכניסטית ובכלל זה את האיוולת באגירת הררי צעצועים ומשחקים. האם יש מתנות ברוח סולידית שאפשר לתת...
 9. Jane Doe

  באיזה גיל עזבתם.ן את הבית?

  רגע של עברית. אתה שוכר דירה. בעלי הבית משכירים דירה.
 10. Jane Doe

  אז איפה מכירים סולידיות?

  אני פוחדת לשאול, האם הרעיון הוא לשדך סולידים לסולידיות כדי שייפרו ויירבו?
 11. Jane Doe

  קופת גמל להשקעה

  אפשר להצטרף לקבוצת רכישה ולקבל הנחה משמעותית מאוד בדמי הניהול.
 12. Jane Doe

  העברת כסף מארה"ב לארץ

  השיטה הכי זולה היא למצוא חבר שמעוניין להמיר שקלים לדולרים ולעשות עסקים ישירות בלי לשלם עמלות לבנקים. אני למשל קונה דולרים מסבתא שלי שגרה בארץ ומקבלת פנסיה בדולרים מקרן הפנסיה שלה ארה"ב. אפשרות אחרת היא transferwise. זה יעלה לך 1% כולל הכל: העברת כספים לארץ + המרה לשקלים בשער הרציף. במחשבה...
 13. Jane Doe

  יש פה mgtow's?

  יש לך הרבה דרישות בשביל מישהו שפתח שרשור שבו הוא לא הטריח את עצמו להסביר על מה מדובר, וסבור שזו התנהלות סבירה בפורום הזה. אם יש לך השגות, תסביר באופן ברור מהי השקפת עולמך ואם אתה מעוניין, תוכל גם לשתף או להתייעץ לגבי הדרכים להשיג את מטרותיך יהיו אשר יהיו.
 14. Jane Doe

  יש פה mgtow's?

  אם אתה פותח שרשור בפורום ציבורי, מן הראוי להסביר לציבור מה לעזאזל אתה מנסה להגיד. אחרת, אנא דבר על זה בפרטיות עם כל אשר תחפוץ וחסוך מאיתנו את הגיגיך הלא ברורים. תודה.
 15. Jane Doe

  חדרי כושר, התנהלות מול מתעניין.

  כשאני התעניינתי במחירי מנוי לחדר כושר, התקשרתי ל-5 חדרי כושר ואף אחד לא הסכים למסור פרטים בטלפון. לא אהבתי את הגישה שלהם ולא עשיתי מנוי באף אחד מהם.
למעלה