• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

all weather portfoilo בתעודות ישראליות בשקלים ? איך ?

Gigo07

משתמש סולידי
דירוג
11
שלום לכולם, ישראלי שרוצה "לחקות" את התיק של רי דאליו..
התיק מורכב מ40% TLT (אגח לטווח ארוך)
30% VTI מניות עולמי
15% IEF אגח לטווח בינוני
7.5% זהב + 7.5% סחורות (DBC)

מכירים תעודות מחקות בשקלים על ה5 תעודות הנ"ל ??
תודה רבה !!!

התיק מורכב מ40% TLT (אגח לטווח ארוך)
30% VTI מניות עולמי
15% IEF אגח לטווח בינוני
7.5% זהב + 7.5% סחורות (DBC)

מכירים תעודות מחקות בשקלים על ה5 תעודות הנ"ל ??
תודה רבה !!!
ניסית גוגל?

לדוגמה, גוגל: קרן מחקה זהב

@הסולידית כתבה (גם) על זה פוסט פעם.
ראה את תיק 21 כאן.
אני לא בטוח אם המוצרים לדוגמה שם עדיין קיימים או אופטימליים מבחינת דמי ניהול וכו'...

בהצלחה

ואללה דור דורים .... שיחקת אותה, אחלה לינק לתיקים..
מצויין תודה רבה !!
חתול לילה, גוגל לא נותן לך .

ואללה דור דורים .... שיחקת אותה
חייב להגיד שאני נמצא כאן בפורום קצת זמן, ויש כאן הרבה אנשים נחמדים שאוהבים לעזור, ואני רוצה לציין לשבח את @דור דורים התותח, נתקלתי בו בכמה דיונים מדהים לראות את הידע המקיף שיש לו בכל תחום ויותר מדהים לראות איך הוא עוזר לכל אחד בסבלנות ואם צריך, מסביר שוב. אני מציין את זה כי יש אנשים כאן בפורום שהם יודעים הרבה וגם מנסים לעזור, אבל זה לפעמים מלווה בשחצנות נוראית שנורא מבלבלת את האנשים החדשים בפורום, ולכן אני מזכיר כאן את @דור דורים כמודל לחיקוי לכל חברי הפורום, המשך בדרכך זו והלוואי וכל חברי הפורום ינהגו כמוך.

נ.ב. יש כאן עוד הרבה תותחים שגם יודעים הרבה ועונים בסבלנות דוגמת @roneng שהצליח ללמד אותי משהו על גידור המט"ח. לכולם מגיע ברכה.

חייב להגיד שאני נמצא כאן בפורום קצת זמן, ויש כאן הרבה אנשים נחמדים שאוהבים לעזור, ואני רוצה לציין לשבח את @דור דורים התותח, נתקלתי בו בכמה דיונים מדהים לראות את הידע המקיף שיש לו בכל תחום ויותר מדהים לראות איך הוא עוזר לכל אחד בסבלנות ואם צריך, מסביר שוב. אני מציין את זה כי יש אנשים כאן בפורום שהם יודעים הרבה וגם מנסים לעזור, אבל זה לפעמים מלווה בשחצנות נוראית שנורא מבלבלת את האנשים החדשים בפורום, ולכן אני מזכיר כאן את @דור דורים כמודל לחיקוי לכל חברי הפורום, המשך בדרכך זו והלוואי וכל חברי הפורום ינהגו כמוך.
:$

תודה על המילים החמות.
אני אספר שהגעתי לפורום דיי פעור, ולמדתי את רוב הדברים מחברים אחרים כאן. אני אציין במיוחד את @FIYaacov ואת @roneng , אבל בוודאי שהיו עוד הרבה.
כשהגעתי, עוד הייתי בהלם מראשי תיבות כמו IB וVTI וVXUS, ועם הזמן למדתי הרבה יותר.
משתדל, ככלל, לתרום לפורום יותר ממה שאני מקבל ממנו, וקיבלתי ממנו הרבה מאוד.
ואנשים שהתלבטו, ובסוף הגיעו למסקנות ה"נכונות" (כלומר המסקנות שאני מסכים איתן :>;) ), ופעלו בהתאם, בהחלט נותן סיפוק...

באותו עניין : לתחום האגחי (הסולידי)
מצאתי את התעודות הבאות :
1( קסם ktf צמודות מדד ממשלתי
2( איביאיי מחקה שקלית ריבית קבועה ממשלתי
שתי התעודות עם תשןאות חיוביות, ב1,3,5 שנים אחרונות... האם לדעתכם אלו תעודות באמת סולידיות לאיזון מסויים של החלק המנייתי ? תודה רבה

נושאים דומים

Back
למעלה