• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

יצרתי כלי למעקב ואיזון תיק השקעות סולידי בordernet

• פותח הנושא OrZ
  • פורסם בתאריך

OrZ

משתמש רגיל
דירוג
140
אז הייתה לי תקופת בידוד פרודוקטיבית, והפכתי כלי שבניתי לעצמי למערכת מקיפה למשקיע הפסיבי הישראלי (שנאלץ להשתמש בordernet).
הכלי מחליף את הצורך בכל האקסלים השונים, ונותן תובנות חדשות:
wg6l931.png

אז איך מעלים מידע? משיקולים של פשטות ואבטחת מידע, בחרתי להתבסס על התנועות שאפשר לייצא ממערכות ordernet השונות.
כדי להשתמש במערכת, יש לייצא קבצי אקסל מאורדרנט עם כל התנועות מכל השנים. הקבצים הם אנונימיים ולא מכילים פרטי משתמש, חשבונות בנק וכו׳ - מוזמנים לבדוק.
כדי לייצא תנועות ממערכת ספארק, יש ללכת לחשבון שלי -> תנועות - > בחירת תאריכים של שנה ספיציפית -> שלושה קווים קטנים בצד שמאל -> ״יצוא לexcel״
לצערי הצלחתי רק לייצא עד שנה בפעם אחת, אז יש צורך לבצע את הפעולה עבור כל שנה שבה התיק היה קיים.
אז אחרי הפעולה המציקה הזאת, מה מקבלים?

למה כדאי להשתמש במערכת במקום פשוט להתחבר לordernet:
* ui שלא גורם לרצות להוציא את העיניים עם כף (כולל מצב Dark)
* כלי לאיזון התיק לפי אחוזים
* תצוגת דמי ניהול מעודכנת לכל קרן וETF בתיק.
* אפשרות להעלות תנועות ממספר חשבונות ordernet שונים ולקבל תמונת על (בעתיד גם טאב לכל חשבון, שימושי כדי להפריד בין חשבונות ממוסים וכאלה שלא).

אפשרויות לעתיד:
* דוחות מתקדמים, היסטוריית דיבינדים, חישובי מס.
* התרעות במייל כאשר עולים דמי ניהול לקרן, או שצצה בשוק אלטרנטיבה זולה יותר.
* התרעות כאשר אנשים הברוקארז׳ מזינים לא נכון פעולות כגון דיבידנדים ואיחודי הון.
* התרעות כאשר החישוב מס שהוזן לא תואם את התיק.

אני בטוח שיש המון באגים (אין תמיכה כרגע בניירות הנקובים בEURO בכלל), המערכת הייתה בעיקר לשימוש אישי שלי ושל חברים. אני לא מרוויח שום דבר פה בכל מקרה.
מקווה שעוד אנשים ימצאו תועלת!

לינק: https://ordernet.herokuapp.com/
1) שם חדש וכתובת חדשה! shovi.live. לצערי זה אומר שכל מי שהזין אחוזים בכלי איזון התיק יאלץ להזין אותם שוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
תודה לכמה מכם שהשתמשו כבר. גאה להגיד ש100% מכם חטפו שגיאות ואף אחד לא הצליח להעלות את הנתונים בהצלחה :lol:
אני חושב שתיקנתי הכל, מוזמנים לנסות בשנית.

לצערי אין לי קבצי אקסל מאורדרנט להעלאות (סוחר דרך פפר אינווסט בתיק קטן), אבל הייתי מאוד סקרן, אז רציתי לנסות מה אפשר לראות.
הכניסה והתממשקות עם חשבון גוגל גרמה לי קצת להרתע-לשם מה היא? יש שמירה של המידע להתחברות הבאה ע"פ החשבון?
באג קטן ששמתי לב אליו הוא שאם לוחצים על "תכנון חיסכון (בקרוב)", האתר פשוט הופך לדף לבן.
ה-UI באמת נראה הרבה יותר "חלק" ומודרני מה-UI של כל בנק בערך או בית השקעות שאני מכיר-גם ממסך הפתיחה, וגם לפי צילומי המסך.
אם מישהו כאן מוכן לתרום לי כמה קבצי אקסל מאורדרנט כדי לשחק עם האתר, אשמח :)

איך אתה הכנת לבד אתר שמנגיש בצורה כל כך נעימה את הביצועים של תיק ההשקעות? איפה למדת לעשות את זה?

ואו, הזכרת נשכחות :)

הכניסה והתממשקות עם חשבון גוגל גרמה לי קצת להרתע-לשם מה היא? יש שמירה של המידע להתחברות הבאה ע"פ החשבון?
באג קטן ששמתי לב אליו הוא שאם לוחצים על "תכנון חיסכון (בקרוב)", האתר פשוט הופך לדף לבן.
בדיוק, אני מאחסן את הקבצים שאתה מעלה, ומבקש הזדהות כדי לקשר אותם אליך במטרה שלא תצטרך להעלות אותם כל פעם.
כשיהיה לי זמן אני אוסיף הזדהות באמצעות מייל וסיסמה, כדי שמי שלא רוצה לקשר חשבון גוגל לא יצטרך.
תודה על הדיווחי באגים, תמשיך להזרים אותם

עצם זה שצריך להתחבר עם מייל ואז להעלות קבצים גורם לכך שזה לא יהיה אנונימי ;)
אבל עבודה יפה

סוג הדברים שממש הייתי רוצה שיקרו בצד הלקוח. לא רואה שום סיבה להעלות את הנתונים שלי.
יפה מאוד!

האם קוד המקור זמין למבט \ למידה ולתרומות בגיטהאב \ מקביל?
כרגע לא.

סוג הדברים שממש הייתי רוצה שיקרו בצד הלקוח. לא רואה שום סיבה להעלות את הנתונים שלי.
הנתונים נשמרים בצד שרת לשם פשטות. ככה גם מתאפשרת גישה ממובייל, ועוד דברים מעניינים בעתיד.
אתם מוזמנים להשתמש באתר https://www.mailinator.com כדי לקבל כתובות מייל חד פעמיים ולהתחבר איתם :)

חוץ מזה תיקנתי כמה באגים בנושא של חישובי מס, אז אם שמתם לב למספרים קצת מוזרים אתם מוזמנים לנסות שוב.

נערך לאחרונה ב:
אהלן, אתמול בשעה טובה רכשתי את הניירות של התיק השקעות שלי ורציתי לראות איך זה נראה בכלי מעקב שיצרת ויש לי שאלה
לתיק הפקדתי 61 אלף שקלים
המרתי 35 אלף שקלים ל-10100 דולר
בשקלים הנותרים (26 אלף) רכשתי קרנות אגח
וב10 אלף דולר רכשתי ניירות זרים

על פניו הכל בסדר אבל בטבלה בכלי מעקב שלך, לשווי התיק הוא מוסיף את ה35 אלף שקל שעברו המרה ל10 אלף דולר
כלומר בחישוב שלו במקום 61 אלף הוא רושם 96 אלף.

מה קורה פה בעצם?
תצוגה של התיק:
https://ibb.co/PYxD1j6
PYxD1j6

על פניו הכל בסדר אבל בטבלה בכלי מעקב שלך, לשווי התיק הוא מוסיף את ה35 אלף שקל שעברו המרה ל10 אלף דולר
זה מכוון.
מזומן בדרך כלל נחשב חלק בלתי נפרד מהתיק, ואורדרנט אפילו מתייחסת ליתרה שלך במטבע זר כפוזיציה לכל דבר.
בברוקרים מסויימים אפשר גם לחבר את אורדרנט לחברת IB כברוקר זר, ואז הפוזיציית דולרים נהפכת לכסף שזמין לך לקניות.

זה מכוון.
מזומן בדרך כלל נחשב חלק בלתי נפרד מהתיק, ואורדרנט אפילו מתייחסת ליתרה שלך במטבע זר כפוזיציה לכל דבר.
בברוקרים מסויימים אפשר גם לחבר את אורדרנט לחברת IB כברוקר זר, ואז הפוזיציית דולרים נהפכת לכסף שזמין לך לקניות.
הוא המיר 35000 ב-10100 דולר וקנה בהם ניירות זרים.
כלומר ה-35000 האלה הם כבר לא חלק מהתיק (והניירות שהוא קנה כן).
התיק שווה (אם הוא ביצע את כל הפעולות ברצף ולא היו תנודות חדות בשוק) 61000 ש"ח (פחות עמלות), לא 96000 ש"ח.

מצטער, לא הבנתי אותך קודם בכלל :)
אתה במצב ביניים שבו אורדרנט פתחה לך ״התחייבות״ לקניית מניות זרות, אך עדיין לא העבירה את המזומנים ולא נעלה את שער החליפין דולר/שקל לצורכי מס.
לוקח בדרך כלל 3 עסקים ימים עד שזה קורה, ואז נוצרים עוד תנועות שתצטרך להעלות שיראו לכלי מה המספרים הסופיים.
אבל תכלס זה מצב מאוד מבלבל שיכול לקרות הרבה, אז אני אגרום לו להיות מיוצג בצורה הגיונית ולמנוע בעיות כאלה בעתיד :)
אגב, אני מוסיף כתובת מייל לתחתית העמוד למקרה שיש לאנשים עוד שאלות ולא רוצים לשאול פה.

"התרחשה שגיאה, נא לנסות שוב
האם העליתם את כל קבצי התנועות מאז פתיחת התיק?"

הלכתי הכי אחורה באורדרנט (אצלי זה מתחיל מ-2015) והורדתי קבצים על כל השנים מאז. כשאני מנסה להעלות אותם, אני מקבל את השגיאה הזאת .

הלכתי הכי אחורה באורדרנט (אצלי זה מתחיל מ-2015) והורדתי קבצים על כל השנים מאז. כשאני מנסה להעלות אותם, אני מקבל את השגיאה הזאת .
לצערי לא שמרתי מספיק מידע על שגיאות, תנסה שוב ואני אבדוק את הבעיה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 1
someone235 מכירים כלי לניתוח הוצאות ברמה השנתית? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
S כלי טכני לירושה - גמל / פוליסת חיסכון? צרכנות פיננסית 2
I איך לייצר כלי שמבטיח את התשואה המקסימלית בין ריבית קבועה ומדד? שוק ההון 4
E כלי עוקב אחרי השקעות - ShareSight שוק ההון 5
H השקעה חודשית לילד - כלי ושיטת פעולה? שוק ההון 4
O כלי עבודה לבית - מאיפה קונים? אוף טופיק 2
N כלי שעוזר לנתח מניות ספציפיות שוק ההון 2
adamshalev כלי למעקב אחר תיק השקעות - Donatello שוק ההון 314
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
M כלי שמאפשר בניית תיק השקעות וירטואלי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Y האם יש איזה כלי כלי שמאפשר לקבל התראה ברגע שטריגר מופעל... שוק ההון 5
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
H כלי / אתר למידע שוק חי - מסחר תכוף שוק ההון 4
Michel כלי לצורך ביצוע backtesting שוק ההון 0
Liron2035 רענון כלי השקעה בקה"ש IRA פסיבי/עולמי (IWDA -> בלקרוק) שוק ההון 23
יבגני_ל מחפש כלי למעקב אחר תיק השקעות שוק ההון 6
Yuval328 האם קיים כלי לשערוך קרנות? שוק ההון 2
T סוף סוף כלי ישראלי למעקב אחרי תיקים שוק ההון 14
Benjamin W כלי בישול אוף טופיק 28
מ כלי לבדיקת קורלציה בין מספר ETF שוק ההון 3
M כלי תקשורת פיננסי מומלץ צרכנות פיננסית 17
M כלי לניהול תקציב וניהול שוטף צרכנות פיננסית 2
O.G זקוק לעזרה בבחירת כלי ההשקעה ב-IRA שוק ההון 5
א כלי השקעה שוק ההון 6
א כלי להשוואת הלוואות (משכנתא) נדל"ן 5
מ איזה כלי צריך לשחרור דלת תקועה? אוף טופיק 3
זריקת תבונה כלי חיסכון של בנקים - שוק ההון 21
K כלי לניהול המצב הכלכלי שוק ההון 8
מ כלי להשוואת מדדים / מניות / קרנות נאמנות /קופות גמל שוק ההון 3
wa11a כלי עבודה שכל הנדי מן(או וומן) צריך מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
רוקישיק כלי מעקב אחר הפרוטפוליו שוק ההון 6
סתןלי ת'כסף בחירת אסטרגיית כלי השקעה שוק ההון 13
נ מקפיא עמוק - כלי חיסכון או בזבוז מיותר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
whybe כלי(ם) לניהול תקציב התפתחות אישית 2
Rio כלי פיננסי שלא הזכרנו - פוליסת חיסכון (דוגמא ספציפית בפנים) שוק ההון 24
adamshalev KaChing - כלי שפיתחתי למעקב אחר הוצאות ועוד .. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 129
ח מחפש אקסל למעקב אחרי תיק השקעות אוף טופיק 1
E הדרך המומלצת למעקב אחר S&P 500 שוק ההון 1
yossik תוכנות, אפליקציות למעקב ואנליזה של שוק ההון, ניהול תקציב ועוד... אוף טופיק 11
Zach Moshe תעודת סל למעקב אחרי גז/נפט וכו׳... שוק ההון 1
פ אפליקציה למעקב אחר הוצאות ועידכון קופת גמל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
ד אקסל למעקב אחרי תיק השקעות שוק ההון 1
א אפליקציה למעקב אחר מניות שוק ההון 8
nedlir סקריפט פייתון למעקב אחר מניות ישראליות אוף טופיק 1
נ קרן סל למעקב מיטבי אחרי השוק הסיני שוק ההון 14
D אתר/אפליקציה מומלצים למעקב אחר מניות בארץ ברמה של yahoo finance לפחות שוק ההון 7
F קבצי אקסל למעקב אחרי השקעות נדל''ן נדל"ן 1
א אפליקציות למעקב אחר הוצאות-הכנסות אוף טופיק 3
א ETF מומלץ למעקב אחרי SP500? שוק ההון 2

נושאים דומים

Back
למעלה