• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא הכל אמריקה: הישראלים שחוזרים מעמק הסיליקון לארץ

oz1987

משתמש רגיל
דירוג
256
http://finance.walla.co.il/item/3009071

לא הכל אמריקה: הישראלים שחוזרים מעמק הסיליקון לארץ

קרוב למאה אלף ישראלים ביצעו רילוקיישן במטרה להשתלב בתעשיית ההיי-טק של עמק הסיליקון. לא מעט עובדים שואפים להשתקע בארה"ב אבל יש גם כאלה שבוחרים לבצע פרסה

כמו חיפוש הנפט/גז בארץ.
היום זה כבר לא "אם אמצא", זה "מתי אמצא".
למה מה כבר ל- x יש שלי אין?

אז מה?בשנות ה50-60 100 ישראלים הגרו לניו יורק כדי להיות נהגי מוניות.

אז מה?בשנות ה50-60 100 ישראלים הגרו לניו יורק כדי להיות נהגי מוניות.
בשנות ה-80 אלפים נסעו לאמריקה לעבוד בהובלות ובשיפוצים. בלוס אנג'לס נקראו רחובות שלמים ע"ש הקיבוצים שמהם הורכבו...
מה סטטיסטיקת החזרה לישראל של מהגרים, מישהו יודע?

בשנות ה-80 אלפים נסעו לאמריקה לעבוד בהובלות ובשיפוצים. בלוס אנג'לס נקראו רחובות שלמים ע"ש הקיבוצים שמהם הורכבו...
מה סטטיסטיקת החזרה לישראל של מהגרים, מישהו יודע?
איך רבין קרא להם בזמנו?

איך רבין קרא להם בזמנו?
נפולת של נמושות, אנחנו המדינה היחידה בעולם שעליה מתקבלת כדבר חיובי וירידה כשלילי.
כאילו חסרים אנשים ממדינות שונות בעולם שהיגרו למדינות אחרות כדי לשפר את אורח חייהם.

יש איזו שהיא פואנטה לשרשור?
ליצור דיון כמו כל פוסט אחר

נפולת של נמושות, אנחנו המדינה היחידה בעולם שעליה מתקבלת כדבר חיובי וירידה כשלילי.
כאילו חסרים אנשים ממדינות שונות בעולם שהיגרו למדינות אחרות כדי לשפר את אורח חייהם.
{טקסט מלא פאתוס על השואה, ובניין הארץ}

הייתי לוקח את השרשור לכיוון של תקשורת צהובה שממחזרת כתבות כאשר היא יודעת שזה נוגע בנקודה רגישה לישראלים ויצור טרפיק.
זה סוג הכתבות שהם יכולים לייצר תקופתית ואוטומטית על ידי תוכנה , אין צורך במקוריות כלשהי, והכל זה ניסוח מחדש של תוכן ישן, הציטוטים הם אותם ציטוטים ("אמרו לי שאני טיפש שחוזר לארץ", "הזהב לא מתגלגל ברחובות"), ורק צריך להחליף השמות של המשפחות :).

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ה רווחי הון - אמריקה וישראל מיסים 9
identitybridge פתיחת חשבון בInteractive Brokers - ישראל, אנגליה או אמריקה צרכנות פיננסית 21
O פתיחה באינטראקטיב אמריקה שוק ההון 0
נגב האם החישוב שלי נכון? חלוקה עולמית נטולת אמריקה שוק ההון 38
ע קרן מחקה ערך שוק גדול עולמי\ חוץ צפון אמריקה שוק ההון 24
ט יש מידע על דמי הניהול הממוצעים (פנסיה, ביטוח מנהלים) שמשלמים הישראלים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
E שינויים במסמכי ניכוי סוף שנה של הבנקים הישראלים מיסים 7
פ האם הישראלים "אנשים חמים" לדעתכם? או שזה בדיוק ההפך? אוף טופיק 13
ע IB מאפשרים מסחר בקריפטו. האם יש חשש שהבנקים הישראלים יחסמו העברות אל\מ IB? שוק ההון 7
Leo הישראלים כלואים בארצם בשם השוויוניות אוף טופיק 62
N מה גורם לירידות החדות באג"חים הישראלים כרגע? שוק ההון 31
yossik למה הישראלים נגועים באובססיה לרכוש בלוקים? אוף טופיק 82
adamshalev איך עוקבים אחרי הני"ע הישראלים ב-Google Spreadsheets ? אוף טופיק 30

נושאים דומים

Back
למעלה