• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מחפש מחשב גיימינג זול

naftul21

משתמש רגיל
דירוג
225
אני לא מבין במחשבים.
מחפש לקנות מחשב לשימושים יום יומי אבל גם משחקים (לבן שלי)
הוא רוצה לשחק במשחק שנקרא : Fortnite (כנראה שיהיו עוד משחקים בעתיד)
אני מבקש המלצות למחשב מתאים .
או שעדיף לקנות Xbox one s למשחקים ? ולקנות בנוסף מחשב בסיסי ?

תודה מראש

אני לא מבין במחשבים.
מחפש לקנות מחשב לשימושים יום יומי אבל גם משחקים (לבן שלי)
הוא רוצה לשחק במשחק שנקרא : Fortnite (כנראה שיהיו עוד משחקים בעתיד)
אני מבקש המלצות למחשב מתאים .
או שעדיף לקנות Xbox one s למשחקים ? ולקנות בנוסף מחשב בסיסי ?

תודה מראש
מה טווח המחירים שלך?

מחשב יוכל להוות פלטפורמה למשחקים אחרים/אינטרנט/ש"ב פחות מXBox שאולי ידעך כוכבו בהמשך.
דרישות מערכת כאן
יש טווח גדול בין המינ' למומלץ.

אם קונים חדש, אז רק דרך מקום עם אחריות ל-3 שנים [חומרה] וכתובת לעזרה עתידית שאתה סומך עליה.
לעיתים קרובות אם נוצרת בעיה במערכת הפעלה [שזה קורה לפעמים, שכיח], המוכר מסיר עצמו ושולח אותך ישירות ליבואן [אם זה מותג] ויהיה חסר סבלנות.

אני אישית פחות ממליץ על יד2 כי האחריות היא לרוב חצי שנה עד שנה, ואין לדעת מה היה בגורל הרכיבים.

3.5K צפונה ללא מסך 4K וללא סאונד-בר.
לדעתי עדיף אקס-בוקס + דסק-טופ סביר.

בגדול. מחשב שיריץ את המשחקים בלי תקיעות. במינימום עלות.
אבל לא יותר מ 4K
הרכבתי כאן משהו, בעיקרון אמור להספיק למה שאתה מדבר עליו, יש בזה התקנה מערכת הפעלה של וינדוס(שעולה 489 ש"ח שאתה יכול לחסוך כמעט את כל הסכום אם יש לך כוח להתעסק עם מדריכים ביוטיוב כדי להתקין לבד בלי עלות כמעט, באמצעות 3 סרטונים- כאן כאן וכאן , קח בחשבון שלאחר כמה זמן המערכת תבקש שתקנה ). אני ממליץ כן להתקין לבד, ואם הילד בגיל 10 או יותר ויכול לקרוא קצת אנגלית אולי אפילו כדאי לעשות את זה איתו כדי שיידע בעתיד לעשות גם כן. כדי לבטל את עלות מערכת ההפעלה תרד למטה ותוריד את איפה שהיא מופיעה ברשימה. במה שהרכבתי שם אין מסך, אני משער שיש לכם מסך של המחשב הקודם- אם לא אז צריך להוסיף שם.

בנוסף צריך לקחת בחשבון עלויות של מקלדת, עכבר, ואוזניות ( עדיף מאשר רמקולים- גם מבחינת עלות וגם מאפשר לשמוע בלי שכל הבית יישמע, בנוסף אפשר לקנות אוזניות עם מיקרופון מחובר שהוא גם כנראה יירצה שיהיה באוזניות)

טכנית כדי להריץ FORTNITE הוא לא חייב מחשב כזה, אבל ההשערה שלי היא שהוא יירצה לשחק דברים יותר כבדים בהמשך ולכן עדיף כבר מראש לקנות משהו שיסחוב כמה שנים מאשר לשדרג\ להחליף בלית ברירה כל שנה.

הרכבתי כאן משהו, בעיקרון אמור להספיק למה שאתה מדבר עליו, יש בזה התקנה מערכת הפעלה של וינדוס(שעולה 489 ש"ח שאתה יכול לחסוך כמעט את כל הסכום אם יש לך כוח להתעסק עם מדריכים ביוטיוב כדי להתקין לבד בלי עלות כמעט, באמצעות 3 סרטונים- כאן כאן וכאן , קח בחשבון שלאחר כמה זמן המערכת תבקש שתקנה ). אני ממליץ כן להתקין לבד, ואם הילד בגיל 10 או יותר ויכול לקרוא קצת אנגלית אולי אפילו כדאי לעשות את זה איתו כדי שיידע בעתיד לעשות גם כן. כדי לבטל את עלות מערכת ההפעלה תרד למטה ותוריד את איפה שהיא מופיעה ברשימה. במה שהרכבתי שם אין מסך, אני משער שיש לכם מסך של המחשב הקודם- אם לא אז צריך להוסיף שם.

בנוסף צריך לקחת בחשבון עלויות של מקלדת, עכבר, ואוזניות ( עדיף מאשר רמקולים- גם מבחינת עלות וגם מאפשר לשמוע בלי שכל הבית יישמע, בנוסף אפשר לקנות אוזניות עם מיקרופון מחובר שהוא גם כנראה יירצה שיהיה באוזניות)

טכנית כדי להריץ FORTNITE הוא לא חייב מחשב כזה, אבל ההשערה שלי היא שהוא יירצה לשחק דברים יותר כבדים בהמשך ולכן עדיף כבר מראש לקנות משהו שיסחוב כמה שנים מאשר לשדרג\ להחליף בלית ברירה כל שנה.

אחלה מחשב.
לעניות דעתי, אם יתקין לבד ותהיה תקלה בחומרה, החברים הנחמדים מKSP [מניסיוני] ישר יגידו שההתקנה הייתה לא נכונה והאחריות על המתקין ושאר מרעין בישין.
[לא שאני חושב שצריך לשלם על ההתקנה]

אחלה מחשב.
לעניות דעתי, אם יתקין לבד ותהיה תקלה בחומרה, החברים הנחמדים מKSP [מניסיוני] ישר יגידו שההתקנה הייתה לא נכונה והאחריות על המתקין ושאר מרעין בישין.
[לא שאני חושב שצריך לשלם על ההתקנה]
אין תשלום על ההתקנה, התשלום הוא עבור מערכת ההפעלה ( והרווח שלהם). באחד הסרטונים שם הבחור מסביר איך לקנות ב 13$ את מערכת ההפעלה בצורה חוקית.

אני מסונכרן איתך לגמרי יקירי כוונתי הייתה ש:
לרוב במחשבים,
אם ה"מוכר" לא סוגר את עניין ההתקנה, זה נותן לו "תירוץ" בעתיד להשתמט מחובת האחריות על שאר החומרה.
ואני אומר את זה בפה מלא על כל הרשתות הגדולות בארץ, בניגוד לאירופה/ארה"ב, שם זה לא מהווה עניין.

לפיכך, עדיף לדעתי לשלם עוד אולי סכום של 100-200 ולקנות מחשב לא מרשת גדולה שאתה עוד חשבונית עבורה אלא מחנות מחשבים מקומית שהצרכן אולי מכיר ויודע שיש לו עם מי לדבר בעתיד [הוא גם יוכל להוזיל לו את עלות ההתקנה והוינדוס, יש לו דרכים משלו].
זה לא בריטה או טלווזיה שזה עובד/מקולקל ואין עוררין, במחשב יש הרבה תחומים אפורים שאפשר להפיל על הצרכן במקרה של אחריות.
אני פשוט משער שפות"ש לא טכני ויהיה חסר סבלנות במקרה ש:

הסידי לא נפתח, ה-SSD לא עובד, USB קדמי לא מחובר טוב, הספק הפסיק לעבוד אחרי חודשיים [לא שכיח כל הנ"ל, אבל עם התקן של היום, אפשרי בהחלט] ...
קרה לי שהגעתי וטשטשוני עם לא התקנת אצלנו אז , קח את החנוכיה שלך ולך תעשה חנוכה במקום אחר.

אני מסונכרן איתך לגמרי יקירי כוונתי הייתה ש:
לרוב במחשבים,
אם ה"מוכר" לא סוגר את עניין ההתקנה, זה נותן לו "תירוץ" בעתיד להשתמט מחובת האחריות על שאר החומרה.
ואני אומר את זה בפה מלא על כל הרשתות הגדולות בארץ, בניגוד לאירופה/ארה"ב, שם זה לא מהווה עניין.

לפיכך, עדיף לדעתי לשלם עוד אולי סכום של 100-200 ולקנות מחשב לא מרשת גדולה שאתה עוד חשבונית עבורה אלא מחנות מחשבים מקומית שהצרכן אולי מכיר ויודע שיש לו עם מי לדבר בעתיד [הוא גם יוכל להוזיל לו את עלות ההתקנה והוינדוס, יש לו דרכים משלו].
זה לא בריטה או טלווזיה שזה עובד/מקולקל ואין עוררין, במחשב יש הרבה תחומים אפורים שאפשר להפיל על הצרכן במקרה של אחריות.
אני פשוט משער שפות"ש לא טכני ויהיה חסר סבלנות במקרה ש:

הסידי לא נפתח, ה-SSD לא עובד, USB קדמי לא מחובר טוב, הספק הפסיק לעבוד אחרי חודשיים [לא שכיח כל הנ"ל, אבל עם התקן של היום, אפשרי בהחלט] ...
קרה לי שהגעתי וטשטשוני עם לא התקנת אצלנו אז , קח את החנוכיה שלך ולך תעשה חנוכה במקום אחר.
הזכרת לי שלא שמתי לו ספק כוח שם במפרט... פדיחה.
אבל כן אני מסכים, אנחנו חיים בישראל.

התקנה מערכת הפעלה של וינדוס(שעולה 489 ש"ח
כתבתי כבר מספר פעמים בפוסטים אחרים - ווינדוז 10 פרו ממוחזר [ז"א ממחשבים ששבקו חיים] ניתן לקנות באיבי ב 10 יורו. ובבקשה, אל תטחנו שוב את הדיון אם זה לגיטימי או לא. אם קונים בגרמניה או אנגליה זה חוקי לחלוטין לפי חוקי האיחוד האירופאי. לא כך הדבר בארה"ב כי המחוקק עדיין לא מצליח להלחם במונופול של מיקרוסופט אבל באירופה לגיטימי לחלוטין - 10 יורו עם מספר סידורי תקין ממוחזר.

כתבתי כבר מספר פעמים בפוסטים אחרים - ווינדוז 10 פרו ממוחזר [ז"א ממחשבים ששבקו חיים] ניתן לקנות באיבי ב 10 יורו. ובבקשה, אל תטחנו שוב את הדיון אם זה לגיטימי או לא. אם קונים בגרמניה או אנגליה זה חוקי לחלוטין לפי חוקי האיחוד האירופאי. לא כך הדבר בארה"ב כי המחוקק עדיין לא מצליח להלחם במונופול של מיקרוסופט אבל באירופה לגיטימי לחלוטין - 10 יורו עם מספר סידורי תקין ממוחזר.
קראת את כל מה שכתבתי? ציינתי בבירור שם שניתן לעשות זאת ואפילו שמתי קישור לסרטון של מישהו שמסביר איך.

צודק לגמרי,
הבעיה היא שהרישיון הוא לאותו מחשב פיזית , OEM, בין אם זה חוקי או לאו ואם זה חשוב לו, כרגע פחות הסיפור.
בן אדם שלא יודע להתקין Win ולהתעסק עם דרייברים וגם להסתכן בשלילת אחריות או התעסקות יתר במקרה של תקלה, אני חושב שזה פחות מומלץ.
אם אתה עושה ביטוח לרכב, ולהתקין כספת ואימו' זה פשוט וקל, אם זה מבטל את האחריות ויכול לגרום לחברת הביטוח להתנער ממך אז נראה לי שזה לא כלכלי.

הזכרת לי שלא שמתי לו ספק כוח שם במפרט... פדיחה.
אני חושב ש-SSD לטובת כונן C הוא הכרחי במקרה של גיימינג, מעבר לזיכרון RAM גבוהה. זה מאיץ את המחשב משמעותית...

בן אדם שלא יודע להתקין Win ולהתעסק עם דרייברים וגם להסתכן בשלילת אחריות או התעסקות יתר במקרה של תקלה
חביבי, התקנת ווינדוז זה קליק אחד שכול ילד בן 10 היום מסוגל לעשות ודרייברים - הכול אוטמטי.
אחריות? הטכנאים מאתחלים מחשב עם לינוקס ובודקים את 'הברזלים'. אין קשר בין אחריות על המחשב למערכת ההפעלה. במקרה הגרוע ביותר הטכנאי יתקין את ווידוז עבורך בעבור תשלום נוסף.

אני חושב ש-SSD לטובת כונן C הוא הכרחי במקרה של גיימינג, מעבר לזיכרון RAM גבוהה. זה מאיץ את המחשב משמעותית...
כן, SSD כונן C זה must. כונן D יכול להיות קשיח.
זיכרון - מינימום 16 GB.

אחריות? הטכנאים מאתחלים מחשב עם לינוקס ובודקים את 'הברזלים'. אין קשר בין אחריות על המחשב למערכת ההפעלה. במקרה הגרוע ביותר הטכנאי יתקין את ווידוז עבורך בעבור תשלום נוסף.
אתה מתפרץ לדלת פתוחה, אני יודע שהתקנה היא פשוטה ביותר, אני חושב פשוט שהפתרון הסולידי שלכם לא מתאים להדיוטות בנוגע לנ"ל.
טכנאים שיוסיק מכיר, יעשו את הנ"ל.
מוכר בחנות ישראלית טיפוסית יבקש חשבונית , יחפש את שורת ההתקנה , "מצטער חביבי, לא התקנת אצלנו לפיכך ובהתאם לזאת אין אחריות על הספק שלך"
הוא לא יודע להתחיל להסביר לאיש ב-KSP [בהנחה שהישן כבר התפטר] את כל הנ"ל.
הכוונות שלכם טובות והן עצות איכותיות ונכונות, במבחן המציאות אצל המוכר הישראלי, הם יעמדו מול משענת קנה רצוץ. והלוואי ואני טועה.

מנסיון עבר עם ksp כאשר מתקינים לבד קונים רכיבים וכך האחריות היא על רכיבים. עליך האחריות לפענח מה לא עובד ולהביא לחנות.
מאידך תמיד כיבדו אחריות רכיבים והחליפו מה שנדרש ללא הנד עפעף.

עליך האחריות לפענח מה לא עובד ולהביא לחנות.
אמת.
ומכיוון שלא מדובר בטכנאי מחשבים אלא בהדיוט מן השורה, דעתי היא שעדיף לא לא לעשות זאת.
אתה מצפה ממנו להתחיל לפענח לבד מה לא עובד ? רק הטכנאי שיבוא לבדוק, הזמן שיתעסק עם זה וכו' לא שווה את זה.
עדיף לשלם עוד 200,300 ש"ח לחנות מחשבים שלא מוכרת בהיקף גדול כמו רשתות KSP / אייבורי, אבל ייתנו לו את השירות האיכותי יותר.

כפי שכבר אמרו SSD ו-16GB זיכרון מומלץ מאוד. כדאי גם שה-SSD לא יהיה זבל. יש הבדלים גדולים בביצועים בין דגמים שונים. הנה בחירה טובה ולא יקרה:
https://www.amazon.com/dp/B0784SLQM6/

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מחפש קבוצת רכישה לקרן השתלמות זולה (עדיף IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
רוטב פיצה מחפש 20/80 באיזור המרכז להשקעה מעולה. מכירים? נדל"ן 1
ד היי, מחפש מינוף זול שוק ההון 20
S מחפש הזדמנות נדלן עד 1 מש"ח. נדל"ן 0
S מחפש בנרות רעיונות לעבודה כסטודנט התפתחות אישית 4
G מחפש קרן שנסחרת בארץ ודומה לVB שוק ההון 20
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
Shnizelia מחפש אלטרנטיבה איכותית ל-ChatGPT פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 10
סנופקין מחפש עצה: כסף ממניות לסגירת מסלול פריים? נדל"ן 16
חובב_פנסיה2022 אני מחפש מחשבון שיכול לחשב ריבית פריים על תקופה אמיתית היסטורית אוף טופיק 3
ג זוג צעיר מחפש איפה לקנות דירה ראשונה להשקעה נדל"ן 9
א מחפש קרן מחקה מדד NASDAQ טובה. מה חוו"ד החברים? שוק ההון 42
E בן 15, מחפש איפה להשקיע את הכסף יומני מסע אישיים 18
P מחפש מחשבוני פנסיה להשוואת דמי ניהול ומסלולי תשואות, יש דבר כזה? פוסטים מאיכות נמוכה 1
F מחפש מדריכים בנושא השקעות בארה"ב נדל"ן 2
Michel מחפש עזרה בענייני רישום בטאבו ובטבלת איחוד וחלוקה. נדל"ן 0
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ל מחפש בעל מקצוע מתאים אוף טופיק 0
G מחפש אגרות חוב ממשלת ארה"ב שוק ההון 24
F מחפש איש מקצוע עם נסיון במסחר אוף טופיק 0
N מחפש משהו דומה לקרן כספית נקובה דולר רק שנסחרת בארהב שוק ההון 19
de dud מחפש קטע ג׳אז כבר שנים .. HELP! אוף טופיק 4
א מחפש שמות של תעודות הנסחרת ביורו שוק ההון 5
P מחפש נייר עוקב מדד עולמי שמתאים להוראת קבע לילדים שוק ההון 2
flower מחפש להכיר אל-הורית אוף טופיק 9
O מחפש תעודה מקבילה ל XLE בשקלים פוסטים מאיכות נמוכה 2
O מחפש תעודת סל אנרגיה מקבילה ל XLE פוסטים מאיכות נמוכה 0
א אני מחפש הסבר ברור איך להעביר מלאומי לאקסלנס את התיק השקעות שלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה מחפש רעיון להכנסה נוספת יומני מסע אישיים 3
G מחפש מכשיר השקעה זול (ושישאר זול) על S&P500 שוק ההון 11
S מחפש סלולרי חדש - בעקבות השרשור על הפלאפון שהלך לי.. אוף טופיק 10
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
G מחפש את האפיק ההשקעה השני שלי לאחר הACWI של BlackRock שוק ההון 13
D מחפש מדריך לימודי להקמת עסק/חברה בעמ התפתחות אישית 26
Oracle מחפש המלצה והבדלים בין אלבומי תמונות אוף טופיק 3
ת מחפש לקנות לשכור את הספר המשקיע הנבון פוסטים מאיכות נמוכה 7
ל מחפש תעודות סל שוק ההון 0
S מחפש מקבילה אירית צוברת לBND שוק ההון 8
R מחפש קואצ'ר לטיפול אישי התפתחות אישית 12