תגובה אחרונה ע"י שם בדוי

 1. ש

  שיאים בכל תחום

  אנחנו אחרי עליות מאוד חדות (בחודשים של סוף שנת 2021). כל המדדים פגעו, ״כל״ המניות עלו. המון מעל לשווים הריאלים. האם מימוש היא דרך טובה להפחית סיכונים? מה הדרך שלכם? המרה לאגח?
 2. ש

  שיאים בכל תחום

  שלום, מניות בשיא כל הזמנים. נדלן בישראל בשיא כל הזמנים. אשמח לדעת האם אתם מצמצמים סיכונים לאור המצב.
 3. ש

  מדדי תל אביב

  היי למדדי תל אביב יש את 35, 90, 125. אשמח לדעת מה ההבדל בין ההשקעות בהם? (מעבר לזה שכל אחד זה כמות המניות המובילות שלו)
 4. ש

  לתזמן את השוק?

  שלום, האם לדעתכם ניתן לתזמן את שוק הנדלן? האם ״כדאי״ לחכות לירידת מחירים? אם בכלל? כולנו יודעים שהמחירים לא מפסיקים לעלות מ 2008 למרות כל מה שקורה (קורונה, אבטלה, הפחתת מס וכו וכו). בנוסף אין השקעה אלטרנטיבית אמיתית בישראל כמו נדלן (חוץ משוק ההון העולמי כמובן). מה דעתכם?
 5. ש

  מניות משנות עולם

  אני לא באמת יכול לדעת. אני מכוון לסקטור שיכול להשיג את התשואה המקסימלית. מתוך הסקטור אבחר את המניה שאחרי ניתוח נראת לי הכי רלוונטית. כמובן שזה סיכון מאוד גבוה של מניות ספקולטיביות, אבל זה כסף שאני מוכן להפסיד. מכיר אותם. תודה. אני חושב יש יותר מדי ״באז״ סביבם כרגע והמחיר גבוה מהערך האמיתי...
 6. ש

  מניות משנות עולם

  שלום, כחלק מההון שלי אני רוצה להשקיע לטווח ארוך מאוד כ 10% במספר מניות משנות עולם. אשמח לדעת האם אתם מכירים פלטפורמה בה מוצג כל המניות של התחום כדי שאוכל לחקור ולבחור את המועדפת. לדוגמא: משקפיים חשמליים (vuzi, kopn, mvis). בנוסף אם אתם מכירים סקטור שיכול להיות ״הדבר הבא״ אשמח שתרשמו. תודה
 7. ש

  השקעה לטווח ארוך בתזמון "לא טוב"

  הנתונים היום מראים שאנחנו מאוד מתקרבים לנתוני שנת 2000. תודה.
 8. ש

  השקעה לטווח ארוך בתזמון "לא טוב"

  שלום, חקרתי את נושא השקעות בשוק ההון. לא יכולתי להתעלם מהמון מדדים המראים שהשוק נמצא בבועה. רציתי לדעת כמשקיע לטווח הארוך, האם לדעתכם כדאי לנסות לתזמן את השוק (או לפחות לא להיכנס בשיא)?
 9. ש

  לצאת או להחזיר?

  שלום, נכנסתי לפוזיציות לפני מספר חודשים של מספר מניות בתור השקעה לטווח ארוך. נניח ואני חושב (ברור שאף אחד לא יודע) שתהיה נפילה גדולה בזמן הקרוב. האם נכון מבחינת אסטרטגיה "buy it and forget it" או אחרי עליה יחסית גדולה לצאת ולחכות לתיקון? תודה
 10. ש

  סימולציה 3 מיליון

  כן, הכוונה נטו מבחינת מיסוי. צודק שלא הבהרתי את עצמי.
 11. ש

  סימולציה 3 מיליון

  פחות רוצה השקעת נדלן בחול. דירה ב 1.5 יש באזורי פתח תקווה/רמת גן/חולון/בת ים. השאלה מבחינה פיננסית מה משתלם יותר. 2 דירות בבת ים או 1 בתל אביב? או 1 בתל אביב ואחת בפריפריה רחוקה? או 1 בתל אביב ואחת בבת ים עם משכנתא?
 12. ש

  בועות פיננסיות

  שלום, במה בדיוק אפשר להשקיע שנדלן בישראל הוא מהיקרים בעולם ושהבורסה השיא כל הזמנים למרות הקורונה?? פשוט שתי בועות שהולכות להתפוצץ!!
 13. ש

  סימולציה 3 מיליון

  איך היית מחלק בבורסה? ומדוע לא נדלן?
 14. ש

  סימולציה 3 מיליון

  הכוונה 80% בורסה, 20% נדלן? תודה אבל זה משנת 2017. המון שינויים קרו מאז.
 15. ש

  סימולציה 3 מיליון

  שלום, מה הייתם עושים במידה והיו (חלום של כולנו) לכם 3 מיליון. דירה אחת יוקרתית בתל אביב? 2 דירות ב1.5 מ בגוש דן? 5 דירות בפריפריה? שאלה שמאוד מסקרנת אותי. האם ץיתנו עדיפות להחזר נטו? אחוזי תשואה? תפעול נכס?
למעלה