• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

קיבלתם כסף בפפר פיי או ביט? שלמו עמלה מהשקל הראשון

• פותח הנושא AIML
  • פורסם בתאריך
איזו הפתעה, בנקים מנסים להרוויח כסף.
איזו הפתעה, לא דחוף להם להסביר לך את זה.
וואו, השמש זורחת הבוקר.

איזו הפתעה, בנקים מנסים להרוויח כסף.
איזו הפתעה, לא דחוף להם להסביר לך את זה.
וואו, השמש זורחת הבוקר.
דוקא הבנקים בסדר במקרה הזה.
הבעיה היא הכתב של כלכליסט.

בסה"כ מדובר על עמלת שורה (יש באמת מישהו שעדיין משלם את זה??).
בסופו של דבר העברה בתוכנות האלה מתרגמת להעברת מס"ב רגילה. מי שהבנק שלו גובה ממנו כסף על העברה נכנסת (aka עמלת שורה) ישלם גם במקרה הזה.

בקיצור סתם הרבה רעש על כלום

דוקא הבנקים בסדר במקרה הזה.
הבעיה היא הכתב של כלכליסט.

בסופו של דבר העברה בתוכנות האלה מתרגמת להעברת מס"ב רגילה. מי שהבנק שלו גובה ממנו כסף על העברה נכנסת (aka עמלת שורה) ישלם גם במקרה הזה.

בדיוק!
מי משלם היום עמלת שורה? או אפילו דמי ניהול חשבון?
אני כבר יותר מ-10 שנים ללא תשלום דמי ניהול חשבון

משהו כאן משתמש בזה?
מי שהבנק שלו גובה ממנו כסף על העברה נכנסת (aka עמלת שורה) ישלם גם במקרה הזה.
לא מסכים. אדם פרטי שהבנק שלו גובה ממנו כסף על העברה נכנסת הוא בהגדרה מישהוא שלא בעמדת מיקוח מול הבנק, ואם זה מישהו שאכפט לך ממנו ברמה מינימלית אז כדאי שלפחות אתה תהיה מודע לעמלה הנ"ל. אני לא מכיר את האפליקציות (?) הנ"ל אבל לא היתי מעלה בדעתי שמשהו שהעברתי לו שקל עלול לשלם בגלל זה.

יש לי חשבון פטור 100% מעמלות.
אני מוכן להשתתף בניסוי - שלח לי 50 ש"ח ואדווח לך אם חוייבתי ב 1.35 [בנק הפועלים בי-אונליין]
כמובן שאחזיר לך את הסכום לאחר קבלתו...

יש לי חשבון פטור 100% מעמלות.
אני מוכן להשתתף בניסוי - שלח לי 50 ש"ח ואדווח לך אם חוייבתי ב 1.35 [בנק הפועלים בי-אונליין]
כמובן שאחזיר לך את הסכום לאחר קבלתו...
תודה על ההצעה, וזה לא שאני לא סומך עליך שתחזיר לי את הכסף, אבל ביצעתי את ה"ניסוי" הזה כבר מספיק פעמים לבנקים שונים.
כל עוד המקבל לא משלם עמלת שורה (גם אם אין לו פטור מעמלות) הוא לא ישלם עמלה על העברה נכנסת.

משהו כאן משתמש בזה?
אני משתמש בזה המון.

ואם זה מישהו שאכפט לך ממנו ברמה מינימלית אז כדאי שלפחות אתה תהיה מודע לעמלה הנ"ל.
אם יש מישהו שאכפת לי ממנו והוא עדיין משלם עמלת שורה אני אעזור לו הרבה יותר אם אעזור לו לעבור בנק.
לא חסרות היום אופציות של חשבונות בנק בלי עמלות כלל, בטח שלא חסרים חשבונות בנק שלא גובים עמלת שורה.

תודה על ההצעה, וזה לא שאני לא סומך עליך שתחזיר לי את הכסף, אבל ביצעתי את ה"ניסוי" הזה כבר מספיק פעמים לבנקים שונים.
כל עוד המקבל לא משלם עמלת שורה (גם אם אין לו פטור מעמלות) הוא לא ישלם עמלה על העברה נכנסת.
אם כך הכתבה היא חרטא פופוליסטית חסרת משמעות - פורנוגרפיה כלכלית...

מה הקשר? אם תתן לו אלף שקל תעזור לו הרבה יותר מאשר אם תתן לו עשר, ובכל זאת מה שרצית זה לתת לו עשר שקל, וכדאי שתימצא מטבע.
תן לאדם דג, הוא ישבע ליום אחד; למד אותו לדוג, הוא ישבע כל חייו.
אם אדם משלם עמלות גבוהות על חשבון הבנק שלו, הרבה יותר מועיל לדאוג שהוא לא ישלם עמלות בכלל מאשר לדאוג על השקל החד פעמים שהוא ישלם בגלל ההעברה שלי.
למה? משתמש באיזה נסיבות?
העברות כספים בין חברים בעיקר.
אם אני משלם על מישהו בכרטיס אשראי (בשביל הנקודות כמובן :)) אח"כ הוא מחזיר לי באפליקציה. או למשל פעם חבר היה צריך מזומן, הבאתי לו והוא החזיר לי באפליקציה.
זה מאוד נוח, חינמי, וכלי טוב להגדיל הוצאות באשראי למי שיש כרטיס ישראלי שצובר משהו.

מה הקשר? אם תתן לו אלף שקל תעזור לו הרבה יותר מאשר אם תתן לו עשר, ובכל זאת מה שרצית זה לתת לו עשר שקל, וכדאי שתימצא מטבע.

למה? משתמש באיזה נסיבות?
לא הבנתי את פשר התגובה שלך...

לא הבנתי את פשר התגובה שלך...
ברור שיותר יועיל לו אם תעזור לו לעבור בנק אבל זה כבר עזרה ברמה אחרת שדורשת הרבה יותר השקעה.
תחשוב כמה פעמים עזרת למשהו לעבור בנק לעומת כמה פעמים צ'יפרת משהו בכמה שיקלונים

ברור שיותר יועיל לו אם תעזור לו לעבור בנק אבל זה כבר עזרה ברמה אחרת שדורשת הרבה יותר השקעה.
תחשוב כמה פעמים עזרת למשהו לעבור בנק לעומת כמה פעמים צ'יפרת משהו בכמה שיקלונים
תחשוב כמה פעמים נתקלת במישהו שעדיין משלם עמלת שורה (אני לא מכיר כאלה).
אתה גם לא באמת צריך לעזור לו לעבור בנק, פשוט להסביר לו שזאת עמלה שהוא לא צריך לשלם.

ולהגיד למישהו "אתה חייב לעבור בנק" דורש ממני הרבה פחות מאמץ מאשר אשכרה להעביר לו כסף

• אהבתי
Reactions: Roi
תחשוב כמה פעמים נתקלת במישהו שעדיין משלם עמלת שורה (אני לא מכיר כאלה).
אתה גם לא באמת צריך לעזור לו לעבור בנק, פשוט להסביר לו שזאת עמלה שהוא לא צריך לשלם.

ולהגיד למישהו "אתה חייב לעבור בנק" דורש ממני הרבה פחות מאמץ מאשר אשכרה להעביר לו כסף
יש לך המלצות לבנק למישהו שמתגורר רוב הזמן בחו"ל, כיום אני בפועלים וכל פעם מחדש אני צריך להתווכח איתם על העמלות בחשבון.

אני מחפש בנק שאפשר לעשות בו העברות ברשת ושלא מצריך טלפון נייד ישראלי לשליחת קוד אימות...יש דבר כזה ?

יש לך המלצות לבנק למישהו שמתגורר רוב הזמן בחו"ל, כיום אני בפועלים וכל פעם מחדש אני צריך להתווכח איתם על העמלות בחשבון.

אני מחפש בנק שאפשר לעשות בו העברות ברשת ושלא מצריך טלפון נייד ישראלי לשליחת קוד אימות...יש דבר כזה ?
בי-אונליין של הפועלים, ללא פקידים, ללא עמלות, פעילות רק ברשת, העברות עד 50k ללא אישור פקיד וללא עמלה.
לא ראיתי פקיד כבר שנה, מענה בדוא״ל משביע רצון [פחות מחצי יום].
לא חושב שניתן לנהל ני״ע אבל מי צריך? יש בתי השקעות.

• אהבתי
בי-אונליין של הפועלים, ללא פקידים, ללא עמלות, פעילות רק ברשת, העברות עד 50k ללא אישור פקיד וללא עמלה.
לא ראיתי פקיד כבר שנה, מענה בדוא״ל משביע רצון [פחות מחצי יום].
לא חושב שניתן לנהל ני״ע אבל מי צריך? יש בתי השקעות.
תודה

יש המון בנקים שנותנים חשבונות חינמיים. מה שכן, בד"כ כדי לפתוח חשבון בנק תצטרך נוכחות פיסית בסניף, ואם זה חשבון דיגיטלי לחלוטין כנראה שתצטרך מכשיר טלפון ישראלי / שיחת וידאו באפליקציה שלהם לזיהוי.
יש כמה דיונים בפורום על חשבונות בנק בלי עמלות. למשל זה

אם אתה כבר בפועלים כנראה שבי-אונליין (החשבון ש @yossik המליץ עליו) יהיה לך הכי פשוט.

• אהבתי
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Yoss חותמי אבטלה חדשים - האם קיבלתם עדכון מביטוח לאומי? אוף טופיק 14
adamshalev קיבלתם הנחה בדמי ניהול? היא תקפה לשבע שנים צרכנות פיננסית 14
G עמיתים שהצטרפו לקבוצת הרכישה שהתארגנה האם קיבלתם את ההטבה כבר? צרכנות פיננסית 10
N כסף בעו"ש צרכנות פיננסית 45
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
א דרכים להרוויח יותר כסף מעבודה כשכיר יזמות והגדלת הכנסות 11
ש.ב. סגירת כסף לילדים - חלוקה שווה אוף טופיק 43
A עזרה בהבנת עסקאות וזמינות כסף בIB שוק ההון 1
N משיכת כסף מ-IB שלא דרך IBAN - אפשרי? שוק ההון 6
ג'וני לנד איך למוכר הנעלים יש כסף לקנות עגבניות? אוף טופיק 4
edangz משיכת כסף מחשבון הIB שוק ההון 12
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול להעביר? צרכנות פיננסית 1
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול לעבור בינתיים? צרכנות פיננסית 0
B העברת כסף מ IB לצורך תשלום צרכנות פיננסית 6
C כסף נזיל בעו״ש בבית השקעות שוק ההון 1
S משיכת כסף בנסיבות משמחות - באיזה צורה? צרכנות פיננסית 7
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
S כסף בעו״ש שוק ההון 3
O התלבטות לאן לנתב כסף פנוי כל חודש שוק ההון 5
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
נ כמה כסף צריך חוסך לפנסיה בהתאם לגילו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A מס על משיכת כסף מקרן מחקה מדד מיסים 9
סנופקין מחפש עצה: כסף ממניות לסגירת מסלול פריים? נדל"ן 16
ר עצה לגבי התנהלות עם כסף בעוש/תיק ניע/משכורת נמוכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 8
ר איך להבין לכמה כסף אני זקוקה בחודש? שוק ההון 19
Gun איך לחסוך כסף בתור בן 18 שגר לבד (לפני הצבא?) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
A העברת כסף לחו"ל עבור תשלום לפרילנסרים - איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
M העברת כסף מישראל לארה"ב לקרוב משפחה מדרגה ראשונה צרכנות פיננסית 5
C IB - ריבית על כסף בחשבון שוק ההון 9
M בנק דיסקונט לא מקבל העברות קריפטו מחלפנים מאושרים של כסף שעבר בBittrex? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א משכנתא-האם למשוך ממסלול פריים או לשחרר כסף מקופות? שוק ההון 0
שמירה על ערך כסף לאזרח אמריקאי צרכנות פיננסית 0
א משכנתא- האם למשוך ממסלול פריים או לשחרר כסף מקופות? נדל"ן 28
E איך מתמחרים כמה כסף אני צריך לגבות מהלקוח עבור דלק? אוף טופיק 10
S איך ניתן לשלם עם כסף בWISE עבור טיסה עם RYANAIR? צרכנות פיננסית 0
B למה קיבלתי כסף ממס הכנסה? מיסים 8
א השקעת כסף מחשבון אמריקאי בארה"ב שוק ההון 10
M רכישת אופציות מבלי להוציא כסף - equitybee ודומיהן צרכנות פיננסית 12
M דילמת חיי - חוויה סטודנטיאלית או התקדמות מקצועית וחיסכון של כסף? התפתחות אישית 44
A עיתוי העברת כסף לחו"ל - מה השיקולים? שוק ההון 1
א חשבון וייז - לא מבין איך מעבירים אליו כסף מהארץ פוסטים מאיכות נמוכה 9
M העברת כסף לארה"ב (סכומים קטנים) צרכנות פיננסית 2
נ מהיכן למשוך כסף, קג"ל או תיק השקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
L גרמניה לכמה חודשים, איך מסתדרים עם כסף וחסכון בעמלות? צרכנות פיננסית 2
O משיכת כסף מBinance השקעות אלטרנטיביות 4
י פיזור סכום כסף גדול בפקדון שוק ההון 3
M כסף בצבירת פנסיה לאחר פטירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G העברת כסף לשוואב צרכנות פיננסית 3

נושאים דומים

Back
למעלה