• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

צינור ביוב סתום

passive income

משתמש רגיל
דירוג
80
שלום

האם צינורות במקלחת שירותים עמידים למיים רותחים?
מבחינת חומרים דבקים וחומרי איטום.
אני רוצה לפתוח סתימה עם מיים חמים או רותחים ומלח לימון.

לחילופין אני משתמש בסודה קאוסטית עם מיים פושרים מהברז אחרי שהם איכלו חלק מהליכלוך.

אולי חלק מה התלבטויות הן בדיעבד כי פעם כבר השתמשתי בסודה קאוסטית, אבל פתוח ללמוד.

המטרה - לפתוח סתימה בלי לפתוח סיפון או להחליך צינור כי זה בית שכור וישן הכל יתפרק וינזל ברגע שפותחים.

תודה

שלום

האם צינורות במקלחת שירותים עמידים למיים רותחים?
מבחינת חומרים דבקים וחומרי איטום.
אני רוצה לפתוח סתימה עם מיים חמים או רותחים ומלח לימון.

לחילופין אני משתמש בסודה קאוסטית עם מיים פושרים מהברז אחרי שהם איכלו חלק מהליכלוך.

אולי חלק מה התלבטויות הן בדיעבד כי פעם כבר השתמשתי בסודה קאוסטית, אבל פתוח ללמוד.

המטרה - לפתוח סתימה בלי לפתוח סיפון או להחליך צינור כי זה בית שכור וישן הכל יתפרק וינזל ברגע שפותחים.

תודה
מומלץ להשתמש ב***זהירות*** בסודה קאוסטית לפתיחת סתימות

עוד סכנה בחומר הזה היא יצירה של פקק של סודה קאוסטיק בצנרת. אסור להשתמש בסתימה מלאה. חשוב לשטוף עם הרבה מים לפני ואחרי. מומלץ גם לעבוד עם פומפה לפני ואחרי. שמים מעט סודה קאוסטיק ואם אחרי שטיפה הבעיה לא נפתרת, אפשר להעלות מינונים.

עוד סכנה בחומר הזה היא יצירה של פקק של סודה קאוסטיק בצנרת. אסור להשתמש בסתימה מלאה. חשוב לשטוף עם הרבה מים לפני ואחרי. מומלץ גם לעבוד עם פומפה לפני ואחרי. שמים מעט סודה קאוסטיק ואם אחרי שטיפה הבעיה לא נפתרת, אפשר להעלות מינונים.
תודה . אני בטוח שההערות האלה יעזרט לעוד אנשים.

Back
למעלה