• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Motley Fool / David Gardner

Investor

משתמש סולידי
דירוג
7
Has anyone looked at returns for Motley Fool / David Gardner? Looks interesting
i5yxqyx

https://imgur.com/a/i5yxqyx

הייתי מנוי שלהם לפני שנים בתקופה שהייתי סוחר יום.
מאז ששיניתי כיוון כמשקיע סולידי עזבתי את כול האתרים האלו כי לא היה להם שום ערך עבורי.

הייתי מנוי שלהם לפני שנים בתקופה שהייתי סוחר יום.
מאז ששיניתי כיוון כמשקיע סולידי עזבתי את כול האתרים האלו כי לא היה להם שום ערך עבורי.
Did you buy the stocks they recommend? Was it a good investment? Thanks

אתה לא צריך לשלם על המנוי שלהם אם אתה רוצה את ההמלצות בחינם.
לאחרונה הם השיקו ETF שמכיל את 100 החברות הכי גדולות, נזילות וכו' מבין ההמלצות שלהם:
http://etfdb.com/etf/TMFC/

תשים לב שה- ETF נורא מוטה לטכנולוגיה וקיים מעט זמן.
אם אתה משוכנע שאתה רוצה את ההמלצות שלהם, אולי כדאי לקנות את ה- ETF (דמי ניהול של 0.5%) מאשר לקנות את המנוי שלהם ואז לקנות את המניות בנפרד. או לחילופין, פשוט להתסכל על הרכב ה- ETF ולהבין שאין שם שום דבר מיוחד.

אני אישית חושב שכל אחת מהאופציות גרועה. לא משקיע ב- ETF שלהם ולא מנוי לאתר.

נערך לאחרונה ב:
אני הייתי מנוי על כמה שירותים שלהם - לאורך כמה שנים, כל פעם - לפי הצורך.
הם תמיד משווים את השירות למדד המניות הרלוונטי, ויודעים להציג [באמת] כמה יותר טובים הם. התשואות שהם מפרסמים נכונות - למי שקנה את כל המניות לפי ההמלצות שלהם - והחזיק. אני תמיד הייתי בודק את התשואות המלצות שלהם מה 2-3 שנים האחרונות, כי התשואות של מי שהשקיע באפל, נייקי וקוקה קולה ב 2009 מרקיעות ומטות את התמונה הגדולה.
יש להם חודש חינם ניסיון - אז אתה תמיד יכול להתרשם - וגם תמיד לקבל את חלקיות הכסף שלך בחזרה אם אתה מבטל באמצע.

אותי השירות הלהיב בגלל המאמרים והקריאה על חברות - פחות להשקיע.
[במיוחד השירותים של מניות קטנות וכן מניות "שוברות שוק"].

שהשקעתי - עשיתי את זה בעזרת 2 שירותים:
  • Income Investor
  • Inside value
2 השירותים עכשיו לא קיימים - כנראה אוחדו לאחד: Total Income.
[שירות של מניות דיבידנד לפי סיגנונות השקעה]
עדיין - לשלם $2000 בשנה זה לא מעט...
צריך להחזיק 110 אלף ש"ח, בתשואה של 8% נטו, רק כדי לכסות על השירות.... לא פשוט...

בכל מקרה - הפורום דוגל [וגם אני "המרתי" את דתי] בהשקעה בתעודות סל, בדמי ניהול מינימלים, וברכיב פטור ממס [עד כמה שאפשר].

בהצלחה, @Investor !

רציתי לכתוב ולקבל פידבק על motley fool ומצאתי את השירשור הישן הזה אז אכתוב כאן.

אני עם ידע מועט בהשקעות בכלל ובמניות בפרט, אבל רקע של שנים בהייטק ובעסקים. נירשמתי אליהם לפני בערך חודשיים ומאז קונה כמעט כל מניה שהם ממליצים עליה, המטרה שלי כמו שהם מגדירים אותה היא להחזיק מניה לאורך זמן (3-5 שנים). מובן שאורך הזמן שאני השקעתי איתם הוא קצר מאוד לפי ההגדרה שלהם, אבל ההצלחה עד היום היא אדירה, הם המליצו על כמה מניות שבחודשיים האחרונים עלו במעל ל 50% והרבה אחרות שעלו דו סיפרתית. התשואה שלהם בתיק שלי היא דו סיפרתית עד היום, מעל המדדים המקבילים. שוב, זה חסר משמעות מההיבט שלהם, הוא בוחנים דברים בטווח של 3-5 שנים.

אני מאוד אוהב את הגישה שלהם, את השקיפות וההפשטה של המידע. הם מסבירים בצורה מאוד פשוטה מדוע הם מאמינים בחברה לטווח ארוך. אני בעיקר אוהב חלק מהפודקסטים שלהם על השקעה במניות טכנולוגיה. מדברים שם מחד על דברים שאני עובד ומכיר שנים כמו טכנולוגיות תוכנה שאני יכול להתחבר אליהם. מנגד מציגים איך הדברים האלה קשורים לפיננסים והשקעות, עולם שאני פחות בקיא בו. הם מדברים שם המון על תרבות של חברות הייטק ואיך היא קשורה להצלחה של החברה, הם מדברים הרבה על חברות ישראליות ועל המנהלים והמייסדים שלהן (חלקם חברות ואנשים שאני מכיר). אני לומד שם המון לא רק על איך להשקיע במניות אלא גם אלא מבין איך משקיעים מסתכלים על הייטק וכו׳

אני ממליץ לכל אחד שדי טרי בעולם ההשקעות במניות ובעיקר לאנשי הייטק לבדוק את השירות שלהם. אני אשמח לשמוע כאן דעות שונות וביקורת על השירות ועל הגישה שלהם. יש להם upsale לשירותים נוספים ויקרים בהרבה, כמו שירותי המלצות ספציפיים וכו׳, נימנעתי עד עכשיו מלשלם על זה.

כן, אני מניח שאתה מתכוון להעדפה של אחזקת תעודות מחקות מדד על פני מניות בודדות.

אני התחלתי לעקוב ולקנות לפיהם באפריל השנה,

יש להם תיקים שהשקעתי דרכם 85%, מאפריל,
יש תיק בספטמבר 25%,

הם מכים את המדדים באופן עקבי ב18 שנה האחרונות, יותר נכון מפרקים אותם, בהמון חיתוכים שונים

במיוחד השנה פירוק טוטאלי, התיק שעשה 85% באותו זמן הS&P עשה כמה אחוזים בודדים... נשמע לא אמין.. אבל זאת המציאות..

בנוסף יש להם המון ערך מוסף, כל יום בערך יש 8 שעות של וידאו על נושאים, הם מראיינים את המנכלים של החברות הכי גדולות בעולם,

מנכל חברת SHOPIFY יכול להתארח אצלהם לשיחה ברמה כזאת..

הם גם עובדים מאוד טוב על המינדסט, כל הזמן שולחים עוד ועוד תוכן ומחזקים את החלק הזה..

אני גם הכרתי את הרעיון של להשקיע במדדים, והייתי שבוי בו...
אני רואה את השיטה שלהם הרבה יותר טובה.. לא סתם הם מפרקים את המדדים.. בכל התיקים שלהם, מעל 15 תיקים, אין אחד שמפסיד.. למדדים...

אני משתמש בשירותים שלהם בשביל לקבל רעיונות לחברות מצויינות. מי שמזלזל בערך שהם מציעים לא יודע על מה הוא מדבר. יחד עם זאת, אני חושב שחשוב להשתמש במידע שהם מספקים כנקודת פתיחה ולהמשיך לקרוא ולחקור על החברות בעצמך. אחרת אף פעם לא תרגיש בנוח להעלות את סכום ההשקעה (או למכור לצורך העניין). 2020 הייתה שנה מעולה בשבילם כמו שנכתב בתגובה מעליי. אני יכול להעיד על עצמי שמניות שרכשתי בעקבות ההמלצות שלהם (ולאחר מחקר נוסף כמובן) יצרו לי תשואה קרובה ל90 אחוז השנה. החברות שהם ממליצים עליהם הן איכותיות ביותר והם גם מדברים הרבה על הפסיכולוגיה הנדרשת כמשקיעים בבורסה שזה גם מאוד חשוב.

motley fool
נכנסו באמת לכל הFANG ממש בראשית דרכם. זיהו את הפוטנציאל של נטפליקס עוד בחיתולים ששלחו וידאואים בדואר.
יש שם ניתוחים שלמשל רו"ח לא יוכל לעלות עליהם.

נושאים דומים

נושאים דומים

Back
למעלה