• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פורקס ומסחר אוטומטי

תפרט בבקשה?

תפרט בבקשה?

מה לפרט? יש מספיק מידע בפורום הזה ובפוסטים בבלוג. אתה מוזמן לחקור בעצמך :)

התחלתי לסחור יותר נכון "להמר" לפני כ7 שנים.. אז הייתי מוכר קונה מוכר קונה או בקיצור מפסיד ומפסיד:(
עזבתי את הנושא בזמנו לתקופה ארוכה, ואז באיזה שלב מישהו הראה לי תוכנה (רובוט) שסוחרת עבורך.. היה נשמע מעניין ומפתה, אבל העניין שהרובוט הזה גם הפסיד לי כסף ולא מעט.. בקיצור גם שם נכוותי. שוב עזבתי את הנושא.. אבל לפני קצת יותר משנתיים אותו המישהו (אנחנו חברים) הראה לי רובוט שבגדול דורך באותו המקום, כלומר מסתובב סביב ה0 או במינוסים קטנים של 5 - 10 אחוז.. פה התחלתי להתעניין, נשמע הזוי, אבל אותי זה עניין.
הרבה היסטוריה בעניין הרובוט, הרבה תיקונים שהכנסנו, הרבה כסף שהפסדנו (רוב הניסויים היו על חשבונות אמיתיים), היה לא פשוט, אבל זה היסטוריה.
היום הרובוט ניתן לכיוון ועם הרבה הגדרות חיוביות שבאמת עוזרות (כבר הוכח), והצלחנו לקחת את האסטרטגיה של הרובוט לרווחים.
בקווים כליליים אני יכול להגיד שבחודש אפשר לעשות כ3% ולישון בשקט, או כ30% ולא לישון בשקט, אפשר ללחוץ עוד קצת ולא לישון בכלל:lol:
אבל אני מסתפק בגירסת השינה.. פעם זה +6% פעם -2% פעם +3%, מקסימום שהיה לי סיכון זה -16% מהקרן אבל אותו החודש בסוף נגמר ב-2%..
שוב אני לא אומר שאני לא מפסיד, יש הרבה עסקאות שנסגרות במינוס, אבל שורה תחתונה, אני בפלוס!

קווים כליליים אני יכול להגיד שבחודש אפשר לעשות כ3% ולישון בשקט
כל הבלגן וההפסדים על 3% ???
היית כבר משקיע פסיבי על עוקב מדד כלשהו ומרוייח אותו דבר ואולי יותר....
תעשה שיכלול של כל ההשקעות שעשית, כולל ההפסדים, מה התשואה הסופית ?

שגיאת דגימה - קווים לדמותה.

לא, כל מה שהיה עד לפניי שנתיים לא נלקח בחשבון, כי העסקאות לא נפתחו על בסיס אותה האסטרטגיה ולא ע"י הרובוט.
אבל מדצמבר שנה שעברה אני בפלוס של כ20% וזה אחרי העמלות, אני גם מושך כסף מהחשבון באופן קבוע.
בכללי בתקופה הזו, הרובוט היה בפלוס של מאות אחוזים, וגם בהפסדים של מאות אחוזים, ובשורה תחתונה הוא עם פלוס של כ20%.
וככה הוא גם ימשיך, אני לא נביא כן, אבל זו האסטרטגיה.

• אהבתי
Reactions: Roi
20% ב9 חודשים.

סכום מכובד אבל לא רלוונטי. נוח להתעלם מההפסדים ולהציג תשואות מדהימות, רק חבל שהן אפילו לא מייצגות את המציאות הנוכחית, שלא לדבר על לייצג את התשואות הממוצעות לטווח הארוך.

מסכים חלקית..
רצף של כ9 חודשים, כ30 עסקאות בחודש ופלוס בשורה תחתונה.. אפשר להגיד שזה לא משקף, אפשר להגיד גם שזה מזל, אבל זה 20% וזה 9 חודשים וזה כסף שאני מושך על בסיס קבוע וללא מיסים ונעליים, רק עמלת משיכה ומזומן ביד.

הטיעון שלך שוב לא רלוונטי. גם אם זכיתי בלוטו, לא אמליץ לך לקנות כרטיסי גירוד כאסטרטגיית השקעה, כיוון שבתוחלת תפסיד.

דוגמה לא טובה.. לזכות בלוטו כל חודש במשך תשעה חודשים.. אני הייתי קונה את הכרטיס הזה.
בכל מקרה, אני לא מנסה לשכנע.. זו דעתך וזה בסדר.

1. מה לכם ממנו? אם הוא מרוויח ומשוכנע בכך אז יופי ושיהיה בהצלחה.

אולי בכלל תפתחו קרן גידור......

2. ללא מיסים? אממממממ.....

וללא מיסים
אתה בטוח שמס הכנסה לא ידפקו לך בדלת ביום מן הימים?

סתם חבל... נראה שיש לך מספיק כסף לקנות נעליים ;)

לזכות בלוטו כל חודש במשך תשעה חודשים
לא זכית בלוטו במשך תשעה חודשים.
כאילו אולי כן, אבל בכזה שצדקת במספר 1 מתוך ה-6 כל פעם.
אבל זו האסטרטגיה
מה האסטרטגיה? להסתמך על רובוט?

תקנו אותי אם אני טועה אבל 3% בחודש אמור להניב הרבה יותר מ20% ב9 חודשים.

כ3% בחודש, זה לא משכורת חודשית פיקס 3%..
ולא, יש הרבה הכנסות באינטרנט שאין עליהם מס.. כי אין פיקוח, וגם הפעילות היא בחו"ל במדינות שהם מקלטי מס. אני הרחיב הרבה בנושא, כי אני לא יודע המון פרטים.. אבל זה שזה קיים זו לא שאלה אלא עובדה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ס עד כמה ניתן להבין התנהגויות של פורקס? שוק ההון 0
T פלטפורמה עבור פורקס שוק ההון 10
F רווח (realized) מפעולות פורקס בדוח של IB שוק ההון 7
BRK שאלות לגבי פורקס שוק ההון 5
S השקעה חוזרת במדד ומסחר בשברי מניות שוק ההון 10
S שוואב ומסחר בבורסות מחוץ לארה״ב שוק ההון 17
F שאלה על בלאקרוק ישראל ומסחר בקרנות פוסטים מאיכות נמוכה 1
S התייעצות בנוגע לחיסכון, ומסחר פעיל שוק ההון 7
מרק סרפדים פתיחת חשבון בנק אירופאי ומסחר דרך ברוקר אירופאי שוק ההון 17
Rio קורס השקעות ומסחר ללא עלות ממיטב דש טרייד ב19 וב26 לאוקטובר שוק ההון 32
R אקסולידית 2.0 - עם מעקב הוצאות אוטומטי צרכנות פיננסית 1
Body Solid החלת רצף קצבה אוטומטי כאשר סך הפיצויים גבוה מהתקרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
GoldenFace תיק השקעות אוטומטי שוק ההון 3
ImCarryGG איחור בהגשת דוח שנתי - האם הקנס אוטומטי? מיסים 33
Ramos מה קורה בעת מימוש אוטומטי פקיעת חוזי אופציות ? שוק ההון 10
S גיבוי אוטומטי של תמונות אוף טופיק 1
R עדכון אוטומטי של תיק ההשקעות שוק ההון 1
מ איחוד קרנות פנסיה אוטומטי - מתי זה קורה צרכנות פיננסית 8
O איזון השקעה אוטומטי שוק ההון 20
ד תזכורת לימים אלה: לא לשכוח לשים על טייס אוטומטי אוף טופיק 0
מ מסחר אוטומטי שוק ההון 5

נושאים דומים

Back
למעלה