• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פינת האפליקציות - במה אתם משתמשים ?

adamshalev

מודרטור
דירוג
23,045
יש כבר לא מעט המלצות לאפליקציות בפורום והייתי שמח לרכז אותן במקום אחד.

באיזה אפליקציות לנייד, למחשב או ל-web אתם משתמשים?
כל דבר שעוזר לכם לחסוך \ להשוות מחירים \ לנהל תקציב \ לתעד הוצאות \ לקבל החזרים \ לגזור קופונים ועוד !

נערך לאחרונה ב:
טוב, כבר הזכרתי את האפליקציה הזאת כאן פעמיים, אבל אציין אותה שוב בהקשר הזה, כי אנחנו מתים עליה.
Toshl זה גם אתר וגם אפליקציה למעקב אחרי הוצאות. מיד אחרי שאנחנו משלמים על משהו, אנחנו פשוט נכנסים ל"הוספת הוצאה" ישר ממסך הנעילה של האנדרואיד (האייקון בצד שמאל):
Screenshot_2015_01_28_10_37_38.png

ומקלידים סכום וקטגוריה. זה לוקח חמש שניות.
בנוסף, יש לי שני אייקונים במסך הבית: אחד ישירות להוספת הוצאה (Add Expense) ואחד לאפליקציה עצמה.

את המידע אפשר לראות לפי תאריך, לפי קטגוריה, ולפי תקציב שאת מאפייניו אפשר להגדיר מראש. לדוגמה, אנחנו הגדרנו תקציב חודשי שכולל הכל למעט קטגוריות מסוימות (לדוגמה, הוצאות על טיול לחו"ל לא כלולות בתקציב החודשי שלנו אלא נספרות בנפרד), ובכל יום אנחנו יכולים לראות אם אנחנו עומדים בקצב או לא.

אפשר לראות את המידע גם באפליקציה וגם באתר, ולסנכרן יותר ממכשיר אחד עם אותו חשבון. הסנכרון עובד מעולה.

אנחנו משתמשים ב-Snap.in - זה אתר שמאפשר להעלות חשבוניות קניה מהסופר ולקבל החזר כספי על חלק מהקניות שעשיתם.
אני חייב להגיד שאני לא לגמרי מבין את המודל שלהם, אבל השתמשנו בזה כבר כמה פעמים וכל פעם קיבלנו סכום כלשהו של כסף.
https://www.snapin.co.il/

וכמובן שאנחנו משתמשים ב-KaChing בשביל מעקב אחרי ההוצאות שלנו, כפי שמפורט כאן:
http://hasolidit.com/kehila/threads/kaching-כלי-שפיתחתי-למעקב-אחר-הוצאות-ועוד.84/

@adamshalev, על איזה סכומים מדובר והאם יש הגבלה לרשתות מסויימות?

אני משתמש בסתם אקסל עבור איגום הנתונים ואת משוואות האנאליזה אני כותב בעצמי ישירות לאקסל אם צריך בכלל. החשוב הוא להתנהל ממושמע

@adamshalev, על איזה סכומים מדובר והאם יש הגבלה לרשתות מסויימות?
אין לי מושג - אישתי מכניסה את הקבלות לאתר. עד כה הכנסו כמה קבלות וקיבלנו כסף למאזן שלנו. ברגע שעוברים סכום מסויים אפשר למשוך את הכסף (בצ'ק לדעתי).

אני אגב משתמש ב - Tap To Track. אפליקציה פשוטה שמעבדת את הנתונים לגרפים ומציגה אחוזי צריכה לפי קטגוריות שונות.

@adamshalev, הייתי סקרן, יצרתי קשר עם התמיכה של התוכנה ושאלתי מה המודל הכלכלי והאם יש רשתות ספציפיות שאיתם הם עובדים.

להלן התגובה:
"מה שאנחנו מציעים הוא תחליף לקופונים ומבצעים. הלקוחות שלנו מוכנים להציע לצרכנים החזר כספי עבור המוצרים אותם רכשו.
בשלב זה אנחנו נותנים החזרים קבועים על מוצרים שקונים בסופרים ולכן ממליצים להעלות קבלות מכל הסופרים, רשתות הפארם, צרכניות וכו'. ניתן להעלות קבלות שלא עברו יותר מ- 30 ימים מיום הקניה."

אני נוטה לחשוב שהם עושים כסף מכריית מידע.

@adamshalev, הייתי סקרן, יצרתי קשר עם התמיכה של התוכנה ושאלתי מה המודל הכלכלי והאם יש רשתות ספציפיות שאיתם הם עובדים.

להלן התגובה:
"מה שאנחנו מציעים הוא תחליף לקופונים ומבצעים. הלקוחות שלנו מוכנים להציע לצרכנים החזר כספי עבור המוצרים אותם רכשו.
בשלב זה אנחנו נותנים החזרים קבועים על מוצרים שקונים בסופרים ולכן ממליצים להעלות קבלות מכל הסופרים, רשתות הפארם, צרכניות וכו'. ניתן להעלות קבלות שלא עברו יותר מ- 30 ימים מיום הקניה."

אני נוטה לחשוב שהם עושים כסף מכריית מידע.
מעניין. הם מוכרים ללקחות שלהם מידע על מה עוד קניתי ובאיזה מחיר ? זה שווה כסף אין ספק.

בירור קטן בwhois מגלה שמי שעומד מאחורי האתר הוא אסף צוריאל שלפי גוגל בעלים של חברה לשיווק מוצרים בצורה מוסוות:

"המלצה אישית, הייתה ועודנה, הכלי האפקטיבי והאמין ביותר שקיים בבחירת מוצרים ושירותים", מסביר אסף צוריאל, מייסד ומנכ"ל חברת WOM - word of mouth. הרעיון לפיו צרכנים מספרים לצרכנים אחרים על מוצר נחשק עומד בבסיס השיטה

הדומיין של סנאפ אין נקנה לשנה בלבד(עד יולי2015) מה שאצלי לפחות מדליק נורה אדומה לאמינות של העסק. אדם קיבלת מהם כסף או שאתה מכיר מישהו שקיבל?

נערך לאחרונה ב:
לפני חצי שנה גיליתי את אפליקצית הניווט של be-on-road.
ניתן להוריד חינם מכאן:
http://www.beonroad.com/
זו אינה תוכנה 'חברתית'. זו תוכנת ניווט off-line וניתן להוריד מפות לכול אזור בעולם כולל ישראל.
דומה מאוד לתוכנה של גוגל אבל ידידותית יותר.
התוכנה לא דורשת חיבור לרשת ומסתמכת רק על אותות לווין.
המשמעות היא שהדיוק שלה תלוי באיכות צ'יפ ה GPS שלכם.
המפות מתעדכנות כול חודש.
גם ניתן ליצור trip log.
ממליץ בחום למי שאינו חפץ לשלם על קישוריות לספקי הסולולר.

Google Drive
התחליף אקסל שלי. גם חינמי, גם זמין מכל מקום.
drive.google.com

Google Keep
רשימת פתקים. אם אני לא מעוניין להתחיל להפעיל אפליקציות במקום אני רושם שם את ההוצאה ובסוף היום מרכז הכל.
הייתרון הוא שאפשר לגשת לשניהם גם מהמכשיר וגם מהרשת
drive.google.com/keep

My Budget Book. לא מצאתי משהו טוב יותר.

בירור קטן בwhois מגלה שמי שעומד מאחורי האתר הוא אסף צוריאל שלפי גוגל בעלים של חברה לשיווק מוצרים בצורה מוסוות:

הדומיין של סנאפ אין נקנה לשנה בלבד(עד יולי2015) מה שאצלי לפחות מדליק נורה אדומה לאמינות של העסק. אדם קיבלת מהם כסף או שאתה מכיר מישהו שקיבל?
קיבלנו "שווי זיכויים" באתר שאפשר למשוך אותם ככסף רק אחרי שמגיעים לסכום מסויים (50 או 100 לא זוכר). אין לי צל של ספק שהחברה הזאת (או כל חברה אחרת למטרת רווח) פועלת ממניעים כלכליים ולא אלטרואיסטיים ואין לי שום בעיה עם זה כל עוד אני מוכן לשלם את המחיר (שהם ידעו מה קניתי) תמורת הערך (זיכויים כספיים באפס מאמץ).

לגבי סנאפ-אין: אני קיבלתי מהם (בדואר) צ'ק על סך 100 ש"ח.
האמת שאני לא בטוח שזה ממש שווה את הזמן - לפחות לי לוקח כמה דקות לצלם קבלה בפלאפון, להעביר אותה למחשב ולהעלות לאתר שלהם (עם הזמן יעלתי לעצמי קצת את התהליך. בעתיד הם טוענים שאפשר יהיה פשוט לשלוח להם את התמונות במייל - אולי יחסוך עוד זמן). ככה שזו בעצם עבודה בשכר לא כל כך גובה :). בממוצע נניח מקבלים 3 שקלים על כל קבלה (תלוי מן הסתם מה אתם קונים ובאילו כמויות ולא חישבתי במדויק - סתם הערכה). ומדי פעם מקבלים תשובה מתסכלת של "הקבלה לא ברורה מספיק" או משהו בסגנון (ואין זיכוי).

לדעתי המודל שלהם הוא באמת שיווק של מוצרים - חברות משלמות\ישלמו להם כדי שהם יפרסמו לך ללכת לקנות X ולקבל 3% של X כהחזר. מעבר לזה הם כמובן שומרים מידע על מה אנשים קונים וכו' - אולי יכולים לחלץ משהו גם כן (לי לא אכפת שיראו את רשימת הקניות שלי. הדבר היחידי שאני תמיד מסתיר בצילום זה את פרטי התשלום).

לגבי קניית הדומיין לשנה בלבד - לדעתי זה סטנדרטי - "סטארטאפ" שלא יודע אם יצליח\ישנה את השם שלו וירצה דומיין אחר.

אני משתמש באפליקצית HomeBudget

היי אני מבין שלא אוהבים כאן את לאומי (עמלות) אבל אני לא צריך להקליד שם כלום וזה אוטומטית מנהל מעקב עם דוחות יפים אחרי ההוצאות וההכנסות שלי, זה אוטומטית משייך דברים לקטגוריות 0 זמן השקעה מהצד שלי חוץ מלצפות בדוחות (ומידי פעם אם הוא לא מכיר הכנסה או הוצאה לשייך אותה ואפשר לסמן שישיך בעתיד אוטומטית הכנסות הוצאות לאותה קטגוריה). בגלל שכרטיסי האשראי שלי הם גם של לאומי אז או מכיר גם פנימית את ההוצאות שלהם והכל נכנס לאותה קטגוריה.

אני משתמש ב-GNUCASH. קצת מסובכת, אבל חזקה. החסרון היחידי הוא שאין אפליקציה, ולכן אני קצת נאבד שם עם שימוש במזומן.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Shnizelia פינת תסכול מהמין האנושי והפעם סוגיית התחממות כדור הארץ פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 75
Tsachi01 פינת נוסטלגיה : מודעה פרסומית מטעם בנק הדואר, מתוך ירחון ישן שיצא בחודש אוג׳ 1969 פוסטים מאיכות נמוכה 9
איש ירח פינת הספרות אוף טופיק 69
סטרבו פינת גיטרה בחדר אוף טופיק 5
c881 צלם צילם 9 שנים את אותה פינת רחוב ותפס את אותם אנשים - האם גם אתכם יתפסו? אוף טופיק 0
Res Cogitans פינת הוידויים שוק ההון 68
מתכנת פינת הסקרים | כל הסקרים בפורום אוף טופיק 0
Myrath פינת המשקיעים - לא קצת מנוגדת לסולידית? שוק ההון 20
מ פינת הצרכניזם שיצא מכלל שליטה אוף טופיק 11
Tsachi01 האם יש הבדל מהותי בחווית המשתמש בין האפליקציות בבנקים? צרכנות פיננסית 8
ע במה את עוסקים? מה הוביל אתכם לכך? כמה את מרוויחים? התפתחות אישית 16
E s&p 500 , נסד"ק 100, מדד עולמי, יש לי את כולם. אבל במה עדיף להשקיע? שוק ההון 23
Y שיפוץ צפוי בבניין - השערות במה מדובר? נדל"ן 3
נ שאלה על קרנות אג"ח זר, לוודא במה משקיעות שוק ההון 0
A במה להשקיע את החלק הסולידי של תיק ההשקעות? שוק ההון 10
P אישתי נכשלה, במה יכולה לעבוד? התפתחות אישית 55
Z כסף שמיועד לרכישת לדירה - במה להשקיע נדל"ן 15
נ במה אתם מתחרטים שלא "השקעתם" כשהייתה לכם אפשרות? אוף טופיק 40
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
N במה אתם משקיעים ומה הניסיון לימד אתכם ? שוק ההון 34
תפוזינה רוברט קיוסאקי שוב מקבל במה אוף טופיק 12
M מתלבט במה להשקיע כסף ששוכב בבנק שוק ההון 25
S שאלת נדל"ן, במה הייתם בוחרים? נדל"ן 17
L חישוב מס רווחי הון. במה מותר להתחשב? שוק ההון 6