• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הנחות קבלן בפרי-סייל של פרוייקט תמ"א

iragg

משתמש רגיל
דירוג
136
שלום לאנשי הנלד"ן בפורום [ @אורי ג. @רוני ואחרים וטובים שלא הזכרתי]!

אני רואה מסביב שכאשר יזם של תמ"א מתחיל לשווק פרוייקט, כמו רוב הקבלנים, הוא נותן "הנחות" (שחלקן כמובן קשור לעובדה שאין היתר / שהדירה טרם נבנתה ויש עוד 3-4 שנים עד לקבלתה). האם מישהו יודע להגיד מה הנחה מקובלת בשלב הפרי סייל האזור המרכז מיד לאחר קבלת היתר בניה?

אני שואל משום שיש לי אפשרות להצטרף לקבוצה שמתכננת לרכוש 4 עד 6 דירות מיזם תמ"א ידוע. מדובר בקבוצה שרוב חבריה רכשו בעבר דירות בהנחות מאותו יזם בשלבים מוקדמים של פרוייקטים אחרים שלו ויש קשר אישי ארוך שנים בין מישהו בכיר מאוד ביזם לראש הקבוצה.

מידע נוסף - היתר הבניה התקבל לפני כחודש לאחר עיכוב משפטי של מספר שנים. מדובר ביזם תמ"א ידוע ובאזור ביקוש חזק (גבול ת"א).

לאיזה גובה הנחה ניתן להגיע כקבוצה? מה עוד ניתן לקבל מהיזם בשלב הזה שאתם יודעים שמקובל לבקש? האם לדעתכם אפשר לקבל הנחות משמעותיות גם כאשר הקבוצה מעוניינת לרכוש מספר דירות במספר פרוייקטים שונים של אותו היזם?

אני שואל משום שיתכן שאוכל להצטרף לקבוצה הנ"ל אבל אני רוצה להבין יותר טוב את האפשרויות.

שאלות/תהיות נוספות:

1. אני מניח שרוב חברי הקבוצה האחרים ירכשו דירות 3 חדרים להשקעה ואילו עבורי אני מעוניין בדירה גדולה יותר למגורים (אידאלית 5 חדרים). האם לדעתכם גובה/אחוז ההנחה יהיה שונה בדירה גדולה יותר? ממה שראיתי התמחור למ"ר דומה לכל הדירות הרגילות שאינן פטנהאוז/מיני-פנטהאוז.
2. בפרוייקט הספציפי יש דירות 4, 4.5 ו-5 חדרים כאשר כולם סביב ה-110 מ"ר והתמחור דומה בגדול - במצב הזה איזו דירה הייתם בוחרים מתוך מחשבה שבעוד מספר שנים תרצו למכור אותה?

תודה!

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
V יש הנחות טובות בימי הקניות של נובמבר? פוסטים מאיכות נמוכה 6
A רכב קטן במחיר משתלם, יד שנייה או חדש? שמעתי 0 קילומטר עם הנחות מאוד משמעותיות-"חבר" וכו'. צרכנות פיננסית 4
T על אילו עמלות אני יכול לקבל פטור/הנחות בהעברות מט"ח לחו"ל? שוק ההון 7
H הנחות על תדלוקים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
F פנסיה/השתלמות לאמריקאים - אופטימיזציה תחת הנחות מסוימות צרכנות פיננסית 11
P פרמטרי הנחות או תוספות בביטוח רכב, ועוד מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
O הנחות ב-IB לאחר פתיחת חשבון צרכנות פיננסית 2
A הנחות דיבידעת IB HK שוק ההון 1
tpr אתר למציאת מבצעים / הנחות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
Y התלבטות בין הנחות בפרמיה בביטוח אובדן כושר עבודה צרכנות פיננסית 1
S אדריכל או מעצב פנים - עבור דירת קבלן אוף טופיק 14
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
כ מכירים 10 90 מעניין מקבלן? פטור ממד וללא הלוואת קבלן (אפילו לפני היתר) נדל"ן 1
A האם ספק של קבלן יכול לבטל עסקה נדל"ן 25
R האם קבלן יכול להפר חוזה אחריות בגלל המלחמה? נדל"ן 3
ב בנייה עצמית - קבלן מפתח או לפצל לקבלנים שונים נדל"ן 19
F שכונה חדשה איזה קבלן ביקש היתר ואיזה קיבל נדל"ן 1
V פגישה ראשונה עם קבלן לטובת בניית בית פרטי נדל"ן 51
הסוליd בדיקה של חברת קבלן ב checkid, מהו שעבוד? נדל"ן 0
מ קבלן לבניית בית פרטי - חוות דעת על ניר ושגיא פרוייקטים פוסטים מאיכות נמוכה 1
יוזר איך לוקחים משכנתא בפועל עבור דירת קבלן נדל"ן 11
A התמקחויות בשלבי פריסייל מול קבלן נדל"ן 2
T התלבטות השקעה בין דירת קבלן לדירת יד 2 (סכום ההשקעה שונה) נדל"ן 3

נושאים דומים

Back