• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לחכות להנחות?

אנא-אל

משתמש בכיר
דירוג
2,522
בקשר לתוכנות או קורסים אינטרנטים בתלשום וכד',
שמתי לב שאם אני מתחילה את תהליך הרכישה (וממלאה מייל) ולא מסיימת אותו, אחרי יום או יומיים מגיע לי מייל אם הנחה שתקפה ליומיים.
עכשיו אני לא זוכרת, אם אני מתעלמת גם ממנו, אז אחרי חודש שולחים הנחה עוד יותר גדולה.
בהנחה שאני רוצה את המוצר, אבל יכולה לחכות, תהיתי אם מנסיונכם זו אכו דרך שוויק נפוצה, שכדאי לי להתעלם ותגיע הנחה גדולה יותר.

נערך לאחרונה ב:
על איזה אתר לדוגמה את מדברת?

זה קצת אישי. זה קרה לי לפחות בשני 'מוצרים' שונים לחלוטין בגלל זה אני שואלת, אם זו שיטה נפוצה.
ואם זו שיטה נפוצה, אז זה טריק צרכני שראוי להפיץ פה:)

לא נתקלתי בזה, אבל אני משתדל מראש להמנע מ"בתשלום".

הכוונה היא שנניח שאת רוצה לקנות משהו ב-Bed Bath & Beyond, תחפשי בגוגל עם מילות מפתח מתאימות (coupon shopping cart abandoned) ותראי אם אנשים כותבים על זה משהו.

מעולם לא נתקלתי בתופעה אבל זה ממש מצחיק, כי זה בדיוק הטקטיקה של השוק שבה הלקוח אומר "אני הולך" ואז המוכר צועק אחריו שיתן לו הנחה D:

אני עושה טקס קבוע באתר שאני מזמין ממנו תוספי מזון. ממלא עגלה, יוצא.
מחכה למייל הנחה לסיים את הקניה.

אכן דבר נפוץ.
בקשר לתוכנות, לא נתקלתי בזה. מעדיף לכתוב להם קראק, לוקח זמן אבל זה גם מהנה (אני לא מתכוון לווינדוס או לפוטושופ אלא תוכנות פשוטות יותר).

@אנא-אל התופעה מוכרת,
איזה קורס ווידאו שעולה באתר 100$, נרשמתי, לאחר שבוע קיבלתי מייל הנחה ל 60$ לאחר עוד שבוע עוד מייל החנה ל 30$
לגבי שאלתך האם המבצע יימשך וכו'
1. אם דורשים מייל בלבד את יכולה פשוט לנסות ואם אכן עבר הזמן והמבצע לא רלוונטי להשתמש עם כתובת מייל אחרת וכד'
2. מניסיוני לעיתים הקישור במייל מוביל בסופו של דבר לעמוד גנרי תמידי של המבצע (שלא מופיע בגוגל), הלינק מהמייל אכן תקף רק לפרק הזמן שהוקצב, אך אם תכנסי אליו בתוך מסגרת הזמן תבדקי מה הכתובת של הדף אליו הגעת, במקרה שסיפרתי קודם העמוד הרגיל היה נקרא order העמודים של המבצע order60 ו order30 בהתאמה.. במצב הזה את יכולה גם לבדוק את הלינק בטלפון או במחשב אחר

עכשיו עשיתי משם הזמנה.

אף פעם אני לא מצליחה לקבל שם הנחות מיוחדות.
מצד שני זה כל כך זול ביחס לארץ.. אז דיינו.

בפעמים האחרונות מילאתי עגלה ויצאתי. אחרי 1-3 ימים קיבלתי מייל שמציע 10% הנחה כדי לסיים את ההזמנה, גיליתי את זה במקרה כשבאמת פעם אחת התחרטתי אבל זה חזר על עצמו בינתיים.
שימי לב שיש שם גם חבר מביא חבר שנותן ל10$ לך ולו אם הוא מזמין משלוח (רמז החבר יכול להיות את בעצמך עם כתובת מייל שונה)

יש תוספים לדפדפן שמתריעים לך כשאת בסל קניות כשיש קופון שיכול להוזיל לך את הקניה (הם ממש סורקים קופון קופום ובודקים מה מהם עבד ונתן הכי הרבה). אני לא אתפלא אם יש גם תוסף שמתריע לך שכדאי לך להמתין למייל כזה (ואם לא אז אולי כדאי להרים את הכפפה... :))

• אהבתי
Reactions: Roi
@liranviper
פרטיות פרטיות פרטיות.
אבטחה אבטחה אבטחה.
התוספים הללו מן הסתם אוספים הרבה מידע כדי לבנות מאגר נתונים.
כל עוד הדפדפנים לא מספקים מנגנון הרשאות מתקדם כמו אנדרואיד למשל אני נזהר מלהתקין תוספים מן הגורן ומן היקב.
צריך לזכור שלתוספים יש גישה לכל המידע בדפים שאנו גולשים, סיסמאות וכו'
אז מי שיש לו פרופיל או דפדפן dedicated מזובל בתוספים למטרות אלו, אחלה, רק לזכור לא לגלוש שם בשוטף.

אז מי שיש לו פרופיל או דפדפן dedicated מזובל בתוספים למטרות אלו, אחלה, רק לזכור לא לגלוש שם בשוטף.
איפה ניתן לראות הרשאות של תוספים בכרום ?
האם יש שיתוף של מידע בין התוספים במידה וכמה מהם מותקנים בדפדפן, זה שגרום שומר סיסמאות שלי זה לא אומר שהוא משתף אותם עם תוספים אחרים, נכון?

איפה ניתן לראות הרשאות של תוספים בכרום ?
כאן chrome://extensions
מתחת כל תוסף יש לחצן details אבל אין לך אפשרות לכבות לו הרשאה מסוימת, או הכל או כלום כמו באנדרואיד של פעם.
האם יש שיתוף של מידע בין התוספים במידה וכמה מהם מותקנים בדפדפן,
לא מה שידוע לי.
זה שגרום שומר סיסמאות שלי זה לא אומר שהוא משתף אותם עם תוספים אחרים, נכון?
נכון.
אבל יכול להיות שהוא עצלן או רשלן ושומר את הסיסמאות clear text
(ניסוח קצת אופטימי) יכול להיות שהוא שומר מידע אישי או רגיש שלך על ענן שלו שאינו מאובטח כראוי ו/או מעביר מידע לשרת באופן חשוף וללא הצפנת SSL (סליחה על הפרנואיה)

רק שיהיה ברור, תוסף מסוגל להתקין לכם keylogger ולאסוף את כל ההקשות מקלדת ותנועות עכבר. **עריכה: רק בתוך הדפדפן כמובן.**

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ב להתחיל בניית בית פרטי עכשיו או לחכות כשנה נדל"ן 2
א למכור RSU עכשיו או לחכות לפנסיה ולחסוך מס שוק ההון 3
ה השקעת סכום לסגירת מסלול משכנתא - עכשיו או לחכות נדל"ן 7
O המעסיק עדיין לא מפריש לי פנסיה כי כבר חצי שנה אין לי קרן פנסיה פעילה האם לפי תיקון 190 אוכל להפקיד בעצמי או שצריך לחכות? פוסטים מאיכות נמוכה 1
ה פקדון בבנק - האם לחכות? שוק ההון 15
deussex האם בירידה בבורסה יש היגיון לחכות עם ניוד קופות גמל (עוקבי מדד) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
ש למה לחכות עם דירה להשקעה? נדל"ן 18
I כמה לחכות לפני קניית יחידות בקופת גמל ira פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
T האם כדאי לחכות עם קניית רכב לדצמבר, אם החל מה-1 לאוקטובר לא יהיה לי רכב? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D מחזור משכנתא - האם לחכות? צרכנות פיננסית 1
ב הרגשה של הקרבת ההווה בשביל העתיד או איך להצליח להנות מהדרך ולא רק לחכות ליעד יומני מסע אישיים 8
I האם כדאי לקנות עכשיו או לחכות שיירד עוד ? שוק ההון 16
ה לקנות דירה או לחכות? עד איזה סכום? נדל"ן 10
H האם כדאי לחכות לירידות בשוק כדי להעביר תיק לברוקר אחר? שוק ההון 8
P להשקיע או לחכות? שוק ההון 22
I התלבטות בנושא השקעה - לחכות על הגדר או לקחת משכנתה? נדל"ן 7
M מימוש RSU או לחכות ? לצורך סילוק חלק מהמשכנתא שוק ההון 4
ה פתיחת קרן השתלמות מאפס: האם עדיף לחכות עם ה-IRA? שוק ההון 5
ה האם לקנות דירה או לחכות לזכיה במשרד השיכון נדל"ן 13
א לחכות לתחילת שנת המס כדי לפתוח חשבון? [דיווח לאזרח אמריקאי] שוק ההון 22
R קרן מחקה מדד שיש בה רכיב אירופי - לחכות שיהיה עוד יותר זול או לקנות עכשיו? שוק ההון 5
ג למכור או לחכות? שוק ההון 58
V החלק האג"חי בתיק למי שבונה את התיק שלו בימים אלה - איזו סיבה יש לקנות ולא לחכות? שוק ההון 54

נושאים דומים

Back
למעלה