• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מומחי machine learning

יש לכם במקרה המלצות למקור עם קורס אקדמאיים ברשת ללמידה עצמית שהיא מעבר לקורסים הרגילים?והשטחיים יותר? תודה רבה!

קורסרה, UDEMY ודומיהם (יש איזה 3 או 4 אתרים דומים) - מכילים אחלה קורסים - מומלץ לבדוק ולהתרשם בעצמך

בחלק מהאתרים אפילו אפשר להירשם ולהשתתף בקורס עצמו (ורק אם תרצה דיפלומה רשמית, תצטרך לשלם)

יש את הקורסים של אנדרו.
ובזמנו המליצו לי על הקורס של פרינסטון, אאל''ט.

קורסרה, UDEMY ודומיהם (יש איזה 3 או 4 אתרים דומים) - מכילים אחלה קורסים - מומלץ לבדוק ולהתרשם בעצמך
מהניסיון שלי, הרמה הממוצעת של קורסים בפלטפורמות הללו היא נוראית. לנחש איזה קורס לעשות ללא המלצה קונרנטית לרוב יסתיים במפח נפש, במיוחד אם אתה מחפש העמקה בתחום ולא רמת מדע פופולארי.
יש לכם במקרה המלצות למקור עם קורס אקדמאיים ברשת ללמידה עצמית שהיא מעבר לקורסים הרגילים?והשטחיים יותר? תודה רבה!
סדרת הרצאות ביוטיוב של Andrew Ng, מאד מומלץ - CS229
קורס כללי במדע נתונים (דגש תכנותי בעיקר) - CS109
רשתות ניורונים (עיבוד תמונה) - CS231n
רשתות ניורונים (עיבוד שפה טבעית) - CS224n

עשיתי את כולם לפני כמה שנים. הם לא קלים אבל יעמיקו לך את הידע בדומה לקורס אוניברסיטאי , בתנאי שגם תפתור בעצמך את שיעורי הבית.

תודה רבה! מצאתי מלא קורסים בUdemy ו coursera מקווה שיספיקו.
צריך ללמוד מתמטיקה בשביל זה? כלומר אני צריך לדעת חומר תיאורטי מתמטי ? כי להבין אלגורתמים לעומק..
מחזיר מעט אחורה את השרשור ברשותך.
קישור?

@הפרופסור אני יכול לשתף מנסיוני כי הדבר אפשרי.
מישהו שאני מכיר החליט כי הוא רוצה להכנס לתחום של Deep Learning ולמד מספר קורסים כמו Fast.ai CS231 ועוד כמה שמתמקדים בתכנות תוך כדי למידת פייתון.
בנוסף השתתף ב Bootcamp ולמרות שלא היה קל למצוא עבודה, בסוף הצליח למצוא משהו בתחום, למרות שלא לגמרי כמו שרצה, ובעבודה השניה הגיע ל Deep Learning

עם כח רצון והשקעה, גם אתה תוכל

מחזיר מעט אחורה את השרשור ברשותך.
קישור?
עוד לא התחלתי ללמוד אונליין, עומס בתואר ואין זמן, אז לא נסיתי עדיין קורסים. אבל הנה הקורסים שכנאה אעשה בקיץ: (אמורים להיות מהטובים ביותר)

בנוסף.. המליצו פה על מלא קורסים טובים, תדפדף קצת בתגובות.

נערך לאחרונה ב:
@הפרופסור אני יכול לשתף מנסיוני כי הדבר אפשרי.
מישהו שאני מכיר החליט כי הוא רוצה להכנס לתחום של Deep Learning ולמד מספר קורסים כמו Fast.ai CS231 ועוד כמה שמתמקדים בתכנות תוך כדי למידת פייתון.
בנוסף השתתף ב Bootcamp ולמרות שלא היה קל למצוא עבודה, בסוף הצליח למצוא משהו בתחום, למרות שלא לגמרי כמו שרצה, ובעבודה השניה הגיע ל Deep Learning

עם כח רצון והשקעה, גם אתה תוכל
תודה אחי
זה באמת מעודד ומשמח לראות אנשים שהצליחו בסוף

מנצל״ש,
מתכנת עם מעל עשור ניסיון, ללא רקע אקדמי כלל, איזה נושאים חשוב ללמוד ולהכיר כתשתית לפני לימודי ML ?
או במילים אחרות, מישהו שלא למד מתמטיקה מעבר לנלמד בביה״ס (למעט נושאים נקודתיים שנדרשו תוך כדי עבודה), איזה לימודים הייתם ממליצים לו להשלים לפני ML ?

סדרת הרצאות ביוטיוב של Andrew Ng, מאד מומלץ - CS229
קורס כללי במדע נתונים (דגש תכנותי בעיקר) - CS109
רשתות ניורונים (עיבוד תמונה) - CS231n
רשתות ניורונים (עיבוד שפה טבעית) - CS224n
תודה, מכיר עוד קורסים מומלצים בנושא מסטנפורד?

תודה, מכיר עוד קורסים מומלצים בנושא מסטנפורד?

הקורסים האלה עדיין רלוונטים מכיוון שהם דואגים להתעדכן בהתפתחויות חדשות. אם אתה רוצה רוצה ללמוד על תחום ספציפי, תאלץ להיות יותר ספציפי בעצמך.

הקורסים האלה עדיין רלוונטים מכיוון שהם דואגים להתעדכן בהתפתחויות חדשות. אם אתה רוצה רוצה ללמוד על תחום ספציפי, תאלץ להיות יותר ספציפי בעצמך.
תודה, התחלתי עם CS229
מתכנן להמשיך לcs230

קראתי מה שכתבת לגבי זה שאתה הולך ללמוד רגרסיה לינארית.. לי זה נשמע שאתה עוד רחוק מדרישות הסף לתפקידים כאלה
להרבה משרות פיתוח אלגוריתמים או DS הדרישה היא לתואר שני במדעי המחשב, או למועמדים מתחומים אחרים שהגיעו לרמה קרובה, נגיד תזה או דוקטורט בתחום אחר שהיה בו פיתוח אלגוריתמים או חלק משמעותי בו קשור לסטטיסטיקה
בשביל אדם שעוד לא למד רגרסיה לינארית, ולא במסלול שכולל קורסים רלוונטיים במדעי המחשב, הייתי אולי שוקל קודם להסתכל על משרות של דאטה אנליסט. שם הדרישות המתמטיות קלות יותר, ותוכל להשתמש בידע בפייתון שהתחלת ללמוד כדי להציג דאטה או להריץ קלאסטרינג וכו'

קראתי מה שכתבת לגבי זה שאתה הולך ללמוד רגרסיה לינארית.. לי זה נשמע שאתה עוד רחוק מדרישות הסף לתפקידים כאלה
להרבה משרות פיתוח אלגוריתמים או DS הדרישה היא לתואר שני במדעי המחשב, או למועמדים מתחומים אחרים שהגיעו לרמה קרובה, נגיד תזה או דוקטורט בתחום אחר שהיה בו פיתוח אלגוריתמים או חלק משמעותי בו קשור לסטטיסטיקה
בשביל אדם שעוד לא למד רגרסיה לינארית, ולא במסלול שכולל קורסים רלוונטיים במדעי המחשב, הייתי אולי שוקל קודם להסתכל על משרות של דאטה אנליסט. שם הדרישות המתמטיות קלות יותר, ותוכל להשתמש בידע בפייתון שהתחלת ללמוד כדי להציג דאטה או להריץ קלאסטרינג וכו'
היי
הדיון פה נפתח לפני זמן רב. מאז, למדתי הרבה יותר מרגרסיה לינארית.
לא ידעתי מה זה בכלל רגרסיה בזמנו, היום אני מריץ אלגורתמים הרבה יותר מסובכים ומתמודד עם בעיות באופן יומיומי. למעשה אני כבר לא משתמש ברגרסיה, פעם ב כזה. אז כן עשיתי התקדמות עצומה ממש, ואני עוד מעט מסיים תואר עם ים של כלים וידע שלא היה לי אז.
למרות זאת, אני כן מכוון כרגע למשרות דאטה אנליסט, ואני באמצע למידת SQL. אני לא מכוון כרגע ל DS כי אני לא מרגיש מוכן, יש לי עדיין מה לשפר.
דאטה אנליסט נשמע לי די פגז בשלב הזה.

למדת אונליין או במהלך תואר?
אשמח לשמוע איך למדת אם תסכים לשתף כמובן
גם וגם. למידה עצמית: בעיקר יוטיוב. לקחתי כמה קורסים אונליין (udemy או coursera) פה ושם אבל לא הרגשתי שתרמו לי המון. וממליץ בחום על האתר הזה.
לקחתי קורסים רלוונטים במהלך התואר, ואלה כן תרמו לי המון. לא התפשרתי על קורסים קשים, זה הכרחי. וכמובן קיבלתי המון עזרה מהמנחה שלי (אני סטודנט לתואר שני) במחקר, בקוד, ובחשיבה מדעית.

היי הגעתי במקרה לשרשור הזה ואשמח לקבל איזה עצה
אני סטודנט שנה שלישית לתואר ראשון בבן גוריון, תעשייה וניהול ואני אחרי קורס בלמידת מכונה ( נושא שמאוד התחברתי אליו) וכמובן כל קורסי הבסיס ברגרסיה סטטיסטיקה אלגוריתמים וכו..
רציתי לשאול אם לדעתכם זה מספיק בשביל להתחיל להגיש למשרות סטודנט בתחום או איזה בכלל משרות יש בתחום הזה שהם לא דאטה סיינס אחרי תואר שני
תודה רבה

נושאים דומים

Back
למעלה